Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש עומר אצילי

Armagedon

Recommended Posts

לאור הטירוף בגזרת עטר, החתימה של עזרא בהפועל והויתור מראש על ניקיטה ומוגרבי, אולי אופיר מזרחי יכול להיות אופציה נחמדה מהספסל.

אין לי ספק שהוא חתם בהפועל כי גורדי לא פנה אליו.

יכל להביא שחקן לגיטמי בלי כאבי ראש עם שחר.

אבל גורדי כרגיל הולך על האופציה הקשה.

כרגע זה חלון העברות מהרעים שאני זוכר, חייבים להפסיק את המרדף אחרי הישראלים בסכומים ההזויים הללו ולהתמקד בשניים (חלום שלושה) שחקנים זרים איכותיים שבכסף שמציעים על הישראלים אפשר להנחית כאן מספר תותחים.

לא מבין למה לוקח 90 שנה לחתום על חוזה עם גולסה, יש לו שחרור ביד, הוא בארץ, אז מה הבעיה? היה צריך להיות כבר חתום תוך 12 שעות מהרגע שנחת בארץ, אם אתה לא מכה על הברזל שהוא חם אז צצות לך חיפה וב"ש פתאום... ואז המחיר עולה במקרה הטוב או שהפסדת במאבק על שחקנים.

הכי מכעיס אותי שרוקביצה לא במכבי, שחקן של 450 אלף יורו, הייתי מעדיף אותו בהרבה על עטר.

לי לא ברור איך עזרא לא שחקן מכבי

שחקן בלי חוזה, מעדיף לחתום בהפועל , שכל חודש חושבים מחדש איך לשלם משכורות? לא נראה לי שהוא יעדיף אותם

פשוט לא נראה לי שמכבי פנתה

אם גם גולסה הולך לחיפה אני כבר מרים ידים לגבי החלון הזה , וזה לא שהוא מציאה כזאת גדולה , פשוט ההתנהלות כאן ביזיונית

לי לא ברור איך עזרא לא שחקן מכבי

שחקן בלי חוזה, מעדיף לחתום בהפועל , שכל חודש חושבים מחדש איך לשלם משכורות? לא נראה לי שהוא יעדיף אותם

פשוט לא נראה לי שמכבי פנתה

לפני מספר שבועות הוא התבטא בריאיון ישיר מול ספורט2(למרות האמינות הנמוכה, אין סיבה שהם ימציאו ריאיון נוסח צנציפח) שמכבי זה מועדון שכל אחד היה רוצה להגיע אליו והוא לא קיבל עדיין הצעה מאיתנו.

אמנם אני מזמן לא בקונספציה שכל שחקן ישראלי חולם להגיע לכאן, אבל כאשר בוחנים את האופציות די ברור שמכבי נמנעו מלהגיש הצעה. אותו הדבר מול רואקביציה.

נראה לי שהגעתי לגבולות הביקורת הסבירה. אני מקווה מאוד שמכבי בונים על רכש משמעותי יותר מעזרא\רואקביציה\מוגרבי\מזרחי שהיו אפשרויות זולות מאוד, במיוחד לאור ההתנהלות האחרונה בשוק הישראלי מול מכבי.

לאור ההימנעות של אמיר לחלוק בשמות של פוטנציאל יהודי כחיזוק(והסיבות ברורות, יש כאן מספיק אנשי מקצוע ועיתונאים ישראלים שמרפרפים כאן)-אני נשאר בפנטזיה שדברים גדולים יתבצעו כאן הקיץ. אם לא-אני חושב שהבשורה די ברורה.

מתי כבר יסגר החלון המזדיין הזה....

איך שהסגל נראה כרגע, אוי ואבוי אם נקווה לכך שהוא ייסגר.

התחלנו בחיתוך השומן-אזולאי, זיו, בן בסט. אני חושב שהמגמה תמשיך ואני חושב שזה די ברור לכולם, למרות החרמנות רכש-שרכש יגיע לכאן ובסכומים גבוהים.