Jump to content

בדיחות

הרוסונרי

Recommended Posts

מוזר שאין נושא בדיחות.

יאללה תתחילו להזרים פה

הנה אחת : לילדה בת 12 התחיל לצמוח שיער "במשולש ברמודה" היא לא הבינה מזה אז היא הלכה לאחותה הגדולה שאלה אותה מה זה השיער הזה שצמח לה, ואחותה אמרה לה שזה קוף, האחות הקטנה שלא כל כך הבינה שאלה אותה תגידי גם לך יש קוף כזה ?? אז היא אומרת לה ברור שיש לי הוא גם התחיל לאכול בננות.....

קודם כל בדיחה תמיד הרבה הרבה יותר מצחיקה שמספרים אותה ולא שכותבים אותה. אבל הנה כמה מהבדיחות היותר חזקות שאני מכיר :)

1) איזה מפקח מגיע לבית משוגעים לבדוק שאין אף "מתחזה". הוא מגיע אומר למנהל "תקרא לכולם לחדר האוכל".

כל המשוגעים מתיישבים בחדר האוכל , מקבלים צלחת ריקה וסכו"ם ואומרים להם להתחיל לאכול.

כולם מתחילים לאכול חוץ מאיזה אחד. אז המפקח אומר למנהל "נראה לי שעלינו פה על אחד".

הם מתקרבים אליו ואומרים לו "למה אתה לא אוכל?"

אז הוא עונה להם "אני מחכה שהאוכל יתקרר..."

2)איזה כורדי אחד יושב עם חברים שלו במסעדה. פתאום הוא מקבל שיחת טלפון ומתחיל לבכות.

בוכה בוכה בוכה , שואלים אותו "מה קרה?". אז הוא אומר "אבא של מת".

כולם מרגיעים אותו וזה , ואיך שהוא מתחיל להרגע הוא מקבל עוד טלפון ומתחיל לבכות עוד יותר.

אז שואלים אותו "מה קרה עכשיו??". אז הוא אומר "אח שלי התקשר.... גם אבא שלו מת"

3)זוג נשוי מנסה לתפוס מונית.

אחת המוניות עוצרת להם אז הגבר שואל את הנהג "תגיד כמה זה מפה עד לדיזינגוף?"

אז הנהג אומר לו "20 שקל"

אז הגבר שואל אותו "כמה זה אני ואשתי מפה עד לדיזינגוף?"

הנהג אומר לו "גם 20 שקל"

אז הגבר מסתובב ואומר לאשתו "אמרתי לך שאת לא שווה כלום" :)

זוג הורים רוצים לעשות סקס רועש מבלי שילדיהם יבינו מה הם עושים.

הם מחליטים להשתמש במילת קוד "פלאפל" (איך אני אוהבת את הפלאפל שלך!!! פלאפל!!! פלאפל!!!!)

בבוקר, הבת שלהם אומרת לאמא:"אמא, נכון אכלת אתמול בלילה פלאפל?"

אז האמא עונה:"כן, מה... שמעת?"

והילדה עונה:"לא... פשוט נשאר לך טיפה טחינה על הפרצוף..." :yellow_cool1:

אין דבר יותר מפחיד מלשמועה בטיסה ערבי אומר איזה שיעמון בה לי להיתאבד

לא,לא בלי בדיחות כאלה של "מכירים את זה ש...", "אין דבר יותר מעצבן מ..."

ברמן משתעמם על הבאר מחוסר עבודה עד שנכנס ברווז לפאב, מתיישב על הבאר ומבקש בירה

הברמן קצת נדפק למראה העניין ובוהה בברווז, הברווז מתחיל להתעצבן ומבקש שוב

הברמן מוזג לו וישר מתקשר לחבר שלו, בעל קרקס. הברמן: "אחי אתה לא מאמין, יושב לי על הבאר ברווז מדבר ששותה בירההה!!!!1"

החבר: "מה אתה אומר, אתה חייב לארגן לי אותו זריז למה הולך לי פה די חלש"

הברמן אומר שיבדוק את המצב ופונה לברווז "שמע גבר, יש לי הצעה מעניינת בשבילך, מה אתה עושה בימים אלו?"

הברווז: "אני? אני עושה טיח"

הברמן: "וואלה, תראה, יש לחבר שלי קרקס והוא ישמח להעסיק אותך"

הברווז: "מה יש לו קירות בקרקס?"

הברמן: "לא אחי, זה אוהל ענק"

הברווז: " אה, אז בשביל מה הוא צריך טיח?"

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

ברווז שעושה טיח יא אחושילינג!!!

הכי גדולה בפער!!!!

איזה זוג רוצו לעשות את זה אבל הילדים שלהם התעלקו להם על הצורה, ישב הבעל החכם ומצא רעיון גאוני:

בשעת ארוחת הערב אבא יכנס לחדר שינה, אחרי כמה דקות אמא תגיד שאין לה תאבון ותלך גם לחדר השינה והזוג הרומנטי יחגוג.

שעת ארוחת הערב הגיע, האבא הולך לחדר שינה, האמא באמצע לאכול וזורקת לחלל הבית "אין לי תאבון" והולכת לחדר שינה.

אחרי כמה דקות, מאור (הילד הקטן שבמשפחה) הולך לדלת של החדר שינה, מציץ בחור של הדלת, רץ בחזרה לשולחן ומתחיל לאכול בא-ט-ר-ף, הילדים לא מבינים "מאור מה קרה"?

ענה מאור: מי שלא מסיים לאכול, אבא מז**ן לו ת'צורה!

Guest שולח פקס

איזה אחד נכנס לבית משוגעים, עכשיו כל אחד שרואה אותו שם לו כאפה, הוא נכנס לחדר של המנהל אומר לו, למה הוא כולם שמים לי כאפות? המנהל אומר לו שזה הדרך שלהם להגיד שלום. האיש יוצא מהחדר פתאום איזה אחד שם לו 10 כאפות, האיש שוב נכנס לחדר של המנהל אומר לו למה הבחור הזה שם לי 10 כאפות ולא אחד? המנהל אומר לו תכיר זה שאול המגמגם

אני כמעט בטוח שאף אחד לא מכיר תבדיחה הזאתי : סוס אחד יושב בכיף על הבוקר במרפסת שלו שותה קפה, מסתכל למטה רואה את החמור עובר ליד הבית צועק לו חמור חמור בוא תעלה נשב על איזה כוס קפה, החמור מתלהב עולה למעלה יושבים בכיף שותים קפה, החמור מתחיל להסתכל על הבית רואה שכל הקירות מלאים בתמונות של הסוס מכל מיני מירוצים שהוא זכה,אולימפיאדות,מדליות זהב, החמור היה המום מגדולתו של הסוס וכמה שהוא מפורסם שהוא יצא מהבית שלו הוא פשוט היה נלהב ממה שהוא ראה, יום אחד החמור יושב במרפסת שלו ורואה את אותו סוס עובר מתחת לבית, החמור צועק לו סוס סוס בוא תעלה אליי נשב נשתה קפה, בזמן שהסוס עולה אז החמור רואה שכל הבית שלו ריק ואין לו תמונה אחת או איזה מדליה שהוא יכול להתגאות בה, מחפש בכל הבית ומוצא תמונה קטנה של זברה הוא תולה אותה על הקיר מיד לפני שהסוס נכנס, בקיצור הם יושבים מדברים צוחקים הסוס מתחיל להסתכל על הבית על הקירות לא רואה כלום אומר לעצמו מזה החמור הזה, פתאום הוא קולט תמונה קטנה של זברה תלויה על הקיר שואל את החמור תגיד מזה התמונה הזאת ? אז החמור עונה לו באדישות: אהה זה מהתקופה שלי ביובנטוס ..... חחחח קצת ארוך וגם שמספרים אותה בעל פה נשמע יותר טוב אבל בדיחה חזקה

שמע, שברת אותי מצחוק

ללא ספק הכי מצחיק בנתיים

איזה אחד היה על אי בודד איזה עשר שנים. פתאום יוצאת לו מתוך המים אחת בלונדינית שווה רצח לבושה כולה בגד צלילה כזה צמוד שואלת אותו כמה זמן אתה פה? ההוא אומר לה וואלה איזה עשר שנים כבר. היא שואלת אותו עשר שנים לא עישנת סיגריה טובה? ומוציאה מהכיס קוספת סיגריות ונותנת לו לעשן. ההוא מפסוט אש ואז היא אומרת לו עשר שנים לא שתית בירה טובה? ומוציאה מהכיס בירה קרה ונותנת לו לשתות. ההוא כולו מפסוט מהחיים בינתיים ההיא מתחילה לפתוח תרוכסן של החליפה ואומרת לו עשר שנים לא שיחקת עם בחורה? פתאום ההוא קם באטרף "נו תשבעי באמא שלך שהבאת לפה מטקות?!"

סוייר היה על אי בודד איזה עשר שנים. פתאום יוצאת לו מתוך המים אחת בלונדינית שווה רצח לבושה כולה בגד צלילה כזה צמוד שואלת אותו כמה זמן אתה פה? ההוא אומר לה וואלה איזה עשר שנים כבר. היא שואלת אותו עשר שנים לא עישנת סיגריה טובה? ומוציאה מהכיס קוספת סיגריות ונותנת לו לעשן. ההוא מפסוט אש ואז היא אומרת לו עשר שנים לא שתית בירה טובה? ומוציאה מהכיס בירה קרה ונותנת לו לשתות. ההוא כולו מפסוט מהחיים בינתיים ההיא מתחילה לפתוח תרוכסן של החליפה ואומרת לו עשר שנים לא שיחקת עם בחורה? פתאום ההוא קם באטרף "נו תשבעי באמא שלך שהבאת לפה מטקות?!"

לא זוכר מאיזה נושא זה, אבל הנה כמה בדיחות מעולות שהיו פה פעם:

באקדמיה הצבאית של רוסיה התקיימה הרצאה בקשר לבעיות פוטנציאליות ואסטרטגיות מלחמה. בסוף ההרצאה, הגנרל נתן זמן לשאלות ותשובות.

אחד הקצינים שואל :

האם תהיה מלחמת עולם שלישית והאם רוסיה תאלץ לקחת בה חלק.

הגנרל עונה בחיוב.

והקצין שואל: מי יהיה האויב שלנו?

הגנרל טוען שכל ההיבטים מצביעים על סין.

כל הנוכחים באולם מופתעים. ואז שואל הקצין:

אבל גנרל, אנחנו רק 150 מיליון והם 1500 מיליון - הנוכל לנצח אותם ?

אז הגנרל משיב: תחשוב על כך היטב. במלחמות המודרניות לא חשובה הכמות אלא האיכות.הנה תראה לאחרונה, במזרח התיכון, 5 מיליון יהודים נלחמים כנגד 50 מיליון ערבים והיהודים תמיד מנצחים.

ואז הקצין שואל: האם יש לנו מספיק יהודים?

-------------------------------

כתבת אחת באה לגונ'גל של טרזן שואלת אותו: "טרזן אתה חי לבד כל הזמן איך אתה שותה מים?"

אומר לה "יש פה נהר כמה מטרים ימינה שותה מים מתחרץ עושה שמה הכל עם מים".

טוב אומרת הכתבת "ואיך אתה אוכל?" טרזן אומר לה: "יש פה מצד שמאל עדר של פרות, פעם בשבוע תופסים פרה שוחטים אותה ואתה שבע לכל השבוע".

טוב אומרת הכתבת "ואיך אתה מספק את עצמך? הרי אתה בן יחיד פה ואין עוד נשים".

טרזן עונה לה "פה אם ממשיכים ישר יש עץ גבוה, אני מטפס לשם. יש שם חור בדיוק כמו שצריך מכניס את הזין ועושה מה שצריך לעשות".

הכתבת אומרת לו "טוב אתה רוצה שאני אהיה הראשונה שלך?"

טרזן אומר לה "בשמחה". ההיא באה ערומה שוכבת וזה, אחרי שנייה טרזן מביא לה בעיטה אבל מזה בעיטה בכוס מפוצץ לה תצורה,

היא משתגעת אליו וצורחת עליו מה אתה משוגע?! אתה מטומטם?!

טרזן אומר לה "רק בדקתי שאין שם סנאים".

-------------------------------

שבט אינדיאני שואל את הציף שלו איך יהיה החורף הקרוב, הולך הציף לחזאי ושואל אותו. אומר לו החזאי שכנראה יהיה די

קר אבל שיבוא עוד חודש לקבל פרטים מדוייקים יותר. חוזר הציף לשבט ואומר להם לאסוף עצים כי כנראה יהיה קר.

אחרי חודש חוזר הציף לחזאי ואמר לו החזאי שכנראה יהיה ממש קר. הולך הציף לשבט ואומר להם לאסוף הרבה עצים כי

יהיה ממש קר.

אחרי שבועים חוזר הציף לחזאי ושואל מה יהיה באופן סופי, ואומר לו החזאי שיהיה חורף קר במיוחד.

שואל אותו הציף איך הוא יודע את זה, אומר לו החזאי, שהאינדיאנים אוספים השנה הרבה עצים לחורף אז כנראה שיהיה

מאוד קר השנה...

הבדיחה על הברווז המסריח הזה בקושי הצחיקה אז והיא אפילו פחות מצחיקה היום. לא מבין מה כולם מתלהבים.

התרומה שלי לנושא:

יום אחד כיפה אדומה באה לבקר את סבתא. כיפה אדומה שואלת:

סבתא, למה יש לך עיניים כל כך גדולות?

וסבתא עונה: כדי שאוכל לראות אותך יותר טוב!

וסבתא, למה יש לך אוזניים כל כך גדולות?

סבתא עונה: זה, חמודה, כדי שאוכל לשמוע אותך יותר טוב!

כיפה אדומה ממשיכה לשאול: תגידי סבתא, למה יש לך אף כזה גדול?

הסבתא עונה: כדי שאני אוכל להריח את האוכל שאני מכינה לך, חמודה.

כיפה אדומה שואל שוב: וסבתא, למה יש לך פה כזה גדול?

אז הסבתא מסתכלת עליה ועונה: מייד'לה, ראית את הזין של סבא?

ילדה אחת הולכת לאמא שלה שואלת אותה אמא אמא בת כמה אני? אז אמא שלה עונה לה "את בת 7 חמודה שלי".

אחרי זה היא הולכת לסבא שלי סבא סבא בת כמה אני? אז סבא שלה מוריד לה את התחתון שם לב שתי אצבעות בכוס, מריח, טועם ועונה לה - את בת 7 חמודה שלי. הילדה שואלת אותו איך אתה יודע סבא? הוא עונה לה "שמעתי את אמא".

הבדיחה על הברווז המסריח הזה בקושי הצחיקה אז והיא אפילו פחות מצחיקה היום. לא מבין מה כולם מתלהבים.

התרומה שלי לנושא:

יום אחד כיפה אדומה באה לבקר את סבתא. כיפה אדומה שואלת:

סבתא, למה יש לך עיניים כל כך גדולות?

וסבתא עונה: כדי שאוכל לראות אותך יותר טוב!

וסבתא, למה יש לך אוזניים כל כך גדולות?

סבתא עונה: זה, חמודה, כדי שאוכל לשמוע אותך יותר טוב!

כיפה אדומה ממשיכה לשאול: תגידי סבתא, למה יש לך אף כזה גדול?

הסבתא עונה: כדי שאני אוכל להריח את האוכל שאני מכינה לך, חמודה.

כיפה אדומה שואל שוב: וסבתא, למה יש לך קירות מסויידים כ"כ טוב?

אז הסבתא מסתכלת עליה ועונה: מייד'לה, ראית פעם ברווז שעושה טיח?

גדול.

לאיזה אחד היה תוכי זיין, קילר רציני.

פמפם את כל הנקבות בכלוב, יום ולילה, הבנאדם התעצבן וזרק את התוכי לכלוב של הנמרים. "נראה אותו עכשיו" אמר לעצמו.

חוזר למחרת, וקולט את התוכי מפמפם את הנמרה. חטף חום, וזרק את התוכי למקפיא, "נראה אותו עכשיו" אמר לעצמו הגניב חיוך של ניצחון, אחרי שבוע הוא פותח את המקפיא וקולט את התוכי מזיע!

כולו ברעל, לא מבין מה הוא, עושה לתוכי "איך אתה מזיע? איך לא קפאת?"

עושה לו התוכי "ניסית פעם לזייין עוף קפוא?"