Jump to content

תקשורת הספורט נגד מכבי ת"א

michael_maccabi

Recommended Posts

סגור לי תפינה זה אחש הדברים הטובים והמעניינים.

יש שם איזו שורה שפרימו גם עקץ את אופירה.

עכשיו רק חסר שהיא תראה את זה וגם היא תיכנס בו ,כי אצלה זה גם אישי ולא מקצועי.

סגור לי תפינה זה אחש הדברים הטובים והמעניינים.

יש שם איזו שורה שפרימו גם עקץ את אופירה.

איזה מצחיק אם היא תראה את זה וגם היא תיכנס בו ,כי אצלה זה גם אישי ולא מקצועי.

fyp

בדיחה עצובה.

אני מקווה שיש מישהו בעל שכל בספורט 5 שיעיף אותו.

מאחל לו לגור ברחוב ולהתחנן לשקלים אני יורק לו בפרצוף.

את הילדים שיקחו למשפחה אומנת לתת להם תקווה לחיים..

לפעמים קשה לי להבין איך אדם יוצא חסר אינטליגנציה ברמה כזו רצינית.

הוא פשוט עם האינטלקט הנמוך ביותר שיצא לי לראות.

מה פתאום, יוני הללי הרבה יותר מטומטם.

בכלל, בפנאל של יציע העיתונות יש סוללה של טיפשים שאין דברים כאלה. צריך להתאמץ בשביל להרכיב צוות כל כך עלוב.

אם יש משהו שפרימו הוא לא , זה טיפש. תראו איך הוא יוצא יפה מהסיפור , לא מבין בכדורגל כן , נותן לאנשים להתפלח באוטובוס כן , אבל טיפש ? ממש לא.

הרבה אומרים שהביקורת שלך מונעת דווקא מזה שמכבי סגורה לתקשורת.
נכון!

אז מה שאתה אומר זה שלא הכל מקצועי נטו , פרימו אתה אפילו לא מגרד את הציון 3

טור ב"הארץ" מ-2010 על פרימו, רלבנטי היום יותר מתמיד:

"פרימו הוא למעשה צינור משוכלל שמצדו האחד נכנסת ידיעה בלעדית ובצדו האחר נפלטת פרשנות פסקנית. באשר למה שקורה בתוך הצינור, נדמה שראוי לשמור על זכות השתיקה."

http://www.haaretz.co.il/sport/1.1236652

היום "בובה של לילה" נכנסים בכל הטאלנטים של ערוץ הספורט, אבל פרימו האמיתי לנצח יהיה סאטירה יותר טובה מפרימו של יצפאן.
למה עשו לי את "ציון 3"? למה לא עושים לרסקין? לבוני גינצבורג? לאוחנה? כי אני דמות כזו. אתה יודע מה יצפאן אמר בגיא פינס? "אני עושה רק דמויות שאני אוהב". זה מחמיא שיצפאן אוהב אותך. הוא אמר לי שהוא יצא לאילת לכמה ימים, לקח וידאו שלי ולמד אותי מאל"ף ועד ת"ו. הוא סיפר לי, "עשיתי ראשי ממשלות, נשיאים, אבל אנשים עוצרים אותי ברחוב ואומרים לי 'תעשה לי פרימו'". עירד, כשאנחנו מסיימים את השיחה כנס ל"משה פרימו העמוד הרשמי", כתבתי שם תגובה על כל הסיפור הזה.

אולי תבין לבד למה צוחקים עליך ולא על אחרים.

זה מה שעצוב באנשים כמו פרימו שהם לא מבינים שהם הבדיחה וחושבים שעושים עליהם סאטירה כי הם איזה משהו חשוב. פרימו הוא בין המייצגים הכי טוב את תקשורת הספורט שלנו.

הוא 26 שנה במקצוע, גאה בחיקויים בפייסבוק, מרצה בפני הדור הבא של המדליפים, אבל משה פרימו מסרב להודות שמסרון אלמוני מכר לו סקופ שקרי

לא רק שהוא נפל בפח ותפסו אותו, הוא גם משקר כדי לכסות על השקר הראשון.

ערוץ 10 פיטרו כתבת די בכירה על משהו דומה. ראוי שגורלו של פרימו יהיה זהה. שיחזור לעבוד בדן ויתרחק לנו מתקשורת הספורט.

ערוץ 10 פיטרו כתבת די בכירה על משהו דומה. ראוי שגורלו של פרימו יהיה זהה. שיחזור לעבוד בדן ויתרחק לנו מתקשורת הספורט.

ערוץ הספורט לא יפטר אותו בחיים. הוא נהיה פאקינג אייקון בערוץ.

אנחנו גדלנו על ערוץ הספורט, אני אישית בתור ילד תמיד חיכתי לחדשות הספורט עם אלי ומירי בהתרגשות.

הערוץ שהיה סמל לספורט טהור ,נהפך לביצה צהובה ומצחינה. עצוב.

ערוץ 10 רצה לשמור על מוניטין של חברת חדשות אמינה, בערוץ הספורט אין שום דאגה שמישהו יחשוב ש"יציע העיתונות" היא תוכנית אמינה, ולכן אין סיבה לפטר אותו.

ערוץ הספורט לא יפטר אותו בחיים. הוא נהיה פאקינג אייקון בערוץ.

אנחנו גדלנו על ערוץ הספורט, אני אישית בתור ילד תמיד חיכתי לחדשות הספורט עם אלי ומירי בהתרגשות.

הערוץ שהיה סמל לספורט טהור ,נהפך לביצה צהובה ומצחינה. עצוב.

איפה ערוץ הספורט של פעם? של "להיות שם שזה קורה"? הערוץ שפעם היה סמל לתרבות ספורט שיכולה להיות פה, הפך אנשים כמו פרימו, הללי, ברקוביץ' ודומיהם גיבורי תרבות ולמראה של הספורט בישראל. עצוב עצוב עצוב.

ערוץ הספורט נהיה גועל נפש משנה לשנה

יש להם 2-3 פרשנים ברמה כמו עמרי אפק,שגיא כהן ואבי מלר אבל כל הבררה של תקשורת הספורט נמצאת ביציע העיתונות

הכל דרך אגב בגלל אדון ברזי שבחר בדרך הכי טובה להיכנס במכבי,להגיד שהוא "אוהד" אותה

אני בטוח שאם מישהו יעשה תחקיר עמוק יגלה איזה תמונה של ברזי עם צעיף של הפועל/חיפה

דרך אגב עכשיו בערוץ הספורט עלתה כתבה/תקציר של ה-5-0 של חיפה עלינו לפני 20 שנה

זה חושף את הפרצוץ האמיתי שלהם,כתבה כזאת משום מקום ובלי שום קשר באה רק ממקום של אוהד/אוהדים מתוסכלים של חיפה

שמעו ברמת העקרון נהיה לי די מביך שחצי מהפורום הזה נהיה התבכיינות של התקשורת נגדנו וכל זה. זה סבבה וזה מצחיק ומעצבן והכל, אבל הפורום הזה מתחיל להזכיר את שדים מרגע לרגע.

הטענות שמועלות פה הן נכונות ברובן וערוץ הספורט באמת מביך וכנל כל התקשורת ספורט, אבל מה לנו ולזה, זה אמור לעבור לידנו.

ואגב, להתבכיין על זה שעולות בכלי התקשורת כתבות על 20 שנה לתבוסה 5-0 לחיפה? למה לא? מה הבעיה שלכם? די לחשוב שכל העולם נגדנו כל הזמן , תתבגרו

שמעו ברמת העקרון נהיה לי די מביך שחצי מהפורום הזה נהיה התבכיינות של התקשורת נגדנו וכל זה. זה סבבה וזה מצחיק ומעצבן והכל, אבל הפורום הזה מתחיל להזכיר את שדים מרגע לרגע.

הטענות שמועלות פה הן נכונות ברובן וערוץ הספורט באמת מביך וכנל כל התקשורת ספורט, אבל מה לנו ולזה, זה אמור לעבור לידנו.

ואגב, להתבכיין על זה שעולות בכלי התקשורת כתבות על 20 שנה לתבוסה 5-0 לחיפה? למה לא? מה הבעיה שלכם? די לחשוב שכל העולם נגדנו כל הזמן , תתבגרו

אחי אתה מפספס את הנקודה, יכול להיות שחלק מהדברים שאנשים רושמים כאן על התקשורת מוגזמים, אבל לא סתם זה נושא שמעסיק הרבה האוהדים, כולם רואים כמו שגם אתה הסכמת שיש רדיפה לא פרופורציונלית נגד מכבי בתקשורת, פרימו אפילו הודה במניעים "שמכבי לא נותנת לו ידיעות" כהגדרתו.

בכל מקרה אם אתה חושב שלרעל הזה אין השפעה על האוהדים שלנו כולל אוהדים שמנויים כבר הרבה שנים בקבוצה אז יש לך טעות.

הרעל הזה כבר נכנס בעבר ליציע ועד היום אנחנו סובלים ממנו, קח דוגמה איך טרמנולוגיה שהחלה בתחילת העשור הקודם על שחקן שהוא מעל המועדון, אותה טרמנולוגיה תקשורתית יצרה מנגינה שגררה את כולנו לבחור צד ולרקוד לקול החליל התקשורתי "הצהוב", בסוף גם קלינגר ולוני נפלו בפח של "אין שחקן מעל המועדון" ואחריהם כל הקהל התפצל- מצטער שאני כל הזמן חוזר לאותה דוגמה, אבל אם לא נלמד מהמקרה הזה אנחנו עלולים ליפול שוב בעתיד.

אתמול הרעל היה על נמני מעל מכבי היום זה סוזה וגו'רדי השחצנים שמזלזלים במפעלים בישראל, זה עניין של זמן עד שכל הרעל הזה יצא במגרש.

אני מאוד שמח שקודם כל מדברים על זה בפורום ושוב תודה לבודירוגה, מקווה מאוד שזה מחלחל לאנשים שמובילים כיום את הקהל החזק בליגה.

חייבים לסמן כתבים ובכך להכריח את האוהד הממוצע לבחור צד בין הקהל של מכבי לבין כתב שסומן כאויב הקבוצה - פרימו זו דוגמה מצוינת.

חייבים להמשיך ולסמן את השקרנים , אם לא נצמצם את ההשפעה שלהם אנחנו הראשונים שנשלם את מחיר הרעל.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.