Jump to content

תקשורת הספורט נגד מכבי ת"א

michael_maccabi

Recommended Posts

איך הוא ממשיך עם המנטרה הזאת שהוא שאל מי זה והוא ידע שהוא מתחזה.

איך הוא לא מבין שאם הוא ידע שהוא מתחזה ואמר את זה בשידור חי ביציע זה לא בסדר.

חבר'ה אתם מפספסים פה נקודה...

פרימו טוען שהוא קיבל ידיעה ממכבי על תהליך קבלת אזרחות של קרלוס ושהסמס שהוא קיבל פשוט "הפיל" לו את האסימון ובגלל שהוא ידע שזה נכון ממכבי אז הוא פירסם.

אבל האם מכבי באמת שיתפה את פרימו בנושא האזרחות של קרלוס?

למרות שמכבי נמצאת בבאזל, יש אולי תגובה רשמית של המועדון בעניין הזה?

עכשיו, בהנחה שמכבי לא שיתפה אותו בנושא של קרלוס, הרי פרימו צריך לקבל נזיפה מערוץ הספורט על פרסום ידיעה ללא בדיקה מעמיקה ואולי אף להיות מפוטר.

אני באמת לא יודע מה יקרה אם ביום אחד אני אראה אותו ברחוב. או שזה יהיה שליפה של כל החארטות שלו סטייל "נו מה עם גרסייה, קקיבל כבר אזרחות? המסמכים מוכנים?" או שזה יהיה פשוט צרור קללות רבתי מול כל מי שיהיה שם.

בודירוגה הוא לא שווה התנצלות..

העלת לי חיוך היום אתה משהו בודירוגה

וזה לא רק כי השפלת את פרימו שהוא עיתונאי בשקל, זה כל תקשורת הספורט ברמה זין ואם תופסים אותם עם המכנסים למטה זה באמת מחמם את הלב

שפו ענק

איך הוא אמר הבאתי אלף סקופים ונפלתי ב-1 (משהו בסגנון).

לא נשכח את שכטר סגור במכבי בדוק ועוד.

שחכתי להוסיף גם את השחקן הזר שצריך אולי להגיע בקרוב אחרי המשלוח לאירופה בפייסבוק של מכבי.

חבר'ה אתם מפספסים פה נקודה...

פרימו טוען שהוא קיבל ידיעה ממכבי על תהליך קבלת אזרחות של קרלוס ושהסמס שהוא קיבל פשוט "הפיל" לו את האסימון ובגלל שהוא ידע שזה נכון ממכבי אז הוא פירסם.

אבל האם מכבי באמת שיתפה את פרימו בנושא האזרחות של קרלוס?

למרות שמכבי נמצאת בבאזל, יש אולי תגובה רשמית של המועדון?

עכשיו, בהנחה שמכבי לא שיתפה אותו בנושא של קרלוס, הרי פרימו צריך לקבל נזיפה מערוץ הספורט על פרסום ידיעה ללא בדיקה מעמיקה ואולי אף להיות מפוטר.

בלי קשר למכבי - פרימו נתפס שהוא מביא ידיעה על סמך SMS שקיבל ממישהו שהוא לא מכיר. לא טרח לבדוק שום דבר ופשוט פרסם. לצערי אני חושב שערוץ הספורט נדבר בחולי של אופירה ומזמן יישר כבר את הקו לזה ש"בואו נפרסם קודם כל, מקסימום זה לא יהיה נכון".

מה שכן ראוי שתהיה פניה של אוהדי ספורט לראשי הערוץ לשמוע מהם איך הם מגיבים לכך שכתב שלהם מפרסם משהו על סמך חירטוט ומה דעתם על כך ומה הם מתכוונים לעשות במידה וזה יתברר כלא נכון וגרסיה לא יאוזרח.

אגב, ערוץ הספורט לא מצא לנכון להגיב לא ל"עין השלישית" ולא בשום מקום אחר.

בלי קשר למכבי - פרימו נתפס שהוא מביא ידיעה על סמך SMS שקיבל ממישהו שהוא לא מכיר. לא טרח לבדוק שום דבר ופשוט פרסם. לצערי אני חושב שערוץ הספורט נדבר בחולי של אופירה ומזמן יישר כבר את הקו לזה ש"בואו נפרסם קודם כל, מקסימום זה לא יהיה נכון".

מה שכן ראוי שתהיה פניה של אוהדי ספורט לראשי הערוץ לשמוע מהם איך הם מגיבים לכך שכתב שלהם מפרסם משהו על סמך חירטוט ומה דעתם על כך ומה הם מתכוונים לעשות במידה וזה יתברר כלא נכון וגרסיה לא יאוזרח.

אגב, ערוץ הספורט לא מצא לנכון להגיב לא ל"עין השלישית" ולא בשום מקום אחר.

מה אתה מצפה מערוץ שמחזיק גם את פשכצקי

http://www.the7eye.org.il/57969

למה שלא יפרסם? אף אחד לא עוקב אחרי הסטטיסטיקת שקרים וחצאי אמיתות שלו, ומספיק שפעם אחת יצא לו משהו נכון והוא יחיה על זה שנה שלמה. הסיפור הזה זהה לסיפור שכטר, אדידס, הוויכוחים של קרויף וסוזה ומי בכלל זוכר מה הוא עוד אמר. זה באמת יהיה מוגזם להניח שכל הסקופים האלו הגיעו אליו באותה דרך? שההבדל היחיד הוא שהפעם הצד השני חשף אותו?

אם למישהו ממש יש כוח, אפשר לפתוח אשכול עם כל ה"סקופים" שפרימו חושף ולרכז טבלת מעקב: מה נאמר, ומה קרה בפועל (רצוי גם לרשום תיעוד באיזה תוכנית זה קרה)

אם למישהו ממש יש כוח, אפשר לפתוח אשכול עם כל ה"סקופים" שפרימו חושף ולרכז טבלת מעקב: מה נאמר, ומה קרה בפועל (רצוי גם לרשום תיעוד באיזה תוכנית זה קרה)

באמת שאין לי את הזמן לזה אבל באמת שדבר כזה יכול להמשיך את העבודה המופלאה שנעשתה היום. צריך להמשיך כל עוד זה חם, לכו תדעו אולי גם בערוץ הספורט ישברו ואולי גם להם תהיה בושה. לקחת את זה מרוכז, להעביר לוואלה, העין השלישית, וכל מקום נורמלי אפשרי.

לכו תדעו אולי גם בערוץ הספורט ישברו ואולי גם להם תהיה בושה.

הגזמת, זה לא אכפת להם.

עצם זה שאין התייחסות מצד הערוץ לפרשה הזאת מראה שזה לא מעניין אותם.

בטח צוחקים עליו קצת בערוץ ובזאת זה ייגמר.

ציטוט של דאבור לאחר שפרימו אמר בשער השבת שהוא דיבר איתו ושהוא עזב את מכבי בגלל הרוטציה:

"בניגוד לפרסומים הערב על שיחה שלי עם עיתונאים לפיה אמרתי להם שעזבתי את מכבי ת"א כי לא אהבתי את הרוטציה-

הכל קשקוש. עזבתי לגראסהופרס כי רציתי להתקדם ולהתחיל את הקריירה שלי באירופה.

את מכבי אהבתי אני אוהב ותמיד יאהב שם למדתי התחשלתי ועשיתי התקדמות משמעותית בקריירה. בהזדמנות זו אאחל

לכל החברים שהשארתי בקריית שלום ולכל האוהדים בבלומפילד -המון הצלחה נגד הפועל ב"ש. יאללה מכבי"

מה שבודירוגה עשה לפרימו זה לא רק מקרה נקודתי, אחרי היום כבר ברור לכולם ובעיקר לאוהדי מכבי שמשה פרימו בסכסוך עם הקבוצה וגם עם האוהדים ולכן כל מה שפרימו יגיד מהיום והלאה על מכבי יתקבל בביטול - בודירוגה עשה לפרימו דה-לגיטמציה, ואין לנו מושג כמה שזה חשוב ל"קהל הרחב" ששותה את הרעל על מכבי יום יום, הרעל הזה עתיד להתפרץ ביום שהדברים יתחילו קצת להיתקע על המגרש, הרעל הזה, זה הדבר היחידי שיכול לקלקל למכבי את אחת מהתקופות היפות שיכולות להיות כאן.

הרעל התקשורתי כבר חדר לא מעט ליציעים שלנו, רק רעל כמו של פרימו יכל לגרום לשנאה לשחקן הכי גדול שהיה במכבי, אותה שנאה שבלתי נמנע גררה אחריה פיצול בתוך הקהל שלנו, ברור שיבואו ויגידו שהיו עוד סיבות-וזה נכון, אבל בכל קהל יש מחלוקות, מה שגרם לקרע כל כך עמוק אצלנו זה הרעל התקשורתי נגד נמני, מי שהעמיד את נמני מול מכבי זה היה עיתונאים שחיפשו סיפור, אנחנו האוהדים שיחקנו לידם ותפסנו צד בעלילה מי בעד ומי נגד.

חתכנו אחד את השני וסיפקנו לעיתונאים את הסיפור הכי מרתק בין שחקן למועדון וקהל שמפולג באהבה לשחקן או לקבוצה, ממש סיפור מהטובים שהיו כאן.

יש הרבה שחקנים גדולים בעולם בקבוצות גדולות- מעניין שרק אצלנו "מישהו" דאג לייצור משוואה בין השחקן למועדון שבו הוא משחק, אנחנו כמו מפגרים שיחקנו לידהם מי שתמך ומי שהתנגד.

אף אחד לא ישכנע אותי שגודל הקרע בקהל היה מגיע לממדים כאלה גדולים לולא אותה פרשה שהציתה הכל.

מקרה נמני חייב להדהד חזק אצלנו , אנחנו ששיחקנו לידי התקשורת גרמנו לעצמנו נזק שעד היום אנחנו אוכלים ממנו חרא.

אם לא נעשה דה - לגיטמציה לכתבים שמחפשים לפגוע בנו הם אלו שעשו ויעשו דה-לגיטמציה שתפרק אותנו מבפנים, סיקור על הארגונים הקיצוניים כמו אחים לסמל בקהל של מכבי כבר שמענו וזו רק דוגמה קטנה.

הדה לגיטמציה שבודירוגה עשה לפרימו זה בדיוק מה שאני מקווה שיקרה לכל הכתבים שפותחים תפה על מכבי בצורה מגעילה תוך שקרים גסים.

אמרתי את זה לפני המקרה האחרון ועכשיו זה כבר ברור כמו הטיפשות של פרימו.

חייבים לסמן את הכתבים, הרעל ששפכו על נמני מול מכבי אז, חוזר היום רק במסכה חדשה.

הפעם אלו גולדהר, גו'רדי וסוזה "שקונים כל מה שזז תוך יהירות ושחצנות", כמה רעל כבר נשפך על הרוטציה, "התסכול" של המסופסלים, על הזלזול של סוזה באוהדים ובגביע וכל זה באחת התקופות הגדולות שלנו, תחשבו מה יקרה בתקופה שפחות יילך. לא קשה לדמיין איך הרעל יוכפל ומשם הדרך לתוך המגרש קצרה מאוד.

המלחמה על הקהל הרחב החלה.

אני מאוד מקווה שראשי הארגון מודעים לכך ומתכננים איך לסמן עוד כמה כתבים סוררים שהשפעתם על הקהל הרחב גדולה כל עוד הם לא יסומנו כשונאי מכבי.

בודירוגה , מה שעשית משתווה לשניים שלושה משחקים שבהם מניפים שלטים ושרים נגד עיתונאי, קיצר אתה תותח על.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.