Jump to content

תקשורת הספורט נגד מכבי ת"א

michael_maccabi

Recommended Posts

שמעו ברמת העקרון נהיה לי די מביך שחצי מהפורום הזה נהיה התבכיינות של התקשורת נגדנו וכל זה. זה סבבה וזה מצחיק ומעצבן והכל, אבל הפורום הזה מתחיל להזכיר את שדים מרגע לרגע.

הטענות שמועלות פה הן נכונות ברובן וערוץ הספורט באמת מביך וכנל כל התקשורת ספורט, אבל מה לנו ולזה, זה אמור לעבור לידנו.

ואגב, להתבכיין על זה שעולות בכלי התקשורת כתבות על 20 שנה לתבוסה 5-0 לחיפה? למה לא? מה הבעיה שלכם? די לחשוב שכל העולם נגדנו כל הזמן , תתבגרו

זה לא התבכיינות

זה נסיון למנוע רעל לאוהדים שניזונים מהתשקורת הזאת ובאים עם הרעל הזה למגרש

ואחרי זה שואלים למה יש אנשים שמקללים את סוזה ואחרים,תאמין לי עם אנשים כמו פרימו בתקשורת אל תתפלא שיבוא היום שיקללו את מיץ

איזה ליכלוכים על סוזה ב102

ברקוביץ': לא ראיתי את המשחק הראשון אבל באזל קבוצה בינונית, אני לא מתרשם.

אם הוא לא ראה, ממה הוא לא מתרשם?

זה כאילו כולנו עוברים מתיחה הארדקור, משהו סטייל המופע של טרומן. אין מצב שהם אומרים את זה ומרגישים בסדר עם עצמם.

הכי עצוב בפרימו שהוא בכלל לא מבין מה הבעיה.

הוא בטוח שכל הצחוקים עליו זה בגלל ה"נפילה" של הסקופ, הטמבל לא קולט שכל הצחוקים עליו נובעים מהחשיפה הפומבית ל"מקורות" שלו לכל הסקופים.

ברקוביץ' מזמן הפך מליצן לשוטה מעורר רחמים.

מתי נפסיק להתייחס לכל פרשן בשקל?

אנחנו מביני עניין,אנחנו נלך אחרי מכבי.

הבעיה מתחילה שהפרשן בשקל הזה משפיע על הקהל הרחב.

זה ששורק בוז בחילוף ומקלל שהקבוצה לא בפור 4 על היריבה.

כן צריך להתייחס ולנסות למנוע מאותם פרשנים סוג ז להשפיע על הקהל הרחב ובצורה ישירה גם על הקבוצה.

וכן,הקריאות בנתניה לפני שבועיים כן הפריעו לו,זה עוזר,חשוב רק להמשיך בזה,כלום לא יקרה אם נחרוג 3 דקות מהפלייליסט של הארגון .

יציע העיתונות, שם האייטם ״הושפלנו באירופה״.

ואני לתומי חשבתי שידברו על הפועל שעפו מול פנדורי, או חיפה שאחרי שעברה דייגים קיבלה בעיטה בתיזזז...

איך ידעתי שאני לא צריך לראות את זה היום.מה ״המכביסט מלידה שלא פספס אף משחק מאז 77׳״ אמר?

חופר ומקשקש על הנבחרת וכו׳.

מחמיא להפועל חיפה ושלומי דורה ש- ״עשה בית ספר״.

דרך אגב אחרי צפייה בשידור חוזר של חדשות הספורט

שגיא כהן עם דוגמא איך נותנים ניתוח של משחק ופרשנות מקצועית בלי אינטרסים

בדיוק מה שאמרתי אחרי המשחק בשבוע שעבר ומישהו (והוא יודע שאני מתכוונת אליו :wub_anim: ) צחק עליי.

שגיא הוא ה-פרשן! יצור מהמם בכל רמ"ח איבריו. הוא הסמכות העליונה מבחינתי. כל דבר שיוצא לו מהפה הוא קדוש :wub_anim:

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.