Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש עומר אצילי

Armagedon

Recommended Posts

מה עם לשנות את השם של הנושא לשם של שחקן שהוא לא דברים כמו יוסי בניון ואצילי?

נושא מלפפונים ע"ש אופיר עזו

מזילים פה דמעה על העזיבה הצפויה של ג׳ורדי, בעוד מבחינתי זו אחת הידיעות הכי משמחות שיכלו להגיע בחלון הזה.

מזילים פה דמעה על העזיבה הצפויה של ג׳ורדי, בעוד מבחינתי זו אחת הידיעות הכי משמחות שיכלו להגיע בחלון הזה.

הבעיה היא בגל העזיבות של ערן, קרלוס, יואב שהיה דמות חשובה ואהובה, וביין כשלא הגיע מחליף. לפחות מבחוץ נראה שיש חוסר-שקט ואי וודאות במועדון, מפה הלחץ.

נכון אבל לא עדיף שיעזוב כבר עכשיו במקום לתת לו לבנות סגל?

יותר טוב מרכש.

לפני חודש התראיין כאילו הוא הולך להישאר עד סוף החוזה.

כביכול הכין תוכנית לקיץ.

להביא מחליף מעכשיו לעכשיו שלא מכיר את השוק זאת התאבדות.

המאמן שלך בעצמו עוד לא מכיר את הסגל/הליגה.

אפילו ביין שהוא איש כדורגל והיה יכול להכנס לתחום המקצועי בהיעדר ג'ורדי כבר לא במערכת.

אז נשארת עם מיץ' שלא מתעסק בדברים האלה, עם מאמן שלא מכיר את השוק/ליגה/שחקני מכבי ועם מורן מאירי.

מה אני אגיד לך, אחלה ידיעה.

גם ככה הוא היה מתוכנן לעזוב בסוף השנה.

אז או שתעשה את זה בזמן (אחרי הגמר גביע) או שתשאר עד סוף החוזה.

מצחיק שמדברים על זה שהראש של ג'ורדי כבר לא כאן. הוא לא כאן כבר בערך שנתיים. פשוט שימר את הסגל הקיים בכל מחיר וסחט את הלימון כמה שאפשר.

זה רק מתבקש שיעזוב ברגע שמי שהחזיק אותו "בחיים" עזב.

חבל רק שבמועדון לא זיהו את מגמת הדעיכה בזמן ודחו את הקץ. איבדנו את כל היתרון המקצועי היחסי שהיה לנו על שאר הליגה.

כל שלד של קבוצה מצליחה נשחק אחרי 3-4 עונות. באירופה יודעים להחליף תוך כדי תנועה, אצלנו זה יצטרך להיות בבום כואב.

הבעיה היא בגל העזיבות של ערן, קרלוס, יואב שהיה דמות חשובה ואהובה, וביין כשלא הגיע מחליף. לפחות מבחוץ נראה שיש חוסר-שקט ואי וודאות במועדון, מפה הלחץ.

זהו, השלד הזה עשה את שלו. הגשים כל מה שניתן.

עכשיו הזמן לבנות אחד חדש שיצעיד את המועדון לתארים, זה עלול לקחת זמן וצריך להיות סבלניים.

מבחינתי, הגיוני שיהיה אי וודאות וחוסר שקט.

המצב לא אידיאלי, והיה עדיף שהמחליף לג׳ורדי היה פה כבר במרץ, אבל אני לא חושב שמדובר בקטסטרופה. מכבי תעמיד קבוצה תחרותית לעונה הבאה, אין לי ספק.

הדבר היחיד שאנחנו עלולים להצטער עליו הוא אובדן נקודות באירופה במידה ונודח, אבל זה חלק מהביזנס.

ברגע שלא מינפנו את המומנטום האדיר שהיינו בו אחרי עונת סוזה, היה לי ברור שזה עניין של זמן עד שתגיע סוג של ״עונת מעבר״.

לפי ספורט1 לודוגרץ הזה וסטיב ברינבואים על הכוונת ויש מצב טוב שיגיעו

וגם אזולאי ילך לחיפה תמורת 500 אלף ועטר יבוא תמורת 800

ספורט 1 זה אתר שמפרסם הכול, בלי צחוק הוא מפרסם כל דבר שזז ונותן לו כותרת מפוצצת מבחינתי כתבה שלהם שוות ערך לפרסום הזה על החלוץ הבולגרי בfxp.

איזה בירנבאום ואיזה נעליים. לפני שבוע בערך, קראתי כתבה באתר אמריקאי שצחקו על ההצעה של חיפה בסך חצי מיליון יורו וטענו שמנהלת הליגה לא תשחרר אותו בפחות מ2 מיליון דולר.

זהו, השלד הזה עשה את שלו. הגשים כל מה שניתן.

עכשיו הזמן לבנות אחד חדש שיצעיד את המועדון לתארים, זה עלול לקחת זמן וצריך להיות סבלניים.

מבחינתי, הגיוני שיהיה אי וודאות וחוסר שקט.

המצב לא אידיאלי, והיה עדיף שהמחליף לג׳ורדי היה פה כבר במרץ, אבל אני לא חושב שמדובר בקטסטרופה. מכבי תעמיד קבוצה תחרותית לעונה הבאה, אין לי ספק.

הדבר היחיד שאנחנו עלולים להצטער עליו הוא אובדן נקודות באירופה במידה ונודח, אבל זה חלק מהביזנס.

ברגע שלא מינפנו את המומנטום האדיר שהיינו בו אחרי עונת סוזה, היה לי ברור שזה עניין של זמן עד שתגיע סוג של ״עונת מעבר״.

שאלה - איך מנהלת הליגה קשורה? לבורים כמוני

ע"פ הבנתי ב-MLS מנהלת הליגה קובעת את מחיר שחרור השחקנים. ע"פ הדיווחים בארה"ב בירנבאום שחקן נבחרת ואין סיכוי שישוחרר בסכום נמוך מ-2 מ' דולר.

יש מצב שהמחיר שלו טיפה ירד כי הוא לא ממש שיחק בקופה אמריקה וגם בדקות ששיחק לא הרשים, אבל עדיין להציע 700K זה לא ריאלי.

ע"פ הבנתי ב-MLS מנהלת הליגה קובעת את מחיר שחרור השחקנים. ע"פ הדיווחים בארה"ב בירנבאום שחקן נבחרת ואין סיכוי שישוחרר בסכום נמוך מ-2 מ' דולר.

יש מצב שהמחיר שלו טיפה ירד כי הוא לא ממש שיחק בקופה אמריקה וגם בדקות ששיחק לא הרשים, אבל עדיין להציע 700K זה לא ריאלי.

2 מליון דולר על שחקן נבחרת ארה"ב, שהוא יחשב לך כ"ישראלי" ולא יתפוס מקום של זר, בגיל 25 בלבד, זה אחלה מחיר. אבל ממש אחלה מחיר.

כמובן שזה לא הכיס שלי ואני לא יכול להגיד לאף אחד מה לעשות אבל, מהצד נראה שזה מחיר מעולה.

על אלירן עטר, ישראלי בן 30, פצוע ומושבת לעוד חודשיים לפחות, אחרי עונה לא טובה, מכבי חיפה דורשת מעל 2 מליון, אז על תותח בשיא הכושר שמשחק ברמות הגבוהות ביותר בנבחרת הלאומית, זה יקר?

הייתי מת לראות את ברנבאום וטיבי כבלמים בהרכב שלנו , כאשר פיליפנקו בספסל. זה קיר בטון לא חדיר. במיוחד שאחריהם עומד ראיקוביץ' ובצד ימין דסה, אתה מביא מגן שמאלי זר וסוגר את ההגנה הכי טובה שראו פה שנים.

כל שלד של קבוצה מצליחה נשחק אחרי 3-4 עונות. באירופה יודעים להחליף תוך כדי תנועה, אצלנו זה יצטרך להיות בבום כואב.

החלק הראשון של המשפט מדוייק, השני ממש לא.

בסופו של יום, זה בעיקר פונקציה של הליגה שבה אתה משחק, עד כמה היא תחרותית.

באזל, אולימפיאקוס, באטה בוריסוב, זלצבורג וסלטיק הן חלק מקבוצה קטנה מאוד של מועדונים שהצליחו לתפוס פור כל כך גדול על פני הליגה, שגם

בעונות מעבר הם יצליחו להניף צלחת, בעיקר בגלל העדר אלטנרטיבה (ב״ש של השנה נגיד, הייתה לוקחת אליפות לטעמי גם בעונה עם פאקו, או

לפחות נותנת פייט אמיתי עד הסוף).

להגיד ״באירופה יודעים להחליף תוך כדי תנועה״ זו הלכאה עצמית מוגזמת ומיותרת.

מכבי פשוט לא בסטטוס הזה, ולא רק בגללה.בעיקר לא בגללה אפילו. הליגה בארץ היא אמנם חלשה מאוד, אך עדיין תחרותית.

ההזדמנות לייצר פער שמתקרב למימדים של המועדונים הנ״ל הייתה על השולחן אחרי העונה עם סוזה.

ברגע שפיקששת אותו, תצטרך לחכות לחלון ההזדמנויות הבא, זה עשוי לקחת זמן (שנים, לא חודשים).