Jump to content

לאוהדים שאומרים שכדורסל מעניין את התחת, שלום

לא לתת

Recommended Posts

מהלך של לא לתת להם כרטיסים לדרבי בהיכל? אחושרמוטה מצדיק.

לא בא לי לשמוע שמעון מזרחי הוא יתום, איפה אבא של רגב ולראות ש.ש.ל מול הפרצוף בבית שלי ועל הזין כל "הספורטיביות" המזוייפת.

איך ירושלים קשורים לנושא? קהל חביב ונחמד. אין מה להשוות אותם לטינופת מעבר לכביש.

מה זה קהל חביב ונחמד, למופת ממש..

וזה הספורט, יש קהל חוץ שצריך לעשות לו תמוות שהוא מגיע ליד אליהו, אם מכבי וההנהלה שלה לא מצליחים להתמודד עם זה אז שיסגרו תמגרש.

ולא נראה לי שמותר למכבי לעשות מהלך כזה בכלל.

לא מתייחס נקודתית לדרבי התל אביבי ולא לקבוצות הכדורסל: מי שלא רוצה קהל אורח, מבחינתי ספק אם הוא כלל אוהב ספורט. זה חלק אינטגרלי מהמשחק, עבור רבים זו אכן הנאה מרובה.

אגב, סתם אנקדוטה: מכבי הייתה צריכה לקחת תכרטיסים בכל מקרה. לא רוצה קהל? תמשיכו עם הביזיון אבל לפחות תמנעו מ-130 אדומים להיכנס.

לא יודע,

יש מקרים שאני בהחלט מבין למה אין בהם קהל אורח (בכל המדינות שזה נגמר ברצח)

לדעתי לשם מכבי טוענים. זה פשוט מאוד רופף וקלוש

לא יודע,

מכבי טוענים שעלות השיטור והאבטחה גבוהה מאוד, שהמשחקים האלה תמיד נגמרים בהעמדות לדין ובקנסות ל-2 הצדדים וכמובן גם סכנת האלימות (גם מכות/דקירות/פיצוצים זה אלימות ולא רק רצח) היא טיעון. כל אלה דברים שקרו ב-2 הדרבים בשנה שעברה. הכל ביחד זה פשוט כאב ראש למכבי. הפועל לעומת זאת חיים בשביל זה.

אתה מבין את ההתנשאות הזאת שכולם מדברים עליה .

״למכבי זה כאב ראש״ . שיפסיקו עם הצביעות והדמגוגיה.

אנחנו עוד לא יוון ועוד לא איטליה .

במיוחד כשמדובר בקהל של הפועל , שעם כל השנאה אליו הוא לא בית״ר ורוב רובו בנוי מילדי שמנת שבגלל שהעוזרת גידלה אותם הם חשים צ׳ה גווארה.

יותר מזה .... אני לא חושב שיש מישהו שבאמת מפחד מהם ובצדק , זה לא החומר האנושי שיחפש לריב מכות ולקפוץ על ילדים קטנים. (ברור שיש יוצא מן הכלל)

לא יודע,

אכן רופף

אבל שנה שעברה נחת שם כיסא מלמעלה על הראש של חברה של שחקן הפועל שהיה מיועד לפגוע באוהדי מכבי.

אם את הכיסא היו משליכים אוהדי מכבי, בית״ר או אפילו חיפה, סביר להניח שהיית שומע על נסיון רצח או משהו.

איזכור של הדרבי בפייסבוק של tifo ובאתר

http://www.ultras-tifo.net/photo-news/2032-hapoel-telv-aviv-maccabi-tel-aviv-18112013.html

הכי קל לדחוף 5 אוהדים באצטדוין של אוהד אחד

ואז להגיד תראה מה קרה פה

לא יודע,

ברור לך שיש משחקים ספציפיים שאני יכול להבין את זה. אבל אז זה כבר לא עניין של רצון, אלא של חיי אדם ויש את הגורמים המוסמכים להורות על כך (כמו שבארגנטינה אין קהל חוץ באף משחק). מכבי טוענת אוסף של שטויות שפחות מחזיקות מהיכולת שלה על הפרקט.

מכבי כדורסל חשובה מאוד לרוב מכריע של אוהדי מכבי כדורגל, כולנו כואבים את מצבה ובמקרה רגיל גם לא הייתי עושה מזה ביג דיל כי גם שיש שנים פחות טובות המועדון הוא אדיר ויחזור לגדולתו.

אבל את הבושה שעשיתם לנו שפחדתם מהאוהדים המויסרים של הפועל, לעולם לא יהיה ניתן למחוק ואי אפשר יהיה לכפר על זה, ומה עוד שיצאתם פדחנים וגמרתם את הארגון שלכם ועשיתם בושות רצח לכלל אוהדי מכבי, אז אתם גם מוסיפים כל הזמן עוד ועוד סיפורי סבתא על כמה הקהל שלהם "מסוכן" כדי שהם יוכלו לאונן עוד יותר משאר הפרסים שנתתם להם השבוע, כל זה בשביל להצדיק החלטה הזויה ופחדנית...