Jump to content

ערן זהבי - המירוץ למלכות השערים בצהוב-כחול - &

Omer

Recommended Posts

ראיתי את אבי זהבי היום בקניון

זרקתי לו בחצי סתלבט שהוא חייב להישאר להרגיע אותנו

הוא ענה לי שמכבי יועילו בטובם לפנות אליו קודם

מעניין

46 דקות לפני, דרור שווץ said:

מעניין

מיץ' גולדהאר לא ישחק במשחקים האלה, אני עם קמחי, יש לי תחושה לא טובה.

לפני1 שעה , דרור שווץ said:

מעניין

מאוד מאוכזב מההתנהלות של זהבי בתקשורת, אתה כל כך מנוסה, רגע לפני פרישה ובכל זאת בחרת להתנהל ככה כמו רעב ללחם, איפה המעט קלאס 

שהיה לך, מתבייש בשבילך, יחד עם זאת אשמח לראות אותך לובש צהוב גם העונה.

מסרב להאמין שבמכבי חושבים לסיים ככה עם ערן בלי לדבר בלי פרידה מכובדת פלוס פלוס או בלי הצעה מכובדת אם החליט להמשיך כפי שנראה

באמת מוזר הסיפור הזה..

אולי מחכים להצעה על תורג'מן או לאישור הצוות החדש? או שאולי מיץ' לא אהב את ההתנהלות של אני לא יודע אם להמשיך או לא?

לא מסתדר לי פה כמה דברים, לא הגיוני שעם שחקן כמו זהבי לא שומרים על רצף בתקשורת בזמן הפגרה או שאולי באמת מיץ' חיכה למאמן כדי שיעשה את הבחירות שלו.

בכל מקרה, סומך על הקודקודים שלנו!

כשערן נשאל אם ימשיך עונה הבאה הוא לא אמר מעולם כן, אמר שהוא עוד לא החליט אם לפרוש, להמשיך או לעבור לקבוצה אחרת.

הוא בכלל אמר שהוא מעוניין להמשיך במכבי?

הוא רצה שלא ילחצו עליו

כל ההתנהלות שלו די מעצבנת. הוא יכול לפתור דברים עם מיץ ולא לשלוח נציגים לתקשורת

1 hour ago, Double said:

לדעתי מחכים לראות מה הרושם של המאמן לגבי זהבי, ולפי כך ההנהלה תחליט האם לחדש את החוזה.

איזה רושם? אין לך התקפה לחודשיים הקרובים. 

בלי קשר, המאמן בכלל לא פקטור בהחלטה שקשורה לזהבי(גם אם היתה לך התקפה). 

זהבי דיווה, תמיד היה. אבל חשוב תיאום ציפיות. 

37 דקות לפני, המכבייה said:

איזה רושם? אין לך התקפה לחודשיים הקרובים. 

בלי קשר, המאמן בכלל לא פקטור בהחלטה שקשורה לזהבי(גם אם היתה לך התקפה). 

זהבי דיווה, תמיד היה. אבל חשוב תיאום ציפיות. 

ההחלטה לא צריכה להתבסס לפי החודש הקרוב בגלל חיסור השחקנים האולימפים, אלא לאורך עונה שלמה.
אם המאמן לא תופס מזהבי חלוץ בכיר שיפתח בכל המשחקים אז ההנהלה ומיטש יעשו חושבים מה לעשות עם הסיטואציה החוזית והאם ערן יקבל ירידה במעמדו.

לפני11 שעות , פנחס שוף said:

אני תמיד ידעתי שהסיפור שלנו עם זהבי לא יסתיים יפה

זה היה יכול להסתיים הכי יפה שיש בהחלטה של ערן לפרוש עפ אליפות ומלך שערים.

קלאסי.

חבל

25 דקות לפני, Double said:

ההחלטה לא צריכה להתבסס לפי החודש הקרוב בגלל חיסור השחקנים האולימפים, אלא לאורך עונה שלמה.
אם המאמן לא תופס מזהבי חלוץ בכיר שיפתח בכל המשחקים אז ההנהלה ומיטש יעשו חושבים מה לעשות עם הסיטואציה החוזית והאם ערן יקבל ירידה במעמדו.

אני חושב שעניין זהבי זה מעל המאמן. האם הוא טוב מספיק להיות ה9 הפותח? לא חושב, אבל מיטש יכבד את זהבי בהצעה. הוא לא "עוד אחד".  הלוואי והוא יוכל להיות השלום תקווה שלנו אבל הוא לא בנוי מהחומרים האלה. נראה לי. 

50 דקות לפני, המכבייה said:

אני חושב שעניין זהבי זה מעל המאמן. האם הוא טוב מספיק להיות ה9 הפותח? לא חושב, אבל מיטש יכבד את זהבי בהצעה. הוא לא "עוד אחד".  הלוואי והוא יוכל להיות השלום תקווה שלנו אבל הוא לא בנוי מהחומרים האלה. נראה לי. 

למה שחקן שכבש 40 שערים ובישל עוד עשרה בערך, לא מספיק טוב להיות חלוץ 9 פותח במכבי? וכל זה בעונה אינטנסיבית בטירוף ללא מנוחה.

לא מובן לי למה יש כאלה שטוענים שהוא כבר לא מתאים. תפסיקו להסתכל על הגיל, זה חסר משמעות אם אתה מתנהל נכון. צריך להתייחס בצורה עניינית. מבחינתי הוא עדיין השחקן הטוב בישראל, בטח כמכלול.

מקוןה שהסאגה המביכה הזו תסתיים מהר והוא יצטרף לאימונים. הסיפור שלו לא יכול להסתיים אחרת…

13 דקות לפני, פשוט צהוב said:

למה שחקן שכבש 40 שערים ובישל עוד עשרה בערך, לא מספיק טוב להיות חלוץ 9 פותח במכבי? וכל זה בעונה אינטנסיבית בטירוף ללא מנוחה.

לא מובן לי למה יש כאלה שטוענים שהוא כבר לא מתאים. תפסיקו להסתכל על הגיל, זה חסר משמעות אם אתה מתנהל נכון. צריך להתייחס בצורה עניינית. מבחינתי הוא עדיין השחקן הטוב בישראל, בטח כמכלול.

מקוןה שהסאגה המביכה הזו תסתיים מהר והוא יצטרף לאימונים. הסיפור שלו לא יכול להסתיים אחרת…

תחושה ומראה עין. ברור שרוצה את זהבי אצלי ואני בטוח שגם מיטש. אם זהבי לא פורש, אין שאלה בכלל. אבל תיאום ציפיות צריך להיות. 

לפני4 שעות , פשוט צהוב said:

כי הוא לא מהיר, הוא לא מסוגל לקחת כדור במתפרצת, יש לו ירידה בחדות ובהצלחה להגעה למצבים ובסיומת, אחרי כל זה רוצה אותו במכבי, אבל שיבין שיש מצב שעולה מהספסל, אנחנו חייבים אותו גם בשביל חדר ההלבשה. 

עם על הכבוד לחוזה של זהבי, מתאר לעצמי שכל המערכת פרפרה כדי להחתים מאמן ודחוף. אחרי שהפינה הזו נסגרה יטפלו בעניין זהבי. 

אני במקומו הייתי פורש בקלאס עם אליפות ומלך שערים וסרט ביוגרפי, אבל אם החליט שלא אני לא רואה סיטואציה שהוא לא במכבי עונה הבא. 

אחרי כל הפרישות והעזיבות, והחוסרים של הצעירים במשחקים האולימפיים, הנוכחות של זהבי יכולה להיות בטווח המיידי ההבדל בין עונה אירופית להדחה, ובטווח הרחוק הבדל בין עונה עם תארים לעונה יבשה. 

מי יוותר על 40 שערים בעונה? וכל מה שכתבתי עד עכשיו נוגע רק במקצועי ולא התחלתי לדבר על המשמעויות האחרות. לא רואה תרחיש שהוא לא אצלנו גם בעונה הבאה

לפני8 שעות , Art Vandelay said:

זה היה יכול להסתיים הכי יפה שיש בהחלטה של ערן לפרוש עפ אליפות ומלך שערים.

קלאסי.

חבל

מצד אחד הבן אדם כבש 39 שערים בכל המסגרות אז "מצחיק" להגיד שצריך לפרוש, מצד שני לרוב אין הזדמנויות לסיים קריירה באופן כ"כ יפה עם אליפות ומלכות שערים בליגה

אם הוא כבר בחר להמשיך אז ברור שזה חייב להיות אצלנו.. שיפסיקו עם השטויות.

יש משהו שאני לא מבין, אולי אני מפספס משהו...

הרי ערן היה זה שביקש שנייה אחרי המשחק מול ריינה שיתנו לו שקט ושהוא בעצמו צריך לחשוב על הדברים ואם הוא בכלל רוצה להמשיך לשחק, לא?

כלומר, הכדור היה בידיים שלו והוא רק היה צריך להחליט אם הוא זורק אותו בחזרה למיץ'/מכבי.

אז לא ממש ברור לי על מה הכעס שלו ומה היה צריך לקרות ומבחינתו לא קרה.

כשהוא עשה את כל הטיזינג ומשחקי המו"מ לפני שנתיים כשהייתה התעניינות מברזיל, יכולתי לגמרי להבין אותו.

מה שקורה עכשיו לעומת זה מרגיש לי כמו משחקי אגו מוזרים ומטופשים.

ממש לא מובן לי.