Jump to content

יתר משחקי המחזור - מחזור 21 בליגת העל

Brandon Roy

Recommended Posts

וואו, אשכרה מילאו את 8, 11 ועוד איזה 150 איש בשער 7. סחתיין עליהם.

נ.ב 19-1 לחיפה ככל הנראה.

שמע אחי זה באמת כמות מכובדת אבל יש להם מלא "אוהדים" במרכז שרק חוסכים כל השנה למשחקים בבלומפילד אז.....

די בחיאת אחי זה לא סטיגמה גם אם הוא באמת "השתפר" זה עדיין על הפנים...

סטיגמה, בגלל שנה שעברה.

אם תשפוט אותו נקי לא תגיד את זה.

הבעיטה שלו כרגע סבירה. מספיק בקושי לשחקן בעמדתו.

שנה שעברה הוא קיבל -נכשל- בנושא הזה (מבחינתי)

אם ימשיך בקצב הזה. יגיע לבעיטה סבירה. ואז זה יהיה בסדר.

ברור לי שבעיטה חייתית בחיים לא תיהיה לו. אבל יש לו דיוק ברגל, קצת עוצמה. שילוב בינהם. ובמצבים שצריך לתת גול ברחבה הוא יתן.

וכשהוא בחוץ? הוא ימסור.

למדוד את חיפה בבלומפילד זה (יחסית) לא מדד.

יש להם המון אוהדים מהמרכז מתקופת ההצלחות שלהם, שאין להם אפילו מנוי ומשחקים בת"א זה ההזדמנות שלהם לבוא. בטח כשהולך להם והם מנצחים 19 מתוך 15 המשחקים האחרונים שלהם.

לא רק, יש המון חיפאים שעברו לגור במרכז. נדיר למצוא את ההפך.

כדאי לנו מאוד להתחיל לחשוב על עגייב בסוף העונה שיעדיף לבוא אלינו.. אבל אם לא הוא יודע שאבוקסיס מאוד רוצה אותו

לפני חצי שנה הוא אמר לחבר שלי שהוא סגור בהפועל, אבל אם נרצה אותו מאמין שנצליח להביא. למרות שאני לא חושב שאנחנו צריכים אותו.

איך יגיל ביטון ודהן?

סבירים מינוס.

כדאי לנו מאוד להתחיל לחשוב על עגייב בסוף העונה שיעדיף לבוא אלינו.. אבל אם לא הוא יודע שאבוקסיס מאוד רוצה אותו

יש את גאל שיהיה טוב ממנו.

די בחיאת אחי זה לא סטיגמה גם אם הוא באמת "השתפר" זה עדיין על הפנים...

די אחי לא נראה שהוא יתפתח פתאום למשהו רציני.

שאלה רצינית, יש לכם דוגמא לשחקן שהיה בועט כמו ילדה ואחרי תקופה מסוימת פתאום היו לו בעיטות נורמליות?

דוגמא ? מסי

איך יגיל ביטון ודהן?

רפי דהן מעורב עד כמה שהוא יכול לדעתי.. בקשר ליגיל יש לו דקות טובות היום, קשה להגיד כי חיפה שוכבים על השער של בני יהודה

למכבי יש כרגע 2 שחקנים בקישור ההגנתי של בני יהודה(רק אחד משחק, כנראה על חשבון השני) ועוד בלם פותח.

מה שאומר, שחקנים שיקשו על היריבות, אבל מולנו אמור להיווצר בור כששלושתם לא יוכלו לשחק

בפעם המיליון - גלבאן השחקן הכי טוב בארץ, הכי יעיל.

אי אפשר להתווכח עם סטטיסטיקה, תראו את הנתונים שלו, שער גדול, ידעתי שזה בפנים עוד לפני שהכדור החופשי נבעט.

החוזה שלו נגמר בסוף השנה, אין לי מושג איך אף אחת מהגדולות לא חטפה אותו, שחקן ווינר, הייתי מת שיהיה במכבי.

יש את גאל שיהיה טוב ממנו.

לפי מה אתה אומר את זה? לפי הבוגרים? כי עד עכשיו עגייב הרבה יותר מרשים בבוגרים (לא בדיוק השוואה נכונה כי עגייב יותר זמן ממנו בבוגרים)

לפי הנוער? אל תגיד דברים סתם, גאל היה מרשים בנוער אבל מי שראה את עגייב בנוער לבן אדם לא היה אפשר להוציא את הכדור מהרגל. הכדור דבוק לו בצורה פסיכית לגמרי עובר את מי שהוא רוצה כמה פעמים שהוא רוצה.

אי אפשר להתווכח עם סטטיסטיקה, תראו את הנתונים שלו, שער גדול, ידעתי שזה בפנים עוד לפני שהכדור החופשי נבעט.

החוזה שלו נגמר בסוף השנה, אין לי מושג איך אף אחת מהגדולות לא חטפה אותו, שחקן ווינר, הייתי מת שיהיה במכבי.

אם יסגור במכבי לא תמצא פתאום סיבות להסתייג?

שחקן חופשי בקיץ.

מוכשר מאוד, אבל ממש עצלן.

שחקן מצויין, בטח כשאפשר להביא בחינם.

אבל לא רואה איפה הוא יכול להיכנס בהרכב של מכבי.

להביא אותו רק בשביל הבעיטות החופשיות - להכניס לפני בעיטה חופשית ולהוציא אותו אחריה

שניהם בסדר גמור.

דהן נלחם ממש. והגיע לו 3 חצאי צהובים. אני אוהב שחקנים שעושים מלא חצאי צהובים

חשבתי שהשאילו אותו לבני יהודה בשביל שיביא את הרגל של עזרא חבל שהוא מאכזב