Jump to content

יתר משחקי ליגת העל – מחזור מס' 4

bister

Recommended Posts

ב"ש קבוצה בינונית שהתחילה טוב ודי במקרה. באף אחד מהמשחקים שלה היא לא הרשימה. ההגנה שלהם חלשה, דגאני חלש, ולא ברור איך הם יתמודדו מול ק"ש/חיפה/הפועל.

אתמול בני יהודה במחצית השניה (שראיתי) היו פח, עשו בונקר שמבייש את קשטן ואת המועדון הנחמד הזה. מקווה שכל קבוצה שתבוא לבונקר תצא בגדול בדקה ה90 נגדה, והפסד כואב. השופט זה רק תירוץ, בני יהודה הפסידו את המשחק יותר מאשר ב"ש נצחו אותו.

ב"ש קבוצה בינונית שהתחילה טוב ודי במקרה. באף אחד מהמשחקים שלה היא לא הרשימה. ההגנה שלהם חלשה, דגאני חלש, ולא ברור איך הם יתמודדו מול ק"ש/חיפה/הפועל.

היא מאוד הרשימה מול הפועל, וגם ניצחה אותה.

גם אתמול הם הגיעו למספיק מצבים כדי לנצח את המשחק, עוד לפני ההרחקה.

ההגנה שלהם אמנם לא חומה בצורה, אבל ביחס לרמת הליגה היא לכל הפחות "סבבה".

באופן אישי, אי אפשר להאשים אותי בסימפטיה להפועל באר שבע, אבל כשרואים פרויקט שמראה סימנים חיוביים, ומובל ע"י אנשים שרוצים לעשות רק טוב לכדורגל שלנו,

אני לא רואה סיבה למה לא לפרגן להם. פתחו את העונה בצורה פנטסטית.

הפועל תל אביב לא ניצחה 0:4 בחוץ מאז עונת הדאבל האחרונה שלה (הביסה את אשדוד, פברואר 2010).

הפועל חיפה לא הפסידה 4:0 בבית מאז עונת הדאבל הראשונה של הפועל תל אביב (הובסה בדרבי על ידי מכבי חיפה, אפריל 2000).

:unsure:

היא מאוד הרשימה מול הפועל, וגם ניצחה אותה.

גם אתמול הם הגיעו למספיק מצבים כדי לנצח את המשחק, עוד לפני ההרחקה.

ההגנה שלהם אמנם לא חומה בצורה, אבל ביחס לרמת הליגה היא לכל הפחות "סבבה".

באופן אישי, אי אפשר להאשים אותי בסימפטיה להפועל באר שבע, אבל כשרואים פרויקט שמראה סימנים חיוביים, ומובל ע"י אנשים שרוצים לעשות רק טוב לכדורגל שלנו,

אני לא רואה סיבה למה לא לפרגן להם. פתחו את העונה בצורה פנטסטית.

שיעשו חומוסים, פרוייקט עאלק, הסיבה היחידה שאני יעדיף שהם ינצחו ביום שני זה שאין להם שום סיכויי להילחם על האליפות, אם מישהו רואה מהם כדורגל יפה הוא משקר לעצמו.

הפועל תל אביב לא ניצחה 0:4 בחוץ מאז עונת הדאבל האחרונה שלה (הביסה את אשדוד, פברואר 2010).

הפועל חיפה לא הפסידה 4:0 בבית מאז עונת הדאבל הראשונה של הפועל תל אביב (הובסה בדרבי על ידי מכבי חיפה, אפריל 2000).

:unsure:

לא יכלת לספר את זה אחרי הדאבל קל?

באר שבע גועל נפש.יהירים ושחצנים...״לא פוחדים לדבר על אליפות״ עלק.לא יכול לחכות למשחק שלנו מולם,כדאי וצריך להחזיר אותם למקומם הטבעי.

באר שבע גועל נפש.יהירים ושחצנים...״לא פוחדים לדבר על אליפות״ עלק.לא יכול לחכות למשחק שלנו מולם,כדאי וצריך להחזיר אותם למקומם הטבעי.

מה שאתה עושה פה זה לא יהירות ושחצנות? הם יכולים להקשות עלינו מאוד בטח ובטח שבוסרמיל הרקוב הזה. אסור לזלזל באף קבוצה.

מה שאתה עושה פה זה לא יהירות ושחצנות? הם יכולים להקשות עלינו מאוד בטח ובטח שבוסרמיל הרקוב הזה. אסור לזלזל באף קבוצה.

יש הבדל כשאוהדים מדברים על אליפות לבין שחקנים בקבוצה.

הרבה כדורגל אין בב"ש.

הם יכולים להפסיד 2 משחקים ואז הכל יתנפץ להם כמו אשדוד עונה שעברה.

איזה מנחוס אני אין דברים כאלה

פתחתי דקה 17 אני רואה 1 בני יהודה

כל המשחק משעמם טילים, לא קורה כלום, דקה 85 אני סוגר במחשבה ש"בדוק יגמר 0-0 קבוצות אפורות"

איזה לכלוך..

ממש ממש לא.מכבי תל אביב עם כל הכבוד כבר הוכיחה את עצמה וביססה את מעמדה בכדורגל הרבה יותר מבאר שבע.להפועל באר שבע,גם היום אסור בתכלית האיסור להוציא את המילה אליפות מהפה,וזה הזוי שבמחזור 4 הם מעיזים לפתוח את הפה.ההרכב שלהם חלש,והוא מורכב משלושה שחקנים סבירים ושחקן אחד טוב.שלא נדבר על הספסל.הגיע הזמן שאנשים כמוך יבינו שלהגיד שמכבי טובה יותר מקבוצה x או y לא נקרא שחצנות ולא יהירות.זה נקרא להיות מציאותי.ובמציאות של היום-מכבי היא הקבוצה הטובה בישראל וגם בבאר שבע יגלו זאת בקרוב.

לבאר שבע יש חלוצים ברמה של מכבי אולי טיפה פחות. קישור בינוני+ והגנה סבירה.

אין להם אירופה מצד שני לנו יש סגל רחב מאוד

דובב גבאי = ברק יצחקי

נאסר=טבח

ברדה=פריצה

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אליפות לוקחים נגד הקטנות, אם ק"ש לקחה אליפות אז הכל אפשרי בליגה הזאת.

לא לזלזל באף קבוצה.

להזכירכם עונה קודמת קיבלנו 3-1 אצלם בחוץ (והם אצלנו 5-0 בבית :crazy: ) אבל עדיין מדובר בקבוצה חזקה.

אליפות לוקחים נגד הקטנות, אם ק"ש לקחה אליפות אז הכל אפשרי בליגה הזאת.

לא לזלזל באף קבוצה.

להזכירכם עונה קודמת קיבלנו 3-1 אצלם בחוץ (והם אצלנו 5-0 בבית :crazy: ) אבל עדיין מדובר בקבוצה חזקה.

צודק במאה אחוז.קשה ברור שזה יהיה וכלום לא ילך למכבי קל,סתם מעצבן העובדה שבבאר שבע מעיזים להוציא את המילה ״אליפות״ מהפה.ואם יש פה בן אדם שאשכרה אומר שההתקפה של באר שבע עומדת ברמתה עם ההתקפה הבלתי נגמרת של מכבי(סירג נאסר-טל בן חיים??דובב גבאי-פריצה??אפילו ברדה האליל שלהם לא עולה ברמתו על יצחקי) אז כנראה שזה מתחיל להשפיע גם על הקהל שלנו..וזאת כבר בעיה.

דובב גבאי = ברק יצחקי

נאסר=טבח

ברדה=פריצה

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

גבאי והשני שהופרד בלידתו מגבאי הם פח אשפה, אבל ברדה, נאסר (שאני ממש מחזיק ממנו) והמפלץ הבלגי נראים כמו התקפה דיי טובה... בטוח יותר טובה מ"ההתקפה הכי טובה בליגה" - הפועל תל אביב...

ב"ש לא מתקרבת למכבי ולהגיד שכן זה מגוחך.

ועדיין, הם יכולים לקחת אליפות אם הם ינצחו את כל הקטנות, ואנחנו נאבד נקודות מולן, או שנאבד נקודות נגד ב"ש עצמה.

ב"ש לא מתקרבת למכבי ולהגיד שכן זה מגוחך.

ועדיין, הם יכולים לקחת אליפות אם הם ינצחו את כל הקטנות, ואנחנו נאבד נקודות מולן, או שנאבד נקודות נגד ב"ש עצמה.

ב"ש עוד חודש וקצת תיהיה לא רלוונטית בעליל ע"ש אשדוד מעונה שעברה.

שוב זה יהיה רק מול חיפה והפועל.

מתי ב״ש הוציאו את המילה אליפות מהפה?

גם הם יודעים שאם הם יסיימו במקומות 2-4 זה הישג אדיר מבחינתם.

ובחייאת, אל תצטטו ילדי נזלת מהפייסבוק.

איזה מנחוס אני אין דברים כאלה

פתחתי דקה 17 אני רואה 1 בני יהודה

כל המשחק משעמם טילים, לא קורה כלום, דקה 85 אני סוגר במחשבה ש"בדוק יגמר 0-0 קבוצות אפורות"

איזה לכלוך..

איך הצלחת לעשות את זה?