Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש עומר אצילי

Armagedon

Recommended Posts

למה מליקסון כשאפשר רפאלוב?

אולי לארוז לך גם את חמד במקום שוינפלד?

הבנת הנקרא חבר, לא אמרתי את מליקסון אלא בסגנון. אין ישראלי ריאלי עם התכונות האלה. רפאלוב לא ריאלי (וגם לא טכני וזריז כמו מליקסון לטעמי)

איזה זר של 3-4 מיליון יגיע לליגת פח לקבוצה שלא בליגת האלופות ?

אוקיי..ועכשיו דמיין שאתה סיני שרוצה לשפר תמדינת כדורגל החסרת סיכוי שלך..מוכר?

טוב אז כמה זמן יקח עד שפיליפנקו ושוינפלד יקבלו אזרחות?

לגבי פיליפנקו אני לא דואג, הוא זכאי לקבל אזרחות מתוקף חוק השבות, מה לגבי שוינפלד?

לגבי פיליפנקו אני לא דואג, הוא זכאי לקבל אזרחות מתוקף חוק השבות, מה לגבי שוינפלד?

הוא נחשב כזר בעונה שעברה?

אוקיי..ועכשיו דמיין שאתה סיני שרוצה לשפר תמדינת כדורגל החסרת סיכוי שלך..מוכר?

כן, רק שמכבי לא יכולה לשלם מה שמשלמים במקומות כאלה, מהרבה טעמים (פיירפליי פיננסי, אחראית כלכלית נטו - אם גולדהאר יחליט יום אחד שהוא קם והולך, ואתה תקוע עם חוזה של 2 מיליון יורו לעונה, מה קורה ? בדיקו מה שקרה לביתר של גאידמק, זה שלתת חוזה כזה מנפח את דרישות השכר של כל היתר גם, כמו שקרה כשניפחו לזהבי את השכר, ועוד ועוד..)

אני גם חושב שלא תהיה בעיה עם פיליפ, זה בטוח יסתדר עד סוף החלון...

לגבי שוינפלד, אני עוד לא ממש מאמין שהוא מגיע , אבל לדעתי הוא ישראלי כבר

לא יודע, כריס הטעה אותי וטען שהוא זר

כישראלי זה שיחוק כי מדובר בחלוץ עם נוכחות וגולר, יאפשר לנו רוטציה טובה בינו לסה, מה גם שנוכחנו לדעת שסה די פציע

עכשיו נשאר:

קהת, אצילי, אמבולה וסרי דיה

לא יודע, כריס הטעה אותי וטען שהוא זר

כישראלי זה שיחוק כי מדובר בחלוץ עם נוכחות וגולר, יאפשר לנו רוטציה טובה בינו לסה, מה גם שנוכחנו לדעת שסה די פציע

עכשיו נשאר:

קהת, אצילי, אמבולה וסרי דיה

משחרר את נוסא , מביא קשר התקפי זר שינסה למלא את החלל של המוזהב.

אם כבר שחקני התקפה יהודים, הייתי שמח שהברנש הזה יבוא -

http://www.transfermarkt.com/ronnie-schwartz/profil/spieler/46007

היה מעומד בקיץ שעבר לבאר שבע. שחקן שחקן.

שוינפלד ישראלי כבר , אני חושב עוד שהיה בנתניה הוא היה ישראלי , בתור ישראלי הוא מעולה אבל לספסל לדעתי, ועל סה אני לא בונה כשחקן מוביל אחרי שזהבי עוזב בגלל אני מקווה שדמארי\זר יבוא להרכב וימלאו את החלל של הסקורר , ביחד עם עטר(הלוואי) , ואז אולי נצליח למלא את החסרון של זהבי , סביר שזה לא יקרה אבל אני מאוד מקווה שכן.

שוינפלד ישראלי כבר , אני חושב עוד שהיה בנתניה הוא היה ישראלי , בתור ישראלי הוא מעולה אבל לספסל לדעתי, ועל סה אני לא בונה כשחקן מוביל אחרי שזהבי עוזב בגלל אני מקווה שדמארי\זר יבוא להרכב וימלאו את החלל של הסקורר , ביחד עם עטר(הלוואי) , ואז אולי נצליח למלא את החסרון של זהבי , סביר שזה לא יקרה אבל אני מאוד מקווה שכן.

מה תעשה עם סה ? יושב על חוזה כבד ל4 שנים

כן, רק שמכבי לא יכולה לשלם מה שמשלמים במקומות כאלה, מהרבה טעמים (פיירפליי פיננסי, אחראית כלכלית נטו - אם גולדהאר יחליט יום אחד שהוא קם והולך, ואתה תקוע עם חוזה של 2 מיליון יורו לעונה, מה קורה ? בדיקו מה שקרה לביתר של גאידמק, זה שלתת חוזה כזה מנפח את דרישות השכר של כל היתר גם, כמו שקרה כשניפחו לזהבי את השכר, ועוד ועוד..)

ואם זהבי היה חותם על חוזה ל5 שנים וגולדהאר עוזב שנה הבאה?

אין הבדל..מה קרה בביתר אחרי גאדימק היה התנהלות חסרת אחריות. היום יש קצת חוקים יותר נוקשים בהתאחדות לכל העיניין הזה.

ועזוב אותך 2 מ יורו. יש לא מעט שחקנים ברמה מאוד מאוד גבוה שבשביל מ' דולר לעונה יבואו

אני מקווה שסה ישוחרר ויגיע במקומו שחקן זר לאגף ימין, גןלר רציני. מקווה מאוד שיגיע גם מגן שמאלי זר במקום גרסיה/אייגבור. ולקישור ישראלי בכיר. על יותר מזה קשה לי לפנטז

מה תעשה עם סה ? יושב על חוזה כבד ל4 שנים

אחפש לו קבוצה , ואני די בטוח שהחוזה שלו הוא לעוד שתי עונות אבכל זה כבר פחות חשוב אכן חוזה כבד.