Jump to content

תקשורת הספורט נגד מכבי ת"א

michael_maccabi

Recommended Posts

גילוי נאות , עשיתי לשניהם טלפונים לפני כחודש.... צביקה דאז הבטיח לחשוב על זה בחיוב, אלי מאד רצה : )

הבטחתי לשניהם לא לספר-עד שזה יקרה, שמח על הפיוס =]

(לא אומר שזה נטו / רק בזכותי , ממש לא, פשוט הצלחתי לקדם את העניין).

תתקשר לפרימו ותציע לו לחשוב בחיוב על ניסיון התאבדות

וכמובן איך אפשר לא להתייחס לאייטם שעלה בשער השבת: עד כמה גדולה ב"ש?

טבלה עם אלופות חמש השנים האחרונות ומספר הנקודות שלהם לאחר המחזור ה24:

12/13- מכבי 53

11/12- קש 55

10/11- חיפה 54

09/10- הפועל 55

הפועל באר שבע העונה מסיימת את המחזור ה24 עם 56 נקודות ואין סוף לסופרלטיבים שמוענקים לבאר שבע הגדולה, המלהיבה, הענקית.

האבסורד הכי גדול הוא שמכבי עם משחק חסר עדיין מקדימה בנקודה את באר שבע, אבל כמובן שמכבי היא בינונית, לא מבריקה, סוזה נכשל, ג'ורדי נכשל בבחירת המאמן ושאר הפנינים של חסרי המושג.

בדיחה.

ועוד אנקדוטה לסיום- בעונת הקיזוז 09/10, בסיום המחזור ה24, הפועל שזכתה בסוף העונה בתואר האליפות הייתה אמנם עם 55 נקודות, אך היא הייתה במקום השני ולעומת זאת המובילה באותו מחזור- מכבי חיפה- הייתה עם 64 נקודות במאזנה. אבל מה לא עושים בשביל שהטבלה תעביר את המסר שלשמו התכנסנו.

ולמי ששואל- אני כבר מזמן לא רואה את יציע העיתונות ושאר הדרעק שערוץ ה"ספורט" מוכר לנו. במקרה היום יצא לי לראות שער השבת וזה פשוט הרתיח אותי.

לעשות נושא 'כמה הם גדולים?' לקבוצה שמדורגת במקום השני עם משחק יותר מלזו במקום הראשון, ואחר כך להקטין את הקבוצה במקום הראשון, זה פשוט הזוי מידי.

מילא היה לבאר שבע מאזן שערים יותר טוב, או אפילו יותר התקפות למשחק, אבל גם זה לא...

בעקבות חשיפת השיחה בה סוזה התחייב על זכייה באליפות יש פריצת דרך בחקירה למציאת המדליף. מי לדעתכם דיבר עם הללי? גולדהאר, אנגלידיס, קרויף או סוזה עצמו?

החלטתי להפסיק לראות אותם מעכשיו, תאחלו לי בהצלחה.

הויכוח של נימני והללי על הצעירים של אשדוד הזייה

הללי מנפיץ שטויות ונימני נותן עובדות והללי לא יודע מה להגיב ואומר שהוא לא זוכר את השמות

מישהו עישן סמים לפני שפרסם את הידיעה שיש בONE על כך שהוצא לברקוביץ' להיות מנג'ר סטייל ג'ורדי בהפועל?

זה הזוי אפילו בשביל ONE ואפילו הזוי בשביל הפועל.

מה שיפה זה שהם כותבים שברקוביץ אישר את הידיעה.

כאילו שזה לא הוא שהתקשר לאופירה מתנשף ב1 בלילה לספר לה שהציעו לו

סיכוי קלוש עד אפסי שהידיעה הזו נכונה.

אבל אם יש קמצוצון של אמת הלוואי שזה יקרה.

וחשבנו שלא יכול להיות יותר קומי מהעונה הנוכחית של הפועל.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.