Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש עומר אצילי

Armagedon

Recommended Posts

זה ישמע לכם מצחיק, אבל לדעתי במצב הנוכחי אנחנו אחת ההתקפות החלשות בליגה.

מירה, סה, יצחקי, בן בסט, טבח לא עוברים ת20 גולים ביחד.

לא מצחיק זה עצוב חייבים חיזוק כוס אמק

עטר וחלוץ זר סטייל פריצה של ינואר 13 יושב עלינו בול

לוואקמה וטב"ח יש כמעט בדיוק אותה תפוקה (לוואקמה גול אחד יותר , אותו מספר בישולים).

העיקר שטב"ח פח וההוא עם השם של הלסבית זר שובר שיוויון.

אין ספק שכרגע חיפה ובאר שבע עם התקפה ב2 דרגות מעלינו.

ביתר: אצילי, לאפורט, שכטר, לידור כהן, בריהון לא נופלים מאיתנו.

אפילו הפועל: חן עזרא, שוינפלד, יחזקאל פחות אות יותר אותה רמה.

בואו נעשה רגע סדר, כי קצת יצאתם מפרופורציות

מיכה > יחזקאל

טב"ח > עזרא

סה לכל הפחות שווה לשוינפלד, עשיתם ממנו כבר לוקה טוני.

צדק? הבעיה שלכם בטח לא בבלמים. וואקמה באמת שחקן אש אבל יש לכם על העמדה הזאת (שזאת אגב העמדה של עטר) את בן חיים שהוא הכי טוב בליגה שם (לדעתי אחריו זה עזרא שהייתי שמח אם היה נשאר ולא עטר)

בואו נעשה רגע סדר, כי קצת יצאתם מפרופורציות

מיכה > יחזקאל

טב"ח > עזרא

סה לכל הפחות שווה לשוינפלד, עשיתם ממנו כבר לוקה טוני.

טב"ח בוודאות יותר טוב מעזרא שניהם סוג של מוח אבל לדעתי טב"ח זה מוח משופר.

בגלל זה לא ממש התלהבתי מעזרא כי יש לך תקן רק למוח אחד אתה לא יכול לשחק עם 2 מוחות שכל אחד בצד אחר של המגרש

לוואקמה וטב"ח יש כמעט בדיוק אותה תפוקה (לוואקמה גול אחד יותר , אותו מספר בישולים).

העיקר שטב"ח פח וההוא עם השם של הלסבית זר שובר שיוויון.

חחח רק שוואקמה מקום 4 בליגה במסירות מפתח וטב״ח אחרון מבין שחקני ההתקפה בליגה.

עם וואקמה ב״שׁ מבקיעה כל 42 דק׳, בלעדיו כל 90. נראה לי שזה קשור ליכולת המסירה אתה יודע, שטף המשחק וכו׳..

עם ובלי מליקסון לדוגמא, אין הבדל בין אחוזי ההצלחה והכיבוש של ב״ש. בכלל, וואקמה השחקן הכי חשוב שם בהתקפה בעונה האחרונה. כנראה שאת המספרים שלו הוא נותן כחלק מהמשחק בעוד טב״ח יורק בשבילם דם ומחרבן לנו מיליארד התקפות בשביל זה. וזה שובר שיוויון, לא כי אני חושב שהוא כזה עדיף על עטר או על אצילי, כאילו כן, אבל אני יותר חושב שזה יפרק את ב״שׁ, וזה כבר טוב. יעני אם כבר להוריד 2 מליון ונגיד שעטר או וואקמה זה אותו דבר, אז לא עדיף לזעזע את ההתקפה של ב״שׁ קצת? אחלה ערך מוסף

צדק? הבעיה שלכם בטח לא בבלמים. וואקמה באמת שחקן אש אבל יש לכם על העמדה הזאת (שזאת אגב העמדה של עטר) את בן חיים שהוא הכי טוב בליגה שם (לדעתי אחריו זה עזרא שהייתי שמח אם היה נשאר ולא עטר)

תשאל את שחר למה צדק, הוא יתקשר לשימון והאחרון יסביר לו. בלי צדק לב״ש אין הגנה. יצא מק״ש כמעט ירדו ליגה. 2 ציפורים במכה.

טב"ח בוודאות יותר טוב מעזרא שניהם סוג של מוח אבל לדעתי טב"ח זה מוח משופר.

בגלל זה לא ממש התלהבתי מעזרא כי יש לך תקן רק למוח אחד אתה לא יכול לשחק עם 2 מוחות שכל אחד בצד אחר של המגרש

בוודאות או לדעתך, כי עזרא יודע למסור, מכדרר פחות ומוסר הרבה יותר. עדיין הוא דביל לא קטן. אבל כבר הוכיח שיכול להיות מלך הבישולים של הליגה ובכיבוש ממש לא נופל מטבח.

וואקמה שחקן הרבה יותר טוב מבן-חיים לצערי, אפילו אם המספרים שלהם דומים. הוא כמו שילוב של בן-חיים ומיכה + משחק ראש. רוב הפורום היה חרמן עליו עוד כשהוא היה ברעננה, ובצדק.

וואקמה הוא השחקן הטוב בישראל כיום, רמה מעל השאר.

קוסמיק מה יהיה? בחלון הזה אתה אפילו לא יכול לבאס אותנו על רכש שמגיע

וואקמה הוא השחקן הטוב בישראל כיום, רמה מעל השאר.

בעמדה שלו? כן.

בכללי-ראייקו, טיבי, צדק, מליקסון ואפילו אלברמן חשובים לא פחות לקבוצה שלהם.

חחח רק שוואקמה מקום 4 בליגה במסירות מפתח וטב״ח אחרון מבין שחקני ההתקפה בליגה.

עם וואקמה ב״שׁ מבקיעה כל 42 דק׳, בלעדיו כל 90. נראה לי שזה קשור ליכולת המסירה אתה יודע, שטף המשחק וכו׳..

עם ובלי מליקסון לדוגמא, אין הבדל בין אחוזי ההצלחה והכיבוש של ב״ש. בכלל, וואקמה השחקן הכי חשוב שם בהתקפה בעונה האחרונה. כנראה שאת המספרים שלו הוא נותן כחלק מהמשחק בעוד טב״ח יורק בשבילם דם ומחרבן לנו מיליארד התקפות בשביל זה. ואני לא חושב שהוא כזה עדיף על עטר או על אצילי, כאילו כן, אבל אני יותר חושב שזה יפרק את ב״שׁ, וזה כבר טוב. יעני אם כבר להוריד 2 מליון ונגיד שעטר או וואקמה זה אותו דבר, אז לא עדיף לזעזע את ההתקפה של ב״שׁ קצת? אחלה ערך מוסף

לא רוצה להיכנס לכל הסטטיסטיקה הזאת כי ואללה אין לי ממש זמן

אבל מצד אחד אתה רוצה שחקנים שישימו גולים מצד שני אתה מרשה לעצמך לוותר על שחקן עם תפוקה לא רעה בכלל כאילו כלום.

ולא , האידאל מבחינתי זה לא טב"ח בהרכב , מעדיף קיצוני אחר במקומו ושהוא יהיה כוח שיוכל לעלות מהספסל.

לא אמרתי שהוא טוב או פחות טוב מוואקמה , אבל תכניס דברים לפרופורציה בנאדם , אתה מדבר כאילו טב"ח זה קיצוני ברמה של כוסילמלם.

מה שאנחנו צריכים בעיניי זה שני קיצוניים וקשר התקפי , שאחד מ3 השחקנים החדשים האלה יהיה זר ברמה (הזר השני צריך להיות מגן שמאלי).

או בקיצור , להביא 2 מתוך קהת/אצילי/עטר , כמובן לא אתנגד לשלושתם אבל לא רואה את כולם באים ובכללי מעדיף להתקפה חיזוק בדמות זר מוכח.

בעמדה שלו? כן.

ראייקו אוברייטד, אם היו קוראים לו ברק לוי והיה שווה 200k לא היית כותב את זה, יכול להיות שיתפתח להיות שם. עדיין לא שם.

טיבי וצדק מסכים, אפשר להוסיף את אוגו ואלברמן. אבל מליקסון וואקמה זה כביכול אותו תפקיד. וואקמה עדיף בהרבה.

ג'ורדי מאכזב ? איזה ג'ורדי? מתי אנשים פה יבינו שהוא כבר בחוץ....אני מסביר פה כמה זמן שהוא תיאורטית כבר לא במכבי, הוא אפילו לא מנהל מו"מ עם קבוצות, זה הכל עו"ד מורן מאירי, לגבי עטר ואזולאי, ממה שהבנתי זה נמני ניהל את המו"מ עם מאירי ולכן זה נראה תקוע...אין לו חשק לעבוד, הוא מיצה את עצמו, אחרי שקרלוס וערן החכו זה בכלל שבר אותו...קשה לנהל מו"מ עם קבוצות בארץ, אין שום קבוצה שמוכנה למכור, בהמשך לקרויף, אני לא אתפלא אם הוא ילך עד סוף החודש, למרות שאמרו עד 1.9.

בעמדה שלו? כן.

בכל העמדות.

לא טענתי שהוא הכי חשוב לקבוצה שלו (בעיניי הוא לא), אלה שהוא הכי טוב.

לא יודע אם רמה מעל כל השאר (ואני כן תופס ממנו) אבל אני כן בטוח בזה שאם בקיץ הקודם אחרי הטרבל, אנחנו היינו אלו שמביאים את וואקמה וצדק היינו משיגים את הרביעית. ולא במחזור האחרון.

קוסמיק מה יהיה? בחלון הזה אתה אפילו לא יכול לבאס אותנו על רכש שמגיע

לפי כמות ההודעות שלך, והתוכן שלהן, נראה שאתה עושה עבודה טובה בלבאס את עצמך.

לא חושב שאתה זקוק לעזרתי.