Jump to content

Nba עונת 17\2016 הנושא הרשמי

DoW

Recommended Posts

הארדן נותן את העונה הכי טובה שלו בקריירה כרכז, אחד שמחזיק את הכדור כל הזמן ובסוף קולע/חודר/מוסר/מאבד

מה עושים? מביאים את אחד הרכזים הטובים בליגה.

יהיה מעניין לראות מה יהיה שם שנה הבאה.

מסכים. מרגיש שהרוקטס החליטו להביא שם גדול, ללא קשר לצרכים שלהם. הקו האחורי שלהם מפחיד לכאורה אבל גם הארדן וגם פול שחקנים שזקוקים לכדור אצלם ביד, ואני לא רואה את הארדן זז לעמדת השוטינג גארד או משחק בצורה שתרווח את המשחק מספיק (על פול אין בכלל מה לכתוב את זה כי ברור שהוא יותר רכז ופחות קלעי אז הכדור יהיה אצלו).

יוסטון לא מאבדת את כל הנכסים שהיו לה עבור כריס פול? כאילו איך הם ימלאו את החורים שנשארו?

מהלך דיי מטופש.

הספורט העולמי מראה בשנים האחרונות שכדי להצליח כל מה שצריך זה שניים שלושה שחקני על, וזה מספיק לתארים.

על פניו אכן נראה מהלך קצת תמוה ומטופש, אבל ההיט שקרובים לליבי עשו בזמנו מהלך דומה, שסידר להם יותר מאליפות אחת, אז? נחכה ונראה מה יהיו שאר המהלכים שלהם להמשך הקיץ...

נפטרתם מכוכב כמו קאזינס בשביל להעניק חוזים כאלה?

itzkjlzdcmtw.jpg

התמונה ענקית.

סכום הזוי לכל הדעות, בוגדאן אחלה שחקן אבל ממש לא שווה סכום כזה.

הספורט העולמי מראה בשנים האחרונות שכדי להצליח כל מה שצריך זה שניים שלושה שחקני על, וזה מספיק לתארים.

על פניו אכן נראה מהלך קצת תמוה ומטופש, אבל ההיט שקרובים לליבי עשו בזמנו מהלך דומה, שסידר להם יותר מאליפות אחת, אז? נחכה ונראה מה יהיו שאר המהלכים שלהם להמשך הקיץ...

אני מניח שאתה מדבר על הביג3 של לברון, וויד ובוש ולא על ווייד ושאק. בהתחשב בזה, קצת מצחיק בעיניי שאתה משווה הגעה של אחד השחקנים הכי טובים בהיסטוריה לשחק לצד D-Wade (שעוד לא היה במוד גריאטרי) לשילוב של פול עם הארדן. עם כל ההערכה למזוקן וCP3, הם בחיים לא באותה ליגה של לברון ו-ווייד בשיאם. שלא נדבר על זה שיש כרגע בליגה את אחת הקבוצות הכי טובות בהיסטוריה, אם לא הטובה שבהן.

אני מניח שאתה מדבר על הביג3 של לברון, וויד ובוש ולא על ווייד ושאק. בהתחשב בזה, קצת מצחיק בעיניי שאתה משווה הגעה של אחד השחקנים הכי טובים בהיסטוריה לשחק לצד D-Wade (שעוד לא היה במוד גריאטרי) לשילוב של פול עם הארדן. עם כל ההערכה למזוקן וCP3, הם בחיים לא באותה ליגה של לברון ו-ווייד בשיאם. שלא נדבר על זה שיש כרגע בליגה את אחת הקבוצות הכי טובות בהיסטוריה, אם לא הטובה שבהן.

אכן התכוונתי לשלישייה הנ"ל.

ההודעה שלי דווקא פחות התייחסה לכוכבים, אלה לדמיון בכך שגם מיאמי לאחר השלמת הביג טרי, נתקעה למעשה ללא שחקני עזר, חוץ מהאסלם(אדוניס, לא הדת) לא היו עוד שחקנים עם חוזה, וריילי היה צריך להרכיב קבוצה משוק השחקנים החופשיים וגם זה תוך כדי ההגבלות של תקרת השכר, ואכן בעונה הראשונה, הקבוצה אומנם הגיעה לגמר, אך כשלה שם, ורק בעונה שלאחריה, ראינו את ההתפוצצות.

זה שיש בליגה קבוצת שנושקת לשלמות, נגד כך אין יותר מדי מה לעשות...

בטח שיש, אם כריס פול מחליט שהוא עובר לסן אנטוניו - יש להם מה למכור נגד גולדן בסדרה. אם פול ג'ורג' עובר לסלטיקס - גם הסיכויים שלהם לעבור את קליבלנד גדלים משמעותית. אפשר לסדר את הפאזל בצורה הרבה יותר מעניינת.

אז היום נפתח רשמית שוק העברות השחקנים החופשיים כנראה נקום בבוקר להרבה חדשות מעניינות, בנתיים מינסוטה עושה את המהלך המתבקש (למרות שאני מת עליו) ושולחת את רוביו ליוטה תמורת בחירת סיבוב ראשון של אוקלוהומה.

קייל לאורי יושב עליהם בול, קלע פחות שלושת למשחק העונה רק מקרי קליי ואריק גורדון ב41%, מינסוטה חייבים רכז שירווח את המשחק לצד וויגנס ובאטלר אם הם לא רוצים להיות שיקאגו משודרגת.

עוד סייד אפקט מעניין לטרייד הזה הוא שיכול להיות שהמהלך הזה מרמז על עזיבת היוורד את יוטה אחרי שדווח שאחד התנאים המרכזיים שלו להישארות הוא שיוטה יצליחו להשאיר את ג'ורג' היל.

אנחנו חרא של מועדון שבחיים לא יעשה כלום על המגרש ובחיים לא יעשה כלום מחוץ למגרש, אפילו טרייד נורמלי אנחנו לא יודעים להביא

OFF SEASON > PLAYOFF

אין פה אוהדים של הניקס?

פיל ג'קסון כבר לא...

כנראה שהניסיונות המוזרים להיפטר מפורזינגיס עשו את שלהם.

לא שווה לדבר עלינו מרוב שאנחנו לא רלוונטים.

בכל אופן, המהלך מתבקש לאור התוצאות. הדבר הטוב היחידי שהוא עשה זה לבחור בפרוזינגיס.

אגב אם אני אוהד פילי אני מבסוט ממה שקרה בלילה, המזרח פשוט דל קבוצות חזקות, שיקאגו ואינדי הולכים לריבילד אז אני מניח שלא נראה אותן בפלייאוף. פילי בהחלט יכולים להשתחל לפלייאוף אם כולם ישארו בריאים.

מעניין השיתוף פעולה של ג'ורג' וראס, אבל בגדול זה ע"ע כריס פול ביוסטון, הבשורה האמיתית של זה היא מגמת ההילחשות הדרסטית של המזרח, זה עדיין לא מספיק כדי לקרוא תיגר על גולדן. לדעתי רק הספרס במרחק של שחקן אחד מלהסתכל להם בלבן של העיניים בסדרה של 7.

בוסטון ולייקרס ממשיכות להישאר עם ידיים ריקות, האמת שזה מפתיע אותי.

אנחנו חרא של מועדון שבחיים לא יעשה כלום על המגרש ובחיים לא יעשה כלום מחוץ למגרש, אפילו טרייד נורמלי אנחנו לא יודעים להביא

תתנחם בזה - תמיד יש אוהדי קבוצות של מועדונים כמו אורלנדו... (כמוני).

איגי נשאר בווריורס.

ג'ו אינגלס מיודענו נשאר ביוטה, קיבל חוזה של 52 מיליון ל-4 עונות.

עוד אחד מליגת ווינר לשעבר - PJ טאקר, חתם ביוסטון.

פילי העניקה חזוה מדהים של 26 מיליון דולר לעונה בשביל להביא את JJ רדיק.

יופי של אוף סיזן, רק שימשיך ככה!

עד ההחתמות של רדיק וג׳ונסון פילי היו אחרונים בליגה במשכורות עם פחות מ40 מיליון, ככה שהיה חובה לבזבז על משהו. החוזים עצמם אחלה, עונה אחת על שני וטרנים עם אופי נוח שיעזרו לכל הצעירים ועדיין יכולים לתת תרומה בעונה או אפילו בעונות הבאות (במיוחד רדיק).

החמישייה כרגע עם פולץ, רדיק, סימונס, סאריץ׳ ואמביד נראית מבטיחה. על הנייר רק קליבלנד, וושינגטון, בוסטון ואולי טורונטו נראות טובות יותר.

מתסכל הקטע עם דוראנט

כן, זה טוב ויפה ואיזה מאמי חמוד וצנוע הוא שהסכים לקבל פחות כסף בחוזה החדש (לא יהיה רעב ללחם)

אבל זה פשוט שובר את הליגה מבחינה מקצועית.

מתסכל הקטע עם דוראנט

כן, זה טוב ויפה ואיזה מאמי חמוד וצנוע הוא שהסכים לקבל פחות כסף בחוזה החדש (לא יהיה רעב ללחם)

אבל זה פשוט שובר את הליגה מבחינה מקצועית.

לא זוכר מי כתב את זה היום אבל אי אפשר שלא להסכים -

מילסאפ הולך לכסף של דנבר ומתלוננים על זה שהוא רודף אחרי כסף ולא הצלחה

דוראנט מוותר על כסף ונשאר בווריורס ומתלוננים על זה שהוא רודף אחרי הצלחה ולא כסף

הייוורד בסלטיקס! ושמועות על כספי לגולדן סטייט

hold your horses

הסוכן שלו מכחיש את כל הדיווחים (וכולם דיווחו) וטוען שעוד אין החלטה. עם זאת הוא אומר שהכוונה היא כן להודיע עוד היום.

יש מצב לרגליים קרות?

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.