Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש עומר אצילי

Armagedon

Recommended Posts

חבר שעובד בYNET מספר ששלומי ארבייטמן ** תמורת השאלה של דור פרץ וכסף עלה כאופציה.

הפועל חיפה תתן את המפתחות לתומר סוויסה בחוד.

** תיקנתי את הדיווח

אם לו לוטביץ היה מוכר יותר מן הסתם לא היה עולה 700 אלף ולא בטוח שהיה בא.

אל תשכחו שרייקו בא בעיקר בגלל שידע שעלינו לליגת אלופות והוא השוער הראשון!

אז לא בטוח שצריך אותו

ראיקו לא הגיע רק בשביל האקזיט, אלא גם כי הניחו שהוא יהיה שוער טוב שישדרג אותנו בעמדה הזאת

לעומת זאת להמר על תואם בומבה (בכוונה זורק את זה כדי להראות את הפרופורציות) להרכב? מעדיף להביא זר מוכח יותר.

ראיקו נחשב לשוער הטוב בעולם לגילו והיה הקפטן של סרביה הצעירה שזכתה באליפות העולם, הופיע בכל הרשימות של השחקנים הצעירים הכי טובים ומבטיחים

לוטוביץ' לעומת זאת.. פשוט לא מוכר. אם היה מוכר, היו מספרים לך. אז לשים מיליון יורו על זר כזה זה בדיוק כמו שהפועל שמו 600-700 אלף דולר בערך על בומבה (שנתן ברומניה עונה יותר מרשימה ממה שלוטוביץ' נתן בסרביה). כלומר, הימור.

בסדר, בגלל שהסיכון על ראייקו נמוך יותק אתה מוכן להשקיע 3 מליון. הסיכון על לוטוביץ' גדול יותר ולכן ההשקעה היא נמוכה משמעותית. פחות משליש. המגמה היא מבורכת, זרים עם פוטנציאל גבוה מאוד. אגב כל זר שתביא הוא סיכון במיוחד זר צעיר אבל אם אתה רוצה להתקדם, קח סיכונים.

חבר שעובד בYNET מספר ששלומי ארבייטמן ** תמורת השאלה של דור פרץ וכסף עלה כאופציה.

** תיקנתי את הדיווח

פשש אז הגענו למצב שאנחנו רוצים את השאריות שב"ש זרקה,ועוד מוכנים לתת כסף ושחקן בית צעיר בתמורה.

מאוד מעודד ..

בסדר, בגלל שהסיכון על ראייקו נמוך יותק אתה מוכן להשקיע 3 מליון. הסיכון על לוטוביץ' גדול יותר ולכן ההשקעה היא נמוכה משמעותית. פחות משליש. המגמה היא מבורכת, זרים עם פוטנציאל גבוה מאוד. אגב כל זר שתביא הוא סיכון במיוחד זר צעיר אבל אם אתה רוצה להתקדם, קח סיכונים.

שוב אין בעיה ללכת על פוטנצאלים ויש לנו לא מעט, אבל בוא נתחיל מהנוער שלנו , ובמיוחד את ציבוטה , תן לו את הבמה אם אתה רוצה להסתכן , לא כל יום ראייקו , והרי ברור שהוא לא ראייקו , אז הייתי מצפה שיביאו זר יותר טוב ממנו כי הרי הוא לא יותר טוב מבן חיים מיכה עטר וואקמה מליסקון בוזגלו אצילי וכל השאר , אז הוא אפילו לא שווה מקום בהרכב , במקרה של ראייקו נתת לו את המפתחות , במקרה הזה אי אפשר.

למה כל מי שמכיר את אזולאי (שידוע כדברן) אומר שהוא רוצה להשאר במכבי..

זה כשבתקשורת מספרים שהוא שבוי מאוכזב וקעקע את הסמל של חיפה על הלב

** תיקנתי את הדיווח

מביש

הוגו אלמיידה הוצע להפועל באר שבע, שמחכה להחלטתו של ברק בכר אקס נבחרת פורטוגל בן ה-32 הביע נכונות לשחק בבירת הנגב בעונה הקרובה, אך במועדון עדיין מתלבטים אם לצרפו לסגל. מכירת הכרטיסים למשחק מול שריף נפתחה, בב"ש בטוחים כי האצטדיון יהיה מלא

יש 2 דברים בטוחים

שגם השבוע לא יהיה רכש

וביום ראשון סוייר יגיד שבימים הקרובים הולך להגיע רכש שירעיד לנו את אמות הסיפים

הקיץ הזה כבר הפך מאכזבה ליאוש

** תיקנתי את הדיווח

גם אני שמעתי אבל לא רק ארבייטמן. דובר גם על מקסים שבצנקו הזה או איך שלא קוראים לו.

עונת אבל + אפשר לסגור את הפוסט הזה ולהתאבד :|

העיקר שפתחו פה נושא חדש. ממש כל הכבוד לפותח הנושא

איפה שמעת

מגורם שלישי, עיתונאי במקומון בכרמל. לא מאומת בכלל אבל הבחור העלה את זה אז אז זה מגיע מ 2 מקומות אולי יש באמת גישושים.

מגורם שלישי, עיתונאי במקומון בכרמל. לא מאומת בכלל אבל הבחור העלה את זה אז אז זה מגיע מ 2 מקומות אולי יש באמת גישושים.

עיתונאי במקומון זה הדוד הדתי של העיתונות?

** תיקנתי את הדיווח

הייתי משאיל להם את אזולאי, סתם כדי לעצבן את חיפה..

הייתי משאיל להם את אזולאי, סתם כדי לעצבן את חיפה..

הייתי מפסיק להתעסק בחיפה ודואג לקבוצה שלי לשם שינוי.