Jump to content

מהראן ראדי עם תגובה פשוטה לגזענות

התשובה

Recommended Posts

אפשר לכתוב המון מילים על מה שהיה היום ולפתוח אין ספור נושאים,

אבל הנה לכם פרופיל הפייסבוק של מהראן ראדי, שמיד עם סיום עונת האליפות הראשונה שלו בקריירה, בחר לשתף דבר אחד. לא תמונות שמחה, לא חיוכים מחדר ההלבשה:

https://www.facebook.com/mahran.radi.3

https://www.youtube.com/watch?v=T75NtnSsk90

תפסיקו לזיין תשכל על מהרן ראדי, אתם סתם גורמים לגזענים פה להרגיש אנטי כלפיו.

אפשר להתנגד לגזענות בלי להזכיר אותו כל מילה שנייה.

מעניין אותי איך אותם אנשים לא אוכלים את עצמם ששחקן מכבי, כן שחקן מכבי, עם המגן דוד על החזה, עם החולצה הצהובה, זה שמשחק למעננו ולא למען אף אחד אחר, סובל ככה, ופשוט זורקים זין וממשיכים לקלל ולגרום לו להרגיש ככה.

פשוט כואב הלב.

בלי קשר בכלל לכמה הוא טוב או לא... אתם אוהדי מכבי או פוליטיקאים? וזה בכלל בלי לדבר על האנושיות שבעניין, מה הבן אדם הזה / מונאס / אבו זייד עשו לכם רע מה? שהם נולדו ערבים?

די כבר לטיפשות ולבורות הזאת..

נשבר הזין מההתמסכנות הזאת של ראדי.

אני שר לו,בטח שלא מקלל אותו,ומאוד אוהב אותו בתור שחקן

אבל חלאס,שיצא מהסרט שאם הוא יעלה לינקים לפייסבוק זה מה שישנה.

הוא כדורגלן לא מחנך בבצפר יסודי,שיתעסק במה שמשלמים לו לעשות.

מעניין אותי איך אותם אנשים לא אוכלים את עצמם ששחקן מכבי, כן שחקן מכבי, עם המגן דוד על החזה, עם החולצה הצהובה, זה שמשחק למעננו ולא למען אף אחד אחר, סובל ככה, ופשוט זורקים זין וממשיכים לקלל ולגרום לו להרגיש ככה.

פשוט כואב הלב.

בלי קשר בכלל לכמה הוא טוב או לא... אתם אוהדי מכבי או פוליטיקאים? וזה בכלל בלי לדבר על האנושיות שבעניין, מה הבן אדם הזה / מונאס / אבו זייד עשו לכם רע מה? שהם נולדו ערבים?

די כבר לטיפשות ולבורות הזאת..

:( צודק

וואלה הטמבל הזה מתסיס תקהל ויגרור אותנו למלחמה

שישחק כדורגל(משחק טוב מאוד) ויפסיק לזיין ת'מוח (גם זה עושה לצערי טוב)

אתם נכנסים ראש בראש עם הקהל

בגלל שיר על הפועל !!

תבינו זה לא משנה מי צודק מכבי מפסידה !! בגלל שיר על הפועל

נשבר הזין מההתמסכנות הזאת של ראדי.

אני שר לו,בטח שלא מקלל אותו,ומאוד אוהב אותו בתור שחקן

אבל חלאס,שיצא מהסרט שאם הוא יעלה לינקים לפייסבוק זה מה שישנה.

הוא כדורגלן לא מחנך בבצפר יסודי,שיתעסק במה שמשלמים לו לעשות.

השיר כזה חשוב לנו בתור אוהדי מכבי,שבמקום לעשות תעבודה שלנו ולהרים תשחקנים אנחנו עושים ההפך וחבל כי רק אנחנו נפגעםמ

בגלל שיר על הפועל !!

הוא באמת טמבל, איך האפס הזה בכלל מעיז לדבר על גזענות? חתיכת אפס הראדי הזה,

שילמד לספוג קללות ושיפנים כבר שבגלל שהוא ערבי הוא נחות ומלוכלך!!! והוא צריך לסבול ולהמשיך לסבול ולהמשיך לספוג, ולא להגיב, כי אסור לו.

אנשים פה שוכחים שהבן אדם הזה שם גולים וקורע וקרע את התחת למעננו, איך הוא אמור להבקיע גול ולחגוג איתנו כשככה מתייחסים אליו? אם הייתי הוא לא הייתי יכול בכלל להסתכל על האוהדים, גועל נפש...

כנראה שאנשים פה מעדיפים דולי ג'ונסונים למיניהם שמשחקים בשביל ה$

לא, מכבי מפסידה בגלל התעקשות על שיר טיפשי שהשחקנים עצמם אמרו שזה פוגע בהם וביקשו להפסיק.

מכבי מפסידה כי השירים האלה פוגעים בקהל הרחב שלה שלא מעוניין שהמועדון יהפוך למועדון גזעני כמו בית"ר.

מכבי מפסידה כי אחרי עשרות בקשות של שחקנים ובקשות של אוהדים בפורום שום דבר לא משתנה.

בגלל שיר על הפועל !!

זאת הגישה אחי לא משנה מי צודק.. בינינו השיר הזה לא תורם בכלום אז למה להמשיך לשיר משהו שפוגע בקבוצה זה יותר גרוע מאלה שמקללים את פידלף וגונסאלו

ראדי זה לא האישיו.

האנשים שעושים מעשים בידיעה שמזיקים למכבי (פילוג וסכסוכים, עיכור האווירה), ועדיין עושים אותם בגלל אגו ומשחקי כבוד, הם הם האישיו.

תכלס אחי

אני יודע שזה בציניות.

ואני מבטיח לך, התחרפנתי מכל השירים האלה היום.

אני ממש לא בעד.

אבל הוא כותב דברים כאלה כל הזמן במקום להתייחס לקהל שתומך בו.

זה לא שונה לדעתי מאלה ששרים לנמני ואז מופתעים ששורקים לו בוז.

מהפייסבוק של ראדי:

כל משחק שעובר אני מתגאה שאני שחקן של מכבי שמקבל אהבה והערכה שכל שחקן חולם עליה...ומי שמכיר אותי יודע שאני לא חנפן וזה יוצא מהלב!!!!יודע שיש בעיה עם אנשים גזענים שהם אוהדי הקבוצה שהקול שלהם נשמע הכי הרבה...שחוסר בטחון עצמי גורם להם לשנוא את האחר וגם אם הם אוהבים אותי כשחקן אני לא אקבל את האהבה שלהם כל עוד מקללים את הדת שלי והגזע שלי!!!! היום בהפסד הלא נעים שהיה הרגשתי כמה אתם קהל אוהב תומך ומעריך שחקנים על יכולתם....מעריך ומכבד ומתרגש מכל הודעת עידוד בתקופה האחרונה מאלפי אוהדים!!!כן אלפים וכן קראתי את כולם ותסלחו לי שעוד לא חזרתי לכולם אבל בטוח אחזור!!!!אוהב אותכם ושמתי יעד בפניי להיות חלק אתכם הרוב השפוי במלחמה בגזענות שיש בקומץ החסרי תרבות וכבוד לבני אדם!!!!

אוי נו באמת יותר צבוע מזה לא יכול להיות!! מסכן מפריע לו הגזענות..איפה הוא היה שנה שעברה בסכנין עם כל השירים שלהם?? למה אז הוא לא רץ לבכות ולעלות סרטונים לפייסבוק.

שיתעסק בכדורגל בשביל זה הוא מקבל משכורת

הוא באמת טמבל, איך האפס הזה בכלל מעיז לדבר על גזענות? חתיכת אפס הראדי הזה,

שילמד לספוג קללות ושיפנים כבר שבגלל שהוא ערבי הוא נחות ומלוכלך!!! והוא צריך לסבול ולהמשיך לסבול ולהמשיך לספוג, ולא להגיב, כי אסור לו.

אנשים פה שוכחים שהבן אדם הזה שם גולים וקורע וקרע את התחת למעננו, איך הוא אמור להבקיע גול ולחגוג איתנו כשככה מתייחסים אליו? אם הייתי הוא לא הייתי יכול בכלל להסתכל על האוהדים, גועל נפש...

כנראה שאנשים פה מעדיפים דולי ג'ונסונים למיניהם שמשחקים בשביל ה$

אף אחד לא קילל אותו ולא דיבר עליו

ההפך הוא קיבל עידוד משער11 יותר מכל שער אחר

אבל כמובן שעדיף להתייחס לטועמה מחבל ולהתסיס אותכם להמשיך עם הבוז

והמשיך את הקרע

מישהו שמדבר איתו חייב להסביר לו שמה שהוא עושה יגרום לפיצוץ

שמכבי שנה הבאה תראה כמו בית"ר

והבוז לא ינצח וגם שירה לנימני או מחרוזת טועמה לא תנצח רק מכבי תתחיל להפסיד

אני יודע שזה בציניות.

ואני מבטיח לך, התחרפנתי מכל השירים האלה היום.

אני ממש לא בעד.

אבל הוא כותב דברים כאלה כל הזמן במקום להתייחס לקהל שתומך בו.

זה לא שונה לדעתי מאלה ששרים לנמני ואז מופתעים ששורקים לו בוז.

אני תמיד חוזר לדוגמה המתבקשת: אם יוסי בניון היה מקבל בכל משחק קללות נגד יהודים, כשהוא שחקן שהוביל קבוצה לאליפות, והאוהדים היו מתעקשים, והיה חשוב להם לשיר בעד היטלר למרות שזה מפריע ליוסי, ולשאר השחקנים, ולהנהלה, ולרוב האוהדים - היית מתלונן כשיוסי היה מפרסם לינק לקליפ נגד גזענות? הבנאדם ממשיך לכתוב שהוא אוהב את הקהל, אוהב את מכבי, מודע לזה שזה קומץ, ואתם אשכרה באים אליו בטענות שהוא לא מכיל את הגזענות? מאיפה החוצפה והתעוזה הזאת, לדרוש מבנאדם להיות סובלני כלפי החרא הזה, רק כי זו שורה שמתחרזת לכם מגניב? מה המטרה בעידוד בכלל? למי הוא מכוון לעזאזל?

ראדי לא מתערב בעניינים של הקהל ביציע, זה הקהל שהכניס את ראדי ליציע. הוא לא ביקש את זה, להיפך, הוא מתחנן שזה ייפסק. אבל עזוב, איך נעליב את הפועל בלי לקרוא להם מוסלמים? חייבים להמשיך.

משהו לגבי מהראן - אני רוצה להגיד שלולא הקמפיין של מכבי נגד הגזענות, אני לא הייתי חושב שהשיר "אין אדומים אין פיגועים" פוגע במהראן ובקבוצה בכלל.

לא יודע למה, אבל אני פשוט לא תופס את זה כשיר גזעני, גם היום.(יש הבדל בין זה לבין השיר 'מה סלים עושה פה')

ששרים את השורה "סלים טועמה מחבל" שרים את זה בגלל השנאה לטועמה כשחקן מהצד השני של הכביש וזה פשוט מתחרז טוב וככה זה היה כל השנים.

הקהל של מכבי בכללותו הוא לא קהל גזען, אנחנו לא בית"ר, ולראיה השריקות בוז בשיר הזה שהושמע ביציע לאורך השנה.

אני מודה שיהיה לי קשה להפסיק לשיר את השיר הזה, כי אני לפחות, לאורך השנים - לא שרתי אותו מגזענות ולא חשבתי לעומק על המילים,

ואני חושב שכמוני אלה רוב האוהדים של מכבי - אלה ששרו את השיר הזה, ואלה שממשיכים לשיר אותו - רובם לפחות, לדעתי, לא שרים את השיר הזה "ממניעים גזעניים" וחשוב לי שראדי יבין את זה.

על כל מקרה, בגלל שזה פוגע, אני מתחייב להפסיק לשיר את השורות בשיר שפוגעות בשחקנים.

אני תמיד חוזר לדוגמה המתבקשת: אם יוסי בניון היה מקבל בכל משחק קללות נגד יהודים, כשהוא שחקן שהוביל קבוצה לאליפות, והאוהדים היו מתעקשים, והיה חשוב להם לשיר בעד היטלר למרות שזה מפריע ליוסי, ולשאר השחקנים, ולהנהלה, ולרוב האוהדים - היית מתלונן כשיוסי היה מפרסם לינק לקליפ נגד גזענות? הבנאדם ממשיך לכתוב שהוא אוהב את הקהל, אוהב את מכבי, מודע לזה שזה קומץ, ואתם אשכרה באים אליו בטענות שהוא לא מכיל את הגזענות? מאיפה החוצפה והתעוזה הזאת, לדרוש מבנאדם להיות סובלני כלפי החרא הזה, רק כי זו שורה שמתחרזת לכם מגניב? מה המטרה בעידוד בכלל? למי הוא מכוון לעזאזל?

ראדי לא מתערב בעניינים של הקהל ביציע, זה הקהל שהכניס את ראדי ליציע. הוא לא ביקש את זה, להיפך, הוא מתחנן שזה ייפסק. אבל עזוב, איך נעליב את הפועל בלי לקרוא להם מוסלמים? חייבים להמשיך.

אבנר,אתה יודע שאני אוהב אותך,אבל זו דמגוגיה.

היטלר בניון הפועל מוסלמים,חארטה.

ראדי כדורגלן,שיתעסק בכדורגל,נקודה.