Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש עומר אצילי

Armagedon

Recommended Posts

בסדר בסדר. אני מסכים. אבל למה הוא נחת דווקא פה, את זה אני שואל.

(אפשר גם לנהל דיון האם היינו מספיק חזקים כדי לקלוט כזה שוער, על מנת לא לפגוע בערכו, בכל זאת נדרשות הצלחות ועדיף באלופות והאם באופן כללי לא היה יותר משתלם להשקיע באיזה חלוץ מבטיח, שהיה יותר משפיע במאבק האליפות)

הוא נחת פה בגלל סלאבישה ובשביל לשחק באלופות ולקבל חשיפה , ואני חושב שזה יעבוד לו , בעונה הבאה הוא לא פה תמורת 5-6 מיליון יורו לפחו לדעתי.

והקטע שממש לא בטוח שהיית יכול להביא חלוץ ברמת הפוטנציאל הזאת במחיר , במיוחד כי לא היו מסכימים לבוא , וראייקו הייתה הזדמנות שחבל לפספס.

ג'ורדי מאכזב ? איזה ג'ורדי? מתי אנשים פה יבינו שהוא כבר בחוץ....אני מסביר פה כמה זמן שהוא תיאורטית כבר לא במכבי, הוא אפילו לא מנהל מו"מ עם קבוצות, זה הכל עו"ד מורן מאירי, לגבי עטר ואזולאי, ממה שהבנתי זה נמני ניהל את המו"מ עם מאירי ולכן זה נראה תקוע...אין לו חשק לעבוד, הוא מיצה את עצמו, אחרי שקרלוס וערן החכו זה בכלל שבר אותו...קשה לנהל מו"מ עם קבוצות בארץ, אין שום קבוצה שמוכנה למכור, בהמשך לקרויף, אני לא אתפלא אם הוא ילך עד סוף החודש, למרות שאמרו עד 1.9.

אוקיי, תשובות שמניחות את הדעת. אמנם קצת נאיביות, אבל סבבה. ההגיונית ביותר היא יוקאנוביץ. ובכל זאת, אני בטוח שאף קבוצה לא הציעה יותר מ3 מליון יורו, אחרת הייתה זוכה בו. לא יודע כמה זה יהיה קל למכור אותו ביותר מ3 אם יתקע פה יותר מדי. לפי tm הוא 2.5. וכששילמנו 3 השווי שלו היה 2. ככל שהשנים יחלפו, מכבי תשעמם ונבחרת סרביה לא תצליח יותר מדי. נהיה בבעיה. חייב להיות סיכון כלשהו..

בוא נגיד שמכבי קיוותה להופעות יותר טובות שלו ושלה באלופות... פישלנו יחד. קיבל את החשיפה ולא ניצל אותה יותר מדי.

אוקיי, תשובות שמניחות את הדעת. אמנם קצת נאיביות, אבל סבבה. ההגיונית ביותר היא יוקאנוביץ. ובכל זאת, אני בטוח שאף קבוצה לא הציעה יותר מ3 מליון יורו, אחרת הייתה זוכה בו. לא יודע כמה זה יהיה קל למכור אותו ביותר מ3 אם יתקע פה יותר מדי. לפי tm הוא כבר 2.5.

פורסם שקבוצה טורקית הציעה לכוכב האדום משהו כמו 3.5-4 מיליון והוא לא הסכים לעבור אליה בגלל האוהד הסרבי שנרצח.

גם פורסם שדינמו קייב התעניינה בו.

אני מאמין שנוכל לקבל עליו משהו כמו 4-5 מיליון בזמן הנכון

פורסם שקבוצה טורקית הציעה לכוכב האדום משהו כמו 3.5-4 מיליון והוא לא הסכים לעבור אליה בגלל האוהד הסרבי שנרצח.

גם פורסם שדינמו קייב התעניינה בו.

אני מאמין שנוכל לקבל עליו משהו כמו 4-5 מיליון בזמן הנכון

לא הייתה גם קבוצה מהבונדסליגה שהלכה איתנו ראש-בראש עליו ובסוף הוא בא בגלל הצ'מפיונס? אני זוכר פרסום כזה...

נכון, פה ההטעיה. הוא קיצוני שיודע רק להוציא לפועל, הוא נהנה מההנחות שעושים במספרים לקיצוני, בלי לתת את התפוקה לשטף המשחק שנדרשת מקיצוני ולא ממוציא לפועל. פה קבור הכלב. סוזה התותח הבין את זה, ניסה אותו חלוץ, לא עבד. יאללה לספסל.

זה לא נכון. סוזה התותח שיחק הרבה פעמים עם 3 בלמים, ואז זה אומר שטב"ח צריך לשחק מגן-קשר, ואז זה לא עובד אז יאללה לספסל

חוץ מזה שהוא שיחק כמעט 1800 דקות אצל סוזה, ולאור האיכות וההיצע בחלק הקדמי של אז לעומת היום, זה די מתקזז.

לא הייתה גם קבוצה מהבונדסליגה שהלכה איתנו ראש-בראש עליו ובסוף הוא בא בגלל הצ'מפיונס? אני זוכר פרסום כזה...

או כל פרסום אחר שיסביר ויצדיק את ההוצאה של ה3 מליון יורו / יעלה את מחירו.

או כל פרסום אחר שיסביר ויצדיק את ההוצאה של ה3 מליון יורו / יעלה את מחירו.

כן, הפרסום על אאוגסבורג היה מומצא, רק כדי להעלות את המחיר, בדיוק כמו שההצעה של הסינים התבררה כממוצאת.

זה לא נכון. סוזה התותח שיחק הרבה פעמים עם 3 בלמים, ואז זה אומר שטב"ח צריך לשחק מגן-קשר, ואז זה לא עובד אז יאללה לספסל

חוץ מזה שהוא שיחק כמעט 1800 דקות אצל סוזה, ולאור האיכות וההיצע בחלק הקדמי של אז לעומת היום, זה די מתקזז.

אוקיי, אז סוזה פחות תותח משזכרתי... אבל אני צודק בעניין המוציא לפועל כן? הוא באמת כזה במסווה של קיצוני.

הסכומים*

אוקיי, אז סוזה פחות תותח משזכרתי... אבל אני צודק בעניין המוציא לפועל כן? הוא באמת כזה במסווה של קיצוני.

הוא יותר מוציא לפועל ממיכה אם אתה מתעקש.

הוא יותר מוציא לפועל ממיכה אם אתה מתעקש.

זה אתה מתעקש לדחוף את מיכה. הוא *רק* מוציא לפועל. נו בחייאת, עזוב את כל ההוכחות והנתונים המשוגעים. מה זכור לך טוב שהוא עושה, שלא נגמר בגול שלו. ולא, לא מאבד לא נחשב.

יש לך איזה תמונה בזיכרון, של טבח עם הכדור, מרים את הראש, מחפש למי להגביה/למסור ומצליח? אפילו האינטואיציה שלך יודעת שאין מצב שעכשיו הוא ידביק את הכדור למישהו לראש או ימצא את זהבי באיזה כדור או רחמנא ליצן יפתח את המשחק באיזה כדור ארוך לצד השני חחח.. די נו.

מיותר להתלונן על ג'ורדי, להערכתי הוא כבר לא במכבי דה פאקטו. לא הופיע למסיבת העיתונאים של פתיחת העונה, לא מנהל מו"מ על שחקנים. יתכן שהוא עוד מעביר את המקל אבל בפועל הוא כבר בחוץ. אני מניח שהוא גם די מחוץ למעגל מקבלי ההחלטות.

זה אתה מתעקש לדחוף את מיכה. הוא *רק* מוציא לפועל. נו בחייאת, עזוב את כל ההוכחות והנתונים המשוגעים. מה זכור לך טוב שהוא עושה, שלא נגמר בגול שלו. ולא, לא מאבד לא נחשב.

יש לך איזה תמונה בזיכרון, של טבח עם הכדור, מרים את הראש, מחפש למי להגביה/למסור ומצליח? אפילו האינטואיציה שלך יודעת שאין מצב שעכשיו הוא ידביק את הכדור למישהו לראש או ימצא את זהבי באיזה כדור או רחמנא ליצן יפתח את המשחק באיזה כדור ארוך לצד השני חחח.. די נו.

ומיכה רק מוסר, אז?

וכן, אני זוכר כמה בישולים שלו, חלק גם בהגבהות רחמנא ליצלן.

דיברנו מקודם על בניון מול טב"ח וכתבת שאתה מעדיף אותו בהרכב עליו, אבל אתה לא חושב שאם גם ככה אתה משחק עם גולר אחד פחות, לא עדיף שהשחקן בצד השני יהיה בעיקר גולר כדי לפצות על זה?

הרי אנחנו מסכימים שהאידיאל הוא שבשני האגפים יהיו שחקנים שיודעים גם ליצור וגם לכבוש, אבל אם בצד אחד יש שחקן שרק מוסר אז כדאי שבצד השני יהיה גולר, לא? אז נכון שטב"ח לא האידיאל, אבל כל עוד אין פה גולר אחר במקומו בהרכב בצד שמאל, אז אני מעדיף את טב"ח שם לפני שחקנים אחרים שהם רק יוצרים במהות שלהם.

ודרך אגב, בוא נראה איך תראה העונה, כי יש לי הרגשה שאפשר לזרוק את כל הסטטיסטיקות האלה לפח כשאנחנו ללא זהבי.

אבי בלי קשר שאני חושב שבן חיים צריך להשאר במכבי אבל רק כקלף מהספסל אני לא מבין תלהט שלך לשחרר אותו הרי אתה בעצמך אומר שאלה מודאג שאין רכש וההתקפה על הפנים

אז בוא תגיד לי מה נעשה אם גם אותו נשחרר אם מי נשאר בסוף הרי אני לא רואה באופק לצערי חיזוקים גדולים כמו שציפינו זה כרגע התפוצץ.לכולם בפנים

אפשר לחשוב זה גם הברקה... 3 מליון יורו חחח. אני מצפה מהילד הזה לא לספוג שנה שלמה בכסף הזה גם בלי הגנה.

חוץ ממשחק אחד ממש גרוע ( נגד בית"ר) והטעות נגד ב"ש הוא היה מעולה כמעט בכל משחק וזה ילד בן 19 שהגיע למדינה זרה בלי לדעת את השפה ובלי חבר מסכן אחד לרפואה.

היו לו משחקים אדירים והצלות שהן לא של שוער בן 20.

ראיקו רכש אדיר ולהשוות את גורש אליו זה כמו להשוות את ברדה לזהבי.

זה דווקא קל, הוצאת החוץ בסכנין :yahoo:

זה דווקא קל, הוצאת החוץ בסכנין :yahoo:

חחח תותח!!

חוץ ממשחק אחד ממש גרוע ( נגד בית"ר) והטעות נגד ב"ש הוא היה מעולה כמעט בכל משחק וזה ילד בן 19 שהגיע למדינה זרה בלי לדעת את השפה ובלי חבר מסכן אחד לרפואה.

היו לו משחקים אדירים והצלות שהן לא של שוער בן 20.

ראיקו רכש אדיר ולהשוות את גורש אליו זה כמו להשוות את ברדה לזהבי.

ואיגרוף האוויר בק״ש

אבי איך הגעת מהדיון בנושא של בן חיים לכאן?סבבה, הבאת את הנתונים שלך והכל טוב ויפה, אבל גם לפה?

צודק טעות שלי, כבר הייתה לי חפירת תשובה לDoW אבל ביטלתי.

אבי בלי קשר שאני חושב שבן חיים צריך להשאר במכבי אבל רק כקלף מהספסל אני לא מבין תלהט שלך לשחרר אותו הרי אתה בעצמך אומר שאלה מודאג שאין רכש וההתקפה על הפנים

אז בוא תגיד לי מה נעשה אם גם אותו נשחרר אם מי נשאר בסוף הרי אני לא רואה באופק לצערי חיזוקים גדולים כמו שציפינו זה כרגע התפוצץ.לכולם בפנים

הלהט לשחרר, פשוט, כתבתי כבר. אני מוצא בו נזק להתקפה. כל עוד הוא יזכה למירב הדקות. לא תהיה פה אליפות, במיוחד!! כי אין כבר את זהבי פריצה מואנס וכו׳..

אתם יכולים לצאת על סטטיסטיקה שלי עד מחר, ונכון, סטטיסטיקה היא לא אמת מוחלטת, צריך לדעת לקרוא אותה. אבל אני חושב שאני מזהה בה ברמת מובהקות מוחלטת ולאורך כל הקריירה שלו, שכל עוד הוא על המגרש, הקבוצה לא יכולה להבקי בקצב של יותר מגול ל60 דקות (קצב של 54 בעונה- לא של אליפות). אני מאמין בזה באמונה שלמה. ומוכן שתבדקו אותי כל שנה אחורה קדימה ומה שבא לכם. אלא אם כן הוא יהיה מעורב באופן ישיר (בישול/כיבוש) ב40 גולים (מה שלא סביר שיקרה) או שיפסיק לכדרר וישפר את איכות ויכולת המסירה שלו ופתאום יהיה טופ 7 בליגה במסירות מפתח (גם לא סביר). העונה הזו איתו על המגרש כבשנו כל 55 דק׳, שיא אישי שלו המון בזכות זהבי. כל עוד זהבי לא פה, כשהוא על המגרש לא נכבוש יותר מגול בשעה. תזכרו, תקפיצו, תבדקו. מה שבא לכם.

אבי, מה אתה מחפש בדיוק, שחקן שיגיע מברצלונה בשיא הקריירה אבל בזול ומה עוד?

אני? כלום, רק חושב שב3 מליון יורו דמי העברה, יכולנו להביא אליפות קלה. במקום זה נהיינו ״משבחי שחקנים״ על חשבון הצלחות. וכל אלה שמצדדים פה ברווח העתידי.. שכחו שהם אוהדים של גולים. ואחרי בהכל, אני לא יודע כמה רווח יהיה פה גם.. קצת מסריח כל העסק הזה.