Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש עומר אצילי

Armagedon

Recommended Posts

משהו אחד שאני לא מבין זה למה ג'ורדי לא מדבר כל הקיץ, התחילה עונה, השחקן הטוב בליגה עזב, יש בלגאן והמון אוהדים בפאניקה.

מה לא תצא תרגיע את הרוחות באיזו מסיבת עיתונאים שקרית כלשהי?

לרכש בינוני אני רגיל, לזה לא ציפיתי.

כמה לחץ בפורום!

אני לא נוהג לרשום הודעות בעיקר לקרוא ולהנות.. אבל כבר חודש אני לא מבין מאיפה כל הלחץ הזה, 4 שנים מדהימות בואו נהנה מההצלחה במקום לחפש מה לא טוב, להאשים את גורדי ומיץ' מה יהיה?

בקשר למלפפונים אני חושב שמכבי לא צריכה את עטר ההפך לתת לו להרוס את חיפה מבפנים כי הוא תפוח רקוב שם, בנוסף מכבי צריכה ללכת על גולסה אבל לא להתאבד רק בשביל להגדיל את התחרות על ההרכב, יש לנו את פרץ & פרץ שיכולים לקבל דקות והגיע הזמן להשביח שחקן בית להרכב מלבד דור.

החיזוק צריך להיות 2 זרים בסגנון של ראיקו צעירים עם פוטנציאל: מגן שמאלי מאפריקה? וחלוץ מפחיד במידה ואפשר לשחרר את סה אז להביא שחקן יצרתי נוסף

יהיה בסדר תאמינו בגורדי השוק הישראלי דל ומעפן וכל שחקן ישראלי מנסה לסחוט..

דבר אחד מפתיע אותי שב"ש עושה מהלכים חכמים שמזכירים את התקופה של גורדי בהתחלה ראדי= שבתאי, טיבי=בראון. מה שנכון בב"ש שהיא החתימה את השחקנים הישראלים בסוף העונה שעברה ולא חכתה לתקופה החמה.

דבר נוסף מה דעתכם על מקסים מהפועל חיפה נראה שחקן צעיר מבטיח?

אתם יודעים מה? חוזר בי, גם איזה הודעה של גולדהאר כזו טובה ויפה היתה מאוד עוזרת.

אהההה גם שכחתי להזכיר את זה שעברנו לשחק בנתניה אז בנוסף לפאניקה אפשר גם להוסיף עצבים.

כמה לחץ בפורום!

אני לא נוהג לרשום הודעות בעיקר לקרוא ולהנות.. אבל כבר חודש אני לא מבין מאיפה כל הלחץ הזה, 4 שנים מדהימות בואו נהנה מההצלחה במקום לחפש מה לא טוב, להאשים את גורדי ומיץ' מה יהיה?

בקשר למלפפונים אני חושב שמכבי לא צריכה את עטר ההפך לתת לו להרוס את חיפה מבפנים כי הוא תפוח רקוב שם, בנוסף מכבי צריכה ללכת על גולסה אבל לא להתאבד רק בשביל להגדיל את התחרות על ההרכב, יש לנו את פרץ & פרץ שיכולים לקבל דקות והגיע הזמן להשביח שחקן בית להרכב מלבד דור.

החיזוק צריך להיות 2 זרים בסגנון של ראיקו צעירים עם פוטנציאל: מגן שמאלי מאפריקה? וחלוץ מפחיד במידה ואפשר לשחרר את סה אז להביא שחקן יצרתי נוסף

יהיה בסדר תאמינו בגורדי השוק הישראלי דל ומעפן וכל שחקן ישראלי מנסה לסחוט..

דבר אחד מפתיע אותי שב"ש עושה מהלכים חכמים שמזכירים את התקופה של גורדי בהתחלה ראדי= שבתאי, טיבי=בראון. מה שנכון בב"ש שהיא החתימה את השחקנים הישראלים בסוף העונה שעברה ולא חכתה לתקופה החמה.

דבר נוסף מה דעתכם על מקסים מהפועל חיפה נראה שחקן צעיר מבטיח?

רק שאלה אחת.

אתה היית מהמר על הסגל הנוכחי כסגל שיכול להתמודד במירוץ על אליפות? אם שנה שעברה הפסדתי 2 מנגלים ל-2 אנשים שונים בגלל העונה האחרונה אז השנה אני בכלל לא מתכוון לעשות התערבויות על מכבי.

אתה לא יכול לבנות קבוצה בריאה שכל ההתנהלות בקיץ היא לא בריאה במיוחד שהווינר הכי גדול בהיסטוריה כבר לא איתך .

ציון חלון 3.

עכשיו ברצינות, אני מאוד מקווה שאחרי גוריצה נראה משהו כי כרגע לא רואה שום דבר זז.

לצערי אחרי גוריצה זה טיימינג גרוע כ הקבוצה הייתה צריכה להחתים כבר מישהו שירוץ ויתאמן עם הקבוצה.

משהו אחד שאני לא מבין זה למה ג'ורדי לא מדבר כל הקיץ, התחילה עונה, השחקן הטוב בליגה עזב, יש בלגאן והמון אוהדים בפאניקה.

אהההה גם שכחתי להזכיר את זה שעברנו לשחק בנתניה אז בנוסף לפאניקה אפשר גם להוסיף עצבים.

26.5

מנהלה המקצועי של מכבי תל אביב ג'ורדי קרויף התראיין היום (חמישי) לאתר הרשמי של הקבוצה ודיבר על העונה שהסתיימה ללא תארים, על שוק השחקנים הזרים, מאמני הצהובים בעבר ובעתיד, על אביו יוהאן קרויף שנפטר לאחרונה ועל התוכניות של הקבוצה ושלו אישית לעונה הבאה.

"אם אתה אוהב לנצח אתה גם שונא להפסיד", אמר בפתיחת דבריו, "התעוררתי עם תחושת אכזבה שאצטרך כמה ימים כדי להתגבר עליה, ואז צריך לחזור לעבוד כי הכדורגל לעולם לא נח. אני חושב שזהו הייתה עונה שקשה מאוד לנתח, עשינו כמעט הכל נכון אבל בישורת האחרונה שמטרתה לסיים, להרוג ולנצח, החמצנו. היה לנו סגל קצר מידי, שלא עזר לתחרותיות בתוך הקבוצה. היינו צריכים להגיב מהר יותר לסימנים, שאישית הרגשתי כבר במשחק 'אלוף האלופים' - היה חסר לי משהו בקבוצה. אולי זו הייתה תשוקה, אולי הרצון העז לנצח ואולי רק האיכות לחסל יריבות. אני מעדיף שחקנים המתלוננים שהם לא משחקים כי מישהו אחר טוב יותר, זה הרבה יותר טוב למכבי תל אביב. היינו קרובים להכל אבל בסוף לא לקחנו כלום".

על הזרים של הקבוצה: "הם היו דמויות מובילות בעיקר בתחום המנטלי. הכמות המוגבלת של שחקנים ישראלים איכותיים, כעשרים, תמיד יתקבצו בקבוצות הגדולות להן יש יותר כסף וככל שניתן להחתים יותר זרים זה אומר שיש לך מבחר גדול יותר של שחקנים חופשיים לבחור מהם. יש לנו פרק זמן מוגבל מאוד ונושא הזרים אמור להיפתר כי ההצעה להעלות את המכסה מחמישה לשישה טרם אושרה באופן רשמי, כך שאי אפשר לתכנן יותר מידי על שחקנים זרים ובנוסף כבר יש לנו מספר זרים תחת חוזה. מהסיבות הללו שוק הזרים יהיה בעייתי מבחינתנו בשבועות הקרובים. זה תמיד קשה כי אנחנו בישראל ואנחנו לא הבחירה הראשונה עבור רוב השחקנים, זה צפוי לקחת זמן".

"אני מוכרח להגיד שמאמנים שהתלבטו בשנים האחרונות לגבי הגעה לכאן פתוחים כעת הרבה יותר לאפשרות הזו", הוסיף, "אבל עלינו להבין שבבריכת הכדורגל העולמי אנחנו לא הכריש, אלא דג, וכשהכרישים שוחים קרוב אליך הם עלולים לנשוך, וזה מה שקרה. מאמנים שאימנו כאן נמצאים היום בפיורנטינה (פאולו סוזה), ולנסיה (פאקו אייסטראן), רד בול זלצבורג (אוסקר גרסיה), פולהאם (סלבישה יוקאנוביץ') ועכשיו אייאקס (פטר בוס) ואני לא חושב שיש הרבה מועדונים שהגיעו להישג כזה. יש לנו רשימת מועמדים ואני מקווה שבימים הקרובים נקבל החלטה סופית ונוכל להתקדם".

על אביו, יוהאן קרויף, שנפטר לפני מספר שבועות: "אני חושב שהוא היה גאה בי והבחנתי בכך בשנים האחרונות, בעיקר כששוחחנו וסיפרתי לו על המאמנים שאני מתכוון להחתים. הוא היה מייעץ אך אני עקשן, את זה ירשתי ממנו, והחתמתי את מי שחשבתי שמתאים למרות מה שאמר. כשהוא נוכח לדעת שהם מצליחים הוא החל אולי לחשוב שבכל זאת אני מבין משהו בכדורגל. היינו צוחקים על זה והוא היה אומר שמסתבר שהקשבתי לו. אני בטוח שעם השם והקשרים שלו יכולתי להיות בהרבה מועדונים מהליגות הבכירות באירופה אבל תמיד רציתי לעשות דברים בדרך שלי, זה חלק מהאופי שלי. אני יודע שהוא היה מאוד גאה בי ואני מאושר שבשבועות האחרונים לפני מותו הוא היה כאן ושהספקתי להגיע ברגעיו האחרונים להיפרד ממנו".

"מעולם לא שקלתי לעשות את התפקיד במשרה חלקית", התייחס קרויף לעתידו, "יש הרבה שמועות בנושא הזה שהן חסרות כל בסיס, הפוקוס שלי הוא לגמרי על מכבי תל אביב בדיוק כמו שהיה בשנים האחרונות. אם יש מחשבה להביא מישהו שיעזור בתחומים אחרים זה לא אומר שהוא ייקח לי חלק מהתפקיד. הכוונה היא לעזור ליצור סביבה מקצוענית יותר בקבוצה. אני עדיין מרגיש שאני יכול להשתפר וכל עוד השאיפות של המועדון והשאיפות האישיות שלי נמצאות בקנה אחד אז הכל טוב, וכל עוד האסטרטגיה בה אני רוצה לנקוט נתמכת על ידי המועדון טוב לי".

כי כנראה שזה לא מספיק מעניין אותו

כן, הכל טוב ויפה, רק שהוא עוד שניה עוזב והרבה מאוד קרה מאז שהוא עשה את הראיון והתחלנו עונה חדשה.

מסע"ת לפתיחת עונה, משהו.

כי כנראה שזה לא מספיק מעניין אותו

אני לא מאמין בזה.

רק לסגור את סיפור עזרא, על פי קופמן הייתה הצעה של מכבי בסך 320 לשנה. לא ציין מספר שנים

נו אבל אמרו פה שמכבי בכלל לא רצו אותו ובגלל זה הוא הלך להפועל, למה אתה מפריע לנו עם דברים כאלה ?

איזה קטע, מסתבר שיש שחקנים שלא רוצים לבוא אלינו.

מי שלא יוזם את השינוי, השינוי נכפה עליו. במשך תקופה ארוכה היה נחוץ רענון שכל הצדדים נמנעו ממנו מחשש שכל המוסיף גורע. עכשיו אנחנו נמצאים בסיטואציה שאף אחד לא ממש מרוצה ממנה, אבל לאף אחד אין מספיק תעוזה כדי להזיז משהו. ג'ורדי לא מתלהב להישאר אבל כנראה אין משהו קונקרטי באופק, מיץ' כנראה לא מתלהב להשאיר את ג'ורדי אבל אין לו כנראה מחליף בטווח המיידי, אותו סיפור עם זהבי. כל המועדון נמצא במעין לימבו מתמשך כבר תקופה ארוכה ואת התוצאות נראה בשבועות הקרובים.

המשפט הראשון שכתבת אדיר וברשותך אני הולך לאמץ אותו.

מישו פה זרק אתמול,שבעצם כל ההעלאת דרישה הלא הגיונית פתאום של חיפה על עטר אתמול, היא כי הם בעצם רצו שמכבי תפוצץ את עסקת אזולאי בגלל שהם הולכים על גולסה. מעלים סכום על עטר..מכבי מתעצבנת.. וכתוצאה מכך מבטלת את כל מה שסוכם.

ראיתי היום שהם נפגשו עם גולסה והציעו לו חוזה ל3 שנים, ומצד שני שאזולאי בכלל לא רצה לעבור אליהם למרות שיחות אישיות מיעקב שחר.

קיצר נראלי יש מצב שזיינו אותנו..

אני רק שאלה:

למה יעקב שחר החצוף יכול לבקש על שחקן שהוא לא רוצה בסגל שלו מיליון וחצי יורו ואנחנו מצד שני משחררים לו שחקנים בחינם באהלן אהלן? למה לא אירגנו עסקת חבילה עונה שעברה על טוואטחה והשנה היו דוחפים לו את בן בסט ואזולאי תמורת עטר ?

IN JORDI WE TRUST

אבל הוא צריך איזה ישראלי נוכל שיעזור לו אי אפשר ככה

מסתבר שהעצם ששחר נתן תמורת ורמוט - סיכום על טוואטחה במידה וירצה לשחק בארץ, היה חול בעיניים. לשחר ולטוואטחה היה ברור שאין לו שום כוונה לשחק לעבור למועדון אחר בארץ.

זהו אח שלי יש לי דעה חד משמעית נחרצת לגביך: אתה הבנאדם הכי ממורמר, שלילי ומסית שזכור לי בפורום.

אתה מנסה לנבור בכל תחום אפשרי על מנת להציג את המועדון בצורה שלילית, טוען שזה מגמות שנמשכות שנים ועסוק 99% מהזמן בלהוסיף שמן למדורה, תהיה לי בריא - זה מה שחווית ב-4 שנים האחרונות? אני מרחם עליך

מסתבר שהעצם ששחר נתן תמורת ורמוט - סיכום על טוואטחה במידה וירצה לשחק בארץ, היה חול בעיניים. לשחר ולטוואטחה היה ברור שאין לו שום כוונה לשחק לעבור למועדון אחר בארץ.

מסתבר?! לעולם טוואטחה לא הסתיר את זה..

זה שאנשים פה חיים בסרט, זה משהו אחר