Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש עומר אצילי

Armagedon

Recommended Posts

התירוץ הכי סביר עם זרים זה אולי היורו שמחכים שיגמר.

מצד שני ים נבחרות עפו כבר.

בסוף יתברר שיש רכש על שחקן מסגל פורטוגל/ווילס.

בשביל אחד כמוך , כל זר שיביאו לא תהיה מרוצה ממנו.

אחד כמוני ? למה אתה מכיר אותי בכלל? , והרגע אמרתי שאם אמבולה יבוא אני אשמח , ועדין אני חושב שצריך משהו יותר טוב מילד בן 19 שיחליף את ערן זהבי או שיהיה חלק מהצוות שיחליף את זהבי .. אתה לא חושב?

התירוץ הכי סביר עם זרים זה אולי היורו שמחכים שיגמר.

מצד שני ים נבחרות עפו כבר.

בסוף יתברר שיש רכש על שחקן מסגל פורטוגל/ווילס.

קווארסמה :wub_anim:

אם ילכו על זר בן 19 זה יאכזב קצת שלא נתנו היזדמנות לציבוטה שקיבל שנה שעברה

דקות רבות בקבוצה בליגת העל היה בורג מרכזי בה והוכיח שיש בו המון פוטינצאל

והוא ראוי לשחק בקבוצה גדולה

חוזז, כהן, צ'יבוטה...

בנוער יש עוד כמה שחקנים מעניינים בני 16-17-18

בעבר שחקנים כאלה לפחות היו מתאמנים עם הקבוצה הבוגרת, היום כלום, לא במחנה אימון ולא באימונים עצמם

חוזז, כהן, צ'יבוטה...

בעבר שחקנים כאלה לפחות היו מתאמנים עם הקבוצה הבוגרת, היום כלום, לא במחנה אימון ולא באימונים עצמם

אתה עדיין מבסוט, סומך על ג'ורדי וכו'?

מספיק להתבכיין, כשאין רכש - מתבכיינים. כשמביאים זרים מבוגרים אחרי השיא - מתבכיינים. כשהמגמה היא כמו שנראה עם ראייקו, להביא צעיר עם פוטנציאל מכירה ותקרת זכוכית גבוה מאוד - מתבכיינים. איך אתם יכולים לחוות דעה עליו? עקבתם אחריו בעונה האחרונה? לאיזה זרים אתם מצפים?

אני לא מכיר אותו אבל אם הוא יהלום כמו שמספרים עליו בסרביה, בהחלט שווה להביא אותו עכשיו כשהמחיר שלו נמוך בגלל קשיים כלכליים של קבוצתו. מספיק עם האנטי, זה לא איזה עוז ראלי.

מספיק להתבכיין, כשאין רכש - מתבכיינים. כשמביאים זרים מבוגרים אחרי השיא - מתבכיינים. כשהמגמה היא כמו שנראה עם ראייקו, להביא צעיר עם פוטנציאל מכירה ותקרת זכוכית גבוה מאוד - מתבכיינים. איך אתם יכולים לחוות דעה עליו? עקבתם אחריו בעונה האחרונה? לאיזה זרים אתם מצפים?

אני לא מכיר אותו אבל אם הוא יהלום כמו שמספרים עליו בסרביה, בהחלט שווה להביא אותו עכשיו כשהמחיר שלו נמוך בגלל קשיים כלכליים של קבוצתו. מספיק עם האנטי, זה לא איזה עוז ראלי.

מה שמפריע לי שאנחנו רוצים לשפוך על זר צעיר בן 19 מיליונים, אבל אנחנו לא מעלים שחקנים בני 20 שיש להם כישרון ענק.

מילא עם היה היצע נורמלי של ישראלים

חוזז, כהן, צ'יבוטה...

אילון אלמוג ב4 דרגות טוב מבן בסט שבאופן שערורייתי עדיין בקבוצה

ועוד יותר שערורייה שהבלוף הזה טס עם הקבוצה ועשוי לקבל דקות

אתה עקבת אחריו בסרביה ? מי בדיוק מספר עליו שהוא יהלום?

יש לנו שחקנים כלכך מוכשרים בנוער , יש לנו את ציבוטה , אם כבר הולכים על זר צריך ללכת על משהו יותר בשל.

תרגעו

אם היו מתכננים עונה פיננסית אז היו משאירים את חוזז צ'יבוטה ויונתן כהן ונותנים להם לשחק ולא מביאים את יוסי בניון ב 400 אלף לעונה

יהיה בסדר. בהמשך.. בסופו של דבר..

זה הפחד הכי גדול שלי.

תוכנן "חיזוק נקודתי" כמו בכל חלון.

סגרו השאלות.

פתאום ערן עזב וגורדי בדרך החוצה ואפילו עם הנוער שלנו לא נשארנו.

ואם הציטוט של ג'ורדי לגבי אזולאי נכון אין לי מילה אחרת להגדיר את זה חוץ מחוצפה.

הבאת אותו ב800 אלף יורו, עד כמה שזכור לי ביתר זכאית לקבל עוד כסף עליו אם ניקח אליפות בשנתיים הקרובות ואחרי שנה "אם זה היה תלוי בך" אתה מוכן לשחרר אותו ב500? ובמיוחד אחרי שנתת את ורמוט בחינם והם עושים לך את המוות על עטר.

הטעויות האלה עולות מיליונים. אבל אם זה היה תלוי בך היית משחרר... וואלה יופי

יש לנו שחקנים כלכך מוכשרים בנוער , יש לנו את ציבוטה , אם כבר הולכים על זר צריך ללכת על משהו יותר בשל.

איזה זרים אתה מצפה שיחתימו?

לט עקבתי אבל סקאוטים שעקבו סיפרו שמדובר בפוטנציאל ענק. לא יודע להעריך עד כמה הוא יותר טוב מהצעירים שלנו, אין לי מושג אבל אם בגיל 19 קבוצות מהלה ליגה רוצות אותו ובסרביה מדברים על אחד הכישרונות הכי גדולים שלהם, לא הייתי ממהר לזלזל. זה כמו שאמרו כאן על ראייקו, למה להביא אותו כשיש לך את חביב. בדיוק אותה טענה. אלא אם מישהו ממשעקב אחריו וטוען שהוא לא וואו, אין מה להתבכיין.

אני מאוד אוהב את המגמה של חיפוש פוטנציאלים שיגיעו יתחשלו כאן ואז אתה מוכר אותם ברווח גדול.

לט עקבתי אבל סקאוטים שעקבו סיפרו שמדובר בפוטנציאל ענק. לא יודע להעריך עד כמה הוא יותר טוב מהצעירים שלנו, אין לי מושג אבל אם בגיל 19 קבוצות מהלה ליגה רוצות אותו ובסרביה מדברים על אחד הכישרונות הכי גדולים שלהם, לא הייתי ממהר לזלזל. זה כמו שאמרו כאן על ראייקו, למה להביא אותו כשיש לך את חביב. בדיוק אותה טענה. אלא אם מישהו ממשעקב אחריו וטוען שהוא לא וואו, אין מה להתבכיין.

אני מאוד אוהב את המגמה של חיפוש פוטנציאלים שיגיעו יתחשלו כאן ואז אתה מוכר אותם ברווח גדול.

איזה סקאוטים? תראה לי כתבה אחת או ציטוט עם שם של סקאוט שאומר עליו משהו , לא שאני מזלזל בו , אבל זה ממש ממש לא סיפור ראייקו , ראייקו נחשב לפוטינצאל הרבה יותר גדול , ולא זכור לי שמשהו אמר שיש את אוחיון כי היה את חואן פאבלו אז לדעתי הרוב פה היו שלמים עם ה"הימור" הזה(שגם הוא לא כלכך הימור כי כלפי הפוטנציאל של ראייקו לא היה ספק).

מצפה לראות זרים הרבה יותר איכותיים מילד בן 19 , ששוב יכול להיות שמוכשר לא רואה כמשהו שבא ומוציא משהו מההרכב שלנו , וזה מה שאני מחפש , ביחוד אחרי שאיבדנו את הנכס הכי גדול שלנו.

לא מאמין שג'ורדי אמר דברים כאלה לשחר כמו שכתוב בספורט 5

דבר אחד ברור ג'ורדי החליט לנטוש את הספינה ברגעים הכי קריטים

אחרי שזהבי עזב אין לו הרבה מה להציע. הוא זה שעשה לו את ההצלחות ועכשיו צריך רעיון חדש.

למה מי זה אמבולה?!

לא שווה מקום של זר!

להזכיר לך את נאווקמה? זה לא שווה מקום זר, ההוא לא שווה מקום של ישראלי ובסוף נתקע עם הסגל המושלם שלנו.

איזה סקאוטים? תראה לי כתבה אחת או ציטוט עם שם של סקאוט שאומר עליו משהו , לא שאני מזלזל בו , אבל זה ממש ממש לא סיפור ראייקו , ראייקו נחשב לפוטינצאל הרבה יותר גדול , ולא זכור לי שמשהו אמר שיש את אוחיון כי היה את חואן פאבלו אז לדעתי הרוב פה היו שלמים עם ה"הימור" הזה(שגם הוא לא כלכך הימור כי כלפי הפוטנציאל של ראייקו לא היה ספק).

מצפה לראות זרים הרבה יותר איכותיים מילד בן 19 , ששוב יכול להיות שמוכשר לא רואה כמשהו שבא ומוציא משהו מההרכב שלנו , וזה מה שאני מחפש , ביחוד אחרי שאיבדנו את הנכס הכי גדול שלנו.

לא כתבה. שיחה עם אדם שמבין עניין. שוב, אני לא סקאוט ויכל להיות שמדובר בשחקן בלוף סטייל בומבה, אינני יודע. מה שבטוח זה שאין מה להתבכיין כי א' יתכן מאוד שהוא בכלל לא יגיע. ב' אתה לא באמת יודע מה הוא שווה. מה שכן, ההצעה עליו מראה על מגמה במכבי לחפש כישרונות עם פוטנציאל גבוה. אני אוהב את המגמה הזו.

ראיקו נחשב לשוער הטוב בעולם לגילו והיה הקפטן של סרביה הצעירה שזכתה באליפות העולם, הופיע בכל הרשימות של השחקנים הצעירים הכי טובים ומבטיחים

לוטוביץ' לעומת זאת.. פשוט לא מוכר. אם היה מוכר, היו מספרים לך. אז לשים מיליון יורו על זר כזה זה בדיוק כמו שהפועל שמו 600-700 אלף דולר בערך על בומבה (שנתן ברומניה עונה יותר מרשימה ממה שלוטוביץ' נתן בסרביה). כלומר, הימור.

אם לו לוטביץ היה מוכר יותר מן הסתם לא היה עולה 700 אלף ולא בטוח שהיה בא.

אל תשכחו שרייקו בא בעיקר בגלל שידע שעלינו לליגת אלופות והוא השוער הראשון!