Jump to content

מכבי מנוהלת על ידי זרים - מפריע לכם?

Recommended Posts

חודש עד המהומה והכתבות בידיעות ואצל הזונה בוואן שהשחקנים לא מרוצים...

אפילו אופירה אמרה אתמול "הגיע הזמן שהשחקנים של מכבי שרובם שחצנים יעבדו קשה ויפסיקו להתלונן".

זה לא סוד שלחלק מהשחקנים במכבי המצב הקיים מצויין, הם לא רוצים להתקדם, רק לרוץ ריצה קלה שעה וחצי ביום ולקבל את ה3 מליון שקל שלהם בשנה.

אני מקווה מאוד שמי שיחפף יעוף ליציע.

אפילו אופירה אמרה אתמול "הגיע הזמן שהשחקנים של מכבי שרובם שחצנים יעבדו קשה ויפסיקו להתלונן".

זה לא סוד שלחלק מהשחקנים במכבי המצב הקיים מצויין, הם לא רוצים להתקדם, רק לרוץ ריצה קלה שעה וחצי ביום ולקבל את ה3 מליון שקל שלהם בשנה.

אני מקווה מאוד שמי שיחפף יעוף ליציע.

אופירה גם אמרה שחיים רביבו לא היה מעורב עם גורמים עבריינים ושברקו הדבר הכי טוב לנבחרת...נו אז אמרה..ו..?

זה לא סוד?

אני מקווה מאוד שאתה ויואב צודקים ואני טועה.

פשוט מיטש צריך להוכיח את עצמו.

יש לך שחקן בעייתי.

אני במקומם שם לו תנאי קטן:

אתה מגיע אחרי הפציעה ללא משקל עודף.

על כל קילו 100 אלף דולר קנס, מעל 5 ואתה עף מהקבוצה ולא מעניין אותי מה המחיר.

כנ"ל עטר והסתבכויות.

אם זה יהיה ככה אני אאמין במיטש.

כל עוד זה לא ככה? כולי פחד שהחרא שוב יצוף...

אין אמונה בשום דבר כרגע רק במה שהעיניים רואות.

אופירה גם אמרה שחיים רביבו לא היה מעורב עם גורמים עבריינים ושברקו הדבר הכי טוב לנבחרת...נו אז אמרה..ו..?

זה לא סוד?

אני מקווה מאוד שאתה ויואב צודקים ואני טועה.

פשוט מיטש צריך להוכיח את עצמו.

יש לך שחקן בעייתי.

אני במקומם שם לו תנאי קטן:

אתה מגיע אחרי הפציעה ללא משקל עודף.

על כל קילו 100 אלף דולר קנס, מעל 5 ואתה עף מהקבוצה ולא מעניין אותי מה המחיר.

כנ"ל עטר והסתבכויות.

אם זה יהיה ככה אני אאמין במיטש.

כל עוד זה לא ככה? כולי פחד שהחרא שוב יצוף...

אין אמונה בשום דבר כרגע רק במה שהעיניים רואות.

הלוואי שזה יקרה סוף סוף.

האמת, לא נראה לי שעטר יישאר, שנה שעברה הוא נשאר רק כי ישבו עליו חזק מאוד. השנה זה לא יקרה.

סיכוי גדול שזה יעשה טוב לקבוצה, למרות שיצחקי הוא המושך בחוטים מביניהם.

אני מבסוט.

אין ספק שמיקצועית הם יותר טובים מהישראלים.

הם לא נגועים בעסקנות ובאינטרסים בקבוצה.

הם לא באים לגזור קופון, שניהם ויתרו על הצעות טובות יותר וזה שלב קריטי בשבילם להצליח מקצועית ולהוכיח את עצמם בשביל להתקדם.

זרים טובים יותר אמורים להגיע.

וגם השחקנים פה צריכים להיות שמחים שיש להם הזדמנות ללמוד מהטובים ביותר.

...רק דבר אחד - תורג'מן צריך

להיות עוזר מאמן שיוכל ללמוד מה-2 ועוד שנתיים להיות המאמן הראשי וככה זה צריך להמשיך

מפריע? מבורך.

זה לא עניין של ישראלי או זר, זה עניין של אנשי מקצוע מול עסקנים. אם היה ישראלי עם קבלות, ברמה גבוהה וגם קשרים (זה חלק מהעניין), אז אין בעיה. אבל אין כזה, ומי שהגיע למכבי זה כנראה הכי איכותי שאפשר להביא לישראל.

קצת לא קשור אבל אני חייב לשאול ...

מה זה החרטה הזה בישראל שיש גם ג'נרל וגם מנג'ר? אם יש מאמן אז שהוא ייבחר תשחקנים!

כמו באנגליה פרגסון הוא ג'נרל מנג'ר לא רק מנג'ר ...

הכי עיצבן אותי אז שנימני כביכול היה ג'נרל וגם שחקן אז במקום שהבעלים ייפטר את המאמן (אלי כהן) נתנו לאבי לפטר אותו... וגם קצת מוזר שמישהו בוחר לך תשחקנים ואם אתה נכשל אם אותם שחקנים מפטרים אותך ולא תג'נרל ...

קצת לא קשור אבל אני חייב לשאול ...

מה זה החרטה הזה בישראל שיש גם ג'נרל וגם מנג'ר? אם יש מאמן אז שהוא ייבחר תשחקנים!

כמו באנגליה פרגסון הוא ג'נרל מנג'ר לא רק מנג'ר ...

הכי עיצבן אותי אז שנימני כביכול היה ג'נרל וגם שחקן אז במקום שהבעלים ייפטר את המאמן (אלי כהן) נתנו לאבי לפטר אותו... וגם קצת מוזר שמישהו בוחר לך תשחקנים ואם אתה נכשל אם אותם שחקנים מפטרים אותך ולא תג'נרל ...

זה לא ג'נרל ומנג'ר חחח זה ג'נרל מנג'ר וקאוץ (coach)

אז הגיע מאמן הנוער של ברצלונה, והגיע בנו של קרויף, מי ישמע? יש התלהבות רגעית בגלל האנשים שהגיעו, אבל אני יודע שהעסק פה הוא בדיחה.

בעלים קנדי, נציג בעלים יווני, מנהל ספורטיבי הולנדי, מאמן ספרדי. איש מקצוע ישראלי בהנהלה או על הקווים? אף לא אחד.

כרגיל אנחנו אלופי הקיץ, כרגיל יש התלהבות וכל החארטה אבל אני יודע שהעסק פה הוא בדיחה ולפחות חצי מהאנשים שנמצאים פה לא ישארו בעוד שנתיים, ותבדקו אותי.

הדבר היחיד שטוב במכבי היום הוא הנוער של המועדון, אבל לא באמת יוצא מזה משהו כי הבוגרים מקלקל הכל.

ואם השנה היה לי קשה להזדהות עם מכבי, אז מה יהיה השנה? אין איש אחד שאני יכול להצביע עליו במועדון הזה שהוא יכול לשמש לי כמודל לחיקוי, או כאישיות שאפשר לסמוך עליה, אחד שיש לו

עבר במועדון או עבר בספורט הישראלי.

יהיה מה שיהיה, זו בנייה לטווח הקצר, לא לארוך.

אז הגיע מאמן הנוער של ברצלונה, והגיע בנו של קויף, מי ישמע? יש התלהבות רגעית בגלל האנשים שהגיעו, אבל אני יודע שהעסק פה הוא בדיחה.

בעלים קנדי, נציג בעלים יווני, מנהל ספורטיבי הולנדי, מאמן ספרדי. איש מקצוע ישראלי בהנהלה או על הקווים? אף לא אחד.

כרגיל אנחנו אלופי הקיץ, כרגיל יש התלהבות וכל החארטה אבל אני יודע שהעסק פה הוא בדיחה ולפחות חצי מהאנשים שנמצאים פה לא ישארו בעוד שנתיים, ותבדקו אותי.

הדבר היחיד שטוב במכבי היום הוא הנוער של המועדון, אבל לא באמת יוצא מזה משהו כי הבוגרים מקלקל הכל.

ואם השנה היה לי קשה להזדהות עם מכבי, אב מה יהיה השנה? אין איש אחד שאני יכול להצביע עליו במועדון הזה שהוא יכול לשמש לי כמודל לחיקוי, או כאישיות שאפשר לסמוך עליה, אחד שיש לו

מי קבע שישראלי זה טוב?? מה עשינו בכדורגל העולמי?!

הביאו לך מאמן שמיועד לחזור להיות המאמן של בארסה ב' ואח"כ הבוגרים

אלללה תוך 5 שנים מכבי כדורסל!!

באמת שאני לא מבין מאיפה אתה מביא את השטות הזאת כל פעם מחדש...

איך ולמה שתוך 5 שנים נהפוך למכבי כדורסל?!

מה שמפריע באמת זה שהמנהלים האלה ידעו על שחקנים שעושים שביתה ולא עשו כלום!

רק אחד וחצי מהם וגם זה חצי נכון.

אחת התגובות שלהם היא הבאת שני הספרדים והמסר לשחקנים ברור.... עכשיו זה הראש שלכם.

אז כן, השחקנים מתבכיינים לאופריע ממש יעזור להם

מציע להם במקום לטחון לפות ואת אופירע להתחיל לעבוד ולהזיע

כי מי שיבוא שמן לאימון פתיחה לא יוכל יותר להפוך שולחנות בדרך להרכב

"הצבר"

אז הגיע מאמן הנוער של ברצלונה, והגיע בנו של קרויף, מי ישמע? יש התלהבות רגעית בגלל האנשים שהגיעו, אבל אני יודע שהעסק פה הוא בדיחה.

ואם השנה היה לי קשה להזדהות עם מכבי, אז מה יהיה השנה? אין איש אחד שאני יכול להצביע עליו במועדון הזה שהוא יכול לשמש לי כמודל לחיקוי, או כאישיות שאפשר לסמוך עליה, אחד שיש לו

טול קורה מבין עינייך(או מבין הכדורגל הישראלי יותר נכון)!

תלמדו מהטובים ביותר. וכן מאמן הנוער של ברצלונה שווה פי מיליון מכל מאמן בכיר שיש בישראל.

אני חותם על זה, בלי להכיר בכלל את אבנר גרסיה(ככה אני אתחיל לקרוא לו מעכשיו) הזה.

עם ישראלים לא הצלחנו מי יודע מה ב10 שנים האחרונות, אולי הגיע הזמן לרענן את השורות... הרי זה לא שיהיו עכשיו על המגרש 11 לא-דוברי עברית.

הלוואי שזה יקרה סוף סוף.

האמת, לא נראה לי שעטר יישאר, שנה שעברה הוא נשאר רק כי ישבו עליו חזק מאוד. השנה זה לא יקרה.

סיכוי גדול שזה יעשה טוב לקבוצה, למרות שיצחקי הוא המושך בחוטים מביניהם.

כרגע פשוט אין לו הצעות רציניות זאת האמת הלא כל כך מפתיעה.

ולכן מסתמן שהוא ישאר למרות שהוא בוודאי היה מעדיף לעבור אם הייתה מגיעה הצעה אטרקטיבית מליגה בכירה.

ואם אני מכיר את החפיפניקים במכבי נכון שנה הבאה נראה הרבה שחקנים "פצועים" באימוני אמצע השבוע...רק שאצל גרסיה נראה לי שמי שיהיה "פצוע" באימונים יהיה גם "פצוע" בשבת.

ואם כבר אתם מחפשים משהו טוב בהחתמות האלה - אני רוצה לשמוע עכשיו שחקני נוער במכבי שחושבים שללכת לבלגיה זה "להשתדרג". אין קבוצה בבלגיה שמציעה את העניין המקצועי והחשיפתי שמכבי כרגע מסוגלת לתת עם יורדי וגרסיה (תן שנים טובות איתם ויש לך שלושה אנשי כדורגל סופר מוערכים ביבשת שימליצו עליך: יורדי, יוהאן, וגרסיה - זה שווה יותר מכל קלטת או סוכן)

ועוד משהו טוב: מת לראות איך אוסקר מעצב את מיכה קהת לוגאסי דאבור וורד - מבחינתם זה הדבר הכי טוב שיכל לקרות להם. לקבל אנשים ברמה הזאת במקום החפיפניקים שיש בארץ בשלב כל כך קריטי בקריירה שלהם - לדעתי יכול לצמוח פה זהב.

גרסיה: "יש כמה שחקנים בנוער של בארסה שיכולים לשחק במכבי תל אביב" :o :o :o :o :o :o :o :o

הוא אמר שאין שום תכנון, אבל שיש שחקנים מהנוער של ברצלונה שמספיק טובים מבחינת הרמה שלהם כדי לשחק בקבוצות ארץ.

מכאן ועד "יש סיכוי שאני אביא איתי שחקנים" המרחק הוא עצום. סה"כ שאלו אותו שאלה ויצא ממנה עם תשובה שמחמיאה לשחקנים שלו.