Jump to content

ראדי

סהר_בכר

Recommended Posts

עזוב.

בשנה שעברה התחיל כל הבלגן של הגזענות, הוא בכה לנו מול העיניים רק שנפסיק, ועדיין הציג יכולת מצוינת והיה מהגורמים המשפיעים ביותר על האליפות.

השנה, שהתווספו שריקות בוז לאותו שיר, שריקות שתומכות בו (כן, רק בגללו זה התחיל, אז זה תומך בו ובדעה שלו), והשירה לראדי חזקה וקיימת בניגוד לשנה שעברה, דווקא עכשיו היכולת שלו ירדה דרסטית.

אין הנחות. הוא מציג יכולת רעה מתחילת העונה.

סבבה, לא סתרת שום דבר ממה שאמרתי. לא אמרתי שהירידה ביכולת הגיעה בגלל הגזענות. אמרתי שאם אפשר לעזור לו - ואפשר, כי יש גורמים בקהל של מכבי שמפריעים לו לשחק - אז זה מתוקף תפקידנו. זה שאנחנו לא גרמנו לבעיה (לצורך הדיון) לא אומר שאנחנו לא יכולים לעזור בפתרון.

היחס של הקהל כלפי ראדי זה אחד המבחנים הכי גדולים של הקהל

שחקן שמתחנן ליחס טוב ומגיב בחום לכל מי שעושה את זה,

במבחן הזה הקהל נכשל בענק (ראינו בבונים בצהוב שחור שמתגאים ושרים על עצמם "הנה היא עולה הקבוצה הגזענית של המדינה")

היכולת קשורה לזה, כששחקן יודע שכל פעולה שלו נמדדת בשבע עיניים הביטחון יורד

ראדי נתן אתמול משחק לא מדויק בהתקפה אבל זה לא מה שאני זוכר מראדי אתמול, אלא את שריקות הבוז המכוערות של אנשים שבטעות לא ישבו בצהוב שחור

היה הכי חלש במשחק באמת שנראה שהוא עושה בכוונה כבר כמה משחקים.

גם מוסר מלא כדורים ליריב , וגם בא לכדור כל כך עדין כאילו הוא מפחד על הרגל .... חלבי מאוד.... נזהר על עצמו כנסססס תעיף לו את הרגל עם הכדור מה אתה מבוהל

צריך לתמוך בו, לאנשים יש זיכרון קצר.

עם כל הכבוד לטיבי ולעטר, ראדי היה שחקן השנה שלי, כבר שכחו לו את הכינוי המנוע?

עם כל האהבה, כרגע הוא צריך התנעה עם כבלים.

אתמול היה חלש מאוד, מעבר לזה בתקופה האחרונה הוא כלל לא יציב.

אבל בכל זאת חייב להיות בהרכב.

מאוד יציב . בלא להיות טוב הוא עיקבי מאוד .

השיטה מונעת ממנו את החופש שהיה לו עונה שעברה

ראינו מול רמת השרון שכשהוא משחק רק עם אלברמן וזהבי בקישור איך הוא פורח.

ב3-5-2 הוא ממש עומד באזור המרכז ולא זז משם

מחרפן אותי שמזכירים את שיטת המשחק של מכבי כאמתלה ליכולת העלובה שלו.

אין שום קשר למיקום שלו על המגרש. פס. פס הוא מתקשה לתת.
אני לא נוהג לחתוך שחקנים, אבל במקרה שלו, פשוט נמאס לי.

השינוי בשיטת המשחק ממקם את ראדי ואת הקשר הנוסף באחד מהאגפים עם שינויי מקומות עם הקיצוני/שחקן התקפה. חשיבות אחזקת הכדור בשיטת המשחק בו המעבר בין הגנה להתקפה נעשה בשאיפה במסירה אחת.

למרות זאת-מכבי מתמודדת מול קבוצות שנמנעות מאחזות כדור לכן המימד הזה(אחזקת הכדור) קיים למרות שהוא פחות משמעותי בשיטת המשחק של הקבוצה.

ראשי מתקשה העונה בפעולות בסיסיות שבדומה לשנה שעברה קריטיות-לחץ על הנעת הכדור של היריבה, תנועה ללא כדור ושחרור מהיר של הכדור לשטחים פתוחים/שבשליטה מספרית.

ראדי עושה את המוטל עליו מבחינה מספרית, שלא יהיה ספק-כמות המסירות המסוכנות לצד כמות הבישולים בשלב זה של העונה היא טובה. אפילו טובה מאוד.

הבעיה הבסיסית היא בפעולות הבסיסיות שהוא נכשל פעם אחר פעם לבצע-שחרור לחץ על הנעת הכדור דרך החוליה האחורית דרך תנועה לשטחים פנויים, מסירה מהירה לשטחים פתוחים ולחץ על הנעת הכדור של היריבה.

אם אני אבחר לתת עוד משהו לזכותו-העובדה שמרכז הכובד של הקבוצה עובר במהירות בין החוליה האחורית לקדמית יכולה להיות תירוץ לא רע ליכולת המשחק שלו. אבל לאורך תקופה ארוכה היא מתערערת.

אם אני אבחר להתעלם מהתרומה הברורה מבחינה מספרית-הוא בעונה גרועה. ובגילו-אולי טיעון מספק לאי הארכת חוזה.

מכבי סובלת משלוש בעיות עיקריות-מחסור בחלוץ שני, בעיה במשחק האגפים ובתפקוד הכללי של מרכז השדה. אם בשתי הבעיות הראשונות ניתן לשפר ולעבוד כך שהם לא יהיו משמעותיים/ישתפרו תוך שינויים קלים בצורת המשחק, הבעיה במרכז השדה היא עקב אכילס של הקבוצה.

השינוי בשיטת המשחק ממקם את ראדי ואת הקשר הנוסף באחד מהאגפים עם שינויי מקומות עם הקיצוני/שחקן התקפה. חשיבות אחזקת הכדור בשיטת המשחק בו המעבר בין הגנה להתקפה נעשה בשאיפה במסירה אחת.

למרות זאת-מכבי מתמודדת מול קבוצות שנמנעות מאחזות כדור לכן המימד הזה(אחזקת הכדור) קיים למרות שהוא פחות משמעותי בשיטת המשחק של הקבוצה.

ראשי מתקשה העונה בפעולות בסיסיות שבדומה לשנה שעברה קריטיות-לחץ על הנעת הכדור של היריבה, תנועה ללא כדור ושחרור מהיר של הכדור לשטחים פתוחים/שבשליטה מספרית.

ראדי עושה את המוטל עליו מבחינה מספרית, שלא יהיה ספק-כמות המסירות המסוכנות לצד כמות הבישולים בשלב זה של העונה היא טובה. אפילו טובה מאוד.

הבעיה הבסיסית היא בפעולות הבסיסיות שהוא נכשל פעם אחר פעם לבצע-שחרור לחץ על הנעת הכדור דרך החוליה האחורית דרך תנועה לשטחים פנויים, מסירה מהירה לשטחים פתוחים ולחץ על הנעת הכדור של היריבה.

אם אני אבחר לתת עוד משהו לזכותו-העובדה שמרכז הכובד של הקבוצה עובר במהירות בין החוליה האחורית לקדמית יכולה להיות תירוץ לא רע ליכולת המשחק שלו. אבל לאורך תקופה ארוכה היא מתערערת.

אם אני אבחר להתעלם מהתרומה הברורה מבחינה מספרית-הוא בעונה גרועה. ובגילו-אולי טיעון מספק לאי הארכת חוזה.

מכבי סובלת משלוש בעיות עיקריות-מחסור בחלוץ שני, בעיה במשחק האגפים ובתפקוד הכללי של מרכז השדה. אם בשתי הבעיות הראשונות ניתן לשפר ולעבוד כך שהם לא יהיו משמעותיים/ישתפרו תוך שינויים קלים בצורת המשחק, הבעיה במרכז השדה היא עקב אכילס של הקבוצה.

עזוב אותך, הוא פשוט עגלה.

ת׳כלס, בלי הפלצנות-זה טיעון מנצח.

תחליפים מקומיים(אם תציין את גולסה או את ילד חרא רייכרט הפסדת טכני)?

תחליפים מקומיים(אם תציין את גולסה או את ילד חרא מרמה״ש הפסדת טכני)?

רועי בקל, ברנדאן/וילה, דריו פרננדז כשהוא בכושר סביר (למרות שבמחשבה שנייה גם הוא תמיד סבל מחוסר יציבות).

לא מאמין שיש שחקן שהצליח לעלות לך על העצבים ככה, אבל כן ראדי הרג אותנו לא מעט השנה במרכז השדה. יש לי רק בקשה אחת אליו תפסיק לבעוט שהכדור תוך כדי תנועה מחוץ לרחבה אין לך את זה! הפעם בשנה שזה נכנס לא שווה את כל המצבים העדיפים שהולכים לאיבוד, תתרכז במסירות והקפצות עומק. בכל מקרה לא מבין איך בשנה הוא נהיה כזה כבד ואיטי לא רק בתנועה עצמה אלא גם בתגובה לסיטואציה מה שגורם לו להלחץ ולאבד הרבה כדורים. מקווה שישתפר ואולי להוריד כמה קילוגרמים בקיץ על הדרך ( בהנחה שהוא ישאר פה ).

תחליפים מקומיים(אם תציין את גולסה או את ילד חרא רייכרט הפסדת טכני)?

לא חייבים תחליף מקומי (למרות שאני הייתי רוצה את גולסה, שלא יגיע לדעתי). יש לך זר אחד מבוזבז, קוראים לו מיטרוביץ׳. אם במקומו יחליטו שנקודתית, בניגוד למצב הנוכחי עם הזרים, מחליטים להעביר את העמדה הזאת ספציפית שדרוג בגלל החשיבות שלה למשחק השוטף של הקבוצה, ומביאים זרתותח (שאני בטוח שלג׳ורדי יש מספיק כאלה ברשימות שלו שהוא לא יכול כרגע להביא). המחליף של אותו זר יכול להיות בכיף בן רייכרט (למרות שזה הפסד טכני).

לא מאמין שיש שחקן שהצליח לעלות לך על העצבים ככה, אבל כן ראדי הרג אותנו לא מעט השנה במרכז השדה. יש לי רק בקשה אחת אליו תפסיק לבעוט שהכדור תוך כדי תנועה מחוץ לרחבה אין לך את זה! הפעם בשנה שזה נכנס לא שווה את כל המצבים העדיפים שהולכים לאיבוד, תתרכז במסירות והקפצות עומק. בכל מקרה לא מבין איך בשנה הוא נהיה כזה כבד ואיטי לא רק בתנועה עצמה אלא גם בתגובה לסיטואציה מה שגורם לו להלחץ ולאבד הרבה כדורים. מקווה שישתפר ואולי להוריד כמה קילוגרמים בקיץ על הדרך ( בהנחה שהוא ישאר פה ).

ברצינות, גם אני לא. לעיתים נדירות מאוד אני באמת מתעצבן על שחקנים, וגם כשזה קורה, זה מתפוגג תוך כמה רגעים.

אפילו את המכירות של פידלף בעונה הקודמת לא לקחתי באופן אישי, ואמרתי לעצמי "טוב נו, זו הסחורה, אין מה לכעוס".

על אותו משקל, נדיר גם שאני באמת "אוהב" שחקן מסויים או אתחבר אליו רגשית.

אבל ראדי הזה. הוא פשוט מטריף אותי.

מניח שזה קשור לזה שבניגוד להרבה אחרים, ממנו אני מצפה שייתן לי x כל משחק.

שיהיה מעולה, שיהיה גרוע, יש דברים בסיסיים שהוא פשוט חייב להביא למגרש, גם כי הוא טוב מספיק, ובעיקר כי המעמד שלו בקבוצה מחייב.

רועי בקל, ברנדאן/וילה, דריו פרננדז כשהוא בכושר סביר (למרות שבמחשבה שנייה גם הוא תמיד סבל מחוסר יציבות).

לא יודע למה-אבל וובה בראון ועאהד עזאם ממש מרשימים אותי העונה.

דעה שלך לגביהם?

יש שחקנים שיורדים ביכולת, יש שחקנים שמשתפרים ביכולת, הוא פשוט תקוע על אותה יכולת מתחילת עונה.

לדעתי הוא קצת איבד את ההתלהבות שלו והכיף, נכנס לשיגרת בינוניות ולא מצליח לצאת ממנה. נראה לי שקצת ספסל באמת יעשה לו ולנו טוב.

לא יודע למה-אבל וובה בראון ועאהד עזאם ממש מרשימים אותי העונה.

דעה שלך לגביהם?

הייתי "ככה" קרוב להכניס את וובה בראון לרשימה, אני לגמרי בעדו, אבל בסופו של יום, הוא קצת אפור מדי כדי לתפוס את העמדה במכבי.

עזאם עושה עונה לא רעה, אבל לא סגור על התפקוד הכי טוב עבורו.

במשחקים שהוא הכי הרשים אותי הוא שיחק על קו ימין ופירפר מגנים (זוכר במיוחד מהלך עצום שלו ב 6-2 עונה שעברה).

אפרופו הפועל חיפה, מי שנראה כמו פרוסקפט טוב לאמצע הוא שוקרני, שהוא גם חזק פיזית יחסית וגם טכני, חוצפן וחושב עומק. שחקן מעניין.

גם אוסטווינד שחקן טוב.

אבל אם יש מישהו, פרט לצמד הזרים החדשים של בית"ר (שיחקו טוב בכמה משחקים בודדים, רובן מול קבוצות חלשות), שבאמת הרשים אותי השנה בעמדה הזו, זה ללא ספק בקל.

שחקן שחקן בעיניי.

חחחחח רועי בקל חחחחחחחחחחחחחחחחחחח

עזאהם חחחחחחחח

אפשר להשליך את הצחוק המטומטם שלך לקניות ״הזויות״ כמו איתן טיבי/מהראן ראדי לפני שנתיים?

אני מרגיש ממש מטומטם שאני משתעשע במחשבה שאפשר לנהל דיון סתמי על כדורגל מבלי תגובה שכזו באמצע שום מקום.

תודה.

חחחחח רועי בקל חחחחחחחחחחחחחחחחחחח

עזאהם חחחחחחחח

קבלה מה חשבת לפני שנתיים על ראדי?

וואלה אני ממש לא אתנגד שקרויף יפתיע אותנו באיזה אנדרייטד מאחת הקבוצות בליגה

ברצינות, גם אני לא. לעיתים נדירות מאוד אני באמת מתעצבן על שחקנים, וגם כשזה קורה, זה מתפוגג תוך כמה רגעים.

אפילו את המכירות של פידלף בעונה הקודמת לא לקחתי באופן אישי, ואמרתי לעצמי "טוב נו, זו הסחורה, אין מה לכעוס".

על אותו משקל, נדיר גם שאני באמת "אוהב" שחקן מסויים או אתחבר אליו רגשית.

אבל ראדי הזה. הוא פשוט מטריף אותי.

מניח שזה קשור לזה שבניגוד להרבה אחרים, ממנו אני מצפה שייתן לי x כל משחק.

שיהיה מעולה, שיהיה גרוע, יש דברים בסיסיים שהוא פשוט חייב להביא למגרש, גם כי הוא טוב מספיק, ובעיקר כי המעמד שלו בקבוצה מחייב.

מבין אותך גם אותי זה מתסכל במיוחד, אני מאשים את חיי הנישואים.