Jump to content

יצאו חבילות לפלייאוף

Recommended Posts

רמת השרון משחק מרכזי יום ראשון

בשידור אמרו שלבקשת גוטמן ועל מנת ששחקני מכבי יקבלו עוד יום מנוחה המשחק הוחלף במחשק של חיפה - בני יהודה ואנחנו נשחק בשבת

ביום רביעי הקרוב, ה-13/03, יחל תהליך איסוף חבילות הפלייאוף ויימשך עד ליום שישי ה- 15/03. האיסוף ייעשה בקופות בלומפילד הסמוכות ליציעים 10/11 בימים רביעי וחמישי בין השעות 12:00-19:00 וביום שישי בין השעות 09:00-13:00. על הרוכשים של חבילות הפלייאוף להציג קבלה/כרטיס אשראי שבו נקנתה החבילה. ביום שבת תהליך האיסוף יימשך לפני משחקה של מכבי תל אביב מול רמת השרון. אנו ממליצים לאוהדי הקבוצה להקדים ולהגיע לאסוף את החבילות בימים הקרובים ולא להמתין ליום שבת כדי להימנע מהתור הארוך לקופו

ביום רביעי הקרוב, ה-13/03, יחל תהליך איסוף חבילות הפלייאוף ויימשך עד ליום שישי ה- 15/03. האיסוף ייעשה בקופות בלומפילד הסמוכות ליציעים 10/11 בימים רביעי וחמישי בין השעות 12:00-19:00 וביום שישי בין השעות 09:00-13:00. על הרוכשים של חבילות הפלייאוף להציג קבלה/כרטיס אשראי שבו נקנתה החבילה. ביום שבת תהליך האיסוף יימשך לפני משחקה של מכבי תל אביב מול רמת השרון. אנו ממליצים לאוהדי הקבוצה להקדים ולהגיע לאסוף את החבילות בימים הקרובים ולא להמתין ליום שבת כדי להימנע מהתור הארוך לקופו

מאיפה זה ? לא קיבלתי הודעה

2 חברים שלי הולכים להוציא את המנויים שלהם , אם אני מביא להם אשראי שלי אפשרי שהם יוציאו לי את המנוי שלי ?

כן, שיהיה אבל יפוי כח ת.ז/תצלום

אם המנוי הוזמן על שם אבא שלי, איך אני יכול לאסוף אותו בלעדיו? צילום של האשראי, צילום של תעודת זהות וייפוי כוח יספיקו?

כן

רק שתדעו יצאו כרטיסים למשחק מול רמה"ש. לפי לאן נשארו כרטיסים ל7 ו2, כמו כן פתחו את שער 4: מבוגר 100 נוער 50 רק בק"ש.

מבוגר: שער 4,7 - 100 ₪

שער 2 - 110 ₪

נוער/חייל: שער 4 – 50 ₪ (בקופות קריית שלום בלבד)

תא כסף - 220 ₪

תא מוזמנים - 440 ₪

הקישור שלי

רק שתדעו יצאו כרטיסים למשחק מול רמה"ש. לפי לאן נשארו כרטיסים ל7 ו2, כמו כן פתחו את שער 4: מבוגר 100 נוער 50 רק בק"ש.

הקישור שלי

כנראה ה600 מקומות (300 בכל שער) שנועדו לחציצה בדרבי ונגד חיפה

למי שקנה נוער.. לא יעשו בעיות עם תעודת סטודנט בכניסה נכון?

בודקים בכלל?

עד כמה שאני יודע, בלומפילד בערך האיצטדיון היחיד שלא מקבל סטודנטים עם כרטיס נוער

שוב פעם אני שואל כדי להיות בטוח, אבא שלי הוא זה שרכש את המנוי על שמו ועל הכרטיס אשראי שלו:

אם אני בא אם צילום תעודת זהות, צילום אשראי וההזמנה של המיני מנוי יקבלו את זה או שחובה כרטיס אשראי?

שוב פעם אני שואל כדי להיות בטוח, אבא שלי הוא זה שרכש את המנוי על שמו ועל הכרטיס אשראי שלו:

אם אני בא אם צילום תעודת זהות, צילום אשראי וההזמנה של המיני מנוי יקבלו את זה או שחובה כרטיס אשראי?

תקשיב הכי בטוח תקשר ללאן או למכבי לקופות