Jump to content

הבריז או לא הבריז זאת השאלה?

kazale

Recommended Posts

מרחם עליו. באמת..

הייתי מצפה מבן 21 שיהיה לו טיפה אופי או חוט שדרה אבל העובדה שכנראה שמהרגע שנכנס לוולפסון המשפחה הרקובה שלו ביחד עם הבהמות מהפועל יורדים לחייו ומאכילים אותו רעל כבר חודשים לא נעימה גם אם לחשבון בנק נכנס סכום יפה בתקופה הזאת..

לחץ של הורים יכול להוביל לטעויות גדולות תסכולים אדירים ומשברים לא קטנים..

זהו, שאלה לא ההורים שלו.

בן ניתק כל קשר עם אבא שלו, ומי שמשמש לו דמות אב כביכול, זה דוד שלו. ועכשיו מסתבר שגם לסבתא שלו יש סיי מאוד חזק.

ממה שרואים בתקשורת, זו משפחה הרוסה שלא חושבת על טובת הילדים שלה, לא פלא שהוא יצא כזה דביל.

זהו, שאלה לא ההורים שלו.

בן ניתק כל קשר עם אבא שלו, ומי שמשמש לו דמות אב כביכול, זה דוד שלו. ועכשיו מסתבר שגם לסבתא שלו יש סיי מאוד חזק.

ממה שרואים בתקשורת, זו משפחה הרוסה שלא חושבת על טובת הילדים שלה, לא פלא שהוא יצא כזה דביל.

דוד תשובה

מרחם עליו. באמת..

הייתי מצפה מבן 21 שיהיה לו טיפה אופי או חוט שדרה אבל העובדה שכנראה שמהרגע שנכנס לוולפסון המשפחה הרקובה שלו ביחד עם הבהמות מהפועל יורדים לחייו ומאכילים אותו רעל כבר חודשים לא נעימה גם אם לחשבון בנק נכנס סכום יפה בתקופה הזאת..

לחץ של הורים יכול להוביל לטעויות גדולות תסכולים אדירים ומשברים לא קטנים..

חסר חוט שדרה? אפשר להגיד הרבה דברים על הטמבל הזה, אבל חסר חוט שדרה הוא ממש לא.

העובדה שעם כל הלחצים שהופעלו עליו מהשנייה שהוא חתם במכבי הוא הצליח להמשיך להתקדם ביכולת שלו זה לא פחות ממדהים. כנראה שזה קשור גם לטיפשות שלו, אבל הבנאדם הוא קר רוח בצורה יוצאת דופן. כל ילד אחר כבר מזמן היה מתפרק לחתיכות עם כל מה שהוא עבר פה בשנה האחרונה.

אם כל נושא המשפחה נכון, קצת כואב על הילד. שמעו צחוקים והכל, אבל מאוד קשה ללכת נגד המשפחה. כנראה שהמצב שלו הרבה יותר מסובך ממה שתיארו פה בתגובות. חבל שהמשפה שם מונעת מאינטרסים רגשיים ולא חושבים על הילד עצמו, פשוט גומרים לו את הקריירה.

אני לא מאמין שהילד האוטיסט הזה עם הפרצוף ירבוע מעסיק אנשים פה 24/7...מביך כמעט כמו הסיפור עם מוגלי קהת

באין ציפור שיר, גם פרצוף תחת הוא זמיר.

אם כל נושא המשפחה נכון, קצת כואב על הילד. שמעו צחוקים והכל, אבל מאוד קשה ללכת נגד המשפחה. כנראה שהמצב שלו הרבה יותר מסובך ממה שתיארו פה בתגובות. חבל שהמשפה שם מונעת מאינטרסים רגשיים ולא חושבים על הילד עצמו, פשוט גומרים לו את הקריירה.

שיזדיין מגיע לו

איפה כל מקללי רייכרט שיצאו מהחורים פתאום?!

הבחור בסך הכל היה צריך קצת שקט ואם אתם הייתם נותנים לו קצת שקט , מכינים לו כוס קפה בבוקר , חינם לשלישי בשלוותא , ולייקים לתמונת פרופיל אולי היה הוא היה מסכים לקבל אותנו.

אבל אתם בחרתם לשרוק לו בוז!

משיב אותו ביציע עד תום החוזה, וכל הברזה מאימון 50 אלף דולר קנס.

הוא לא יכול ללכת לבוררות כל עוד הוא ממשיך לקבל משכורת ולהבריז מאימונים

הפועל משחקת מלוכלך והיא תשלם על זה בדרבי

סך הכל טוב שהוא לא יוצא עם הקבוצה למחנה אימון, וטוב שזה מגיע ממנו

ככה הקבוצה, שזה אומר כל צוות המאמנים והשחקנים יוכלו להתעסק בראש שקט בהכנה כמו שצריך, ומצד שני הפרת החוזה הזאת מגיעה מכיוונו של רייכרט, מה שאמור להקנות לנו יתרון בהמשך.

רייכרט לא הופיע לאימון: "סיימתי עם מכבי ת"א"

הקשר החליט על דעת עצמו לא להגיע לאימון הבוקר של הצהובים, הבהיר כי לא ייצא למחנה האימונים וניתק את הטלפון. מכבי ת"א בתגובה: "יש לרייכרט חלק חשוב בעתיד המועדון. אנו מבינים את הבלבול בו הוא נמצא כתוצאה מהלחץ המופעל עליו"
נדב צנציפרletter.pngkav.jpgפורסם: 27.06.15 , 11:02

ממכבי ת"א נמסר בתגובה: "בן רייכרט שחקן מוערך מאוד ע"י מכבי ת"א ויש לו חלק חשוב בעתיד המועדון. אנו מבינים את הבלבול בו הוא נמצא כתוצאה מהלחץ המופעל עליו, אך למרות זאת אנו מצפים שישוב לאימונים יחד עם שאר הסגל".

הצנציפר הבן זונה הזה עדיין משתמש במילה בלבול

אני מצטער שאני מגיב כאן וכנראה צריך להלקות אותי על כך אבל זה למטרה טובה:

הוא באמת עד כדי כך מעניין אתכם או שזה הרקלארכש שמשפיע עליכם בצורה קיצונית כל כך?

הוא יכול להיות בלחצים כמה שרוצה, יש לו חוזה, נקודה. אסור למכבי בשום פנים ואופן לתת לו לשחק בהפועל!! מצפה מג'ורדי להשאיל אותו לאיזה קבוצה נידחת בקפריסין, או שירקב ביציע. זה קטע עקרוני, המשחק המלוכלך שבו משחקת הפועל, הוא בזוי. מקווה שלא יהיה פה מצב של "הרצחת וגם ירשת" כי עם רייכרט בהפועל זה ניצחון לטינופות מוולפסון. עשו ממנו קדוש מעונה בהפועל, אז בוא נעשה ממנו מעונה, רק בלי הקדוש!

הוא יכול לשחק בהפועל

תמורת המחיר שמיץ' וג'ורדי יקבעו

שיממן לנו רכש יקר יותר טוב יותר ובשל יותר

לא לתת לו את התענוג הזה. מבחינתי זה לא עניין של כסף, כי הזבלה באדום יחגגו על זה, ולא בא לי לתת להם את התענוג הזה. כל המהלכים של הפועל בעניין רייכרט מלוכלכים, וברגע שרייכרט בהפועל זאת אומרת שמשתלם לשחק מלוכלך! גם שרייכרט יבין שהפועל שרפו לו את הקריירה

לא לתת לו את התענוג הזה. מבחינתי זה לא עניין של כסף, כי הזבלה באדום יחגגו על זה, ולא בא לי לתת להם את התענוג הזה. כל המהלכים של הפועל בעניין רייכרט מלוכלכים, וברגע שרייכרט בהפועל זאת אומרת שמשתלם לשחק מלוכלך! גם שרייכרט יבין שהפועל שרפו לו את הקריירה

אל תדאג,אם תדחוף להם אותו במיליון וחצי-שתי מיליון יורו אף אחד שם לא יחגוג

למה אתה מזכיר דווקא את השנים האלה כדי לשכנע את עצמך?

מכבי האמיתית מבחינתי זו מכבי של שנות ה90 שהיינו מכביזם והשחקנים היו משחקים בשביל הסמל ולא בשביל הכסף, וכן ביניהם גם נימני שאתה כלכך יורד עליו היום

ממש שיחקו פה בחינם בשנות ה-90' ובהתנדבות. חלאס עם הרומנטיקה הזו. שיחקו בשביל הכסף גם אז.