Jump to content

יצאו חבילות לפלייאוף

Recommended Posts

שיפצלו את שער 4 או 5 ויפשירו עוד 600 כרטיסים.. הם יחטפו..

ואז יהיה 1400 לאורחים ו- 600 לנו.

ולא צריך לעשות הפרדה. הפרדה של שני שורות (טורים יותר נכון) וזהו..!

שיפצלו את שער 4 או 5 ויפשירו עוד 600 כרטיסים.. הם יחטפו..

ואז יהיה 1400 לאורחים ו- 600 לנו.

ולא צריך לעשות הפרדה. הפרדה של שני שורות (טורים יותר נכון) וזהו..!

לא אתה קובע את זה - אלא המשטרה. ובדרבים ובמשחקים מול חיפה יש הפרדה גם בתוך שערים 4-5 וגם בשערים 2 ו- 7 אל מול 4-5. אי אפשר טכנית למכור מנויים בצורה כזאת ומכבי לא מנסה אפילו לשבור ת'ראש. במשחקים מול הקטנות בלומפילד יהיה סולד אאוט מלבד שער 5 (4 יימכר גם לאוהדים שלנו ב-99%).

חוץ מזה שהדבר האחרון שאתה רוצה זה להקטין עוד יותר את שער 10-11 לאוהדים שלנו בדרבי חוץ. מספיק אנשים פה שוברים ת'ראש על בערך 2000 כרטיסים, אז להתחיל לשבור ת'ראש על 1,500? לא תודה.

מה ז"א אי אפשר למכור מנויים לשער 4?

הרי מי שזוכר בדרבי המשבצות מכרו גם לשער 4 או 5 (לא זוכר בדיוק). ומן הסתם הפועל יכולים למלא את היצעים הללו.. זה לא מסתדר עם נושא הקצאת 10% מהאיצטדיון..

ואם כבר 10% מהכרטיסים ליריבה, מי אמר שבני יהבודה לא ימלאו את היציעים, הרי בכל אופן הכרטיסים אמורים להיות שייכים להם. גם עם בפועל לא יגיעו 10%.

קיצר משהו לא ברור כאן..

בדרבי המשבצות אוהדי הפועל קיבלו את שער 7 שמכיל יותר מ-10% מתכולת האיצטדיון.

הכרטיסים לא "שייכים" לאף אחד חוץ מלקבוצה. הקבוצה מחוייבת להעביר את האחריות למכירת 10% מהכרטיסים לקבוצה האורחת, והיא כבר יודעת למכור לאוהדים שלה. לפעמים הקבוצה האורחת מוותרת על חלק מההקצאה שלה בכרטיסים ואז הקבוצה המארחת יכולה למכור את יתר הכרטיסים לפי שיקול דעתה.

תאכלס לא מבין למה החציצה תמיד כ'כ גדולה, במשחקים רגישים בחול, עומדים טור של סדרנים עם פנים לצד אחד וטור שני עם הפנים לצד השני, הם צמודים ולוקחים רק 2 טורים שמספיקים יופי, לא צריך כ'כ הרבה מקום לחציצה

זה בסדר, אתה יכול לקחת שני דברים שלא קשורים אחד לשני, לערבב ביניהם וליצור טיעון.

תיקח את פאו ותשים אותם ליד כל קהל כמעט ביוון, ותקבל בלאגן גדול עם יחס לא רע בווינר לפצועים והרוגים. תיקח אותם לאירופה ותקבל יריבות ספורטיבית נטו עם 99% מהקבוצות והקהלים.

תאכלס לא מבין למה החציצה תמיד כ'כ גדולה, במשחקים רגישים בחול, עומדים טור של סדרנים עם פנים לצד אחד וטור שני עם הפנים לצד השני, הם צמודים ולוקחים רק 2 טורים שמספיקים יופי, לא צריך כ'כ הרבה מקום לחציצה

החציצה גדולה זה בשביל שלא יתעופפו דברים משתי הצדדים.

מה שכן בגלל שאנחנו מחוייבים לתת רק 1400 מקומות ובשער 4-5 יש 2000 מקומות אז החציצה יכולה להיות על חשבונם ולא על חשבון השערים שלנו 2 ו7.

זה איפשהו ממקרה הפיברים בין 5 ל2 שגרם לזה, אז לא לוקחים סיכונים, על חשבון האוהדים.

יש מחזור ליגה באמצע השבוע

כל הזין לשחק שני-רביעי-שבת

דמיין את זה שנה הבאה עם מחזור צ'מפיונס בנוסף

אגב. נכנסתי עכשיו ללאן.

גיליתי שפתחו שוב תאופציה לרכוש מנוי לשער 8 יש שם איזה 4 מקומות.

למעוניינים...

כנראה אנשים מבטלים מדי פעם וזה מה שרואים.

עוד תאוריה, שלאן בכוונה מנסים להראות שכל פעם הולך להיגמר, כדי להלחיץ אנשים לקנות מהר יותר.

בשער 13 השתחררו 16 מנויים ב550 שקל.

פאקק קניתי מקום חרא בשער 13 טוב מזה משנה מקסימום יורדים למטה למטה ועומדים / יושבים על המדרגות זה לא באמת משנה

התלבטות קשה - אני לומד בחיפה ונמצא רק בסופי שבוע במרכז, אז ככה שאין לי ממש אפשרות להגיע למשחקים בראשון שני, חוץ מחיפה שכנראה נופל בפסח. מה הסיכוי שרוב המשחקים יהיו בסופשבוע? להוציא את הדרבי כמובן.

מתסכל שאין לו"ז מראש.. אני מת להזמין אבל לא רוצה להיתקע עם 3-4 משחקים שאני לא אוכל להגיע אליהם.

התלבטות קשה - אני לומד בחיפה ונמצא רק בסופי שבוע במרכז, אז ככה שאין לי ממש אפשרות להגיע למשחקים בראשון שני, חוץ מחיפה שכנראה נופל בפסח. מה הסיכוי שרוב המשחקים יהיו בסופשבוע? להוציא את הדרבי כמובן.

מתסכל שאין לו"ז מראש.. אני מת להזמין אבל לא רוצה להיתקע עם 3-4 משחקים שאני לא אוכל להגיע אליהם.

יש הסעות מחיפה אחי דבר עם אור ארד הסעות חיפה קריות בעברית בפייסבוק

דמיין את זה שנה הבאה עם מחזור צ'מפיונס בנוסף

אם תהיה בליגת אלופות לא תשחק שני-רביעי-שבת בכל מקרה. לפי מה שהיה עד עכשיו, מתחשבים בקבוצות שמשחקות באירופה בשיבוץ המשחקים.

אין לנו מה לדאוג מליגת האלופות. עד דצמבר נשחק פעם בשבועיים שני משחקים. אחר כך יהיו לנו חודשיים מנוחה עד פברואר עם פעם בשבוע,שמינית ורבע קשה לי להאמין שלא נעבור,השאלה היא מה יהיה משם...