Jump to content

ק"ש - מכבי ת"א | המשחק הכי חשוב העונה

Sawyerdroid

Recommended Posts

תודה לאל. משחק קשה לצפייה, במיוחד מיכה ובן חיים, כאלה אנמיים.

מיכה כמיכה אנמי ברוב חלקי המשחק בכל המשחקים האחרונים

אבל מה שלא תגיד בשניות האחרונות בהמון משחקים בשנים האחרונות יודע להיות קר רוח ולתת פס מדוייק לגול

ואת האמת אין לנו שופ דבר יותר טוב מזה

סקאריונה שיחק היום ?

יאללה איזה חלש הוא.

לא רק שבישל, היו לו כמה מהלכים שבהם עשה צחוק מהקישורים שלהם עם השתחררויות משוגעות.

שחקן עצום שעושים לו כסאות מוזיקליים.

תן לו את הזמן ,בנתיים בישל לוידאר את הגול הראשון

אני לא אומר לשחרר אותו אבל בחייאת די עם הקטע של הזמן, אנחנו עוד מעט בינואר...

איפה השחקן שבסרטונים עבר שחקנים בלי להתאמץ ? אין לו דריבל בכלל, ועד שהוא בועט כל כך כבד.

לא רק שבישל, היו לו כמה מהלכים שבהם עשה צחוק מהקישורים שלהם עם השתחררויות משוגעות.

שחקן עצום שעושים לו כסאות מוזיקליים.

זר עצום זה ראדה פריצה, הוא עוד צריך להוכיח לנו שהוא כזה.

באמת שאני לא מבין מה אתם רוצים ממיכה

יותר. לא 2 כדורים לגול במשחק, אלא יותר. ויותר דומיננטיות. וגם איזה גול פעם בחודש - חודש וחצי יכול להיות נחמד אבל אנחנו לא חזירים.

אני לא אומר לשחרר אותו אבל בחייאת די עם הקטע של הזמן, אנחנו עוד מעט בינואר...

איפה השחקן שבסרטונים עבר שחקנים בלי להתאמץ ? אין לו דריבל בכלל, ועד שהוא בועט כל כך כבד.

יש מצב שהוא השחקן שעבר שחקנים הכי הרבה בדריבל היום, גם היו לו שתיים-שלוש מסירות יצירתיות בנגיעה (אחת מטורפת לגמרי עם העקב לקיארטנסון שהשאירה את מי ששמר עליו בשוק).

לא מבין מה אתה רוצה.

לא בדקתי, אבל מניח שהתרומה המספרית שלו פר דקות עד כה די זהה לזו של ראדה.

הרזומה שלו ? מרשים לפחות באותה מידה. כנראה יותר.

פריצה היה חלק מקבוצת כדורגל טובה יותר, רעבה יותר, ובעלת אופי חזק יותר.

לפריצה שוכחים ארגזים של משחקים חלשים, כי הוא מרגש.

יש מצב שהוא השחקן שעבר שחקנים הכי הרבה בדריבל היום, גם היו לו שתיים-שלוש מסירות יצירתיות בנגיעה (אחת מטורפת לגמרי עם העקב לקיארטנסון שהשאירה את מי ששמר עליו בשוק).

לא מבין מה אתה רוצה.

אם תוכל להגיד לי מתי הוא עבר שחקנים בדריבל כי אני לא זוכר.

לא בדקתי, אבל מניח שהתרומה המספרית שלו פר דקות עד כה די זהה לזו של ראדה.

הרזומה שלו ? מרשים לפחות באותה מידה. כנראה יותר.

פריצה היה חלק מקבוצת כדורגל טובה יותר, רעבה יותר, ובעלת אופי חזק יותר.

לפריצה שוכחים ארגזים של משחקים חלשים, כי הוא מרגש.

לפריצה היו משחקים חלשים ( בעיקר בעונה האחרונה עם הפציעות, אני מדבר על השנה וחצי הראשונות ) אבל הוא היה מגיע לכל משחק חשוב ונותן הצגה.

לא דיברתי על הרזומה של סקאריונה, ( שהוא מרשים ללא ספק ) בינתיים הוא לא מספיק דומיננטי כמו שחשבתי שיהיה.

אם תוכל להגיד לי מתי הוא עבר שחקנים בדריבל כי אני לא זוכר.

לפריצה היו משחקים חלשים ( בעיקר בעונה האחרונה עם הפציעות, אני מדבר על השנה וחצי הראשונות ) אבל הוא היה מגיע לכל משחק חשוב ונותן הצגה.

לא דיברתי על הרזומה של סקאריונה, ( שהוא מרשים ללא ספק ) בינתיים הוא לא מספיק דומיננטי כמו שחשבתי שיהיה.

בשלוף - עדן שמיר משהו כמו שלוש פעמים, פעם אחת זה היה עם שתי עבירות שלא עזרו לו.

פריצה כבש בעונה השנייה 12 שערי ליגה, 0 באירופה אם אינני טועה.

הוא גם היה פצוע המון ושיחק פחות מ 2000 דקות.

בעונה השלישית בכלל היה ביצה, עד לגמר הגביע.

הוא היה זר גדול, אהוב מאוד... אבל בוא לא נשכתב את ההיסטוריה רק בשביל לייצר מיתולוגיה.

סקאריונה סבבה לאללה עד עכשיו, הבעיה היחידה שלו היא שהציפיות ממנו גבוהות מאוד, כאלו שלא קל לעמוד בהן.

הדבר שהכי הציק לי היום זה שיותר מידי קרוסים פשוט מגיעים לשחקן יריב בגלל חוסר דיוק ואיכות הביצוע (ואולי גם תיאום?). חוץ מה-2 שערים של וידאר אני לא יודע כמה קרוסים לתוך הרחבה הגיעו לשחקן של מכבי בכלל. זה ממש חבל ומוריד הרבה מהעוקץ.

קיבלנו את הספיגה הכי "מכבי" שיש בשנים האחרונות. שחקנים שעומדים על החצי, שוער שתקוע על הקו. רק שלח את הכדור בינהם והקבוצה לא מסתדרת, קל.

טב"ח במקרה הזה מוסיף חטא על פשע עם התנועה קדימה שמטרתה להכניס את החלוץ לנבדל, זו תנועה איומה וסופר מסוכנת, במיוחד כשהיא נעשית על קו החצי והחלוץ לידך לא בקו הראייה שלך. התנועה קדימה גורמת לכך שהמומנטום של הגוף הוא בכיוון ההפוך, כך שאם המלכודת נכשלת אתה בצרות ונוצר מרחק גדול מהחלוץ. הפעולה מראה שטב"ח מבין שהולכת לבוא שליחה, כך שהוא קורא את המשחק נכון וזה כבר טוב.

אחד הרעיונות בקו הגנה טוב הוא שמראש אתה דואג שהוא יהיה ישר וגבוה, ואז מה שנשאר לך זה לרוץ אחורה בעיקר, גם יותר פשוט מנטלית וגם יותר פשוט לביצוע, חבל נורא.

משחק שאשכרה הזכיר לי ת'ימים מ2010/11 שעל כל ניצחון כזה היום כמו על ראשון לציון אז היו חוגגים כאילו זה מינימום ניצחון גרנדיוזי בחצי גמר צ'מפיונס,הכל קשה הכל מתוסבך ההגנה,ההתקפה כולם מתאמצים ומתאבדים על המשחק בשביל לתת גול לא בשביל הניצחון...כל כדור הכי שקוף בעולם לאיפה סקאריונה יתן ת'פס וישר כל כדור נחטף.... יש קטע שמנסים לתת לזרים להוביל ביחד בגלל המחסור בישראלים בכירים וזה פשוט לא עובד אין כימיה טובה בין סקאריונה מדוניאנין וקיארטנסון כל כדור כל הרמה הולכת לעזאזל או מתפספסת צריך שרק אחד יוביל או סקאריונה או האיסלנדי,שמח שבסוף הוא נתן בראש (תרתי משמע) כי באמת הגיע הזמן לפרוע ת'שטרות אחרי כל הפאקים שלו מקווה שימשיך ככה.

באמת שאני לא מבין מה אתם רוצים ממיכה

איבד המון כדורים ולא זכור לי שזכה באיזה מאבק כוח אחד. שאפו על הבישול אבל היה אחד החלשים היום.

רק הראש ביצה הפסיק להיות הכתב של מכבי וניצחנו בדקה ה-90, יש מחליפה לשירלי בר דיין.

מדברים על ההופעה הרעה של בן חיים החלוץ? והריח הלא טוב שעולה ממנה?

ראית איך הוא קפץ בגול ?

מדברים על ההופעה הרעה של בן חיים החלוץ? והריח הלא טוב שעולה ממנה?

ראיתי תקציר עכשיו,

הוא לא עשה דריבל ואיומים על השער אבל הוא נתן מסירות מפתח ברחבה. אז הוא בתקופה פחות טובה, קורה.