Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016/2017 ע"ש עומר אצילי

Armagedon

Recommended Posts

זה די ברור..

כולם רוצים פה כבר שבן בסט ילך , ברגע שזה קורה ימצאו את ה״טעות״ בעניין וימשיכו להתבכיין ולהתלונן.

בקיצור תמיד ימצאו על מה לבכות.

דווקא מה שקורה בימים האחרונים מראה על כיוון מאוד חיובי , סוף סוף ניקוי אורוות , אני מהאופטימים ולא ציפיתי לדבר כזה.

אם כבר משלמים לו חצי משכורת, אז שלפחות אנחנו נחליט איפה הוא משחק.

אני הייתי משלם לו אפילו את כל המשכורת ושולח אותו לשחק בבית"ר רמלה/ת"א. תאמין לי שהוא לבד היה מתאמץ למצא קבוצה.

גם לדמארי עכשיו עושים את אותו דבר בגרמניה, שולחים אותו לקבוצה בליגה רביעית.

חוסר הערכה כאן לעטר הזווי. כאילו שכחתם שהבן אדם נתן כאן 3 עונות טובות מאוד, האחרונה היתה אפילו מצויינת.

ישראלי, אוהב את מכבי, סקורר מחונן לליגה שלנו, יוצר לעצמו, כשהוא במוד להגנות כאן קשה מאוד לעצור אותו.

לא מבין אתכם, מה האנטי הזה כלפיו שמסתובב כאן? מהיכן זה התפתח? סתם כי הוא נראה קצת ערס אז לא

בא לכם טוב בעין? בעונת ג'ורדי היה למופת גם מבחינת ההתנהגות. באמת שלא מבין אתכם. שכחתם אותו ואת מה שעשה כאן?

כאילו זהבי הכניס רף לא אנושי משחקן מכבי כדי שתהיו מרוצים. אין, לא יודע אם היה ובטח לא יהיה כמו זהבי אבל היו ויהיו

שחקנים שנתנו כאן עונות מצויינות, עטר אחד מהם. אני יכול להגיד, די בלב שלם, שעטר הישראלי הטוב בליגה כחלוץ שני/סקורר בכנף.

מתקרב לסיום הקריירה, סובל מפציעות חוזרות בגב ובשריר הירך האחורי, בעייתי מבחינת חזרה לכושר ולראייה כמות האימונים שביצע גם במכבי.

הזריזות והמהירות שלו הן הנשקים העיקריים שלו-כך שככל שיתבגר וככל שהפציעות יותר יבואו לידי ביטוי(וזה טבעי) הוא הופך לשחקן נטול נשקים מהותיים.

לא שווה את החוזה המדובר ולא את משך החוזה. בעיקר? מצפים לטוב מזה. אם אין-ואין ממש בגזרה הישראלית, ברוך הבא.

אלירן הוא ערס כבד ובעל ללא ספק בעיות משמעת-אבל אין כאן אחד שלא אוהב אותו. השאלה אם זה השדרוג לו ייחלנו-חלוץ ששיאו מאחוריו, עם פציעות חוזרות וחוזה ארוך ומנופח.

עם כל הצחוקים על בן בסט, צריך להיות בהסכם התרת החוזה שהוא לא יכול לשחק בארץ בשנה הקרובה אם הוא רוצה את הכסף הזה

אנחנו מסבסדים את כל הליגה

אם כבר משלמים לו חצי משכורת, אז שלפחות אנחנו נחליט איפה הוא משחק.

אני הייתי משלם לו אפילו את כל המשכורת ושולח אותו לשחק בבית"ר רמלה/ת"א. תאמין לי שהוא לבד היה מתאמץ למצא קבוצה.

גם לדמארי עכשיו עושים את אותו דבר בגרמניה, שולחים אותו לקבוצה בליגה רביעית.

אם הייתי יכול להחליט איפה הוא ישחק הייתי שולח אותו לב"ש ולא לחיפה.

כל מי שפוחד מזה שעדן ילך לשם, קחו בחשבון שאם עדן לא יגיע לשם במקום עטר, יש מצב שהם עוד יביאו שחקן טוב על המשבצת הזאת - מעדיף שיקחו את עדן :)

עם כל הצחוקים על בן בסט, צריך להיות בהסכם התרת החוזה שהוא לא יכול לשחק בארץ בשנה הקרובה אם הוא רוצה את הכסף הזה

אם הוא רוצה ללכת לכל ההפועל חיפה למניהם אז שיהיה לו ביף ואפשר להבין אבל זאת תהיה חוצפה אם נצטרך להיות משלמי שכר עבור קבוצות כמו בית"ר וחיפה שלא מוכנות לשחרר לנו שחקנים בפחות ממיליון יורו

לא מסכים עם זה.

לעדן יש חוזה לשנתיים נוספות.

ההפסד הכספי לאור העובדה שהוא לא הולך להיות על משבצת החלוץ השלישי(יכולת והעובדה שמשהו נכבה ונעלם במשחק שלו) די גוברת על הרצון שהוא לא "ייחזק" קבוצה אחרת.

בהצלחה למי שתיקח אותו, לפני התקופה שלו כאן הוא החזיק בכל הכלים-מהירות יחסית טובה, זריזות, משחק ראש ובעיטה טובה בשתי הרגליים. כאן הוא לא מסוגל לפגוע במיל.

אם הייתי יכול להחליט איפה הוא ישחק הייתי שולח אותו לב"ש ולא לחיפה.

כל מי שפוחד מזה שעדן ילך לשם, קחו בחשבון שאם עדן לא יגיע לשם במקום עטר, יש מצב שהם עוד יביאו שחקן טוב על המשבצת הזאת - מעדיף שיקחו את עדן :)

זה לא הקטע של לפחד מעדן האיום והנורא אני באמת מקווה שילך לחיפה אבל במקרה כזה אנחנו לא צריכים לשלם לו את השכר

לא מסכים עם זה.

ההפסד הכספי לאור העובדה שהוא לא הולך להיות על משבצת החלוץ השלישי(יכולת והעובדה שמשהו נכבה ונעלם במשחק שלו) די גוברת על הרצון שהוא לא "ייחזק" קבוצה אחרת.

בהצלחה למי שתיקח אותו, לפני התקופה שלו כאן הוא החזיק בכל הכלים-מהירות יחסית טובה, זריזות, משחק ראש ובעיטה טובה בשתי הרגליים. כאן הוא לא מסוגל לפגוע במיל.

כמו שאתה טוען יש לו פוטנציאל אז למה לתת אותו לליגה בחינם?

יש לו חוזה לעוד עונה.

אם היו לו עוד שתי עונות אז סבבה, עסקה מעולה.

אבל יאללה שיהנה עם הכסף ויעוף מכאן. תופס מקום של צעיר שיכל לתרום פי 2 ממנו.

מתקרב לסיום הקריירה, סובל מפציעות חוזרות בגב ובשריר הירך האחורי, בעייתי מבחינת חזרה לכושר ולראייה כמות האימונים שביצע גם במכבי.

הזריזות והמהירות שלו הן הנשקים העיקריים שלו-כך שככל שיתבגר וככל שהפציעות יותר יבואו לידי ביטוי(וזה טבעי) הוא הופך לשחקן נטול נשקים מהותיים.

לא שווה את החוזה המדובר ולא את משך החוזה. בעיקר? מצפים לטוב מזה. אם אין-ואין ממש בגזרה הישראלית, ברוך הבא. אלירן הוא ערס כבד ובעל ללא ספק בעיות משמעת-אבל אין כאן אחד שלא אוהב אותו. השאלה אם זה השדרוג לו ייחלנו-חלוץ ששיאו מאחוריו, עם פציעות חוזרות וחוזה ארוך ומנופח.

א. הוא בן 29. לא ממש קרוב לסוף הקריירה. יש לו 3 שנים בשיא

ב. הוא שיחק לא מעט בעונה האלרונה, 26 משחקים. וזה עוד אחרי שהיו איזה 3-4 משחקים שלוי נידה אותו או לא שיתף אותו מסיבות לא מקצועיות.

ג. לגבי החוזה, זה כנראה יהיה 3 שנים עם שכר שנע סביב ה 400 א'. כשמסתכלים על שחקנים כמו המח, הכח, טיבי, סה, בם בסט ואפילו ריקן זה חוזה די נמוך. גם האורך שלו הוא בדיוק לשנים בהם עטר בגיל טוב.

ד. אין בשוק טובים ממנו. הוא יגיע סופר מחוייב, אני יכול להגיד לך בוודאות גמורה. מוכן להתערב על זה.

אם הוא היה מתאמץ ומחוייב ומערכתי לא היית מרגיש ככה ..

זה שילוב מגעיל עם החוסר איכפתיות שלו מהקבוצה .

מדוייק. בדש שהיה זלאטן רק במראה שלו היה נלחם ונותן ת'תחת בשביל הקבוצה ובגלל זה העריכו אותו גם אם לא היה הכי מבריק כמו גם יואב זיו שהיה נותן את הנשמה שלו. אבל בן בסט לא נתן לנו שום סיבה להעריך אותו לא מבחינת אישיות ובטח לא מבחינת יכולת מקצועית

אני מעריך מאוד* את עטר

*בשנת 2013. הוא לא אותו שחקן, כדאי שיפנימו פה את זה.

הוא עדיין שחקן שיכול מאוד לעזור, אין הרבה חלוצים ישראליים כמוהו, השאלה מה הסכומים.

לא מסכים עם זה.

יש לו חוזה לשנה הקרובה וזהו, הוא חתם כאן ל 3 שנים.

*במכבי* הוא לא מסוגל לפגוע, בקבוצות אחרות שמשחקות בסגנון אחר הוא עשוי לחזור להבקיע, וגם אם לא, אם קבוצה כמו בית"ר או חיפה רוצות אותו, שישלמו ויקחו. למה זה צריך להיות על חשבון הברון?

שיחררנו את איינבינדר בחינם והוא קיבל את המשכורת שלו לעונה שעברה + בונוסים ומענקים, ואחר כך הלך לחתום בבית"ר ששילמה לו 40 אלף דולר בעונה (כי כנראה אי אפשר לשחק בחינם על הנייר), העונה משדרגים לו את החוזה לשכר נורמלי. שיחרננו את ורמוט בחינם לחיפה, את ראדי בחינם לב"ש. למה? כדי שכל הקבוצות בליגה יעשו שרירים על מכבי וכל מו"מ יתחיל במיליון+?

שיחרננו את ורמוט בחינם לחיפה, את ראדי בחינם לב"ש. למה? כדי שכל הקבוצות בליגה יעשו שרירים על מכבי וכל מו"מ יתחיל במיליון+?

ועוד אחרי זה לא מתביישים להגיד שאנחנו הורסים את הליגה.

מדוייק. בדש שהיה זלאטן רק במראה שלו היה נלחם ונותן ת'תחת בשביל הקבוצה ובגלל זה העריכו אותו גם אם לא היה הכי מבריק כמו גם יואב זיו שהיה נותן את הנשמה שלו. אבל בן בסט לא נתן לנו שום סיבה להעריך אותו לא מבחינת אישיות ובטח לא מבחינת יכולת מקצועית

הלוואי היה לנו עכשיו איזה בדש שעולה מהספסל

אני מאחל לבן בסט רק בריאות והצלחה ובאמת סולח על ההחמצות והכל, אבל מבחינתי אין מחילה

על כך שביזבז לי שעה מהחיים בנסיון לערוך השוואה בינו לבין יניב עזרן.

המסקנה שהגעתי : עזרן הייתה עקיצה פחות כואבת בשל העובדה שהביטוח שילם את מרבית החוזה.

אני מאחל לבן בסט רק בריאות והצלחה ובאמת סולח על ההחמצות והכל, אבל מבחינתי אין מחילה

על כך שביזבז לי שעה מהחיים בנסיון לערוך השוואה בינו לבין יניב עזרן.

המסקנה שהגעתי : עזרן הייתה עקיצה פחות כואבת בשל העובדה שהביטוח שילם את מרבית החוזה.

מה לגבי רחמים צ'קול?

כל עסקה שתוציא את עדן ממכבי תהיה עסקה טובה. יש לו חוזה ואנחנו מכבדים חוזים שזה חשוב וטוב, לכן להגיע איתו להסכם פיצוי של חצי מהסכום שהוא אמור לקבל זה מצויין, מצד אחד הוא לא יהיה על המגרש ובנוסף אנחנו משלמים לו רק חצי מהכסף. שווה!

עטר מעבר למה שהוא יכול לתת על המגרש לדעתי אחד החלוצים הטובים שמסדרים לו תקופסא

זה תחושה שהוא חוזר הביתה וזה מרגש

אין עוד שחקן כיום בליגה שיבוא ונחשוב ככה

זה כנראה יקרה שוב שייני או זהבי יחזרו

קמחי מה סוף קריירה אתה אמיתי בנאדם??

חחח הוא בן 29 לא מאמין שאמרת את זה,לא ידעתי שמחתימים שחקנים ל10 שנים היום.

ונגיד את זה בצורה ברורה עטר נתן פה עונות אדירות שבר את קללת החלוצים קרע פה רשתות והוביל אותנו לאליפות הראשונה בעידן גורדי.

אם הוא יתחבר לקבוצה כמו פעם אנחנו רק נרוויח ישלו יכולות הוא יכול לשחק והוא גולר אחושרמוטה.

אהוב מאוד על הקהל ומהיכרות עם חברים שלו ופעם גם יצא לי לשבת איתו, הבנאדם שרוף על מכבי ומת לחזור הוא כמו בכלא שם

"שחקן" כמו בן בסט באמת מרתיח את הדם. גם יכולת פשוט מזעזעת וגם פרצופים, התבכיינות ודרישה ל"מעמדו"?

*שים דבק מלחמה על הפה אם אתה לא שולט בפרצופים שלך ותתחיל לעבוד קשה.

*תהיה ראשון באימונים ותלך אחרון.

*תבעט 100 פעמים לשער כל אימון מזוויות שונות כד שהרגל שלך תתאפס ותפסיק להחמיץ.

*לך לפסיכולוג ספורט אם אתה חושב שיש לך בעיה מנטלית,

*תבקש עזרה מהצוות המקצועי המעולה שיש לרשותך ותחזור למסלול,

*תבין שאתה כרגע לא שווה אפילו סגל ובוודאי שלא הרכב ותפעל כדי לשנות את זה,

*תעשה מה שצריך כדי להתחיל לספק את הסחורה שתמורתה אתה מקבל סכומי עתק.

*אל תבוא לעבודה, תבוא לעבוד.

*הכי חשוב, צא כבר מהאדישות המעצבנת שלך!

*תגיד תודה שזכית בפיס ואתה מקבל סכומים דמיוניים עבור זה שאתה יושב בספסל פעם בשבוע ורואה משחק כדורגל טוב מהצד. מי לא היה רוצה להתחלף איתך?

תתחיל לכבד את החולצה הצהובה שאתה לובש, תכבד את מקום העבודה שלך ומקור הפרנסה שלך. תכבד את ההיסטוריה האדירה של המועדון המאותר ביותר בישראל, זה שלא ירד אף פעם ליגה, זה שאי אפשר ללכת 5 דקות ברחוב בלי להיתקל באוהד הקבוצה, לא משנה איפה אתה בארץ. זה שיכולים לזיין את האוהדים מכל בחינה אפשרית והם ימשיכו ללכת כמו עיוורים אחרי הקבוצה האהובה שלהם, הם יעמדו שעתיים בפקקים אחרי יום עבודה מחורבן כדי להגיע למשחק "בית" בנתניה, הם יטוסו לכל מיני חורי תחת נידחים בעולם, שבקושי אפשר למצוא עליהם מידע בגוגל, כדי ללכת לראות משחק בסיבוב המוקדמות הראשון של גביע אופ"א, הם יוותרו על בילויים, אוכל וחסכון כספי וילכו למשחקי גביע הטוטו מול קבוצות ברמה של הליגה למקומות עבודה, הם ימלאו כל מגרש בארץ ולא יפסיקו לעודד גם אם הגרון ישבר, מהמועדונים הבודדים בארץ שמשלמים משכורת בזמן, מחלקים משכורות היסטריות, תנאים מעולים, צוות מקצועי שבתור ילד היית מדביק פוסטרים שלהם מעט המיטה ( סוזה, ארבלדזה ועוד) שרק יעיף אותך למעלה ויהפוך אותך לשחקן ענק אם רק תתחיל להקשיב להם ולעבוד קשה.

אתה חושב שזה דמיוני ואין באמת שחקן שנוהג כך? תראה היום בחדשות הספורט את מסיבת העיתונאים של קרלוס גרסיה. תראה מה זה ששחקן חושב שהוא לא יכול לספק את הסחורה שמצפים ממנו, בין אם זה נכון או לא, למרות העבודה הקשה והמחוייבות שלו והעובדה שהוא הרוויח ביושר כל שקל שקיבל פה, תראה איך הוא מתנהג ותראה איך אתה מתנהג.

אבל אתה לא עושה את זה, אתה כבר במשך שנתיים לא עושה את הדברים האלו. למה לעבוד קשה כשאפשר לבוא, לשבת, לעשות קצת פרצופים סובלים בספסל ולקבל מליונים? למה לרצות להשתפר,להיות מקצוען,להוכיח את עצמך, להתקדם , להיות ווינר, לרצות לנצח ולכבוש אפילו במשחקי אימון מול קונוסים כתומים מפלסטיק, כשאפשר לא לעשות כלום ולקבל חצי שנה משכורת על חשבון הברון גולדהאר? אתה צודק. אתה חתיכת אפס, אבל אתה צודק.

העיקר שתעוף לי מהקבוצה כבר.