Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש עומר אצילי

Armagedon

Recommended Posts

ראייקו אוברייטד, אם היו קוראים לו ברק לוי והיה שווה 200k לא היית כותב את זה, יכול להיות שיתפתח להיות שם. עדיין לא שם.

טיבי וצדק מסכים, אפשר להוסיף את אוגו ואלברמן. אבל מליקסון וואקמה זה כביכול אותו תפקיד. וואקמה עדיף בהרבה.

כן, סתם במקרה הוא השוער שספג הכי מעט שערים בליגה, למרות שההגנה שלנו לא הייתה בשיאה איך לומר...

כן, סתם במקרה הוא השוער שספג הכי מעט שערים בליגה, למרות שההגנה שלנו לא הייתה בשיאה איך לומר...

בסוף הפסדנו את האליפות בגלל ההתקפה ולא בגלל ההגנה

לא רוצה להיכנס לכל הסטטיסטיקה הזאת כי ואללה אין לי ממש זמן

אבל מצד אחד אתה רוצה שחקנים שישימו גולים מצד שני אתה מרשה לעצמך לוותר על שחקן עם תפוקה לא רעה בכלל כאילו כלום.

ולא , האידאל מבחינתי זה לא טב"ח בהרכב , מעדיף קיצוני אחר במקומו ושהוא יהיה כוח שיוכל לעלות מהספסל.

לא אמרתי שהוא טוב או פחות טוב מוואקמה , אבל תכניס דברים לפרופורציה בנאדם , אתה מדבר כאילו טב"ח זה קיצוני ברמה של כוסילמלם.

מה שאנחנו צריכים בעיניי זה שני קיצוניים וקשר התקפי , שאחד מ3 השחקנים החדשים האלה יהיה זר ברמה (הזר השני צריך להיות מגן שמאלי).

או בקיצור , להביא 2 מתוך קהת/אצילי/עטר , כמובן לא אתנגד לשלושתם אבל לא רואה את כולם באים ובכללי מעדיף להתקפה חיזוק בדמות זר מוכח.

בלי כאילו. אני לא יכול לעדן פה את מה שאני חושב מסיק או מבין, מצטער, אני לא משקר לעצמי. הוא נזק לקבוצה. נ-ז-ק. עכשיו, אני צודק בסיכוי של 99%. וכל התשובות מופיעות בנושא ההוא. אני ממש אבל ממש לא נכנס לזה שוב. בשביל שטל לא יהיה נזק, הוא צריך להיות אחראי ישיר ל40 שערים בעונה.

וכן אחי, עזוב סטטיסטיקות לא רוצה לסבך. אני לא רוצה שחקנים שישימו גולים בכח אני רוצה משחק שזורם בכל מצב וכשמגיעים למצב שידחפו את הכדור. וואקמה הוא אחד שלא מנסה בכח. ושים לב מה כתבת, שלשניהם אותם מספרים. אז הנה לך הפרופורצייה, הכיצד טל מוסיף למשחק מלבד המספרים. כי גם שלומי אזולאי נותן 14 ועד מליון שחקנים נותנים 9-11. כיצד תבדיל ביניהם? בשאר הזמן שוואקמה לא כובש/מבשל, הוא פשוט עושה את מה שצריך לעשות. בדיוק מה שטל לא יכול לעשות.

ראייקו אוברייטד, אם היו קוראים לו ברק לוי והיה שווה 200k לא היית כותב את זה, יכול להיות שיתפתח להיות שם. עדיין לא שם.

ראייקו אוברייטד? אחד השוערים הכי טובים שראיתי בארץ.

במשחקים הראשונים הוא היה בהלם, לא שאפשר להאשים אותו עם טב"ח קרלוס וטיבי שהיו בשפל של הקריירה שלהם מבחינת יכולת בחודשים הראשונים של העונה (אנשים שכחו את זה כי טיבי וקרלוס שיפרו משמעותית את היכולת שלהם בחצי העונה האחרונה וטב"ח בכלל לא היה רלוונטי). אי אפשר להאשים אותו בזה.

ראינו בפלייאוף כמה הצלות של 100 אחוז הוא נתן שהביאו לנו נקודות חשובות מאוד.

הוא השוער הכי טוב בליגה בלי תחרות בכלל.

ג'ורדי מאכזב ? איזה ג'ורדי? מתי אנשים פה יבינו שהוא כבר בחוץ....אני מסביר פה כמה זמן שהוא תיאורטית כבר לא במכבי, הוא אפילו לא מנהל מו"מ עם קבוצות, זה הכל עו"ד מורן מאירי, לגבי עטר ואזולאי, ממה שהבנתי זה נמני ניהל את המו"מ עם מאירי ולכן זה נראה תקוע...אין לו חשק לעבוד, הוא מיצה את עצמו, אחרי שקרלוס וערן החכו זה בכלל שבר אותו...קשה לנהל מו"מ עם קבוצות בארץ, אין שום קבוצה שמוכנה למכור, בהמשך לקרויף, אני לא אתפלא אם הוא ילך עד סוף החודש, למרות שאמרו עד 1.9.

כמה שערים ספגנו באשמתו? אני זוכר לפחות 3 מה24 האלה. כמה נספגו באשמת גורש? את ההצלות של גורש לא זוכרים, אבל אני בטוח שלראייקו לא היה יתרון עצום עליו במס׳ ההצלות. אני לא הולך לצאת על ראייקו עכשיו, אבל דיברנו על השחקנים הכי טובים בארץ, אי אפשר לספור אותו ככזה. לשם ההיגיון, אם היה לנו את וואקמה וגורש ולב״שׁ את ראייקו וטב״ח. היינו אלופים היום.

ראייקו אוברייטד? אחד השוערים הכי טובים שראיתי בארץ.

במשחקים הראשונים הוא היה בהלם, לא שאפשר להאשים אותו עם טב"ח קרלוס וטיבי שהיו בשפל של הקריירה שלהם מבחינת יכולת בחודשים הראשונים של העונה (אנשים שכחו את זה כי טיבי וקרלוס שיפרו משמעותית את היכולת שלהם בחצי העונה האחרונה וטב"ח בכלל לא היה רלוונטי). אי אפשר להאשים אותו בזה.

ראינו בפלייאוף כמה הצלות של 100 אחוז הוא נתן שהביאו לנו נקודות חשובות מאוד.

הוא השוער הכי טוב בליגה בלי תחרות בכלל.

התכוונתי אוברייטד ברעיון של השחקנים הכי טובים בארץ או הכי חשובים לקבוצות שלהם, לא באופן כללי.. לא חושב שבלי ראייקו היינו מסיימים מקום 3,4 אבל אני בטוח שבלי וואקמה ב״ש לא אלופה.

בלי כאילו. אני לא יכול לעדן פה את מה שאני חושב מסיק או מבין, מצטער, אני לא משקר לעצמי. הוא נזק לקבוצה. נ-ז-ק. עכשיו, אני צודק בסיכוי של 99%. וכל התשובות מופיעות בנושא ההוא. אני ממש אבל ממש לא נכנס לזה שוב. בשביל שטל לא יהיה נזק, הוא צריך להיות אחראי ישיר ל40 שערים בעונה.

וכן אחי, עזוב סטטיסטיקות לא רוצה לסבך. אני לא רוצה שחקנים שישימו גולים בכח אני רוצה משחק שזורם בכל מצב וכשמגיעים למצב שידחפו את הכדור. וואקמה הוא אחד שלא מנסה בכח. ושים לב מה כתבת, שלשניהם אותם מספרים. אז הנה לך הפרופורצייה, הכיצד טל מוסיף למשחק מלבד המספרים. כי גם שלומי אזולאי נותן 14 ועד מליון שחקנים נותנים 9-11. כיצד תבדיל ביניהם? בשאר הזמן שוואקמה לא כובש/מבשל, הוא פשוט עושה את מה שצריך לעשות. בדיוק מה שטל לא יכול לעשות.

שוב אני אומר לא באתי להשוות מי שחקן טוב יותר , טב"ח טיפש אני יודע את זה טוב מאוד ומסכים.

באתי להכניס דברים בפרופורציה , אי אפשר לוותר על שחקן שנותן את המספרים של טב"ח ככה באהלן אהלן.

אם תגיע עליו הצעה מכובדת , מוכר ומביא בכסף הזה שחקן איכותי יותר (כנראה זר).

ראיקו לא החתמה של ג'ורדי, לא יכול לקחת קרדיט על זה.

אפשר לחשוב זה גם הברקה... 3 מליון יורו חחח. אני מצפה מהילד הזה לא לספוג שנה שלמה בכסף הזה גם בלי הגנה.

שוב אני אומר לא באתי להשוות מי שחקן טוב יותר , טב"ח טיפש אני יודע את זה טוב מאוד ומסכים.

באתי להכניס דברים בפרופורציה , אי אפשר לוותר על שחקן שנותן את המספרים של טב"ח ככה באהלן אהלן.

אם תגיע עליו הצעה מכובדת , מוכר ומביא בכסף הזה שחקן איכותי יותר (כנראה זר).

שוב, זו דעתך, אני חושב שחייבים לוותר על שחקן כזה ועל המספרים המביכים שלו. כל מוציא לפועל אחר מהליגה היה נותן את אותם מספרים במכבי, אפילו בבסט באותם דקות. ואני לא יודע כמה בבסט היה מחרב כמו שהוא חירב. עאבד, מוגרבי אפילו שכטר או צ׳אם ממדו. חשוב שתבין שהוא מוציא לפועל, לא קיצוני שיש לו תוספת מלבד המספרים כפי שהייתה אמורה להיות לו.

ואני ממש לא חושב שהוא טיפש כמו שכולם חושבים, בכלל בכלל לא, אני חושב שהוא פשוט נצמד למה שהוא יודע ובצדק מבחינתו. אם יתחיל למסור, התפוקה שלו תהיה עוד יותר פחותה והמסירות ילכו לשומקום.

ברור שהוא לא צריך לחטוף, הוא גם אמור להרים לעצמו קרן ולנגוח...

לילד הזה יש שם באירופה והוא נמצא בפנקס של הרבה מועדונים, זה היה השקעה לצורך מכירה עתידית, מה חשבת?

כמה שערים ספגנו באשמתו? אני זוכר לפחות 3 מה24 האלה. כמה נספגו באשמת גורש? את ההצלות של גורש לא זוכרים, אבל אני בטוח שלראייקו לא היה יתרון עצום עליו במס׳ ההצלות. אני לא הולך לצאת על ראייקו עכשיו, אבל דיברנו על השחקנים הכי טובים בארץ, אי אפשר לספור אותו ככזה. לשם ההיגיון, אם היה לנו את וואקמה וגורש ולב״שׁ את ראייקו וטב״ח. היינו אלופים היום.

אבי בנימין

פעם ראשונה שאני בדעה איתך

לפי כמות ההודעות שלך, והתוכן שלהן, נראה שאתה עושה עבודה טובה בלבאס את עצמך.

לא חושב שאתה זקוק לעזרתי.

חחח צודק לגבי כמות ההודעות שלי בזמן האחרון ככה זה שאתה עובד מול מחשב רוב היום בשילוב עם הקיץ הזה. התקופה הזאת גורמת לנו לפחות תפוקה בעבודה

ברור שהוא לא צריך לחטוף, הוא גם אמור להרים לעצמו קרן ולנגוח...

לילד הזה יש שם באירופה והוא נמצא בפנקס של הרבה מועדונים, זה היה השקעה לצורך מכירה עתידית, מה חשבת?

חוץ מקלישאות ופנטזיות... ישך עוד משהו לומר? מה עם קצת ריאליות..

שאלת את עצמך פעם, למה אנחנו זכינו לכבוד להינות מעליית ערכו העתידית? למה אף קבוצה לא זינקה על המציאה? למה רק לנו זה השתלם מכל מחזיקי הפנקסים? כי הוא בטח לא בפנקסים של כולם רק מאחרי שנחת פה נכון?

שוב, זו דעתך, אני חושב שחייבים לוותר על שחקן כזה ועל המספרים המביכים שלו. כל מוציא לפועל אחר מהליגה היה נותן את אותם מספרים במכבי, אפילו בבסט באותם דקות. ואני לא יודע כמה בבסט היה מחרב כמו שהוא חירב. עאבד, מוגרבי אפילו שכטר או צ׳אם ממדו. חשוב שתבין שהוא מוציא לפועל, לא קיצוני שיש לו תוספת מלבד המספרים כפי שהייתה אמורה להיות לו.

ואני ממש לא חושב שהוא טיפש כמו שכולם חושבים, בכלל בכלל לא, אני חושב שהוא פשוט נצמד למה שהוא יודע ובצדק מבחינתו. אם יתחיל למסור, התפוקה שלו תהיה עוד יותר פחותה והמסירות ילכו לשומקום.

אז זהו, שהוא לא מוציא לפועל, אלא קיצוני, אל תעוות את המציאות, ואל תשווה אותו לבבסט, עאבד, מוגרבי, שכטר או ממאדו.

אז זהו, שהוא לא מוציא לפועל, אלא קיצוני, אל תעוות את המציאות, ואל תשווה אותו לבבסט, עאבד, מוגרבי, שכטר או ממאדו.

נכון, פה ההטעיה. הוא קיצוני שיודע רק להוציא לפועל, הוא נהנה מההנחות שעושים במספרים לקיצוני, בלי לתת את התפוקה לשטף המשחק שנדרשת מקיצוני ולא ממוציא לפועל. פה קבור הכלב. סוזה התותח הבין את זה, ניסה אותו חלוץ, לא עבד. יאללה לספסל.

חוץ מקלישאות ופנטזיות... ישך עוד משהו לומר? מה עם קצת ריאליות..

שוער בן 20 שהוא שוער הנבחרת שלו זה קלישאה? אתה חוץ מהשוואות מגוחכות יש לך מה לומר? מה הקשר בין המחיר לכמות הגולים שהוא ספג? מדובר בשוער עם הפוטנציאל הכי גדול ששייק כאן, מריצים אותו במטרה ברורה ל2 הצדדים' להרוויח עליו, נכון שחטף גולים של אובר בטחון, אבל הוא בן 20 וילמד

שוער בן 20 שהוא שוער הנבחרת שלו זה קלישאה? אתה חוץ מהשוואות מגוחכות יש לך מה לומר? מה הקשר בין המחיר לכמות הגולים שהוא ספג? מדובר בשוער עם הפוטנציאל הכי גדול ששייק כאן, מריצים אותו במטרה ברורה ל2 הצדדים' להרוויח עליו, נכון שחטף גולים של אובר בטחון, אבל הוא בן 20 וילמד

בסדר בסדר. אני מסכים. אבל למה הוא נחת דווקא פה, את זה אני שואל. מי ארגן לנו את המתנה הזו. ככה סתם? קחו מתנה שוער במחיר מבצע עוד שנה שנתיים בדוק תמכרו אותו ביותר? השקעה חסרת סיכון? אז למה כל קבוצה אחרת בגלקסיה לא עשתה את זה.

(אפשר גם לנהל דיון האם היינו מספיק חזקים כדי לקלוט כזה שוער, על מנת לא לפגוע בערכו, בכל זאת נדרשות הצלחות ועדיף באלופות והאם באופן כללי לא היה יותר משתלם להשקיע באיזה חלוץ מבטיח, שהיה יותר משפיע במאבק האליפות)