Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 15\16 על שם יד ימין של ג'ורדי

Liran

Recommended Posts

אני מקווה שאף אחד שקשור לאלי טביב לא יגיע למכבי אלא אם כן זה מחיר שפוי (מאוד)

מעדיף קיץ בלי אלי דסה ושלומי אזולאי מאשר להיכנע להנפצות האלה של טביב.

אני מקווה שאף אחד שקשור לאלי טביב לא יגיע למכבי אלא אם כן זה מחיר שפוי (מאוד)

מעדיף קיץ בלי אלי דסה ושלומי אזולאי מאשר להיכנע להנפצות האלה של טביב.

ללא ספק.

עם כל הכבוד והאוויר שאני נותן לג'ורדי מיטש ומכבי.

עם גל חסכון הכסף האחרון, לא להביא עוד 2-3 שחקני רכש זה בדיחה.

ובהתחשב במצב שנוצר, גם אין מקום להימורים.

כל אחד חייב להיות שחקן מוכח שיתרום בוודאות מה שאנחנו צריכים.

שלא יאכזבו פה.

שלא יאכזבו פה.

ויפה שעה אחת קודם.

שלא יאכזבו פה.

אז לדבריך צריך להעיף על דסה מיליון יורו כי יש כסף פשוט?

שלא יאכזבו פה.

לפני שנתיים דיברו על אלעד גבאי, שנה שעברה על ורטה וראלי והעונה על דסה

כל שנה יש טרנד על מגן ימני חדש. אני מעדיף את גבאי בחינם מאשר את דסה במילון יורו

שירלי עם עוד ידיעה מהפורום

מכבי חיפה לא מתכוונת לעמוד בדרכו של אלעד גבאי, גם אם המגן הימני יסכם במכבי תל אביב, ולא תדרוש עבורו כסף. במועדון הירוק אמרו היום (רביעי) שהם מתכוונים לעמוד בסיכום עם השחקן, שצפוי להגיע לפגישה עם אנשי הקבוצה היום.

"אצלנו במועדון יש לאנשים מילה", טענו בחיפה, "זה לא משנה לנו איפה הוא יסגור. אם אמרנו לשחקן שהוא משוחרר ללא תמורה אנחנו לא נקשה עליו. זאת ההתנהלות של המועדון מאז ומתמיד". שירלי בר דיין ספורט5

לא צריך סתם לפזר כסף, אבל מצד שני - אתה במו"מ על דסה כשהפערים הם בערך 100-200 אלף יורו. על דאבור עוד לפני המכירות של רייכרט וקהינדה רצית לקנות ב-1.7 מיליון יורו, גראסהופרס רוצה באזור ה-2 מיליון.

הקבוצה חייבת דם חדש, נראה לי הגיוני ולגיטימי לשחרר עוד קצת מזומנים ל-2 העסקות הנ"ל ולסגור את הסיפור.

ויודע מה? אם עד כדי כך ג'ורדי ומיץ' נמנעים מלשפוך כסף, יש להם על המדף את טוטו בכלום כסף, גולסה שסיים את הסיפור ביוון, ואפילו את אלעד גבאי בחינם. איך שלא תסובב את זה, יש מספיק אופציות והתנהלות הרכש בקיץ הזה היא רעה מאוד. גם אם נסיים את החלון הזה עם דאבור, מגן חדש ועוד זר תותח, עדיין אני אהיה מאוד מאוכזב כי את הרכש הרציני מכבי הייתה צריכה לעשות כהתכוננות לצ'מפיונס ולא אחרי ש(חס וחלילה) נודח. כי בשביל הליגה הסגל שיש לנו עכשיו גם מספיק.

לא צריך סתם לפזר כסף, אבל מצד שני - אתה במו"מ על דסה כשהפערים הם בערך 100-200 אלף יורו. על דאבור עוד לפני המכירות של רייכרט וקהינדה רצית לקנות ב-1.7 מיליון יורו, גראסהופרס רוצה באזור ה-2 מיליון.

הקבוצה חייבת דם חדש, נראה לי הגיוני ולגיטימי לשחרר עוד קצת מזומנים ל-2 העסקות הנ"ל ולסגור את הסיפור.

ויודע מה? אם עד כדי כך ג'ורדי ומיץ' נמנעים מלשפוך כסף, יש להם על המדף את טוטו בכלום כסף, גולסה שסיים את הסיפור ביוון, ואפילו את אלעד גבאי בחינם. איך שלא תסובב את זה, יש מספיק אופציות והתנהלות הרכש בקיץ הזה היא רעה מאוד. גם אם נסיים את החלון הזה עם דאבור, מגן חדש ועוד זר תותח, עדיין אני אהיה מאוד מאוכזב כי את הרכש הרציני מכבי הייתה צריכה לעשות כהתכוננות לצ'מפיונס ולא אחרי ש(חס וחלילה) נודח. כי בשביל הליגה הסגל שיש לנו עכשיו גם מספיק.

בוא אני אגיד לך את זה ככב. אם דסה היה מגן זר, גם בחינם לא היית מביא אותו.

זה הכל, אני לא יודע למה אנשים חושבים שזה שיפור, להביא את גבאי שיתחרה עם שפונגין. בינתיים הם היו שני מגני נבחרת שהאחרים הם משומר /דגני.

לא יודע מה נתפסתם על דסה שבגלל לא סופרים אותו בנבחרת ובצדק בגלל הפיזיות המצחיקה שלו וההגנה הבינוני מאוד.

אז מה הקטע לסגור עם שחקן כזה בסכומים כאלה.

במיוחד שאין מצב שעוד שנה הוא יהיה פתאום שווה 2 מיליון יורו, כי עם כל הכבוד הוא משחק רק בביתר .

ויכול להיות במקרה כלשהו שייני לא ישתלב או יאהב את המעמד שלו בויטסה ויחזור בעונה הבאה.

לא מבין את הקטע של חיזוק עמדה שהיא עם שחקן הרכב שברמה של מכבי ולהביא עליו שחקן ברמה שלו כדי לקחת לו את המקום.

לגבי דאבור הקבוצה שלו רוצה 3 מיליון יורו.

זה סכום מטורף לקבוצה כמו מכבי ואם הם יעמדו עליו נצטרך לחפש חלופות.

מבחינתי עדיף למצות את האפשרויות הזולות יותר ל2 רכשים הראשונים , גולסה ואלעד גבאי.

אתה סוגר כמעט הכל חוץ מחלות ומגן שמאלי שכנראה לא יגיע כבר.

ובינואר יהיה לך הרבה תקציב להביא שחקן זר או ישראלי שממש את ההבטחה שלו.

בוא אני אגיד לך את זה ככב. אם דסה היה מגן זר, גם בחינם לא היית מביא אותו.

זה הכל, אני לא יודע למה אנשים חושבים שזה שיפור, להביא את גבאי שיתחרה עם שפונגין. בינתיים הם היו שני מגני נבחרת שהאחרים הם משומר /דגני.

לא יודע מה נתפסתם על דסה שבגלל לא סופרים אותו בנבחרת ובצדק בגלל הפיזיות המצחיקה שלו וההגנה הבינוני מאוד.

אז מה הקטע לסגור עם שחקן כזה בסכומים כאלה.

במיוחד שאין מצב שעוד שנה הוא יהיה פתאום שווה 2 מיליון יורו, כי עם כל הכבוד הוא משחק רק בביתר .

ויכול להיות במקרה כלשהו שייני לא ישתלב או יאהב את המעמד שלו בויטסה ויחזור בעונה הבאה.

לא מבין את הקטע של חיזוק עמדה שהיא עם שחקן הרכב שברמה של מכבי ולהביא עליו שחקן ברמה שלו כדי לקחת לו את המקום.

לגבי דאבור הקבוצה שלו רוצה 3 מיליון יורו.

זה סכום מטורף לקבוצה כמו מכבי ואם הם יעמדו עליו נצטרך לחפש חלופות.

מבחינתי עדיף למצות את האפשרויות הזולות יותר ל2 רכשים הראשונים , גולסה ואלעד גבאי.

אתה סוגר כמעט הכל חוץ מחלות ומגן שמאלי שכנראה לא יגיע כבר.

ובינואר יהיה לך הרבה תקציב להביא שחקן זר או ישראלי שממש את ההבטחה שלו.

לא עקבתי באדיקות אחרי דסה, קשה לי לקבוע אם הוא יותר טוב או פחות טוב מגבאי בנקודת הזמן הנוכחית.

מה שאני כן יודע, זה שדסה בן 22 וגבאי 29, ושאחד מהם במגמת עלייה והשני בירידה. מעדיף שמכבי ישקיעו על דסה בשביל שיהיה לי מגן לכמה שנים קדימה/בשביל למכור אותו בעוד כמה שנים ביותר כסף. זאת גם חלק מהסיבה שג'ורדי חם עליו כבר הרבה זמן ולא מתפשר על מגנים כמו גבאי, ראלי, ורטה ושאר מלפפונים שהיו ועודנם פנויים.

לגבי דאבור, לא זכור לי שראיתי דרישה של 3 מיליון יורו. הכי גבוה שזכור לי שקראתי זה 2.5 מיליון יורו, שזה גם גבוה מאוד ללא ספק. באותה נשימה, אני גם לא חושב שיש על דאבור הצעות קונקרטיות ממועדונים אחרים שמוכנים לשלם עליו סכומים גבוהים. מכבי הכי רצינית לגביו והוא גם מצידו סיכם עם מכבי את התנאים, אז ככה שאני מאמין שאם מכבי תעלה את ההצעה לאיזור ה-2 מיליון יורו, גראסהופרס יתנו אור ירוק למהלך. הגיוני שמכבי מחכה לראות לאן פנייה מועדות אחרי המשחק הערב/אחרי ההגרלה לפלייאוף הצ'מפיונס והאירופית כדי להחליט על גובה ההשקעה.

באשר לגולסה - בעיני זה MUST, שחקן ישראלי צעיר עם פוטנציאל גדול שמגיע בכלום כסף לעמדה שאנחנו צריכים בה ריענון על חשבון מיטרוביץ'. אם זה יקרה? לצערי לפי מה שמצטייר מהתקשורת, זה לא מעסיק יותר מדי את ג'ורדי.

קהינדה לא נמכר ולא בטיח

יש מו"מ עם מוסקרון על מכירה, זה ממש לא סופי. כרגע הוא שחקן של מכבי.

קהינדה אמר שהחלום שלו זה לשחק במכבי, והוא מאוד אוהב את הקבוצה והמועדון. קרויף וביין אמרו לו שהוא כישרון גדול מאוד אבל כרגע לא בשל. אמר שישמח להישאר ולשחק בישראל, אפילו בחיפה או ק"ש לצורך העניין כי הוא אוהב את ישראל.

יחד עם זאת, אמר שהחלום שלו זה גם לשחק באירופה.

לא הבנתי מה הוא רוצה.

קהינדה לא נמכר ולא בטיח

קהינדה אמר שהחלום שלו זה לשחק במכבי, והוא מאוד אוהב את הקבוצה והמועדון. קרויף וביין אמרו לו שהוא כישרון גדול מאוד אבל כרגע לא בשל. אמר שישמח להישאר ולשחק בישראל, אפילו בחיפה או ק"ש לצורך העניין כי הוא אוהב את ישראל.

לא הבנתי מה הוא רוצה.

:"בארץ אשחק רק במכבי חיפה"

שילך לחפש את חברים שלו.

קהינדה לא נמכר ולא בטיח

לא הבנתי מה הוא רוצה.

הוא רוצה לשחק בחיפה.

אוווווו... שהוא פשוט רוצה לשחק, ברמה נורמלית ולא באיזה מועדון פח בתחתית הליגה או ליגה שנייה, וההצהרה על מכבי חיפה הייתה כדי להלחיץ את מכבי שיתנו לו צ'אנס או ישחררו אותה במכירה/השאלה לקבוצה שתקדם אותו מקצועית. לא מצדיק את ההתנהגות שלו בסוגייה אבל מבין את הבסיס שגרם לזה (כשברקע חצי מהכשרונות שלנו בנוער הולכים לאיבוד או מתפספסים).

מדהים אותי כמה חשיבות אתם מייחסים לכל פיפס של כדורגלנים, שלהזכירכם - ברובם הם לא גאוני הדור ולא חושבים יותר מצעד אחד קדימה.

לגבי המשפט שלו על חיפה, מאיפה לכם שהוא אמר את זה? אתם שוכחים שמדובר פה בוואן?

עד כמה שזכור לי הם הביאו "ציטוט" של משהו שהוא אמר למקורב שלו.

עזבו את הציטוט הזה על חיפה, לכו תדעו איזה מניפולציות וואן עשו בשביל ליצור את הכותרת הזאת

הוא דיבר עכשיו ברדיו של ספורט5 ואמר את מה שכתבתי בהודעה הקודמת. כרגע הוא שחקן של מכבי ומאוד רוצה לשחק כאן. קחו את זה לאן שבא לכם.

אתמול שמעתי את שגיא כהן בחדשות הספורט

אמר שקהינדה יותר טוב מכל חלוץ אחר של מכבי, ייתן לנו משהו שאין לנו, פיזיות שאין לנו, יש לו תכונות שאין לאף חלוץ שלנו ובלה בלה

הבנאדם לא שיחק דקה רשמית במכבי, איך אפשר לקבוע דבר כזה ? עם כל הכבוד לעונה הנהדרת שלו בעפולה .

אני לא בטוח שהוא יותר טוב מבדש כרגע

(צריך לשפר כמה אלמנטים במשחק שלו בשביל להיות חלוץ פותח אצלנו)

והכי חשוב בכל הסיפור הזה, הוא זר .

יש לנו מקום לזר אחד, ככה לבזבז אותו על שחקן שאין לו דקה בליגת העל ?

קהינדה צריך להיות החלוץ שלנו במקרה הגרוע ביותר, שזה אומר שאף חלוץ רציני לא הסכים להגיע, וזה לא המצב, דאבור אמר בכל מקום אפשרי שהוא רוצה להגיע, עזבו עכשיו את הדרישה של גראסהופרס, ואני מניח שיש מו"מ עם עוד חלוצים.

תמוז בראיון לערוץ הספורט: "פסלתי על הסף את ההצעה מהליגה השניה בטורקיה.. קרויף ושחר לא דיברו איתי.. רוצה להתרכז נטו בכדורגל".

שמעו, עושה רושם, על פניו, שהסיבוב הזה באירופה סידר לו את הראש. במידה והוא כשיר ב 100% לשחק (לא מדבר על כושר משחק אלא על נקי מפציעות)

צריך ללכת עליו. תמוז עם ראש נטו בכדורגל במערכת כמו מכבי יהיה מפלצת. מה גם שהקבוצה שלו בבעיות כלכליות ומוכנה למכור אותו בגרושים.

אפשר להביא אותו במחיר של אבי ריקן.

מיליון יורו.

מבחינת טביב מו"מ זה להעלות את הדרישה המקורית שלו.

טביב בלי שום השכלה פורמלית עושה כאן תרגילים של תורת המשחקים לכן מכבי כהצעה נגדית צריכה להציע לו 500 אלף יורו כהצעה אחרונה.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.