Jump to content

יצאו חבילות לפלייאוף

Recommended Posts

איך לא קראו לזה חבילת טרמפיסט/מנוי אוהד הצלחות/אישור יציאה מהספה

מכבי פספסו פה הזדמנות גדולה.

הוצאת לי את המילים מהפה , במיוחד השנה כ"כ כיף להסתכל על כל המנויים של העונות הקודמות ששוכבים אצלי במגירה ולהגיד שזה היה שווה את זה , ולא כמו כל הטרמפיסטים להיזכר היום לעשות מנוי.

בנוסף , מה זה הנרתיק הזה - למה לא חילקו כזה בתחילת העונה - הוא הרבה יותר יפה ממה שאנחנו קיבלנו.

הוצאת לי את המילים מהפה , במיוחד השנה כ"כ כיף להסתכל על כל המנויים של העונות הקודמות ששוכבים אצלי במגירה ולהגיד שזה היה שווה את זה , ולא כמו כל הטרמפיסטים להיזכר היום לעשות מנוי.

בנוסף , מה זה הנרתיק הזה - למה לא חילקו כזה בתחילת העונה - הוא הרבה יותר יפה ממה שאנחנו קיבלנו.

חילקו אותו בתחילת העונה

אפילו נשארו לי איזה 3-4 ספיירים ממנו בבית אחרי שחילקתי למי שביקש בפורום

חילקו אותו בתחילת העונה

אפילו נשארו לי איזה 3-4 ספיירים ממנו בבית אחרי שחילקתי למי שביקש בפורום

אתה יכול להביא לי אחד מהספיירים?!?!?!?!?!?!??!?

פליזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזז

אתה יכול להביא לי אחד מהספיירים?!?!?!?!?!?!??!?

פליזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזז

כן

אבל מאחר ויש פה רק 3 ו2 אני שומר לעצמי אז רק לך :|

איך לא קראו לזה חבילת טרמפיסט/מנוי אוהד הצלחות/אישור יציאה מהספה

מכבי פספסו פה הזדמנות גדולה.

אתה יודע שזה לא יפה (וגם לא נכון) להכליל?

לא כולם יכולים לעמוד במנוי כלכלית,או מסיבות אחרות טובות לא פחות.

ומי שבפורום לפחות ועשה את המנוי פלייאוף הזה,הוא ממש לא אוהד הצלחות.

האמת היא שהמנוי הזה עולה בערך פי 2 פר משחק לעומת מנוי בתחילת העונה

אז סיבות כלכליות לא נכנסות כאן.

בחיאת.

כאילו... בחיאת!

תאמין לי שהייתי במצבים כלכליים מסריחים בחיי. יש לי מנוי שעשיתי כשעבדתי בלילות במשך 3 שבועות (2006/7) כי לא היה לי כסף מההורים למכבי אז.

ומבטיח לך שכרגע (ועזוב את זה שאני בלי סטודנט) אני ככל הנראה מחזיק במינוס הכי מכובד בפורום. ועדיין, ישלי מנוי כל שנה.

המנוי השנה עלה בסביבות ה650 שקל. המנוי פלייאוף עולה 500.

לא תשכנע אותי בחיים. בחיים בחיים. בחיים!!! שלבן אדם אין 650 על עונה שלמה ויש לו 500 על חודשיים.

זה מנוי אוהד הצלחות, ללפחות לפחות 90% מהאנשים שעשו אותו.

בחיאת.

כאילו... בחיאת!

תאמין לי שהייתי במצבים כלכליים מסריחים בחיי. יש לי מנוי שעשיתי כשעבדתי בלילות במשך 3 שבועות (2006/7) כי לא היה לי כסף מההורים למכבי אז.

ומבטיח לך שכרגע (ועזוב את זה שאני בלי סטודנט) אני ככל הנראה מחזיק במינוס הכי מכובד בפורום. ועדיין, ישלי מנוי כל שנה.

המנוי השנה עלה בסביבות ה650 שקל. המנוי פלייאוף עולה 500.

לא תשכנע אותי בחיים. בחיים בחיים. בחיים!!! שלבן אדם אין 650 על עונה שלמה ויש לו 500 על חודשיים.

זה מנוי אוהד הצלחות, ללפחות לפחות 90% מהאנשים שעשו אותו.

ומה איכפת לך?

כן

אבל מאחר ויש פה רק 3 ו2 אני שומר לעצמי אז רק לך :|

!!!!

אודיע לך פרטים כיצד תבוצע ההעברה.

אגב, מסכים עם סוייר לעניין המחיר. מילא אם אתה בן 12, אבל בגיל 15-16 כל אחד כבר יכול למצוא איזו עבודה פקקטה ולחסוך 700 שקל בשביל מנוי.

ומה איכפת לך?

המטרה שלי היא פשוטה, שכמה שיותר אנשים יעשו מנוי.

מנוי בתחילת העונה (עם כל הגולדהאר ואירופה וזכויות שידור והכל) הוא ההכנסה הכלכלית המרכזית של הקבוצה.

ככל שיותר אנשים יעשו מנוי בתחילת העונה ככה הגב הכלכלי של הקבוצה יגדל, יותר כסף ילך לחיזוק, הקבוצה תיהיה טובה יותר מכל הבחינות.

לכן אני בעד אנשים שעושים מנוי מהתחלה לא משנה מה

ונגד טרמפיסטים שבאים כשבא להם/עושים מנויי הצלחות כמו זה. (שגם מכניסים כסף, אבל לא בתחילת העונה וזה פחות חשוב)

לכן הגישה שלי אולי נראת מסריחה, וזה נראה שאני מתנשא וחש ומי אני בכלל שאחליט מי אוהד כזה ומי אוהד כזה

אבל המטרה הברורה עומדת בעיניי, מספיק שאגרום במשך השנים לעוד כמה בודדים לעשות מנוי שאולי יגרמו לחברים שלהם לעשות איתם, ובסה"כ להגדיל את כמות המנויים של מכבי וכתוצאה מכך את ההכנסות של מכבי לפני העונה וחיזוק הקבוצה.

אני את שלי עשיתי. גם אם זה יעצבן כמה אנשים על הדרך/יגרום להם לשנוא אותי.

אני חושב שגם זה בסדר שלאנשים יהיו סדרי עדיפויות, וגם בגיל 15-16, שיעדיפו לקנות איזה סמארטפון חדש על מנוי.

אבל לא מדובר פה על מנוי של 700 ש"ח לעומת 100 ש"ח לדרבי.

אלא 700 ש"ח מתחילת השנה, לעומת 500 ש"ח עכשיו, כשברור שמי שקונה, זה בגלל מצב הקבוצה(ולפני שיקפצו, כן, תמיד יש יוצאים מהכלל שבזמן הזה מצאו עבודה או ווטאבר).

הרי כל מי שקנה עכשיו, לא היה קונה אם היינו במצב של הפועל.

לכן אני יכול להבין את סוייר שקורא לזה מנוי הצלחות

גל אני מצטער לומר לך שאני לא מסכים איתך.

כסף זה כסף,תאמין לי שמכבי היו מעדיפים למכור פחות מנויים בתחילת שנה ושבמהלך השנה הם יקבלו יותר ממכירת כרטיסים (או מיני מנויים לא כזה קריטי) מאשר למכור יותר מנויים בתחילת שנה ופחות במהלך השנה.

אני לא הייתי בארץ בתחילת העונה אז אין לי מושג מה היו המחירים בתחילת עונה ואני בטוח שפר משחק זה עלה פחות,אבל שאתה מסתכל על המחיר הכללי זה עדיין יותר מהמיני מנוי הזה.

ושוב,אתה לא צריך לשפוט אף אחד. כולנו צהובים,כולנו רוצים את הצלחת הקבוצה,ומה שאתה מגדיר כ'טרמפיסט' זה עדיף מאשר כיסא ריק בבלומפילד.

גל אני מצטער לומר לך שאני לא מסכים איתך.

כסף זה כסף,תאמין לי שמכבי היו מעדיפים למכור פחות מנויים בתחילת שנה ושבמהלך השנה הם יקבלו יותר ממכירת כרטיסים (או מיני מנויים לא כזה קריטי) מאשר למכור יותר מנויים בתחילת שנה ופחות במהלך השנה.

אני לא הייתי בארץ בתחילת העונה אז אין לי מושג מה היו המחירים בתחילת עונה ואני בטוח שפר משחק זה עלה פחות,אבל שאתה מסתכל על המחיר הכללי זה עדיין יותר מהמיני מנוי הזה.

ושוב,אתה לא צריך לשפוט אף אחד. כולנו צהובים,כולנו רוצים את הצלחת הקבוצה,ומה שאתה מגדיר כ'טרמפיסט' זה עדיף מאשר כיסא ריק בבלומפילד.

אתה טועה.

הם מעדיפים למכור מקסימום מנויים בתחילת העונה. בוודאות. 100%. (וזה עוד בלי לדבר על זה שאתה סטודנט לכלכלה)

אין ספק, מעדיף טרמפיסטים על כלום.

אבל מעדיף אוהדים אמיתיים על טרמפיסטים. ואם הגישה המסריחה שלי תהפוך כמה טרמפיסטים לבעלי מנוי, עשיתי את שלי.

ביננו,

אם מכבי לא הייתה רצה לאליפות, היו מוכרים 14 מיני מנויים.

אז להגיד שזה לא מנוי אוהדי הצלחות זאת בדיחה.

אוקי, שיהיה מנוי הצלחות. לא מבין מה הבעיה?

לכל קבוצה יש את ה"גרעין הקשה" שילך באש ובמים (ואלוהים יודע שנכווינו וטבענו לא מעט פעמים בעשור האחרון), ומעגלים חיצוניים יותר ויותר שמתקרבים ככל שבאות ההצלחות. זה טבעי ונורמלי וקיים בכל מועדון בעולם, בטח שבישראל.

מי שבזין שלו לבוא רק כשמצליחים שיבוא רק כשמצליחים, זה לא כאילו שהם תופסים מקומות של מטורפי עידוד או משהו כזה. עדיף קהל יושב מכיסאות ריקים. ועל הדרך מכניסים עוד כמה גרושים לקופה.

ברוכים הבאים, מקווה שנצליח מספיק כדי שתשארו פה בכל עונה.

ומי יודע, אולי בינתיים תדבקו בחידק וכשכבר תרצו לברוח, לא תצליחו...

אתה טועה.

הם מעדיפים למכור מקסימום מנויים בתחילת העונה. בוודאות. 100%. (וזה עוד בלי לדבר על זה שאתה סטודנט לכלכלה)

אבל מעדיף אוהדים אמיתיים על טרמפיסטים. ואם הגישה המסריחה שלי תהפוך כמה טרמפיסטים לבעלי מנוי, עשיתי את שלי.

ביננו,

אם מכבי לא הייתה רצה לאליפות, היו מוכרים 14 מיני מנויים.

אז להגיד שזה לא מנוי אוהדי הצלחות זאת בדיחה.

נלך שרירותי יותר שתבין.

נותנים לך 2000 שקל הכנסה ממנויים תחילת העונה,10000 מכרטיסים במהלך העונה (כולל מיני מנוי)

או

1000 שקל מנויים תחילת עונה, 15000 מכרטיסים במהלך העונה (כולל מיני מנוי).

מה תיקח?

נלך שרירותי יותר שתבין.

נותנים לך 2000 שקל הכנסה ממנויים תחילת העונה,10000 מכרטיסים במהלך העונה (כולל מיני מנוי)

או

1000 שקל מנויים תחילת עונה, 15000 מכרטיסים במהלך העונה (כולל מיני מנוי).

מה תיקח?

את האופציה שבה נמכרים יותר מנויים בתחילת העונה.

עזבו, זה שתמציא פה מספרים לא יעזור, אתה גם מדבר בלי גיבוי.

טוב שלא כתבת.

מנוי אחד בתחילת העונה ומליארד כרטיסים

או 2 מנויים ו4 כרטיסים.

כאילו בחיאת.

קח את זה כעובדה. מכבי רוצה שיהיו מקסימום מנויים על חשבון הכל. נקודה. סופי.

מכבי יעדיפו את המנוי של תחילת העונה, כי זה הרווח לתקציב של מכבי לתחילת העונה, לחלק הקריטי הזה שאתה צריך כסף להביא שחקנים.

המיני מנוי הזה הוא רק שיטה לעשות את הפלייאוף יותר נוח, כי היו מרוויחים אותו כסף מכרטיסים.

סויר ועמית אני קורא פה לפחות 4 שני כבר וסויר אתה אגדה בישבילי!!!!! הכי מצחיק בפורום ביי פאר.. אז ככה אני עשיתי מנוי פלייאוף... כן אני גר בחור בצפון 20 דק מהחרמון... יש לי אוטובוס אחד ביום בערך לצאת לקריית שמונה... בסופש בכלל לא.. נכון תגידו יש הסעות צפון.. לא עוזר לי הם יוצאים מטבריה שעה ורבע ממני.. מה לעשות שאני גר בקיבינמט ויש לי כסף הבעיה זה להגיע והדרך הארוכה 3 וחצי שעות כול כיון.. אבל מה שאני בא להגיד זה תקראו לי אוהד הצלחות.. אבל תבינו שיש אנשים שאוהדים את מכבי לא פחות ממכם.. אז בואו נשמח שבלומפילד יהיה צהוב במשחקים של הסוף למי אכפת אם הוא טרמפיסט סטייק לא אוהב כדורגל...העיקר שילבש צהוב!! ויקרע תגרון!! סויר אתה המלך שלי!

כל חברה נורמלית תעדיף הכנסה מיידית, ולא לחכות כמה חודשים בשביל לקהל את הכסף, אפילו אם בעתיד הרווח יהיה קצת יותר גדול.

עם כסף שמגיע מיידית אפשר לשחק, להרוויח עוד ממנו, לקנות איתו דברים.

וזה בלי שום קשר לטרמפיסטים...

אני לא מומחה גדול לפסיכולוגיה, אבל הייתי מהמר שהתייחסות ל"אנחנו" (השרופים) מול "הם" (הטרמפיסטים) תוך יצירת בידול ואנטגוניזם לא בדיוק יקרב יותר מדי לבבות

לא עדיף לקבל אותם בזרועות פתוחות ועם פחות כינויי גנאי ולגרום להם לרצות להשאר?...

סויר ועמית אני קורא פה לפחות 4 שני כבר וסויר אתה אגדה בישבילי!!!!! הכי מצחיק בפורום ביי פאר.. אז ככה אני עשיתי מנוי פלייאוף... כן אני גר בחור בצפון 20 דק מהחרמון... יש לי אוטובוס אחד ביום בערך לצאת לקריית שמונה... בסופש בכלל לא.. נכון תגידו יש הסעות צפון.. לא עוזר לי הם יוצאים מטבריה שעה ורבע ממני.. מה לעשות שאני גר בקיבינמט ויש לי כסף הבעיה זה להגיע והדרך הארוכה 3 וחצי שעות כול כיון.. אבל מה שאני בא להגיד זה תקראו לי אוהד הצלחות.. אבל תבינו שיש אנשים שאוהדים את מכבי לא פחות ממכם.. אז בואו נשמח שבלומפילד יהיה צהוב במשחקים של הסוף למי אכפת אם הוא טרמפיסט סטייק לא אוהב כדורגל...העיקר שילבש צהוב!! ויקרע תגרון!! סויר אתה המלך שלי!

אני די בטוח שאתה פיקטיבי שלי, אבל בדקתי בכל המכשירים שמחוברים לאינטרנט בבית ולא אני הגבתי תתגובה הזאת,

אז:

הכל טוב! ואני שמח שאתה בא! ומקווה שתהנה לראות את מכבי לוקחת אליפות (אם וכאשר) ותקרע את הגרון בשבילה בכל משחק וזאת תיהיה חוויה לכל החיים

ואני שמח בשבילך, כי אתה צהוב וזה חשוב לך ואתה שם!

ועם זאת, כששנינו מסכימים שאם היינו במצב של הפועל לא היית עושה את המנוי הזה, אי אפשר להתעלם מזה שאתה אוהד הצלחות.

יש לך "תירוץ" אפילו די טוב. מצד שני אם היית פאנט בדם ולא רואה בעיניים גם היית עובר למרכז רק בשביל מכבי (כמו שאני ויתרתי על ללמוד בב"ש בשביל זה) אבל גם זה בסדר.

לא מצפה מכולם להיות פאנטים.

ובכלל, אתה מסתמן בתור אח יקר+

תבוא להגיד שלום במשחק מול קריית שמונה

כל חברה נורמלית תעדיף הכנסה מיידית, ולא לחכות כמה חודשים בשביל לקהל את הכסף, אפילו אם בעתיד הרווח יהיה קצת יותר גדול.

עם כסף שמגיע מיידית אפשר לשחק, להרוויח עוד ממנו, לקנות איתו דברים.

וזה בלי שום קשר לטרמפיסטים...

והוא עוד לומד כלכלה..

פףףףף..

אני לא מומחה גדול לפסיכולוגיה, אבל הייתי מהמר שהתייחסות ל"אנחנו" (השרופים) מול "הם" (הטרמפיסטים) תוך יצירת בידול ואנטגוניזם לא בדיוק יקרב יותר מדי לבבות

לא עדיף לקבל אותם בזרועות פתוחות ועם פחות כינויי גנאי ולגרום להם לרצות להשאר?...

גם גישה.

לא יודע, אני מעדיף תדרך שלי.

תלך בדרך שלך, זה גם בסדר.

מה שיעבוד יעבוד :)

סויררר תודה על ההבנה שלך וגם אני מסכים איתך.. ככה שאת שנה הבא.. ובכיףףףף תזכור את זה... אני בא להגיד לך שלום בקריית שמונה!! אני יודע איך אתה נירא חחחחח יאללה מכבי!

קודם כל אף אחד לא דיבר על מי יותר אוהד.

יש אוהדי כורסא, מבוגרים שחוו שנים עם מכבי. היו במשחקים בחורים חגגו אליפויות ועכשיו לא מגיעים כי כבר מבוגרים ומשפחות והכל.

מישהו יכול להגיד שהם פחות אוהדים? אבל זה לא ישנה את זה שהם "אוהדי כורסא".

וצר לי בשבילך שאתה גר רחוק וקשה לך והכל.

אבל על זה בדיוק דיברתי. אם היית בא בשביל משחק אחד. אז וואללה, לא יכול להגיע כל פעם, אבל דרבי לא רוצה להחמיץ וזה 100 לעומת 700 וכו'.

אבל אתה אומר שאתה גר רחוק, ומצד שני עשית עכשיו מנוי, כמעט באותו מחיר כמו המנוי בתחילת עונה, אתה "מתחייב" להגיע ל5 משחקים, למרות שאתה גר רחוק,

ואני מניח שיצא לך להיות במשחק או שניים העונה בבלומפילד.

ככה שמרחק זה באמת מצב בעייתי ואני לא אהיה קיצוני כמו סוייר ואגיד שהיית צריך לעבור למרכז בשביל מכבי,

אבל אתה לא יכול להגיד שלא עשית מנוי ב700 בגלל מרחק, ועכשיו אתה עושה ב500(לפחות, לא יודע לאיזה יציע עשית) ומגיע ל5 משחקים, בלי לדבר על משחקים שכנראה כבר הגעת ושילמת במשך העונה.

כלומר, אתה יכול להגיד מן הסתם, זה עניין שלך, אבל אתה עושה את המנוי בגלל שמכבי רצה לאליפות, אז שוב, זה לא עושה אותך פחות אוהד,

אבל כן, זה מה שמגדיר "אוהד הצלחות"