Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש עומר אצילי

Armagedon

Recommended Posts

יש לנו כרגע 25 שחקנים בסגל בעיקרון

מתוכם:

3 שוערים, כולל חביב אוחיון כשוער שלישי (לא בטוח שלא עדיף שיושאל לרמלה, או שמעדיפים שסהר חסון ישחק שם לפניו?)

יואב זיו שמשום מה עדיין רשום בסגל למרות שדי שוחרר בעיקרון

צעירים דוגמת גיא אביב ודן גלזר שכנראה לא ישחקו כאן העונה (כשאת אליאל פרץ אני מחשיב כשחקן סגל שעשוי להישאר)

ובן בסט ואזולאי - הראשון רק מחכים להודעה רשמית על שחרור שלו והשני גם מתנדנד.

זה משאיר אותנו עם 17 שחקני שדה אחרי הניפויים השונים. המינימום זה 20, שיהיה מחליף אחד על כל עמדה.

וזה בלי לדבר על שינויים שהיה כדאי לעשות בלי קשר, כמו שיחרור של חלק נוסף מהשחקנים הקיימים והבאה של שחקנים טובים ובעיקר רעבים יותר.

פספסתי את הנקודה. אתה דואג שיהיה 20? תיקתק רושמים 3 מנוער במקרה הצורך.

באמת נפלנו עליו, אבל הענין הזה עם מכבי ותל אביב, 5 שנים היו אמפריה מוריד את הכובע על העבר בסדר, וזהו.

ב''ש יקחו עכשיו עוד 5 אליפיות יקראו להם הפועל?

הם פאקינג הורידו את שחר מהבמה אל תעשה מזה עניין כל כך קטן, הורידו את שחר מהבמה.

זה בעיה שלהם עם עצמם, למה זה צריך לעניין אותי מעבר להעלאת גיחוך? אני יודע שאצל הרוב המוחלט של אוהדי הכדורגל/כדורסל בארץ מכבי זה אנחנו וחיפה זה הם. משעשע אותי שהם עושים מזה כזה ביג דיל, אבל אני לא הולך להיכנס בכוונה עם אוהד חיפה לויכוח מיותר על זה. אצל חלק מהם זה נובע מרגשי נחיתות ואצל חלק אחר סתם מתוך הרגל.

פספסתי את הנקודה. אתה דואג שיהיה 20? תיקתק רושמים 3 מנוער במקרה הצורך.

מבחינתך דן גלזר הוא המחליף של אלברמן בסגל, גיא אביב מגן מחליף לגיטימי ושחקן נוער נוסף הוא המחליף הראשון בעמדה נוספת?

אגב ראיתי שנה שעברה איך תיקתק רושמים 3 מהנוער במקרה הצורך, כל כך תיקתק שעלינו הרבה פעמים עם 17 שחקנים בסגל, ופעם אחת גם עם 16.

להעלות 3 שחקני נוער תיקתק צריך להיות למקרה גיבוי של מכת פציעות ומורחקים.

זה לא נקרא שנותנים הזדמנות לנוער אגב, כי זה לא חוכמה שעושים את זה בלית ברירה. אם יש שחקן מסויים שחושבים שהוא טוב, אז שיעלו ויתנו לו לשחק, אבל על אמת.

מבחינתך דן גלזר הוא המחליף של אלברמן בסגל, גיא אביב מגן מחליף לגיטימי ושחקן נוער נוסף הוא המחליף הראשון בעמדה נוספת?

חח לא מה פתאום. אבל נתת תחושה כאילו ה17 זה הבעייתי. אני רשמתי כאן לא מעט שצריך להביא בין 8-12 שחקנים. 1.5-2 על כל חלון ב3 שנים האחרונות. ולכן גם לכשיבואו אם בכלל, וגם אם הפגיעה תהיה בול והסיכוי לפגוע 10/10 הוא נמוך, יש את האלמנט של חיבור סגל חדש לגמרי.. גם זה לוקח זמן. המצב בכי רע. לא פשוט בכלל לבנות קבוצה. כך את הנתון המעניין על טב״ח ובוא נצא מנקודת הנחה ונגדיר אותו כנתון. בעולם תיאורטי והגיוני, שהוא באמת בעיה להתקפה של קבוצה עם שאיפות אליפות בגלל תקיעת ההתקפה. אילולא זהבי ושאר הקבוצה הנתון הזה לא היה קופץ. אם היינו היום מקום 5 עם 46 גולים והוא היה מבקיע 17 והנתון הזה לא היה קופץ, לעולם לא היינו עולים על זה שהוא הבעיה. היינו מנסים להרכיב סביבו קבוצות עד המווץ ונכשלים כל פעם מחדש.

חצי הכוס המלאה, בכדי להביא 8-12 צריך לשחרר 8-12 ונראה שאנחנו בכיוון. אני לא מודאג שקרויף עוזב אולם אני כן מודאג מזה שאין איש מקצוע שעסוק כרגע בהרכבת הסגל, ניהול מו״מ עם שחקנים ותשוקה. זה באמת בעייתי..

זה ישמע לכם מצחיק, אבל לדעתי במצב הנוכחי אנחנו אחת ההתקפות החלשות בליגה.

מירה, סה, יצחקי, בן בסט, טבח לא עוברים ת20 גולים ביחד.

לא מצחיק בכלל. מפחיד. לא חושב שזה קיצוני כמו שאתה מתאר "לא עוברים את ה 20 ביחד" אבל בהחלט לא התקפה מזהירה מידי.

לדעתי, בסגל הנוכחי, לב"A בוודאות התקפה טובה משלנו. מי עוד? חיפה אולי. וזהו.

זה ישמע לכם מצחיק, אבל לדעתי במצב הנוכחי אנחנו אחת ההתקפות החלשות בליגה.

מירה, סה, יצחקי, בן בסט, טבח לא עוברים ת20 גולים ביחד.

אתה צודק, רק שזה לא מצחיק, זה עצוב.

אתם שליטים יחידים בליגה הזאת כבר 4 שנים ואתם מתעסקים אם אני רושם מכבי או תל אביב ואז אומרים שזה בגלל שאני ברגשי נחיתות?

וזה באמת מה שאתם רוצים להשוות אליו? חבורה של טמבלים שהורידו את שחר מהבמה בגלל דבר אווילי כזה?

זה כל כך הזוי בכלל להתייחס לשטות הזאת.

באתי לדבר על כדורגל. באתי כי רציתי. לא מאיים בשומדבר מן הסתם אבל ברור שאם כל התגובות יהיו אוטומטיות מתריסות בלי להתייחס לגופו של עניין אז אין לי מה לחפש פה.

כדורגל זה מה שמאגד את כולנו ביחד ובגלל זה אנחנו כאן.

לא מצחיק בכלל. מפחיד. לא חושב שזה קיצוני כמו שאתה מתאר "לא עוברים את ה 20 ביחד" אבל בהחלט לא התקפה מזהירה מידי.

לדעתי, בסגל הנוכחי, לב"A בוודאות התקפה טובה משלנו. מי עוד? חיפה אולי. וזהו.

חד משמעית ההתקפה של חיפה יותר טובה, וגם היא, ממש לא תכבוש בקלות.

מוגרבי פלט ורוקאביצה, בהנחה שעטר עוזב וכשרק גוזלן על הספסל..

זה לא רע, אני מחזיק ממוגרבי, מוסר מחונן, יודע לתת גול, דריבליסט מוכשר, צעיר, אם כי לא מספיק דינמי ונעלם לפרקים ארוכים מהמשחק.

פלט חלוץ לא רע, יש לו קצת מהכל אבל בשום דבר הוא לא ״הכי טוב״ ורוקאביצה בינוני של החיים, כשגם הוא לא מוסר מצטיין, דריבליסט מחונן בועט מדהים או נוגח בחסד. זה טוב, אבל זה ממש לא וואקמה מליקסון וברדה/זר שהם מחפשים, עם בן שהר שהרבה יותר עצמתי מגוזלן מהספסל, וגאדיר כבונוס. ובטח שלא עטר-זהבי-פריצה ואפילו לא מואנס-עטר-קולאוטי. כשבכל שלישייה כזו, לכל אחד מהשמות יש לפחות 2 קריטריונים של חלוץ בהם הוא הכי טוב בארץ, או לפחות טופ 2,3. מה עוד שהם ביזבזו 2 מקומות של זרים על ההתקפה הזו, ברוקאביצה ופלט. ולא זכורה לי עמדה בה יש להם איזה ישראלי הכי טוב בארץ.. כך שלא הזרים שידרגו ובטח שלא הישראלים. לא יודע כמה זה יכול לעבוד. שורה תחתונה, עם כל הסתלבט, השחקנים הכי יעילים שלהם עונה שעברה היו בניון ועטר, אחד כבר בחוץ והשני בדרך. אז להעיף 2 ישראלים שהיו היעילים היחידים, גם אם הם לא תואמים את השאיפות העתידיות, לפני שבחנתם את המחליפים או תיקנתם את שאר העמדות הבעייתיות.. זה רשלני.

אתה צודק, רק שזה לא מצחיק, זה עצוב.

סה״כ צריך 3 כובשים ברמה מעל הליגה, כש2 מהם גם מוסרים מחוננים ואנחנו מסודרים. חבל שזהבי לא אחד מהם. סתם. חבל בשביל קרויף שלא נהנה מקבוצה כזו שזהבי אחד מהם. אבל לא חייבים אותו בשביל אליפות. אצילי עטר וזר יספיקו.

אתם שליטים יחידים בליגה הזאת כבר 4 שנים ואתם מתעסקים אם אני רושם מכבי או תל אביב ואז אומרים שזה בגלל שאני ברגשי נחיתות?

וזה באמת מה שאתם רוצים להשוות אליו? חבורה של טמבלים שהורידו את שחר מהבמה בגלל דבר אווילי כזה?

זה כל כך הזוי בכלל להתייחס לשטות הזאת.

באתי לדבר על כדורגל. באתי כי רציתי. לא מאיים בשומדבר מן הסתם אבל ברור שאם כל התגובות יהיו אוטומטיות מתריסות בלי להתייחס לגופו של עניין אז אין לי מה לחפש פה.

כדורגל זה מה שמאגד את כולנו ביחד ובגלל זה אנחנו כאן.

העונה האחרונה והקיץ הזה מערערים מטוד את ההגמוניה שלנו.

אנחנו רחוקים מאוד מלהיות הבאיירן של ישראל או הבאזל של ישראל. אנחנו עדיין לא קונים שחקנים ישירות מהיריבה העיקרית (ב"ש). לצערי, היתרון התקציבי שלנו לא בא לידי ביטוי באיכות הסגל.

לא יודע, איזה שחקן הייתם קונים מבאר שבע מלבד אולי בוזגלו ואוגו? חושב שעדיין הסגל שלכם משמעותית יותר טוב. ״הבעיה״, לפחות לפי איך שאני רואה את זה׳ , היא במשכורות מנופחות שמביאות לכך ששחקנים לא רוצים לעזוב את הקבוצה. אבל גם זה רק נכון נניח ליצחקי ובן בסט. אתם באמת חושבים שגולסה יותר טוב מאזולאי למשל? הישראלים הכי טובים כבר תפוסים. מי שמסתובב על המדף הוא בינוני במקרה הטוב. הזרים זה המקום שלכם להשתפר משמעותית, בשונה למשל מאיתנו שכל הסגל עצמו לא מאוזן ורובו בינוני עד חלש

זהו אח שלי יש לי דעה חד משמעית נחרצת לגביך: אתה הבנאדם הכי ממורמר, שלילי ומסית שזכור לי בפורום.

אתה מנסה לנבור בכל תחום אפשרי על מנת להציג את המועדון בצורה שלילית, טוען שזה מגמות שנמשכות שנים ועסוק 99% מהזמן בלהוסיף שמן למדורה, תהיה לי בריא - זה מה שחווית ב-4 שנים האחרונות? אני מרחם עליך

מרגש

לא יודע, איזה שחקן הייתם קונים מבאר שבע מלבד אולי בוזגלו ואוגו? חושב שעדיין הסגל שלכם משמעותית יותר טוב. ״הבעיה״, לפחות לפי איך שאני רואה את זה׳ , היא במשכורות מנופחות שמביאות לכך ששחקנים לא רוצים לעזוב את הקבוצה. אבל גם זה רק נכון נניח ליצחקי ובן בסט. אתם באמת חושבים שגולסה יותר טוב מאזולאי למשל? הישראלים הכי טובים כבר תפוסים. מי שמסתובב על המדף הוא בינוני במקרה הטוב. הזרים זה המקום שלכם להשתפר משמעותית, בשונה למשל מאיתנו שכל הסגל עצמו לא מאוזן ורובו בינוני עד חלש

זה לאו דווקא איזה שחקן כמו היכולת של "שליטי ליגה" פשוט לקנות מה שבא להם ולפתוח פער בלתי מחיק מהיריבות. מכבי סל למשל, באזל, בייראן שקונה מדורטמונד את הכוכבים שלה.

אמרת שאנחנו שליטי הליגה והטענה שלי היא שאנחנו ממש לא. אנחנו אולי הקבוצה הכי טובה בשנים האחרונות אבל ממש לא שליטים. רחוקים מזה מאוד. רחוקים מאוד מאיפה שקיווינו

להיות עם תקציב כזה.

וואקמה וצדק, עלק אוגו ובוזגלו :doh:

אין ספק שכרגע חיפה ובאר שבע עם התקפה ב2 דרגות מעלינו.

ביתר: אצילי, לאפורט, שכטר, לידור כהן, בריהון לא נופלים מאיתנו.

אפילו הפועל: חן עזרא, שוינפלד, יחזקאל פחות אות יותר אותה רמה.

מיכה - סה - טב"ח. זו התקפה טובה מאוד, אל תגזימו.

חחחח אם טבח חירבן לזהבי אליפות.. בעונת שיא של כל הזמנים, מסכן סה.

משחקים שלמים לא הגענו לשער.. עם זהבי, אז עם סה?

אצילי- לאפןרט-שכטר

עזרא- שוינפלד- יחזקאל

לא חושב שהם נופלים מאיתנו.

ממש לא.

עזרא>טבח

שוינפלד>אין חלוץ

יחזקאל<מיכה אבל יחזקאל שחקן מצויין...