Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש עומר אצילי

Armagedon

Recommended Posts

צודק טעות שלי, כבר הייתה לי חפירת תשובה לDoW אבל ביטלתי.

הלהט לשחרר, פשוט, כתבתי כבר. אני מוצא בו נזק להתקפה. כל עוד הוא יזכה למירב הדקות. לא תהיה פה אליפות, במיוחד!! כי אין כבר את זהבי פריצה מואנס וכו׳..

אני? כלום, רק חושב שב3 מליון יורו דמי העברה, יכולנו להביא אליפות קלה. במקום זה נהיינו ״משבחי שחקנים״ על חשבון הצלחות. וכל אלה שמצדדים פה ברווח העתידי.. שכחו שהם אוהדים של גולים. ואחרי בהכל, אני לא יודע כמה רווח יהיה פה גם.. קצת מסריח כל העסק הזה.

ועדיין אין חיזוק איתו או בלעדיו אז עדיף שהוא יהיה כרגע כאופציה מאשר יצחקי שגמור גמור או עדן

אני לא מאמין שעדיין אין חלוץ שגוזר רשתות אצלנו חודש לפתיחת הליגה לעזאזלללללללללל

צודק טעות שלי, כבר הייתה לי חפירת תשובה לDoW אבל ביטלתי.

הלהט לשחרר, פשוט, כתבתי כבר. אני מוצא בו נזק להתקפה. כל עוד הוא יזכה למירב הדקות. לא תהיה פה אליפות, במיוחד!! כי אין כבר את זהבי פריצה מואנס וכו׳..

אני? כלום, רק חושב שב3 מליון יורו דמי העברה, יכולנו להביא אליפות קלה. במקום זה נהיינו ״משבחי שחקנים״ על חשבון הצלחות. וכל אלה שמצדדים פה ברווח העתידי.. שכחו שהם אוהדים של גולים. ואחרי בהכל, אני לא יודע כמה רווח יהיה פה גם.. קצת מסריח כל העסק הזה.

שמע כל כך הרבה ידע, למה אתה לא מחפש עבודה בתחום? ברצינות, לך תתחיל לאמן ילדים.

בסדר בסדר. אני מסכים. אבל למה הוא נחת דווקא פה, את זה אני שואל. מי ארגן לנו את המתנה הזו. ככה סתם? קחו מתנה שוער במחיר מבצע עוד שנה שנתיים בדוק תמכרו אותו ביותר? השקעה חסרת סיכון? אז למה כל קבוצה אחרת בגלקסיה לא עשתה את זה.

(אפשר גם לנהל דיון האם היינו מספיק חזקים כדי לקלוט כזה שוער, על מנת לא לפגוע בערכו, בכל זאת נדרשות הצלחות ועדיף באלופות והאם באופן כללי לא היה יותר משתלם להשקיע באיזה חלוץ מבטיח, שהיה יותר משפיע במאבק האליפות)

נחת דווקא כאן כי מכבי שילמה יותר, שכנעה יותר והבטיחה הרכב ראשון עם מסע בליגת האלופות וביחד עם השכנועים של יוקאנוביץ' וג'ורדי כנראה שזה קסם לו יותר מלהיות שוער שני בגרמניה.

נחת דווקא כאן כי מכבי שילמה יותר, שכנעה יותר והבטיחה הרכב ראשון עם מסע בליגת האלופות וביחד עם השכנועים של יוקאנוביץ' וג'ורדי כנראה שזה קסם לו יותר מלהיות שוער שני בגרמניה.

שילמה יותר, אני מסכים. אז כבר צריך לבחון אם לא יותר מדי נכון? אתה סומך על יורדי בהתאם לניסיון סכומי העבר?

שכנעה הבטיחה ויוקאנוביץ. מקבל. אבל זה כבר אומר שהוא לפחות לא בפנקסים של שאר הקבוצות של האלופות לא? לפחות לא כרגע.

אבי בנימין, נקודה למחשבה.

בשנים האחרונות הכדורים ממיכה הלכו כמעט ורק לזהבי. במצב היום אתה לא חושב שיהיו לו יותר שיתופי פעולה עם טל בן חיים ובעקבות זה המספרים של טל יעלו?

ועדיין אין חיזוק איתו או בלעדיו אז עדיף שהוא יהיה כרגע כאופציה מאשר יצחקי שגמור גמור או עדן

אני לא מאמין שעדיין אין חלוץ שגוזר רשתות אצלנו חודש לפתיחת הליגה לעזאזלללללללללל

הייתי מסכים איתך אח שלי אם לא הייתי מגלה את הנתון שבלעדיו כבשנו כל פאקינג חצי שעה!! ואיתו כל 55 דקות!!! וככה זה היה גם שנה שעברה, ושנתיים אחורה ובהפועל וכו׳. הבנאדם לא מצליח להתעלות על מעל שער קבוצתי ל55 דקות, אפילו עם זהבי!!!!. וזה לא הספק שטוב לאליפות!! אז ללמה לוותר עליה מראש?!?! בוא ננסה מישהו חדש. זאת אומרת שאפילו יצחקי וריקן עדיפים עליו, כל עוד יש מוציא לפועל (זהבי) או אפילו פחות מזהבי, העיקר מוציא לפועל טוב מבן חייםםםםםם אתה מבין@?@?

הבנאדם לא מצליח להתעלות על מעל שער קבוצתי ל55 דקות, אפילו עם זהבי!!!!

מה זאת אומרת "אפילו עם זהבי"? זהבי שחקן שלקח את כל הגולים עליו, הוא לא שחקן שהזין את טב"ח.

בלעדיו הוא אמור וצריך לתת יותר.

בשנים האחרונות הכדורים ממיכה הלכו כמעט ורק לזהבי. במצב היום אתה לא חושב שיהיו לו יותר שיתופי פעולה עם טל בן חיים ובעקבות זה המספרים של טל יעלו?

הוווו סופסוף שאלה טובה. יכול להיות. אם כי קשה לי לראות את מיכה מצליח לבשל לטל בן חיים יותר משער בסיבוב. מהרבה סיבות תפעוליות. אבל בטוח שלבשל לטל בן חיים הרבה יותר קשה מלבשל לזהבי ולכן, אולי המספרים של טל יעלו, אבל הקבוצתיים בטוח שלא, אז לא ברור איך כשטל על המגרש וזהבי לא , טל יצליח לשבור את שיאו האישי של שער קבוצתי לכל 55 דק׳. שזה 58 שערים בעונה. שזה לא מספיק.

מה זאת אומרת "אפילו עם זהבי"? זהבי שחקן שלקח את כל הגולים עליו, הוא לא שחקן שהזין את טב"ח.

בלעדיו הוא אמור וצריך לתת יותר.

לא הבנת. מכבי כובשת כל 55 דק׳ כטל בן חיים על המגרש, לאו דווקא עם קשר ישיר אליו. אני לא מוצא סיבה שמכבי תכבוש בתדירות טובה יותר כאשר זהבי לא פה.

שמועה מישהו? או שנשאר עם חפירות טב"ח/מיכה לעוד כמה ימים?

חחח עוד לא ברור לך הרכש שיהיה כאן? בוא אגלה לך סוד.

עאבד, גולסה, מגן שמאלי זר ואו עטר או אצילי. (ואני לא מנחש..) יש סיכוי שגם סה ישוחרר ובמקומו יבוא חלוץ זר אחר. בדוק אותי.

כל זה בטל בשישים כל עוד טל כאן. כל הרכש לא יועיל...

מי יתן ואוכל את הכובע.

חחח עוד לא ברור לך הרכש שיהיה כאן? בוא אגלה לך סוד.

עאבד, גולסה, מגן שמאלי זר ואו עטר או אצילי. (ואני לא מנחש..) יש סיכוי שגם סה ישוחרר ובמקומו יבוא חלוץ זר אחר. בדוק אותי.

כל זה בטל בשישים כל עוד טל כאן. כל הרכש לא יועיל...

מי יתן ואוכל את הכובע.

זה שחקן שלקחנו איתו שתי אליפויות וגביע כן?

אני מבין את הסטטיסטיקה שלך, הביקורת עניינית - אבל להגיד שכל עוד טב"ח כאן "כל הרכש לא יועיל" זה כבר מגוחך.

מדהים איך הפכת את הנתון הזה, שהוא נתון מעניין בסך הכל, לחזות הכל.

תראה את אחוז ההצלחה כששחקן נמצא על המגרש או מחוצה לו. עם דסה אנחנו באחוזי הצלחה ממש גרועים, ובלעדיו אנחנו עם אחוז טוב יותר. זה הופך את דסה למגן גרוע שחייבים חייבים חייייבייייםםםםםם לשחרר (כי אפילו עם זהבי לצידו הוא השיג אחוזים כל כך גרועיםםםם)??

(וכן, ייני עדיף עליו, אבל בוא לא ניכנס לזה)

אגב, מבחינת אחוזי הצלחה של הקבוצה, כשנוסא פתח בהרכב (14 פעמים) עשינו 83%, כשהוא עלה מהספסל (4 פעמים) עשינו רק 50% וכשהוא לא שיחק (18 פעמים) עשינו 74%

כשדור מיכה פתח בהרכב (23 פעמים) עשינו 75%, כשעלה מהספסל (9 פעמים) עשינו רק 56% וכשהוא לא שיחק (4 פעמים) עשינו 100%

אתה תהיה כל כך נחרץ לומר שנוסא יותר משמעותי לקבוצה ממיכה?

בן חיים לא צריך להיות שחקן הרכב במכבי. הוא על תקן סופרסאב מהספסל וזהו, ובעצם כמו שהיה כשהגיע לפה בתקופת סוזה.

הבעייה היא לא בו אלא בנו,שבמקום להתקדם רק הלכנו אחורה , עד כדי כך שהוא כמעט התקווה היחידה שלנו בהתקפה..

מיכה צריך שיעשו תנועה ללא כדור לעומק כדי לתת כדור לגול. דבר שלא קיים כמעט אצל טבח. הוא צריך את הכדור לרגל ולפני המגן בשביל הדריבל. אם כבר נוסא שעושה תנועה מצוינת יכול להרוויח מכך, אם יפסיק להיות מחמיצן.

מדהים איך הפכת את הנתון הזה, שהוא נתון מעניין בסך הכל, לחזות הכל.

תראה את אחוז ההצלחה כששחקן נמצא על המגרש או מחוצה לו. עם דסה אנחנו באחוזי הצלחה ממש גרועים, ובלעדיו אנחנו עם אחוז טוב יותר. זה הופך את דסה למגן גרוע שחייבים חייבים חייייבייייםםםםםם לשחרר (כי אפילו עם זהבי לצידו הוא השיג אחוזים כל כך גרועיםםםם)??

(וכן, ייני עדיף עליו, אבל בוא לא ניכנס לזה)

אגב, מבחינת אחוזי הצלחה של הקבוצה, כשנוסא פתח בהרכב (14 פעמים) עשינו 83%, כשהוא עלה מהספסל (4 פעמים) עשינו רק 50% וכשהוא לא שיחק (18 פעמים) עשינו 74%

כשדור מיכה פתח בהרכב (23 פעמים) עשינו 75%, כשעלה מהספסל (9 פעמים) עשינו רק 56% וכשהוא לא שיחק (4 פעמים) עשינו 100%

אתה תהיה כל כך נחרץ לומר שנוסא יותר משמעותי לקבוצה ממיכה?

אסביר לך ההבדל, אני לא ככ ברור. אשתדל.

מעבר לעובדה ששיחקנו רק 8 משחקים בלעדיו, שיכולים להוות סטיית תקן רצינית, אחוזי הצלחה הם נישה יותר קבוצתית ותלויים גם בהתקפה. דסה שחקן הגנה. ושים לב, דסה שיחק 28 משחקים, בהם ספגנו 16. ב8 משחקים בהם לא שיחק, ספגנו 8. חצי, למרות שמדובר בכמות משחקים קטנה משליש. משמע, הנתון לפחות לא מעיד שההגנה גרועה יותר עם דסה, המגן, ואם רוצים לפרגן לו , אז הנתונים מראים שהיא טובה יותר איתו, אבל לא באופן מובהק. יתרה מזו, המצב אצל טב״ח הוא הפוך. בשביל שהנתון יהיה ככ מובהק לגבי אחוזי ההצלחה, ובוא נגיד שהם נישה לא קבוצתית ומיוחסת המון לדסה, הייתי צריך לראות שדווקא במספר המועט של המשחקים ללא דסה, השגנו יותר נק׳ באופן כללי ולא באחוזים מאשר איתו. כפי שעם טב״ח לא רק שאנחנו מבקיעים בתדירות (אחוז יותר גבוה), אלא מבקיעים אפילו יותר! תאר לך שהיית רואה שללא דסה ב8 משחקים עשינו 24 נק׳ ובכל ה28 משחקים איתו היינו עושה 22. אתה מבין כמה קיצוני זה?

אז לא רק שאנחנו מבקיעים כל חצי שעה ללא טבח וכל 55 דקות איתו. זה ככ קיצוני שב1250 דק׳ בלעדיו הצלחנו להבקיע יותר גם במספר השלם מאשר מב2000 דק׳ איתו! אלוהים איך עשינו את זה.. מי כבר יכול לתת גול?!?! (השחקן הפנוי כנראה..). אם נגיד עם טבח היינו מבקיעים כל 50 דק׳ ובלעדיו כל 47.. כך שבטוטאל איתו היינו מבקיעים 42 ובלעדיו 24.. הייתי אומר לך ניחא.. שזה בערך המצב עם דסה. משחק לפה משחק לשם.. כלומר, אמנם אחוזי ההצלחה (במקרה שלנו, הכיבוש) יותר טובים בלעדיו, אבל זה לא כזה מובהק, לכל היותר אין לו השפעה, הוא לא מזיק. או במילים אחרות, אי אפשר ללמוד מהנתון הזה יותר מדי.

אפשר גם לחשב את זה אחרת, אחוזי ההצלחה עם דסה (שפחות תלויים בו, מאשר מס׳ הספיגות לדוגמא, כמו שכיבוש אפשר יותר לייחס להתקפה) נהרסים ב20% (יורדים ב17 מתוך 88, 20%). אחוזי הכיבוש עם טל נהרסים ב80ֿ%!! מגול לכל 31 דק׳ לגול בכל 55דק׳. זה מובהקות אחי.. אם גם אחוזי ההצלחה עם דסה היו נפגעים ב80% ויורדים ל18 אחוזי הצלחה... כן אחי.. היה מדליק לי נורה צהובה

הרבה יותר קשה לחפש מובהקות באחוזי הצלחה קבוצתיים כמו שאתה מנסה גם עם נוסא. העניין הוא למקד את זה כמה שיותר לאופי התפקיד. אלא אם כן אתה רואה משהו ממש מובהק. להשוות בין ההלתהבות שלי מהסטטיסטיקה הקיצונית לבין מה שאתה מנסה.. זה לעשות לי ולמספרים עוול. אני מראה לך שהתפוקה עם טל מתחרבנת ב80%. אתה מראה לי שאחוזי ההצלחה של נוסא גבוהים משל מיכה ב8 אחוז... אני לא הייתי ממהר להסיק מסקנות מ8 אחוז.. שוב, אני מתלהב מהבדלים של 80%.

בוודאות של 100%, הייתה הצעה של למעלה מ-5 מיליון יורו של גלאטסראיי על ראיקוביץ'.

הכוכב האדום לא קיבלו בעקבות מתיחות בין המועדונים אחרי שאוהד הכוכב נרצח ע"י אוהדי של גלא, וראיקוביץ' עצמו אמר שלא היה עובר לשם כדי לא לפגוע בקהל גם אם ההצעה הייתה מתקבלת.

הייתה הצעה אחת לפחות נוספת של 3 מיליון יורו מגרמניה במקביל למכבי.

בוודאות של 100%, הייתה הצעה של למעלה מ-5 מיליון יורו של גלאטסראיי על ראיקוביץ'.

הכוכב האדום לא קיבלו בעקבות מתיחות בין המועדונים אחרי שאוהד הכוכב נרצח ע"י אוהדי של גלא, וראיקוביץ' עצמו אמר שלא היה עובר לשם כדי לא לפגוע בקהל גם אם ההצעה הייתה מתקבלת.

הייתה הצעה אחת לפחות נוספת של 3 מיליון יורו מגרמניה במקביל למכבי.

שומע אחי ? את המייל על השחקנים שהבאת פה אל תשלח לג'ורדי תשלח לעו"ד מאירי.

מסתבר שכרגע הוא האחראי על הרכש..