Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש עומר אצילי

Armagedon

Recommended Posts

איזה כיוון?

כרגע שוחרר רק השחקן הכי טוב בסגל.

לי זה סבבה,

ויש את כל אלה של הרגל וחצי, טבח1,2,סה,בבסט,אזולאי אפילו ג׳ורדי בעצמו, גם בן הרוש ואיגבור לא בטוח ישארו פה.

תארו לכם שהכל תרגיל?
פתאום אתם שומעים שחקן 2 אנשי צוות עפים מהקבוצה על הדלפות גורדי חותם על חוזה חדש ל3 שנים
אלירן עטר ובובו קובו חותמים במכבי

שום שימוע.

זו אותה התנהלות כמו תמיד. מה כולם התעררו?

איבוד התארים+שחרור המוזהב גרמו לנו לחשוב שאולי הפעם זה שונה והפעם זה באמת שונה, גרוע הרבה יותר. מנכ"ל אין, מנהל מקצועי עם הראש במקום אחר, מאמן שמגיע אחרי שמחנה אימונים נפתח.. בקיצור שכונה.

ובצדק, הטיעון הכי הזוי(שנאמר ברצינות) ששמעתי בפורום הזה בכל השנתיים וחצי שאני רשום פה.

יאמר לי כבודו

בלי קשר לגורדי חס וחלילה

האם אתה מאמין שאברם גרנט ,נימני,רן בן שמעון גזרו לכאורה קופונים במכבי?

יאמר לי כבודו

בלי קשר לגורדי חס וחלילה

האם אתה מאמין שאברם גרנט ,נימני,רן בן שמעון גזרו לכאורה קופונים במכבי?

חחח עזוב, אני איתך לגמרי. חוצמזה לחבר׳ה כאן זכרון קצר. אני זוכה להודעה הכי הזויה מעולם בפורום כל חודש בערך.

בכלל העסק הזה עם קרלוס מוזר.

חחח עזוב, אני איתך לגמרי. חוצמזה לחבר׳ה כאן זכרון קצר. אני זוכה להודעה הכי הזויה מעולם בפורום כל חודש בערך.

בכלל העסק הזה עם קרלוס מוזר.

זאת לא היתה הודעה שלי

אבל זכרתי שנפלו פה על הבחור בהגזמה

דווקא העסקה של עוז ראלי הכי מוזרה בעיניי

זה פשוט מתסכל שאף אחד במועדון לא מואיל בטובו לעשות סדר בבלאגן ולהרגיע את האוהדים. העיקר שבפייסבוק הם מתנהגים כאילו הכל בסדר וממשיכים לשווק בזמן שאנחנו כבר ממזמן איבדנו את הסבלנות

אולי בכל זאת הבחור מאתמול צודק לגבי החשדות שלו לכאורה נגד גורדי?!?

ובגלל זה מיץ נותן למאירי לנהל את המו"מ?!?

זה לא נראה לך חשוד ותמוהה מאוד העניין הזה?

תקשיב, אומנם לא התכוונתי להגיב יותר בנושא, במיוחד לא לבחור שהעלה את הטענה, כי זה נשמע לי פשוט הזיה אחת גדולה..אבל בסדר.

הקיץ הזה אני אחד ממבקרי ג׳ורדי הכי גדולים. לצד הצלחות גדולות אני חושב שהוא נכשל כישלון חרוץ בכל הנוגע לרכש, בכל הקייצים ללא יוצא בכך ובקיץ הזה בפרט.

אבל, וזה אבל גדול-אין בי אפילו בזיק של חשד כלפי ג׳ורדי. לכל אורך הארבע שנים ג׳ורדי הראה אהבה למועדון מהי, מקצוענות וניהל ברמות הכי גבוהות. בדיוק בגלל זה היה נראה לי לנכון להעמיד את האדם על טעותו, ואם הוא לא קיבל-שיהיה בכיף.

שוב, מוכן לשים את כל מה שיש לי שאין ולו שמץ של אמת בדבר. לא בגלל שאני יודע דברים מבפנים, אלא פשוט כי אני עד כדי כך בטוח. אני חושב שג׳ורדי הוא קודם כל אדם טוב, ועם כל הכבוד לאדון אבי נמני, הרבה ממנו.

זה פשוט מתסכל שאף אחד במועדון לא מואיל בטובו לעשות סדר בבלאגן ולהרגיע את האוהדים. העיקר שבפייסבוק הם מתנהגים כאילו הכל בסדר וממשיכים לשווק בזמן שאנחנו כבר ממזמן איבדנו את הסבלנות

מה אתה רוצה שגורם רשמי יוציא הודעת שקר? שיגיד שהכל בסדר, מנכ"ל יחתום מחר בעוד יומיים, 4 שחקני רכש עברו בדיוטיפרי, מהל מקצועי עורך חפיפה עם ג'ורדי, עוזר מאמן כבר העביר אימון והכל פאנן בזמן שזה לא נכון? יש בלאגן במערכת. חוסר וודאות וכאוס. זו האמת ונתמודד איתה. מעדיף פי אלף את האמת בפרצוף מאשר הודעות הרגעה שקריות.

הדבר היחיד שמאזן הכל זה שמיץ' כאן. אחרי הכל, אתה יודע שכשהוא כאן בסוף יהיה בסדר ותהיה עונה טובה. זה מה שצריך להרגיע אותנו.

חחחחחחחחחח

ג'ורדי גוזר קופונים עם אבי. ניר קלינגר גוזר קופונים על ברוך דגו.

אנשים בהזייה וחוזרים לשמועות המגוחכות של תחילת שנות ה2000...תכף תגידו לי שלמיץ יש בעיות של תזרים מזומנים ורוני מאנה חובר אליו ומביא איתו את קומאץ' וארוס הצ'ילאני.

ואן פרסי ו-ואן דר וארט מחפשים קבוצה.

ג'ורדי, תביא הולנדים.

אחרי עידן הגרסיות, עידן הראדים ועידן הטב"חים צריך לבוא עידן הואנים

מה עם אתיופי צנום מאשדוד

יש איזה אחד באשקלון, אומרים עליו שהוא הדבר הבא