Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש עומר אצילי

Armagedon

Recommended Posts

שמעתי עכשיו ששלומי אזולאי לא ממשיך, אומנם מת להמשיך ומסרב לשחר כבר תקופה ארוכה למרות שיחות טלפון מצד שחר עצמו, אבל לא ימשיך במכבי כי במכבי פשוט לא רוצים.

מעניין אם נרקם טרייד או שנצא פרייארים.

אפשר גם לעשות עסקה עם הפועל על אזולאי ושוינפלד אבל מנהל אותם אוהד שבטח יפחד מתגובת האוהדים.

לבית"ר לא נראה לי שהוא ירצה לחזור כי האוהדים שם לא יקבלו אותו

מבחינתי החלון הזה הוא ביזיון של קרויף. במקום לבזבז את הזמן על ישראלים יקרים ולא ריאלים, צביא 3 זרים במחיר של אצילי ועטר.

מגן שמאלי זר, קיצוני זר, חלוץ זר, אייל גולסה ושלומי אזולאי כחלוץ משלים.

הגיע הזמן להיפרד מקרויף עם כל הצער.

מדוייק. חלאס להתברבר. מספיק עם המו"מ על שבויים בידי קבוצות ישראליות.

צריך לשנות מדיניות: ישראלים? רק חופשיים עם כרטיס ביד או בקניה מקבוצה בחו"ל (שאז המחיר הגיוני).

להשקיע את הכסף בזרים איכותיים ואולי להבריק עם איזה יהודי ברמה גבוה מאוד שכמו שנאמר כאן, יש כמה כאלה.

זה בדיוק מה שקובע שווי של שחקן. כמה מוכנים לשלם עליו, ובכמה מוכנים למכור אותו. עד כמה אתה להוט לקנות, ועד כמה חיפה להוטה למכור. בכמה הוא נמכר בעבר, כמה חיפה שילמה עליו, עד כמה הוא רוצה לעזוב - כל זה לא רלוונטי.

כל ניסיון להעריך שווי מוחלט הוא מגוחך. זאת הבעיה שלי עם ניסיונות להשוות בין שווי של קבוצות. לשחקנים כמו מסי אין שום תג מחיר שאפשר לשים עליהם ולהגיד שזה השווי שלהם.

רייכרט בשום סיטואציה לא היה שווה מיליון יורו כמו שעטר כיום לא שווה מיליון יורו בשום סיטואציה.

חיפל'ה דורשים 2 מ' אירו על עטר? זכותם. שידרשו גם 5 מ', אני מקווה שמכבי יעברו הלאה הוא גם ככה לא השחקן שאנחנו צריכים.

עטר שחקן מבוגר, פצוע, עושה בלאגן במועדון ועם שכר כבד. לא צריך לשלם עליו שקל, הוא צריך להגיע בהעברה חופשית או בגג משהו "סימלי" כמו 200 אלף יורו.

הגיע הזמן לעבור הלאה, שישאר בחיפל'ה. אני בטוח שבינואר או לכל היותר בקיץ הבא הוא ישוחרר חינם אין כסף.

מכבי קיבלה הרבה כסף וצריכה לכוון לשחקנים יותר טובים או יותר צעירים עם פוטנציאל.

קהת, אצילי ושוינפלד אלה האופציות הכי טובות בשוק המקומי ועדיין יש מקום לעוד 2 זרים.

שמעתי עכשיו ששלומי אזולאי לא ממשיך, אומנם מת להמשיך ומסרב לשחר כבר תקופה ארוכה למרות שיחות טלפון מצד שחר עצמו, אבל לא ימשיך במכבי כי במכבי פשוט לא רוצים.

מעניין אם נרקם טרייד או שנצא פרייארים.

אזולאי כנראה יעזוב אבל אני מקווה שלא לחיפה. לא חסר אופציות, בארץ ובחו"ל. חיפה? שיחנקו עם הסגל העלוב שלהם.

אחרי הקטע הזה על עטר, לדעתי אסור לעשות איתם עסקים בכלל. לנתק כל קשר עסקי עם האפסים.

אתה באמת חושב שלא יגיעו זרים איכותיים בחלון הזה? או לפחות לא יעשה ניסיון להביא כאלו?

הזרים האיכותיים אם יגיעו זה יהיה באמצע החלון.

הפספוס היחידי מבחינתי של ג'ורדי זה עזרא, מהסיבה שהוא שחקן חופשי ולעיבוי הסגל הוא בסדר גמור. זו גם הסיבה שאני רוצה שגולסה יגיע לא בגלל שאני חושב שהוא שחקן גדול.

זה שלא החתמנו את עזרא במקום בניון זה מוזר.

אין באמת זמן לחכות לזרים, עוד שבוע וחצי יש משחק נגד קבוצה שהיא טובה ממך.

הזרים היו צריכים לסגור פה כבר לפני חודש ככה עובדת מערכת בריאה.

תלך על זרים תותחים, שחקני נוער מוכשרים וישראליים שקל להביא.

אין באמת הבדל בין אצילי לעזרא, אזולאי לגולסה.

צריך היה להביא לפה את כל הישראלים הריאליים, עזרא וגולסה שאין עליהם דמי העברה ושוינפלד שיש לו סעיף מכירה.

צריך לרדת מעטר אלא אם נימני יצליח לחלץ אותו מהכימיקלים בעסקה של 1 על 1 מול אזולאי, ברור לכימיקלים שעטר כבר לא יועיל להם כשחקן.

רייכרט בשום סיטואציה לא היה שווה מיליון יורו כמו שעטר כיום לא שווה מיליון יורו בשום סיטואציה.

זה שהעסקה לא היתה כדאית להפועל אני מסכים. פשוט כי הוא לא שחקן טוב והיה עדיף להם להשקיע במקומות אחרים. אבל מכבי קלטה שהם להוטים להביא אותו ובצדק דרשה סכום גבוה שהפועל הסכימה לשלם.

לא נראה לכם מוזר שהדרישה הזו באה דווקא עכשיו, רגע לפני שעסקת אזולאי נסגרת?

לא ירדתי לסוף דעתך. מה הספקולציה שחשבת עליה? הם בעצם לא רוצים את אזולאי?

זה שלא בחתנהו את עזרא במקום בניון זה מוזר.

אין באמת זמן לחכות לזרים, עוד שבוע וחצי יש משחק נגד קבוצה שהיא טובה ממך.

הזרים היו צריכים לסגור פה כבר לפני חודש ככה עובדת מערכת בריאה.

תלך על זרים תותחים, שחקני נוער מוכשרים וישראליים שקל להביא.

אין באמת הבדל בין אצילי לעזרא, אזולאי לגולסה.

קשה להביא זרים איכותיים ביוני, בכלל השוק מתחיל להתעורר רק בסוף יוני תחילת יולי.

הזרים האיכותיים יחפשו קודם כל קבוצות איכותיות ממכבי.

חיפה הביאו ביוני שני זרים שעל פניו סבירים (ראקוביצה וקאגלמכאר), אלו לא זרים יותר טובים ממה שיש לנו ולבאר שבע כרגע.

בוואן רשום שמכבי ביטלה את עסקת אזולאי

אני בפלאפון כך שלא יכול לעלות קישור

טוב מאוד. להם יש שחקן שאנחנו רוצים, לנו יש שחקן שהם רוצים. הגיע הזמן שגם אנחנו נשחק ב"בני ערובה".

לא ירדתי לסוף דעתך. מה הספקולציה שחשבת עליה? הם בעצם לא רוצים את אזולאי?

ההסבר היחידי שאני יכול לחשוב עליו - גולסה סגר שם והם מחפשים דרך טובה ומצחיקה לטרפד את עסקת אזולאי

זה שהעסקה לא היתה כדאית להפועל אני מסכים. פשוט כי הוא לא שחקן טוב והיה עדיף להם להשקיע במקומות אחרים. אבל מכבי קלטה שהם להוטים להביא אותו ובצדק דרשה סכום גבוה שהפועל הסכימה לשלם.

לפי הדברים שאני שמעתי, סכום העסקה נקבע כך לאו דווקא כי הפועל רצתה, אלא סיבות אחרות

ההסבר היחידי שאני יכול לחשוב עליו - גולסה סגר שם והם מחפשים דרך טובה ומצחיקה לטרפד את עסקת אזולאי

לפי מה שהבנתי דווקא מכבי פוצצה את העסקה

עם חיפה תמיד היה בלתי אפשרי לעשות עסקים. עם כמה שאנחנו אוהבים לשנוא אותם היחידים שאפשר לעשות איתם ביזנס אלה טביב ושירצקי.

חיפה הביאו ביוני שני זרים שעל פניו סבירים (ראקוביצה וקאגלמכאר), אלו לא זרים יותר טובים ממה שיש לנו ולבאר שבע כרגע.

נו באמת.. די עם הטענה הזו. קרלוס גרסיה הגיע לכאן במאי. זרים איכותיים יש תמיד. הכל שאלה של כסף וסקאוטינג טוב.

אם תשים את הכסף הכבד על זרים, תראה כאן תותחים. אם מכבי היתה שמה על זרים את כל דמי העברה המופרכים

שהיא משקיעה בישראלים, היו מגיעים זרים תותחים גם במאי. אין קשר.

יש ליגות בהן השכר נמוך משמעותית ממה שמכבי מציעה ויש שם שחקנים מאוד איכותיים. צריך לדעת לחפש ולנהל את

המגעים מוקדם כדי לסגור מוקדםץ זה יותר קשה מלהביא ישראלים, יש בזה יותר סיכון, אין ספק אבל תראה מה גרמה

מדיניות הישראלים. זה מטורף. 2 מ' על עטר?! שחקן בן 29 ופצוע?!

זה לא אותו ענף, אבל מכבי כדורסל החתימו את הזרים שלהם כבר באפריל.

יש 9 מיליון יורו שנחסך על עסקת זהבי. במקום לשלם על אצילי, עטר וקהת סכומי עתק, אז תביא 3 זרים באותם סכומים.

מגן שמאלי זר+חלוץ זר+ קיצוני זר, מתן חוזז, חן עזרא,אזולאי החלוץ, גולסה ויש פה אחלה קבוצה.

נו באמת.. די עם הטענה הזו. קרלוס גרסיה הגיע לכאן במאי. זרים איכותיים יש תמיד. הכל שאלה של כסף וסקאוטינג טוב.

אם תשים את הכסף הכבד על זרים, תראה כאן תותחים. אם מכבי היתה שמה על זרים את כל דמי העברה המופרכים

שהיא משקיעה בישראלים, היו מגיעים זרים תותחים גם במאי. אין קשר.

יש ליגות בהן השכר נמוך משמעותית ממה שמכבי מציעה ויש שם שחקנים מאוד איכותיים. צריך לדעת לחפש ולנהל את

המגעים מוקדם כדי לסגור מוקדםץ זה יותר קשה מלהביא ישראלים, יש בזה יותר סיכון, אין ספק אבל תראה מה גרמה

מדיניות הישראלים. זה מטורף. 2 מ' על עטר?! שחקן בן 29 ופצוע?!

נגמר החלון? הוא רק בתחילתו.

עזרא שמזרע

הוא מעדיף להיות סופרסטאר בהפועל מאשר להתמודד על הרכב במכבי.

אם זה ככה, אז עדיף שיהיה בהפועל.

עם חיפה תמיד היה בלתי אפשרי לעשות עסקים. עם כמה שאנחנו אוהבים לשנוא אותם היחידים שאפשר לעשות איתם ביזנס אלה טביב ושירצקי.

וגם זה כי אין לך ברירה ואתה יודע שבסוף הם יעשקו אותך.