Jump to content

אקסים ומושאלים

שורה

Recommended Posts

מוסקרה (פתח בשער בכל המשחקים) וגררו (כבש את השער השני בניצחון 3:1 על בוליביה, במצב של 1:1) מעפילים עם פנמה לרבע גמר הקופה אמריקה. ייפגשו את הקבוצה שתסיים במקום הראשון בבית של קולומביה וברזיל.

דיווחים שקארצב בסין במתווה השאלה, מעניין אותי כמה מכבי רצו להשאיר אותו כי יש לי תחושה שכן רצו
מהסיבה שלא יצאה הודעת פרידה ושהוא עדיין בסגל הקבוצה באתר והשנה הם מעדכנים את זה די מהר בכפוף לאירועים.
חבל נתן דווקא אחלה חצי עונה במיוחד שיוריס היה פצוע 

לפני1 שעה , קמחי said:

אתה לא לבד

לא התקדם מילימטר מאז ההופעה הראשונה אצלנו

אי אפשר להתקדם שאתה מגיל 18 כל הזמן עסוק בחוזים ומסביב. 

ייאמר לזכותו שהוא מוציא מעצמו, כלכלית, 120%. לפעמים זה כל מה שחשוב. 

יש כאלה שרק מתעסקים בחוזים וסוכנים ולא עושים 5% ממה שהוא עשה עד גיל 24. 

אני בכלל לא אופתע אם מכבי רצו להשאיר אותו כמו שמשאירים פה את אבישי כהן, בלטקסה מלדה ועוד כמה כאלה. 

הקבוצות בליגה לא משחררות לנו שחקנים במיליונים.. ואנחנו משאילים בחינם לכל קבוצה זבל שדופקת אותנו אחר כך במליון יורו....

16 דקות לפני, danielone said:

הקבוצות בליגה לא משחררות לנו שחקנים במיליונים.. ואנחנו משאילים בחינם לכל קבוצה זבל שדופקת אותנו אחר כך במליון יורו....

רק תקלוט מה אנחנו עושים - 

הגבלת הזרים משרתת אך ורק את הקבוצות אמצע טבלה שכל שחקן סביר שלהן, הביקוש שלו עולה ואפשר לקנות רק אם אתה משלם הרבה מעבר לשוויו הכלכלי שמחוץ לבועה של ישראל. הרי שחקן כמו עדי יונה, לעולם אף קבוצה בלגית לא הייתה משלמת עליו יותר מ - 700 או מיליון יורו. אבל כאן השווי שלו הוא פי 2.5. למה? היצע וביקוש בגלל הגבלת זרים. אז זה החוזק שלהם. מה החוזק שלנו בתוך המגבלת זרים? הרבה שחקנים שאולי לא מתאימים למכבי, אבל מאוד מתאימים לקבוצות האלה להמשיך ולשרוד בליגה בכדי לשדוד אותנו בהמשך כשיש שחקן שאנחנו רוצים. השחקנים שאנחנו הבאנו להפועל י-ם בסבירות גבוהה השאירו אותם בליגה ושווים להם כנראה באזור ה 5 או 6 מיליון שקל ובנתיים מוכרים לך שחקן שאתה רוצה לחו"ל. זה חוסר הבנה בסיסי איך הדברים עובדים כאן. 

אופי כרתים אישרה: גלזר יימכר לניז'ני נובגורוד

גורמים בקבוצה היוונית מסרו ל'גאזטה' כי הקשר הישראלי יעבור אחרי עונה אחת לליגה הרוסית ומאמינים שהכול יושלם בתוך 24 שעות. רשם 27 הופעות העונה

6 דקות לפני, הישראלי היפה said:

אופי כרתים אישרה: גלזר יימכר לניז'ני נובגורוד

גורמים בקבוצה היוונית מסרו ל'גאזטה' כי הקשר הישראלי יעבור אחרי עונה אחת לליגה הרוסית ומאמינים שהכול יושלם בתוך 24 שעות. רשם 27 הופעות העונה

יש לנו 20 שקל דמי סולידריות של פיפ"א מהעניין הזה או כלום?

אגב,אם גלוך נמכר ב25 מיליון אנחנו אמורים לקבל 600 אלף אירו(אבל אני ממש מקווה שיגיע לפרמיירליג כי כל קבוצה שם תדפוק עליו מחיר מוגזם שטוב לנו).

8 דקות לפני, Raumdeuter said:

יש לנו 20 שקל דמי סולידריות של פיפ"א מהעניין הזה או כלום?

אגב,אם גלוך נמכר ב25 מיליון אנחנו אמורים לקבל 600 אלף אירו(אבל אני ממש מקווה שיגיע לפרמיירליג כי כל קבוצה שם תדפוק עליו מחיר מוגזם שטוב לנו).

יש לנו אחוזים ממכירה עתידית שיתממשו במעבר הזה.

צטט

דן גלזר חתם הערב (שלישי) רשמית על חוזה לשלוש שנים בניז'ני נובגורוד הרוסית. הקשר בן ה-27 נרכש מאופי כרתים אחרי עונה אחת ביוון ויעבור לתחנה חדשה באירופה. הוא חתם באמצעות סוכן השחקנים שחר גרינברג ורוסטיק גולדשטיין שייצגו את הקבוצה הרוסית במשא ומתן, וצפוי להשתכר כ-275 אלף יורו לעונה.

בחייאת בכמה קנו אותו?

לפני3 שעות , Double said:

צנציפח מדווח כי טננבאום חתם בטבריה

המטומטם הזה אפילו לא כתב שהוא זכה ב3 אליפויות עם מכבי.
-_-

האמת שממש מסקרן אותי לראות את טננבאום. אולי כמה טיפולים בחמי טבריה יעשו לו טוב והוא יצליח לזנק ולרדת לקרקע בתור התחלה.

לפני4 שעות , אקיטה said:

האמת שממש מסקרן אותי לראות את טננבאום. אולי כמה טיפולים בחמי טבריה יעשו לו טוב והוא יצליח לזנק ולרדת לקרקע בתור התחלה.

עדיין חידה עצומה בשבילי איך נתנו לו לשחק בגביע. 

היה לנו מאמן שוערים עם ניסיון של מעל עשור בפריימריליג...מה, הוא לא ראה את זה? אין מצב. 

On 12.7.2024 at 19:51, Brandon Roy said:

עדיין חידה עצומה בשבילי איך נתנו לו לשחק בגביע. 

היה לנו מאמן שוערים עם ניסיון של מעל עשור בפריימריליג...מה, הוא לא ראה את זה? אין מצב. 

בא לפה לבטן גב ופחות לעבוד, אין הסבר הגיוני אחר. אלוף פרמייר ליג לא מסוגל לראות שמדובר בגופה מהלכת? בחייאת