Jump to content

בלומפילד בלומפילד בלומפילד!

אריה8

Recommended Posts

מה בלומפילד, אתם רוצים הגרלה בין המנויים?

ולמה אני שאין לי מנוי לא יכול להגיע לראות משחקי בית?

למה הגרלה בין מנויים?

והשאלה היא לא למה אני או למה אתה השאלה מה טוב למכבי

למה הגרלה? כשאופ"א תשריין לעצמה מספר 4 ספרתי של כרטיסים נגד ברצלונה, תצטרך למיין את המנויים.

מה טוב למכבי? לתפוס את אלפי האוהדים שלא מצליחים להגיע למשחקי בית כשבלומפילד סולד אאוט. הפוטנציאל של קהל מעודד גדול בהרבה ממה שעכשיו. דם חדש זה לא סיסמא.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

מה שקצת מגעיל אותי שאני שומע מחברים שלי בצבא, שאין להם שום קשר למכבי, שאם אנחנו עולים לבתים (לא מאמין שעלינו!) הם ללא ספק קונים כרטיסים למשחקים.

מכבי צריכים לעשות את זה ככה שמנוי יוכל לקנות 3 כרטיסים, וככה לפחות תהיה סוג של בקרה.

לא הגיוני שאנשים שמכבי לא מעניינת אותם בכלל יבואו למשחק בליגת האלופות אחרי שאנחנו אכלנו חרא עשור שלם בשביל להגיע לזה.

מה שקצת מגעיל אותי שאני שומע מחברים שלי בצבא, שאין להם שום קשר למכבי, שאם אנחנו עולים לבתים (לא מאמין שעלינו!) הם ללא ספק קונים כרטיסים למשחקים.

מכבי צריכים לעשות את זה ככה שמנוי יוכל לקנות 3 כרטיסים, וככה לפחות תהיה סוג של בקרה.

לא הגיוני שאנשים שמכבי לא מעניינת אותם בכלל יבואו למשחק בליגת האלופות אחרי שאנחנו אכלנו חרא עשור שלם בשביל להגיע לזה.

דווקא הגיוני מאוד שיעשו משהו כזה של כמות מסוימת של מנויים למנוי כשהמכירה תהיה מוקדמת

מהפה שלך לאלוהים.

סמי עופר זה תאטרון לא איצטדיון כדורגל

אין על בלומפילד

מבחינה רגשית אני מעדיף את בלומפילד, אבל בואו לא ניסחף. בגמר הגביע היתה בחיפה אווירה מדהימה. האצטדיון הזה אוברייטד לחלוטין ביחס למה שהכימיקלים עשו ממנו, אבל הוא גם לא אצטדיון רע. ולגבי ה"חסר נשמה" - נאמר, תמיד, לגבי כל אצטדיון חדש, בכל מקום בעולם. לאנשים קשה עם שינויים, לאנשים קשה להתקדם. ברגע שאצטדיונים כאלה יהיו הסטנדרט לאף אחד לא יפריע ה"ניכור" חוץ מאותם אלה שממשיכים לדבר על כמה כיף היה להיות 1000 איש במשחק בית ב-2004/5.

למה הגרלה? כשאופ"א תשריין לעצמה מספר 4 ספרתי של כרטיסים נגד ברצלונה, תצטרך למיין את המנויים.

מה טוב למכבי? לתפוס את אלפי האוהדים שלא מצליחים להגיע למשחקי בית כשבלומפילד סולד אאוט. הפוטנציאל של קהל מעודד גדול בהרבה ממה שעכשיו. דם חדש זה לא סיסמא.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

אותו דבר אפשר להגיד למה אותם אוהדים לא הצליחו להגיע לפני שהיה סולד אאוט

דבר שני מוכן להיות בין ההגרלה אם אומרים לי שהסיכוי של מכבי לעשות תוצאות יפות הוא יותר גבוה בבלומפליד

א. מעדיף טדי.

ב. מיני מנוי, מחיר למנויים: 300 שח. לכל השאר: 600 שח.

בחול כל פוץ היה משלם 50 יורו לכרטיס.

300 שקל? חחח, אולי 450 למנוי, 700 לשאר.

לכל הקשקשנים שמתנגדים לארח בסמי עופר:

את הקמפיין ליגת אלופות היחיד שלנו אירחנו ברמת גן, האצטדיון הכי מגעיל בעולם, ויצאנו משם עם 4 נקודות.

תארו לכם מה זה סמי עופר מפוצץ בליגת האלופות!

כשכל האצטדיון שלנו הוא פשוט מפחיד, ניצחנו שם בגמר גביע בתוצאה משוגעת, ועם כל הכבוד לבלומפילד, זה פשוט מביך ובושה לארח משחק בשלב הבתים של ליגת האלופות באצטדיון פח הזה, שלא מתקרב לשום רמה אירופאית. ואת זה אומר לכם אוהד מכבי שמת על האווירה הביתית שיש בבלומפילד, אבל לא כל מה שמתאים לליגה מתאים לאירופה, הגיע הזמן להשתדרג.

זה גם יכול לתרום לכך שיתקדמו עניינים בנוגע לאצטדיון חדש למכבי, כשחולדאי האפס יראה את ברצלונה או ריאל במקום בתל אביב בחיפה.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

הסיבה היחידה הטובה לקיים את המשחקי בית בצ'מפיונס בסמי זה שאולי יפשירו איזה קרקע לבניית איצטדיון...

בכל מקרה סומך על ההנהלה ומיץ' שההחלטה נבעה לטובת העתיד של מכבי (למרות שהיא לא מובנת לי) ולא ממניעים כספיים (כמו לפני 11 שנה- שאגב גם אז זה היה בעיניי לגיטימי, כי הבעלים מוציא הרבה כסף אז זכותו לנסות לצמצם הפסדים).

נ.ב. לא רואה איך זה מגדיל את כמות הצופים/ מנויים/ קוני כרטיסים (לטווח הארוך)- שהרי בלומפילד הבית שלנו יישאר סולד אאוט! ואין סרט כזה שיהיה איצטדיון גדול בשנים הקרובות, ככה שזה לא יגדיל את המנויים בזמן הקרוב ועד שיהיה איצטדיון גדול אותם אוהדים כבר ישכחו את הקמפיין של הצ'מפיונס... שהרי אם הם באמת אוהדים ברגע שיהיה להם אפשרות לקנות כרטיס/ מנוי לליגה- הם יקנו בלי שום קשר לאם הם חוו צ'מפיונס עם מכבי או לא.. ושוב אני מבין את כל אותם אוהדים שרוצים להיות במשחקים ולא מצליחים להשיג כרטיס (או שהם שומרי שבת או כל סיבה אחרת), אבל גם לאבד את הקסם של בלומפילד וגם לנשום את הכימיקלים בחיפה?!?

עוד לפני המשחק, כשהודיעו שנשחק מול באזל בבלומפילד, טבח אמר שהם מעדיפים לשחק בבית, כמו שהוא, על סמי עופר מלא ב30 אלף, בכל שלב ובכל מפעל. אז תפסיקו לזיין תשכל, רק בלומפילד.

מעדיף את בלומפילד. ביתיות כוח ובעיקר נוחות. הנסיעות לחיפה פשוט מרסקות אותי. אבל חייב לציין שאני יבין אם מיץ׳ יבחר בסמי כי זה מאוד בריא כלכלית.

300 שקל? חחח, אולי 450 למנוי, 700 לשאר.

למה בדיוק יותר מ-300?

בבלומפילד אני יבין מחירים גבוהים, בסמי המחירים למנויים לא אמורים לעבור את ה 300. להזכירך בקמפיין הקודם בר"ג המחירים היו 210 שח למיני מנוי ו 110 לכרטיס בודד.

ובחזרה לנושא, אם יהיה בסמי יבואו לפחות 10 אלף שלא קשורים למכבי ורוצים לראות ליגת אלופות.

תסלחו לי מאד אבל אתמול ראינו בלומפילד מת ביחס ל3:3 עם סוזה.

זה לא מה שהיה פעם. הקהל שבע ועייף וכבר ממש לא נותן הצגות.

גםב 3:3 היה בית קברות וקללות בחצי שעה הראשונה, ככה שגם בשיא אנחנו לא קהל שיודע לדחוף באמת.

שמנויים יפסיקו לעוף על עצמם, ויתחילו לתת עבודה אם הם רוצים בתים בבלומפילד, כי לא הוכיחו שמגיע להם כרגע.