Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש עומר אצילי

Armagedon

Recommended Posts

2 מליון דולר על שחקן נבחרת ארה"ב, שהוא יחשב לך כ"ישראלי" ולא יתפוס מקום של זר, בגיל 25 בלבד, זה אחלה מחיר. אבל ממש אחלה מחיר.

כמובן שזה לא הכיס שלי ואני לא יכול להגיד לאף אחד מה לעשות אבל, מהצד נראה שזה מחיר מעולה.

על אלירן עטר, ישראלי בן 30, פצוע ומושבת לעוד חודשיים לפחות, אחרי עונה לא טובה, מכבי חיפה דורשת מעל 2 מליון, אז על תותח בשיא הכושר שמשחק ברמות הגבוהות ביותר בנבחרת הלאומית, זה יקר?

הייתי מת לראות את ברנבאום וטיבי כבלמים בהרכב שלנו , כאשר פיליפנקו בספסל. זה קיר בטון לא חדיר. במיוחד שאחריהם עומד ראיקוביץ' ובצד ימין דסה, אתה מביא מגן שמאלי זר וסוגר את ההגנה הכי טובה שראו פה שנים.

קודם כל אני מסכים שחוליית הגנה של רייקו; דסה,טיבי, בירנבאום ומגן זר(אפילו אמבולה) זאת חוליה חזקה מאד.

אם זה מחיר מעולה אני לא יודע, הוא בן 25 ככה שכמעט לא קיים סיכוי למכור אותו ברווח בעתיד. הדוגמה של עטר לא טובה, חיפה דורשים עליו מחיר הזוי שלא קשור למציאות.

הוא שחקן סגל בנבחרת ארה"ב ואין סיכוי שיהיה שחקן הרכב או שחקן מפתח בנבחרת בקרוב. אני מקווה שאי ההופעה שלו בקופה(עלה רק כמחליף בתבוסה לארגנטינה) הפחיתו ממחירו ויהיה סיכוי לקבל אותו ב1-1.5 מ', בהנחה שאנחנו בכלל אחריו כי אני לא כ"כ מבין מי בכלל מנה"ל את המו"מ כי ג'ורדי בללהלנד.

אני לא מאמין שפיליפנקו בא לפה כדי להיות שחקן ספסל לכן כל הפירסומים האלה על בירנבאום נראים לי שגויים.

זה בטח חיפלה מנסים לקנות אותו.

אני לא מאמין שפיליפנקו בא לפה כדי להיות שחקן ספסל לכן כל הפירסומים האלה על בירנבאום נראים לי שגויים.

זה בטח חיפלה מנסים לקנות אותו.

לא שופט,לא מתלונן ולא מעביר ביקורת על אף אחד שקשור להבאה שלו אבל, משהו לא מסתדר לי.

פיליפנקו לא שיחק כל העונה (?) אבל התאמן באופן סדיר עם הקבוצה שלו,

גם טב"ח הבלם לא שיחק כמעט כל העונה אבל התאמן באופן סדיר עם הקבוצה.

אז איך אומרים שפיליפנקו לא משחק בגלל "העדר כושר משחק" וטב"ח כן נמצא בכושר משחק? מה גם שטב"ח יותר מבוגר, אז אם מישהו מושפע מהעדר רצף משחקים זה אמור להיות המבוגר יותר מהשניים.

אלא אם כן מדובר בענייני תיאום עם ההגנה שזה כבר משהו אחר לגמרי וליגיטימי כמובן.

זה פשוט לא מסתדר לי.

קודם כל אני מסכים שחוליית הגנה של רייקו; דסה,טיבי, בירנבאום ומגן זר(אפילו אמבולה) זאת חוליה חזקה מאד.

אם זה מחיר מעולה אני לא יודע, הוא בן 25 ככה שכמעט לא קיים סיכוי למכור אותו ברווח בעתיד. הדוגמה של עטר לא טובה, חיפה דורשים עליו מחיר הזוי שלא קשור למציאות.

הוא שחקן סגל בנבחרת ארה"ב ואין סיכוי שיהיה שחקן הרכב או שחקן מפתח בנבחרת בקרוב. אני מקווה שאי ההופעה שלו בקופה(עלה רק כמחליף בתבוסה לארגנטינה) הפחיתו ממחירו ויהיה סיכוי לקבל אותו ב1-1.5 מ', בהנחה שאנחנו בכלל אחריו כי אני לא כ"כ מבין מי בכלל מנה"ל את המו"מ כי ג'ורדי בללהלנד.

עזוב מי מנהל את המו"מ טכנית, הרי בלאו הכי הכל עובר בGMAIL לגולדהאר כדי לקבל אישור,

מי לעזאזל עוקב אחרי שחקנים? מי בונה את הסגל? מי מעביר שמות לגולדהאר :" אני רוצה את זה וזה וזה"? קרויף\ ההולנדי השני\ יוסי בניון? יש כמות לא מבוטלת של שחקנים שעוד צריך לשחרר וכמות עוד יותר גדולה של שחקנים שצריך להביא, וזה רק כדי להתמודד על התארים המקומיים. הם מבינים את זה שאתה עובר היום לסיבוב השני במוקדמות גביע אירופה והקבוצה השנייה, נכון לעכשיו, עדיפה עלייך? למה מחכים?

לא להלחץ, לקבל החלטות מושכלות ולנהל מו"מ "קשה" כדי לחסוך עלויות שתוכל להשקיע במקומות נוספים זה מעולה ומבורך אבל, מנגד, אי אפשר להרדם, מיום ליום שחקנים בשוק העולמי וגם פה אצלנו יורדים מהמדף.

חשוב להדגיש, אין לי ביקורת על אף אחד. בוודאי לא על גולדהאר שתורם מאות מליונים עבורנו, הוא מבחינתי "פרה קדושה", אין לי גם תלונות לקרויף, אני בטוח שהוא לא עושה "בכוונה" או מזלזל, אבל זה כבר לא מצחיק, למה מחכים?

עזוב מי מנהל את המו"מ טכנית, הרי בלאו הכי הכל עובר בGMAIL לגולדהאר כדי לקבל אישור,

מי לעזאזל עוקב אחרי שחקנים? מי בונה את הסגל? מי מעביר שמות לגולדהאר :" אני רוצה את זה וזה וזה"? קרויף\ ההולנדי השני\ יוסי בניון? יש כמות לא מבוטלת של שחקנים שעוד צריך לשחרר וכמות עוד יותר גדולה של שחקנים שצריך להביא, וזה רק כדי להתמודד על התארים המקומיים. הם מבינים את זה שאתה עובר היום לסיבוב השני במוקדמות גביע אירופה והקבוצה השנייה, נכון לעכשיו, עדיפה עלייך? למה מחכים?

לא להלחץ, לקבל החלטות מושכלות ולנהל מו"מ "קשה" כדי לחסוך עלויות שתוכל להשקיע במקומות נוספים זה מעולה ומבורך אבל, מנגד, אי אפשר להרדם, מיום ליום שחקנים בשוק העולמי וגם פה אצלנו יורדים מהמדף.

אכן, גולדהאר רק מאשר\לא מאשר.

שוטה לא בוחר שחקנים ובטח לא מכיר את השוק בארץ.

ג'ורדי בקופי שופ או בתאילנד. ביין וההולנדי השני לא קשורים לתחום הרכש.

לצערי אני לא אופטימי.

אכן, גולדהאר רק מאשר\לא מאשר.

שוטה לא בוחר שחקנים ובטח לא מכיר את השוק בארץ.

ג'ורדי בקופי שופ או בתאילנד. ביין וההולנדי השני לא קשורים לתחום הרכש.

לצערי אני לא אופטימי.

אני פסימי מטבעי, לאו דווקא בהקשר לכדורגל, אם כי אני באמת משתדל להיות קצת אופטימי. בוודאי שמסתכל 4 שנים אחורה ונזכר שאנחנו בתקופת הזוהר שלנו ואנחנו עדיין בידיים הכי יציבות וטובות שיש, של גולדהאר וצריכים להודות יום יום על זה.

יש גם דברים שאני דווקא לא רואה אותם כחמורים כמו שאחרים בפורום רואים (זה לא כזה חריג שחברה לוקחת עו"ד שינהל מו"מ על עסקה כלשהי בשמה. כל עוד גורם מקצועי בקבוצה החליט שהוא מעוניין באלירן עטר, גולדהאר אישר סכום מסויים עבור העסקה הזאת ומשם פנו לעו"ד מאירי שינהל את המו"מ הטכני עצמו, אני לא רואה בזה משהו לא בסדר. סתם כדוגמה) .

אני גם לא חושב שיש לנו קבוצה כזאת גרועה כמו שהדיכאון גורם לנו להאמין כרגע (ראייקו,דסה,טיבי,אלברמן שחקנים שכל קבוצה מכניסה להרכב בכל רגע נתון, ורוב מוחלט של הקבוצות יקחו להרכב גם את טב"ח חלוץ ומיכה בלי לחשוב פעמיים. אלו שחקנים חזקים מאוד ביחס לישראל ).

מנגד, אי אפשר להתעלם מזה שאנחנו עוד רגע עוברים סיבוב במוקדמות ליגה אירופית, מול קבוצה שלפני שנה עם זהבי היינו תופרים וצוחקים כל הדרך לארץ ופתאום הם נראים לנו כמו באזל. אין מגן שמאלי, אין חלוצים בכלל, אין אלטרנטיבה למיכה/טב"ח, אין חשיבה לעונה הבאה להכין יורש לאחד מגדולי השחקנים שלנו, אלברמן, שכבר בן 33, אין בכלל ספסל ראוי. למה מחכים? לא ציפית לראות קבוצה גמורה ומוכנה שתופרת חמישיות כל משחק בשלב הזה, אבל הבעיות האלו בסגל היו ידועות כבר מהעונה שעברה, לא יכול להיות שלא הכינו רשימה מסודרת של שחקנים והתחילו להחתים אותם מייד עם סיום העונה.

עוד מילא שהמאמן הגיע בשנייה האחרונה, עוד מילא שכל השחקנים שתביא ואתה צריך להביא לא מעט, לא היו במחנה אימונים, אבל כל יום שעובר עוד שחקנים יורדים מהמדף ואתה תמצא את עצמך עם כל מיני עאבדים ועגייבים באמת, כי לא תהיה ברירה.

בישראל היום אין כלום.

fxp? פורום תפוז מישהו?

לא יאומן, אפילו העיתונאים הפסיקו להנפיץ שמות.

איפה כל קרובי המשפחה הדתיים, חזרו בשאלה?

לא צריך לחפש לעשות רווח על כל שחקן ושרן עזב אותך לאירופה בגיל 28. אם הוא כזה טוב כמו שאומרים וגם יהיה ישראלי זה יהיה רק טוב. את טיבי אתה מחפש למכור?

לא צריך לחפש לעשות רווח על כל שחקן ושרן עזב אותך לאירופה בגיל 28. אם הוא כזה טוב כמו שאומרים וגם יהיה ישראלי זה יהיה רק טוב. את טיבי אתה מחפש למכור?

החתמת את פיליפנקו. יש לך 3 בלמים בכירים ועוד שחקנים ורסטילים שיכולים לשחק בעמדת הבלם (פרץ, עמבה). למה שנחתים עוד בלם בכיר? אתה מכיר קבוצה שמחזיקה כל כך הרבה בלמים? נראה לי מיותר לגמרי. אחת העמדות שהכי פחות זקוקות לחיזוק.

החתמת את פיליפנקו. יש לך 3 בלמים בכירים ועוד שחקנים ורסטילים שיכולים לשחק בעמדת הבלם (פרץ, עמבה). למה שנחתים עוד בלם בכיר? אתה מכיר קבוצה שמחזיקה כל כך הרבה בלמים? נראה לי מיותר לגמרי. אחת העמדות שהכי פחות זקוקות לחיזוק.

לא מכיר את הבלם הזה אלא רק לפי מה שאומרים פה אז נראה שמדובר בשחקן מוכח ועוד בלם נבחרת ארה"ב. אם יש לך הזדמנות להביא אחד כזה ועוד שלא יתפוס בעתיד מקום של זר אז אתה מביא. עד שפיליפנקו לא יוכיח אחרת הוא עדיין בסימן שאלה וטב"ח נמצא בעונת פרישה

לא מכיר את הבלם הזה אלא רק לפי מה שאומרים פה אז נראה שמדובר בשחקן מוכח ועוד בלם נבחרת ארה"ב. אם יש לך הזדמנות להביא אחד כזה ועוד שלא יתפוס בעתיד מקום של זר אז אתה מביא. עד שפיליפנקו לא יוכיח אחרת הוא עדיין בסימן שאלה וטב"ח נמצא בעונת פרישה

מבין מה אתה אומר אבל התקציב שלנו לא בלתי מוגבל.

לשים את ה 1.5-2 מליון עליו זה אןמר לא לשים אותם על שחקן כנף או קשר סקורר. אני בטוח שבירנבאום גם יהיה בין המשתכרים הגבוהים, כך שזה יפגע ביכולת הכלכלית שלך להציע שכר יפה לשחקן בעמדה אחרת. ומה זה פיליפנקו סימן שאלה? הצוות המקצועי בחר להחצים אותו. עד לפני שהגיע למאלגה הוא היה שחקן הרכב קבוע בקבוצה טובה מאוד.

וגם הוא לא משכר פרוטות תאמין לי. אי אפשר להחתים כל שחקן טוב שיש בעמדה שאתה מלא בא רק כי יש הזדמנות. צריך לבנות סגל בצורה חכמה

לא התכוונתי לכך שמכבי צריכה לחפש שחקן שצריך לעשות עליו רווח, התכוונתי לכך שתג המחיר של שחקן מושפע מהאופציה לעשות עליו רווח במכירה עתידית או למכור אותו בסכום כלשהו.