Jump to content

יצאו חבילות לפלייאוף

Recommended Posts

אק לי הם לא עונים ולא נותנים להזמין באינטרנט?

לדעתי זה בושה שמשלמים להם עמלת טלפון על מה?? על זה שצריך לחכות שעה עד שיענו??

לא בטוח שנגמר, לי רק בניסיון העשירי זה נתן לעבור להמשך הזמנה וכל הזמן היה רשום שאי אפשר להזמין יותר משני כרטיסי נוער כשסימנתי 1 בכלל וכבר התייאשתי, אבל ברגע שהחלטתי לנסות פעם אחרונה, ההזמנה הצליחה.

זה היה לפניי עשרים דקות בערך.

100 לכרטיס ואז לא מבינים למה אי אפשר למלא אצטדיון. צריך לפנות בענף הזה לכל סוגי האנשים והמשפחות, לא רק לאלו שיש להם 100 שקל בשבוע להוציא על משחק כדורגל ולא להרגיש את זה בכלל אלא אנשים שגם קצת קצרים בכסף ובכל זאת רוצים לראות את קבוצתם רצה לאליפות או סתם משחקת. רוצים לבוא, להרגיש את בלומפילד, את האוהדים האחרים, להנות, לעודד, למה כל זה צריך לעשות חור בכיס?

מחיר של 60-70 שקל למשחק (מחיר מבוגר) ולא רק שהאיצטדיון מתמלא במאה אחוז, אלא גם פונים לקהל שרוצה ולא יכול להגיע למשחקים.

בוא נעשה סדר בדברים.. 100 שקל למשחק בליגת העלק שלנו זה יקר מאוד (למרות ש"הרגילו" אותנו לשלם כאלה סכומים).

אבל זה לא המקרה.. כאן מכבי יודעים שכל משחק האיצטדיון יהיה מלא (היצע וביקוש) עם המנוי ובלי המנוי - אין להם שום סיבה לעשות הנחה, אם אתה רוצה להבטיח את מקומך בוא קנה כרטיסים עד סוף העונה.

אם הם יורידו מחירים הם כביכול פוגעים במנויים. כי אז אוהד (טרמפיסט) יגיד- וואלה למה לי לעשות מנוי מתחילת העונה עם כל הכשלונות של הקבוצה?! בוא נחכה לסוף העונה ואז נקנה במחיר מוזל את הכרטיסים לפלייאוף...

אל תיקחו את המיני מנוי כ"מנוי" - קחו את זה כ-5 כרטיסים (מבוקשים מאוד) עד לסוף העונה. 500 שקל מחיר הגיוני מאוד.

אז... עוד מישו בראש של לעשות שמח ב7 כי הוא נתקע שם כי אינלו כסף לממן מנוי מבוגר? =\ :please:

אחלה יציע, עשיתם ממנו בית קברות מי ישמע

הייתי שמה בדרבי 4 ולא מתחרט על שניה, של לראות את הפרצופים של הזבל מ5 :))))

מה הקשר נו באמת.

יש יופי של קשר.

אתה מצפה מהבעלים להשקיע בקבוצה, בהנאה שלך? למה אתה חושב שמישהו אחר ישקיע מהכיס שלו ואתה תהנה מהפירות בכיף ובלי לשלם?

כשהם משקיעים בקבוצה כל כך הרבה זה בהחלט לגיטימי לדרוש שגם אנחנו שנהנים מהקבוצה גם כן נשקיע קצת. אחרת זו חוצפה.

או שיש לי בעיה בכרטיס או שמלמעלה לא רצו שאני יקנה ב10.50 ניסיתי לקנות 2 נוער ועשה לי שגיאה ניסיתי פעמיים והתייאשתי. עכשיו אי רואה שגם ב11.30 אנשים עדיין קנו באאאסססה

הולך להיות סולד אאוט.

מה ששוב מעלה את הבעיה- ת"א חייבת בדחיפות איצטדיון גדול יותר מבלומפילד.

אם יהיה סולד אאוט שיעשו גם מנויים לשער 4 זה יכול להיות קטלני .

אי אפשר לפי החוק מחוייבים לתת 10 אחוז מתכולת האיצטדיון כלומר 1400 מקומות, ובשער 4-5 כל אחד בנפרד יש רק 1000 מקומות, מה שכן במשחקים נגד הקטנות רמה?ש, בני יהודה וק?ש אני מאמין יפתחו את השער.

יש יופי של קשר.

אתה מצפה מהבעלים להשקיע בקבוצה, בהנאה שלך? למה אתה חושב שמישהו אחר ישקיע מהכיס שלו ואתה תהנה מהפירות בכיף ובלי לשלם?

כשהם משקיעים בקבוצה כל כך הרבה זה בהחלט לגיטימי לדרוש שגם אנחנו שנהנים מהקבוצה גם כן נשקיע קצת. אחרת זו חוצפה.

לא מבין איך אפשר לחשוב ככה

מה עם באירן מינכן, שהבעלים שופך מאות מיליוני יורו בעונה? למה שם המחירים נמוכים מ 100 שקל?

ו.. דיי אני לא מאמין שאני צריך להסביר למה 100 שקל זה מוגזם, ולמה אין שום קשר בין כמה כסף שהבעלים שם על התקציב, לבין כמה כסף שאוהד פרטי צריך לשים בשביל לקנות כרטיס.

לא מבין איך אפשר לחשוב ככה

מה עם באירן מינכן, שהבעלים שופך מאות מיליוני יורו בעונה? למה שם המחירים נמוכים מ 100 שקל?

ו.. דיי אני לא מאמין שאני צריך להסביר למה 100 שקל זה מוגזם, ולמה אין שום קשר בין כמה כסף שהבעלים שם על התקציב, לבין כמה כסף שאוהד פרטי צריך לשים בשביל לקנות כרטיס.

על כל באיירן מינכן שאתה תיתן כדוגמא יש 25 ריאל, בארסה, מנצ'סטר, פ.ס.ז, צ'לסי ובקיצור כל שאר הקבוצות הגדולות באירופה שגובות מחירים הרבה יותר גבוהים ומחירי הכרטיסים והמנויים שלהן בהתאם.

באיירן מינכן היוצאת מן הכלל לא אומרת כלום