Jump to content

ציטוטים מהשדים עונת 2016/2017

YallaMaccabi

Recommended Posts

אני עדין לא בטוח שהבנו עד הסוף אחד את השני -

אני אומר: אם המשכורת שלי היא 7,000 וההוצאות שלי הן 7,000, התקציב שלי הוא 7,000. (לגבי מה הרווח שלי לא דיברתי בכלל).

להבנתי אתה אומר: אם המשכורת שלי היא 7,000 וההוצאות שלי הן 7,000 התקציב שלי הוא 14,000? ("

חשוב להגיד ש״תקציב״ משקלל את סך הכסף שאמור לעבור במועדון באותה העונה.")

*כשאני מדבר על הוצאות אני מדבר על כל סוג הוצאות - רכש, משכורות, אבטחה, כנ"ל הכנסות, מכירת שחקנים, כרטיסים, זכויות שידור וכ"ו.

בנוסף, מה שניסיתי להגיד קודם הוא שכשאומרים שהתקציב של מכבי הוא נניח 100m זה לא אומר בהכרח שגולדהר מוציא הכי הרבה כסף על הקבוצה.

אני חושב שאתה צודק. כשמדברים על התקציב בתקשורת, הכוונה היא להוצאות שלך. ככל שההכנסות שלך יתקרבו להוצאות, כך מיטש ישלם פחות מכיסו.

הייתי סדרן במשחק של הפועל אחרי ה4-0, ממליץ בחום. לא מאמין שגם שילמו לי על כל הכיף הזה.

חבר טוב שלי היה סדרן במשחק של הפועל במקביל למשחק השרוכים.

עד היום הוא מתענג על המראות שראה שם בסיום

חבר טוב שלי היה סדרן במשחק של הפועל במקביל למשחק השרוכים.

עד היום הוא מתענג על המראות שראה שם בסיום

אני הייתי במשחק השרוכים עם חבר שבזמנו היה אוהד הפועל ( היום כבר לא אכפת לו) ואבא שלו שעד היום נשאר אוהד הפועל. ניצחתי

פה הטעות הבסיסית.

״תקציב״ בכדורגל בנוי מ-2 סקטורים.

הכנסות והוצאות.

מה שאתה מתאר זה תקציב רכש, שהוא אכן נכנס לסעיף ההוצאות בלבד.

מצד שני, המונח ״תקציב״ שמדברים עליו במסגרת הכדורגל הוא בעצם ״תקציב תפעולי״.

בתקציב תפעולי אתה בעצם מעריך את שווי הפעילות שלך כעסק בשנה הקרובה, הכנסות מול הוצאות.

זאת אומרת שבתחילת שנה אתה מציג לבקרה התקציבית את הערכת הפעילות שלך לשנה הקרובה.

כמובן שזה נתון לשינוי ותקציבים יכולים לגדול / לקטון במהלך העונה.

בהתאם לגובה התקציב התפעולי שהקבוצה מגישה, הבקרה מבקשת לגזור ערבויות ולהפקידם בבקרה לביטחון.

בכפוף לכך נותנים לך בעצם אישור תפעולי לפתוח את העונה.

זה בדיוק כמו משק בית, רק שבבית אתה מתנהל באופן חודשי.

התקציב שלך נגזר מהמשכורת שלך, נניח 7000 שקל.

מזה אתה מתחיל להוציא, אם סיימת את החודש בהוצאות קטנות מ-7000 שקל, אתה ברווח תפעולי, אם חרגת, אתה בהפסד.

אתה מתאר מחזור ולא תקציב (אלא אם בכדורגל הישראלי משום מה מודדים אחרת)

אתה מתאר מחזור ולא תקציב (אלא אם בכדורגל הישראלי משום מה מודדים אחרת)

חושב שגם לא מדוייק. מחזור זה סך הכסף שנכנס אליך ברוטו. מחזור חודשי בעסק זה סך כל הכסף שנכנס לקופה.

ONE: אוהדי ב"ש ניסו לגנוב דגלים לאוהדים אנגלים

כ-200 אוהדי סאות'המפטון החלו לשיר בבר ה"גיגסי", אוהדי ב"ש ניסו לגנוב ציוד עידוד ונמלטו.

איזה כושלים הם לא יאמן

ושוב הדליפו תתפאורה, חייב לציין תפאורה יפה ממש כל הכבוד אבל חוסר המקוריות שלהם פשוט זועק לשמיים..

כ-200 אוהדי סאות'המפטון החלו לשיר בבר ה"גיגסי", אוהדי ב"ש ניסו לגנוב ציוד עידוד ונמלטו.

לא רוצים לריב עם אוהדים יוונים אבל חושבים שהם יכולים על אנגלים, מפגרים זה יתנקם בהם באנגליה.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1654961561461683&id=1484623488495492

מהדף פייסבוק של אוהדי חיפה, לא חושב שצריך לצחוק על זה.

חבל, היה פה פוטנציאל למשהו מצחיק. עשוי רע ממש

למיטב הבנתי תקציב הקבוצה, הינו סך כל ההוצאות של הקבוצה, כולל, שכר, העברות, מנהלות וכו

במידה וההכנסות גבוהות מהתקציב נוצר למיץ רווח, במידה וסך ההכנסות נמוכות מהתקציב, מיץ משלים מכיסו

איזה כושלים הם לא יאמן

ושוב הדליפו תתפאורה, חייב לציין תפאורה יפה ממש כל הכבוד אבל חוסר המקוריות שלהם פשוט זועק לשמיים..

תביא תמונה מה אתה מדליק סתם

איזה כושלים הם לא יאמן

מרגיש שהם מדליפים אותה בכוונה תחילה זה כבר הזוי

תביא תמונה מה אתה מדליק סתם

לא יודע איך מעלים תמונה מהאייפון אבל בגדול אחד לאחד מה שלגיה ורשה עשו שבהגרלה יעני מונף השם של הקבוצה, רק שהלוגו הוא של האירופאית ולא הצ׳מפיונס.

התפאורה ממש קטלנית ונראה גם תרד מהגג מקנא בהם שנותנים לארגון שלהם כל כך הרבה חופש פעולה ואצלנו הפנאטיקס צריכים להילחם על כל מטר של בד.

לא יודע איך מעלים תמונה מהאייפון אבל בגדול אחד לאחד מה שלגיה ורשה עשו שבהגרלה יעני מונף השם של הקבוצה, רק שהלוגו הוא של האירופאית ולא הצ׳מפיונס.

התפאורה ממש קטלנית ונראה גם תרד מהגג מקנא בהם שנותנים לארגון שלהם כל כך הרבה חופש פעולה ואצלנו הפנאטיקס צריכים להילחם על כל מטר של בד.

אם זה מה שלגיה ורשה עשו אחד לאחד או בקירוב אז זה לא מיוחד כבר, לפחות מבחינתי.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1654961561461683&id=1484623488495492

מהדף פייסבוק של אוהדי חיפה, לא חושב שצריך לצחוק על זה.

הכי דפוק זה שבהתחלה הוא אומר "בעלים פיקטיביים מקנדה" אבל אז 'היטלר' כביכול מדבר כאילו הוא זה שמשלם ומוציא כספים לקרויף/ארבלדזה.

בכללי הסרטון יכול להיות הרמה ענקית להנחתה מצידם אבל הוא פשוט די גרוע

הקטע הזה של לגנוב ציוד נראה לי תמיד די ילדותי. קצת כמו לפלח קרשים בל"ג בעומר מהכיתה השנייה.

זה די מצחיק, כי הם אחראים על הפדיחה הכי גדולה באירופה כנראה, ואני לא מדבר על ה 0-0-0, אלא על ההדחה מול הדייגים מאסטוניה. וזה קרה השנה.

חושב שגם לא מדוייק. מחזור זה סך הכסף שנכנס אליך ברוטו. מחזור חודשי בעסק זה סך כל הכסף שנכנס לקופה.

אתה מתאר הכנסה.

מחזור חודשי זה חיבור הכנסות והוצאות העסק באותו חודש (או כשבחורה מדממת מהפות)

איך קיבלנו מהפחי אשפה האלה חמישיה קיבינימט. בא לי למות

רק ממחיש מה שחשבתי מתחילת העונהץ

מכב* אחרי שההוא הלך לא כזו מפחידה, באמת שלא.

וזה לא התחיל ולא נגמר במשחק הזה.

ההפסד שלהם היום רק מעמיק את עומק הבושה מהדרבי, יותר מההפסד, התוצאה הבזיונית

על מה הם מתלוננים? מה הם רוצים בכלל? מה יש להם?

מה לא עושים בשביל להכנס לULTRASWORLD

אבל עדיין זה מביך כי זה תלוש לגמרי מהמציאות אין בזה טיפה של קשר לעולם

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.