Jump to content

יצאו חבילות לפלייאוף

Recommended Posts

אוהדי הקבוצה יכולים להבטיח את מקומם כבר עכשיו בחמשת משחקי הבית בשלב הפלייאוף.

סיבוב המשחקים השני של ליגת Winner יסתיים בסוף השבוע הקרוב, וכבר עכשיו ניתן לרכוש חבילת פלייאוף לכל חמשת משחקי הבית בשני הסיבובים הבאים. משחקי הפלייאוף העליון מפגישים בין שש הקבוצות הראשונות בסיום העונה הסדירה לשני סיבובים בני חמישה משחקים בכל סיבוב. למעשה כל קבוצה תארח חמישה משחקים בביתה ותצא לחמישה משחקי חוץ. מיותר לציין כי המנוי הרגיל (המנוי העונתי) "תופס" גם למשחקי הפלייאוף ואין צורך ברכישת חבילת פלייאוף. זאת ההזדמנות להיות חלק ממאבק האליפות ולהבטיח את המקום במשחק הדרבי ובמפגשים המסקרנים בין היתר מול מכבי חיפה, בני יהודה והאלופה עירוני קרית שמונה.

תאריכי משחקים:

מחזור 27 – 16/03 מכבי ת"א מארחת את מקום 6.

מחזור 28 – 30/03 מכבי ת"א מארחת את מכבי חיפה.

מחזור 30 – 06/04 מכבי ת"א מארחת את מקום 4.

מחזור 34 – 04/05 מכבי ת"א מארחת את מקום 3.

מחזור 36 – 18/05 מכבי ת"א מארחת את מקום 5.

דגשים נוספים:

- מכבי תל אביב לא תנפיק חבילה חדשה עקב גניבה/אובדן.

- כל השערים מסומנים (מלבד שער 7) והישיבה היא על פי המקום המסומן.

- חבילות נוער/חייל ניתן לרכוש לשער 7 בלבד, כאשר הכמות מוגבלת.

- חבילת הפלייאוף אינה כוללת את משחק הליגה מול בית"ר ירושלים במסגרת המחזור הקרוב.

מחירי חבילת הפלייאוף:

שער 7 – נוער/חייל 250 ש"ח, מבוגר 500 ש"ח.

שער 8 – 500 ש"ח.

שערים 2/13 – 550 ש"ח.

תא כסף – 1,100 ש"ח.

תא זהב – 2,200 ש"ח.

את חבילות הפלייאוף ניתן לרכוש בנקודות הבאות: אתר "לאן", קופת "לאן" בדיזנגוף 101 בימים א'-ה' בין השעות 09:00-19:00 וביום ו' 09:00-13:00 ובאצטדיון בלומפילד בימים א'-ה' 12:00-19:00 וביום ו' 09:00-13:00.

http://www.maccabi-tlv.co.il/iw/news/news-articles/%D7%97%D7%91%D7%99%D7%9C%D7%AA-%D7%A4%D7%9C%D7%99%D7%99%D7%90%D7%95%D7%A3/

לא מובן ההודעה של מכבי, יש לי מה להוציא תאוטו לבלומפילד עכשיו או רק מחר יהיה????

אנשים פה השתגעו, כל הכבוד למכבי... המנוי לא מטרתו להוזיל לכם את המחיר אלא להבטיח לכם כרטיסים למשחקים כמו נגד מכבי חיפה וכמו הדרבי, או כל משחק שיכול להכריע פה את גורל האליפות.

שלא לדבר על זה שיש מנויים נוער /חייל ב 250 !!! זה בדיחה, 50 שקל לכרטיס לדרבי, 50 שקל נגד מכבי חיפה

כל הכבוד למכבי שהוציאו את המנוי הזה, עכשיו בלומפילד יהיה SOLD OUT כל משחק !

לא מובן ההודעה של מכבי, יש לי מה להוציא תאוטו לבלומפילד עכשיו או רק מחר יהיה????

התקשרתי לקופות הם אמרו שיקבלו רק בסופ"ש.

לאן אמרו שימכרו באתר רק מחר.

היתרון של המיני מנויים האלה שאם הם יגמרו לא יהיו מסתננים בדרבי/חיפה וגם החציצת מקומות תיהיה על חשבון 4-5 ולא על 2/7

אנשים פה השתגעו, כל הכבוד למכבי... המנוי לא מטרתו להוזיל לכם את המחיר אלא להבטיח לכם כרטיסים למשחקים כמו נגד מכבי חיפה וכמו הדרבי, או כל משחק שיכול להכריע פה את גורל האליפות.

שלא לדבר על זה שיש מנויים נוער /חייל ב 250 !!! זה בדיחה, 50 שקל לכרטיס לדרבי, 50 שקל נגד מכבי חיפה

כל הכבוד למכבי שהוציאו את המנוי הזה !

אין מה להודות להם.

קודם כל זה אינטרס שלהם למכור את כל הכרטיסים מראש בלי קשר לייכולת הקבוצה, ולהבטיח הכנסה גדולה בכל המשחקים.

דבר שני בדרך כלל כאשר מוכרים מנוי, מוכרים אותו בהוזלה כלשהי, הפעם אין שום הוזלה וזה מאוד מכעיס שמנצלים את המצב שאנשים "עם הגב לקיר" וחייבים להזמין מנוי.

בנוסף, אין שום הנחה למנויים, אם בתור מנוי אני רוצה להביא בן משפחה לפלייאוף למה לא מגיעה לי הנחה כלשהי?

אין מה להתלונן על מחירים.

אנשים קונים את הכרטיסים, ויודעים שתמורתם הם מקבלים את המשחקים הכי טובים בארץ (נגד חיפה על האליפות ודרבי), במאני טיים, ביציעים מרכזיים באיצטדיון.

שווה ביותר למי שאין מנוי.

אין מה להתלונן על מחירים.

אנשים קונים את הכרטיסים, ויודעים שתמורתם הם מקבלים את המשחקים הכי טובים בארץ (נגד חיפה על האליפות ודרבי), במאני טיים, ביציעים מרכזיים באיצטדיון.

שווה ביותר למי שאין מנוי.

בהחלט שווה מקווה שלא יגמר הנוער אני יספיק לקנות ולא אצטרך להוציא 500 שקל

אין מה להודות להם.

קודם כל זה אינטרס שלהם למכור את כל הכרטיסים מראש בלי קשר לייכולת הקבוצה, ולהבטיח הכנסה גדולה בכל המשחקים.

דבר שני בדרך כלל כאשר מוכרים מנוי, מוכרים אותו בהוזלה כלשהי, הפעם אין שום הוזלה וזה מאוד מכעיס שמנצלים את המצב שאנשים "עם הגב לקיר" וחייבים להזמין מנוי.

בנוסף, אין שום הנחה למנויים, אם בתור מנוי אני רוצה להביא בן משפחה לפלייאוף למה לא מגיעה לי הנחה כלשהי?

המנוי הזה הוא לא בשביל להוריד את המחיר, אלא בשביל להבטיח לאנשים שהם יוכלו להיות במשחקי הכרעה של העונה ובמשחקים מול מכבי חיפה ובדרבי...

אתה לא חייב לקנות... מי שרוצה שיקנה מי שלא שילחם על כרטיס כל שבוע. צריך להגיד תודה שנתנו לך את האפשרות הזאת.

500 שקל? 100 למשחק איפה החיסכון והרווח בלקנות את החבילה הטיפשה הזאת?

לא מבין את זה באמת טעות גדולה של ההנהלה.

בהבטחת המקום באיצטדיון.

אתה (לא אתה ספציפית) לא רוצה לקנות? אחרים ישמחו לתפוס את מקומך, ושיהיה לך בהצלחה בחיפושים אחרי כרטיסים לדרבי, חיפה, ואולי אולי אולי גם משחק אליפות.

500 שקל? 100 למשחק איפה החיסכון והרווח בלקנות את החבילה הטיפשה הזאת?

לא מבין את זה באמת טעות גדולה של ההנהלה.

אין יתרון אתה אל ?הגב אל הקיר? עדיף לקנות עכשיו מאשר לקנות אחרכך ניקובים אצל ספסרים

אנשים שלא עשו מנוי מתחילת העונה לא צריכים לבכות שהמחיר גבוה מידי

אלה המחירים הרגילים ומי שרוצה להבטיח לעצמו מקום מול חיפה והפועל שיקנה את זה

מצד אחד מרגיזים אותי המחירים - 100 שקל לכרטיס זה לא הכי אטרקטיבי.

מצד שני נותים גם מנויי נוער וכן מתחשבים. (שלא תצטרכו לרוץ להלחם על כרטיסי הנוער כל פעם מחדש)

מצד שלישי מנוי פלייאוף זה סוג של מנוי הצלחות - אנשים שלא קנו מנוי בקיץ ועכשיו כשהקבוצה על הסוס רוצים להיות שם כשיש מצב לאליפות - אז למה מגיעה להם הנחה על הכרטיס כמו למי שקנה בתחילת העונה והתחייב למכבי ?

בגדול זה סתם דרכה של מכבי למקסם הצלחה (וזה בסדר) ועל הדרך קצת מקלים על האוהדים (שלא יצטרכו פרטנית לכל משחק להלחם על כרטיס באתר של לאן או לנסוע לקרית שלום באמצע החיים).

לא אהבתי בתור אוהד. אבל אני חייב להגיד בהגינות שאם הייתי בהנהלה יש מצב שבמקרה הזה הייתי נוהג אותו הדבר.

שאנשים פה יפסיקו לזיין במוח שזה להבטיח מקום במשחקי אליפות וכל זה. זה מחירים ביזיוניים לא משנה איזה משחק זה. עם כל הכבוד שכולנו מחכים לאליפות 10 שנים זה עדיין לא ליגת אלופות או אירופה. זה ליגת העלק הקטנה שלנו שבשבילנו היא הרבה אין ספק אבל למחירים כאלה זה כבר ביזיון.

המנוי הזה הוא לא בשביל להוריד את המחיר, אלא בשביל להבטיח לאנשים שהם יוכלו להיות במשחקי הכרעה של העונה ובמשחקים מול מכבי חיפה ובדרבי...

אתה לא חייב לקנות... מי שרוצה שיקנה מי שלא שילחם על כרטיס כל שבוע. צריך להגיד תודה שנתנו לך את האפשרות הזאת.

סבבה מי שיש לו 500 שקל שישלם ומי שלא שילך להזדיין.

ובוא נשכח מפרט שולי שמנויי הנוער/חייל מוגבלים בכמות והם רק לשער 7.