Jump to content

יצאו חבילות לפלייאוף

Recommended Posts

נכון עמית אתה צודק אני לא בא להגן עליי.... אבל מה שאני בא להגיד זה נכון הייתי צריך לעשות מנוי בתחילת השנה... אז בוא נסגור את זה בזה שלא משנה מתי עשית מנוי בתחילת השנה או עכשיו לפלייאוף... כולנו כאן כדי לדחוף את מכבי לתואר שאנחנו כול כך צמאים לו... ואחרי 10 שנים שחונות.. אנחנו כאן כדאי לדחוף את מכבי לקרוע את הגרון ולתת 90 דק של עידוד!!!!! אז יאללה מכבי....!!! ובברכת הפועל זונה הכול בסדר... אשמח לדבר אם מי שרוצה במשחק של קש... על איך זה לגדול בקיבוץ שכולם בבונים מחיפה ורק אתה בא ממשפחה של מכביסטים.. צהוב כחול... אז מאחל לכולם פלייאוף מוצלח... ויאללה מכבי!!!

פנתר, ברור שאף אחד לא יקלל אותך במגרש כי באת עכשיו, וברור שרוצים שכולם יעודדו, הגישה של סויר( שלטעמי נכונה) היא כדי שבעונה הבאה אתה תעשה מנוי לכל העונה. זה הכל

וזאת המטרה לעשות מנוי בשנה הבאה!!!! לשער הכי מרגש בארץ ולאוהדים הכי טובים בעולם!!! ולי זה לא אכפת מה יגידו כולם!!! איתך אני ילך גם לקצה העולם... בינינו גם המוות לא יפריד האהבה הזאת היא לתמיד!!!!

המטרה שלי היא פשוטה, שכמה שיותר אנשים יעשו מנוי.

מנוי בתחילת העונה (עם כל הגולדהאר ואירופה וזכויות שידור והכל) הוא ההכנסה הכלכלית המרכזית של הקבוצה.

ככל שיותר אנשים יעשו מנוי בתחילת העונה ככה הגב הכלכלי של הקבוצה יגדל, יותר כסף ילך לחיזוק, הקבוצה תיהיה טובה יותר מכל הבחינות.

לכן אני בעד אנשים שעושים מנוי מהתחלה לא משנה מה

ונגד טרמפיסטים שבאים כשבא להם/עושים מנויי הצלחות כמו זה. (שגם מכניסים כסף, אבל לא בתחילת העונה וזה פחות חשוב)

לכן הגישה שלי אולי נראת מסריחה, וזה נראה שאני מתנשא וחש ומי אני בכלל שאחליט מי אוהד כזה ומי אוהד כזה

אבל המטרה הברורה עומדת בעיניי, מספיק שאגרום במשך השנים לעוד כמה בודדים לעשות מנוי שאולי יגרמו לחברים שלהם לעשות איתם, ובסה"כ להגדיל את כמות המנויים של מכבי וכתוצאה מכך את ההכנסות של מכבי לפני העונה וחיזוק הקבוצה.

אני את שלי עשיתי. גם אם זה יעצבן כמה אנשים על הדרך/יגרום להם לשנוא אותי.

מבחינתך כל מי שיש לו מנוי הוא אוהד טוב (ככה זה מובן לי מדבריך) אבל אחרי שמכבי תזכה באליפות ותגיע לליגת אלופות מאמין שיהיה יותר מנויים מהשנה אולי אפילו מהשנים האחרונות.כל אותם החדשים הם לא "אוהדי הצלחות"?? הרי הם שילמו על מנוי בלי לדעת איך תיראה השנה של מכבי הם בטוח אוהדיים אמיתיים..

אם אפשר להעיר הערה קטנה אני דוגל במשפט: "אל תדון את חברך עד שתגיע למקומו" ובהקשר הזה בהחלט אתה ועוד כמה יש להם במה להשתפר..

וזאת המטרה לעשות מנוי בשנה הבאה!!!! לשער הכי מרגש בארץ ולאוהדים הכי טובים בעולם!!! ולי זה לא אכפת מה יגידו כולם!!! איתך אני ילך גם לקצה העולם... בינינו גם המוות לא יפריד האהבה הזאת היא לתמיד!!!!

אחרי כל הודעה שלך זה נראה יותר ויותר כמו עוד פיקטיבי של סוייר

לא כל מי שעושה מנוי הוא "אוהד טוב" אבל כל מי שעושה מנוי מילא את החלק הגדול והחשוב ביותר בהיותו אוהד. לעשות מנוי.

מבחינתי זה הדבר הראשון שמגדיר מישהו כאוהד (פעיל) של קבוצה. לעשות מנוי. זה לפני הכל.

ברור שמכאן הוא יכול להיות אוהד שעושה המון דברים שפוגעים במכבי והוא בן זונה ובטח לא אוהד טוב

או להפך. אבל זה לא משנה. דיברנו פה על הקטע של לעשות מנוי.

בקשר לכל האוהדים ה"חדשים" שיעשו מנוי. הם אוהדי הצלחות עם פוטנציאל. בוא נראה מה יקרה, אם הם יתמכו במכבי ברגעים הקשים

יעשו מנויים גם בתקופות פחות טובות. עוד נראה.

אבל כרגע הם בדרך ללהיות אוהדים שמועילים יותר למכבי, ועל כן אני שמח.

לא כל מי שעושה מנוי הוא "אוהד טוב" אבל כל מי שעושה מנוי מילא את החלק הגדול והחשוב ביותר בהיותו אוהד. לעשות מנוי.

מבחינתי זה הדבר הראשון שמגדיר מישהו כאוהד (פעיל) של קבוצה. לעשות מנוי. זה לפני הכל.

ברור שמכאן הוא יכול להיות אוהד שעושה המון דברים שפוגעים במכבי והוא בן זונה ובטח לא אוהד טוב

או להפך. אבל זה לא משנה. דיברנו פה על הקטע של לעשות מנוי.

בקשר לכל האוהדים ה"חדשים" שיעשו מנוי. הם אוהדי הצלחות עם פוטנציאל. בוא נראה מה יקרה, אם הם יתמכו במכבי ברגעים הקשים

:wubyellow3:

לעשות מנוי זה המינימום. זאת התרומה השנתית שלי לאהבה שלי. גם אם אני לא תמיד אלך. זה יצירת בסיס כח כבר בתחילת עונה. זאת הצהרת אהבה. לא פחות.

ליבוביץ ז?ל הענק טען שקיום הטקסים בשם עצמם הם אלו שמגדירים יהודים. לא מיסטיקה או ציפיה לקבל טובה על כל מצווה. כן, אני נתפס פה על אילנות גבוהים אבל קניית מנוי היא הטקס השנתי שמגדיר אותך מחדש כאוהד. אם ננצח או לא, פחות רלוונטי. הרי איזה פלא, זה מתקיים בכל מועדון שמכבד את עצמו ביבשת.

חחחחחח אני לא פיקטיבי של סויר באדוק!!! אבל כן אפשר להגיד שזה המשתמש הכי מרגש של הפורום!!

:|

יואב המשתמש הכי מרגש בפורום. מאז ומעולם התכונה הכי יפה הייתה קניית המנוי התמידית.

פנתר ככל הנראה פיקטיבי, לא יודע של מי

צריך לשאול מנהלים...

אם זכרוני אינו מטעה אותי אז ראיתי את פנתר עונה שעברה בק"ש, ואם זכרוני אינו מטעה אותי בשנית אז נראה לי הוא ממרום גולם\אלרום.

אל תשאל אותי מאיפה אני יודע את זה כי אני בעצמי לא יודע מאיפה הבאתי את הנתונים הנ"ל,אבל זכור לי משהו במערופל שחבר שבאתי איתו למשחק נסע להפגש עימו :g: .

קחו הכל בעירבון מוגבל כי יש מצב אני מבלבל עם בן אדם אחר.

סוייר,יש מצב שיש לך באמת מעריצים :happy: .

כן כן.

בכל מקרה, המטרה זה לא לעשות מנוי לכל העונה גם בשנה הבאה, אלא גם בעוד שנתיים ושלוש וארבע וחמש, גם אם לא זכינו באליפות בעונה שלפני וגם אם הפסדנו 8 דרבי רצוף.

מעבר לכך, מסכים עם כל מילה של מכבייה וסוייר.

אגב, הציפייה לתחילת המכירה של המנויים, ולאחר מכן, לקבלת המנוי, מרגשת לעתים כמו ואולי יותר מציפיה למשחק הראשון או למשחק גדול.

ווואלה חלי כול מילה בסלע.... פששש יפהה חלי צודק אני באמת גר בקיבוץ אלרום דיברנו גם השנה בק"ש ואני לא פיקטיבי של אף אחד! פשוט עוקב אחרי הפורום בלי להגיב... וכן הציפייה זה לא לעשות מנוי רק שנה הבא.. להתחיל מסורת מעכשיו!

ועדיין סויר הוא המלך:)

ווואלה חלי כול מילה בסלע.... פששש יפהה חלי צודק אני באמת גר בקיבוץ אלרום דיברנו גם השנה בק"ש ואני לא פיקטיבי של אף אחד! פשוט עוקב אחרי הפורום בלי להגיב... וכן הציפייה זה לא לעשות מנוי רק שנה הבא.. להתחיל מסורת מעכשיו!

ועדיין סויר הוא המלך:)

מאור וולנדר? (יענו לא אתה,שואל אם אתה מכיר,כדי שהכל יתחבר לי)

אגב, הציפייה לתחילת המכירה של המנויים, ולאחר מכן, לקבלת המנוי, מרגשת לעתים כמו ואולי יותר מציפיה למשחק הראשון או למשחק גדול.

שני הרגעים הכי מרגשים בקיץ הם פרסום לוח המשחקים וקבלת המנוי.

לא משנה כמה חרא עברנו בשנים שלפני או כמה חלש הסגל שלנו, באותם רגעים אתה רק מסתכל ומדמיין אליפות בסוף העונה.

אם זכרוני אינו מטעה אותי אז ראיתי את פנתר עונה שעברה בק"ש, ואם זכרוני אינו מטעה אותי בשנית אז נראה לי הוא ממרום גולם\אלרום.

אל תשאל אותי מאיפה אני יודע את זה כי אני בעצמי לא יודע מאיפה הבאתי את הנתונים הנ"ל,אבל זכור לי משהו במערופל שחבר שבאתי איתו למשחק נסע להפגש עימו :g: .

קחו הכל בעירבון מוגבל כי יש מצב אני מבלבל עם בן אדם אחר.

סוייר,יש מצב שיש לך באמת מעריצים :happy: .

עוד מעט יהיה כת הערצה לסוייר...

דז'ה וו לסרט "אהבה מליגה אחרת" (הגירסא האמריקאית דווקא) שהוא יוצא עם פיג'מה בשיא הקור כדי לקחת את המנוי מהדוור ומחבק אותו מיד אח"כ.

כל פעם שאני מקבל/לוקח את המנוי זה קטע מרגש בפני עצמו.

אולי 5% ממי שעשה מנוי עכשיו יתמוך גם שקשה

דז'ה וו לסרט "אהבה מליגה אחרת" (הגירסא האמריקאית דווקא) שהוא יוצא עם פיג'מה בשיא הקור כדי לקחת את המנוי מהדוור ומחבק אותו מיד אח"כ.

כל פעם שאני מקבל/לוקח את המנוי זה קטע מרגש בפני עצמו.

חחח אחלה סרט.. יש תקטע בבר שהיא אומרת "זה רק משחק" וכולם בשוק

מה אתה מזיין את המוח מה

זו דעתי חוץ מבודדים שלא יכלו מסיבות כאלה ואחרות לדעתי רוב המנויי פלייאוף זה ספסרים\אוהדי הצלחות,אחרת היו עושים מנוי תחילת עונה