Jump to content

ערן זהבי - המירוץ למלכות השערים בצהוב-כחול - &

Omer

Recommended Posts

לפי מה שהבנתי היה בחוזה האחרון סעיף עד סוף החודש שאם ערן רוצה הוא יכול להמשיך ב 50 אחוז מהשכר של העונה החולפת, מכבי הביעה הסכמה לסעיף וערן רוצה להגדיל את השכר למשהו שדווקא קרוב לשנה האחרונה, מכבי לא תיכנס למו"מ לפני סוף החודש עד שיסתיים הסעיף, למרות שערן מאוכזב מזה...

אבל קחו בערבון מוגבל, זה חבר שמעורבב אבל כן טעה בעבר

14 דקות לפני, פושטק said:

כמה נשאר לו כדי להגיע לנמני?

בשביל להשתוות לכמות הגולים של נמני במכבי חסרים לו 34. נמני עם 172 במכבי וערן עם 138.

בשביל להשתוות לנמני במלכות השערים הכללית (כלומר כולל גולים של ערן בהפועל ושל נמני בבית״ר) חסרים לו 27. נמני עם 192, ערן 165.

אני מאמין שהוא כן קיבל הצעה, פשוט בסכומים הרבה יותר נמוכים ממה שהיה רגיל לקבל והוא לא יודע מה לעשות

אין סיכוי שעד עכשיו לא נתנו לו הצעה. 

בתרחיש שהוא קיבל הצעה של 500-600 אלף יורו זה עדיין שכר מטורף בקנה מידה ישראלי, אבל הוא מבחינתו יכול להגיד קיצצו אותי ב40%-50%

בכל אופן אם זה יתפוצץ על כסף אז הוא יצא קטן

לפני1 שעה , Adir12 said:

אני מאמין שהוא כן קיבל הצעה, פשוט בסכומים הרבה יותר נמוכים ממה שהיה רגיל לקבל והוא לא יודע מה לעשות

אין סיכוי שעד עכשיו לא נתנו לו הצעה. 

בתרחיש שהוא קיבל הצעה של 500-600 אלף יורו זה עדיין שכר מטורף בקנה מידה ישראלי, אבל הוא מבחינתו יכול להגיד קיצצו אותי ב40%-50%

בכל אופן אם זה יתפוצץ על כסף אז הוא יצא קטן

מסכים, 500 אלף יורו זה חוזה מכובד לשחקן בגיל 37 בכדורגל הישראלי, take it or leave it

43 דקות לפני, הילד בן 30 said:

אני בתחושה של פרידה מכוערת סטייל ברקו ובניון מחיפה.

יש לו סרט שיוצא בינואר ואני ממש לא בטוח שהוא רוצה שהוא ייגנז(כי בוא,לפחות 30-40% מהסרט לדעתי יהיה על התקופה שלו במכבי,סין ואיינדהובן ובלי אלו אין לסרט כמעט קהל למרות שזה זהבי).

41 דקות לפני, boys77 said:

יש מצחיק ויש חאלס. דברו כבר בתקשורת ותגידו מה קורה. דוברות המוסד פעילים יותר ממכבי בחיי

אתה רוצה שמכבי תשחרר לך פרטים בלייב ממשא ומתן?

לפני5 שעות , Omer said:

אתה רוצה שמכבי תשחרר לך פרטים בלייב ממשא ומתן?

את האמת שלא אמור בכלל להיות מו"מ, זה אמור להיות עניין של שניות, אבל אם העניין יפוצץ אני רוצה לדעת את האמת על מי פיצץ אותו. 

לפני4 שעות , איתי-מכביסט said:

בינתיים פשיקרתי מדווח שיש התקדמות בין מכבי לערן 

כתבת קליקבייט קלאסית אה?

אני מציע לאנשים להפסיק לזלזל בו, זה שהוא ממציא ידיעות בנוגע למכבי זה ברור, אבל כשיש משהו שמעורבים בו סוכנים ישראלים ועוד גורמים להם אין מחויבות למדר אותו. 

1 hour ago, אליהו_הנביא said:

אני מציע לאנשים להפסיק לזלזל בו, זה שהוא ממציא ידיעות בנוגע למכבי זה ברור, אבל כשיש משהו שמעורבים בו סוכנים ישראלים ועוד גורמים להם אין מחויבות למדר אותו. 

אין שום סיבה הגיונית למה צריך לקחת אותו ברצינות, או להקשיב לדיווחים שמגיעים ממנו ומהערוץ המיותר הזה.

לפני18 שעות , Raumdeuter said:

יש לו סרט שיוצא בינואר ואני ממש לא בטוח שהוא רוצה שהוא ייגנז(כי בוא,לפחות 30-40% מהסרט לדעתי יהיה על התקופה שלו במכבי,סין ואיינדהובן ובלי אלו אין לסרט כמעט קהל למרות שזה זהבי).

הסרט דוקו יוצא בחודש הבא ולא בינואר :lol:

26 דקות לפני, winteraviv said:

הסרט דוקו יוצא בחודש הבא ולא בינואר :lol:

זכרתי ינואר משום מה(בכל מקרה הכוונה שלי הייתה ברורה).

לפני3 שעות , Elirandani said:

אין שום סיבה הגיונית למה צריך לקחת אותו ברצינות, או להקשיב לדיווחים שמגיעים ממנו ומהערוץ המיותר הזה.

גם אין שום סיבה רצינית להקשיב לרז אמיר או לטוכמן אם על ז'רקו הם ידעו רק כשהעיתונות הסרבית כתבה את זה ושנייה לפני שהוא חותם.

On 28.6.2024 at 01:40, הילד בן 30 said:

אני בתחושה של פרידה מכוערת סטייל ברקו ובניון מחיפה.

לא חושב שהסיטואציות דומות. ברקו זה כמו יוהאן קרויף כשחזר להולנד - איאקס לא רצתה אותו אז חתם בפיינורד. ברקו רצה לחזור לחיפה, היא לא רצתה אותו אז חתם במכבי. שניהם לא עזבו בטריקת דלת אלא פשוט לא חזרו.

בניון לעומת זאת היה כבר בחיפה והספיק להסתכסך שם עם כולם, והיה סגור ביריבה הכי גדולה רגע לפני גמר גביע נגדה.

ערן הוא אלוהים במכבי. גם אם יילך למקום אחר, זה יהיה כמו מיקי ברקוביץ'. לא חושב שיהיה משהו מכוער (מעבר לתגובות אימפולסיביות כמו של אחיו, שכבר מחק ככה שבצד של ערן הבינו שזה לא לעניין), בסוף ערן תמיד יישאר צהוב. הסיפורים שכתב איתנו כבר נטועים עמוק מדי, בטח אחרי החזרה מהולנד. מרגיש לי בעיקר כמו משחקי כח שבסופם הוא ימשיך - קצת כמו שכל שנה הוא התעקש לקבל חוזה חדש וגולדהאר זרם עם זה, לדעתי ערן בוחן את הגבולות של מיטש. מיטש כבר הוכיח כמה שערן חשוב לו, קשה לי להאמין שלא תהיה פשרה בסוף כל פיצוץ שיכול להיות ביניהם. גם כשערן רב עם מיטש ב-2016 כי לא שיחרר אותו בקלות, זה לא יצר קרע בלתי ניתן לאיחוי אלא לשני הצדדים היה ברור שהדלת תמיד פתוחה וששום גשר לא נשרף. איפה זה ואיפה ברקו שעלה ללכלך על יעקב שחר בתכנית של אבי רצון בשידור חי.

זה ערן, לטוב ולרע. האגו שלו הוא אחד הדברים שעושים אותו לשחקן שאנחנו כל כך אוהבים, אבל זה מגיע גם עם שטויות כמו שעושה כרגע. ועדיין, אולי ווישפל ת׳ינקינג, אבל קשה לי לראות איך זה לא נפתר.

סתם נהיה מביך כל הקטע הזה.

הרי אם עכשיו יש הסכמות על השכר וכל המסביב ומה שנשאר זה רק החלטה של זהבי, הוא עד עכשיו בכל הזמן שהיה והפסטיבל שעשה עם אח שלו והסוכנים בתקשורת עדיין לא יודע אם ירצה לשחק במכבי העונה?

עשה מזה יותר מדי מסטיק..

12 דקות לפני, Afrojack said:

סתם נהיה מביך כל הקטע הזה.

הרי אם עכשיו יש הסכמות על השכר וכל המסביב ומה שנשאר זה רק החלטה של זהבי, הוא עד עכשיו בכל הזמן שהיה והפסטיבל שעשה עם אח שלו והסוכנים בתקשורת עדיין לא יודע אם ירצה לשחק במכבי העונה?

עשה מזה יותר מדי מסטיק..

אם הוא לא היה רוצה להמשיך במכבי לא היה כל הפסטיבל הזה של המו"מ אלא פשוט היה מודיע על עזיבה. ואני מסכים שזה מביך. אבל נו, אחרי כל הקריירה במכבי נסלח לו על השטות הזאת, רק שיחתום כבר.

שוב, אולי זה ווישפל ת׳ינקינג, אבל מצד אחד הוא אומר שכסף זה לא העניין, ומצד שני הסוכנים שלו עושים קולות של לחפש הצעה גבוהה יותר ספציפית ממכבי. אני פשוט עושה אחד ועוד אחד ונראה לי שזהבי החליט להמשיך ועכשיו זה משחקי כח ומו"מ.