Jump to content

הפועל עכו נגד מכבי ת"א | ליגת העל 11/12 | מחזור 12

Mushon_11

Recommended Posts

הבעיות שאנחנו רואים הם בעיות שאנחנו רואים כל העונה וגם חלק נכבד מהעונה הקודמת.

הציפות במרכז, ההצטרפות הדלה להתקפה והגנה שכל משחק משתנה ולא מייצרת יציבות ותקשורת האחד עם השני. הגול הראשון הוא תוצאה קלאסית של חוסר תקשורת ויציבות הגנתית שניבאלדו נוגח על הגב של ורד שעומד לפניו בכלל ומתכופף והכדור מגיע לקפילוטו.

אלו היו טעויות מאוד בולטות נגד בית"ר ועוד כמה משחקים העונה. פחות מלחיץ ההפסד אלא זה שאיוניר ועוזריו כבר כמה משחקים לא רואים את זה ולא מנסים לעבוד נקודתית על מנת לפתור את אלו.

לא צריך להיות גאון, אלא רק מהסתכלות בהרכב, בכדי להבין שאם אין לך פלקאו בחוד, לא תשים גול. אין הצטרפות ותנועה של איש אחד לא מספיקה.

במחצית החילוף הצפוי ל4-4-2 - לוגסי/פונצ'ץ'/מדו בקונאטה? נקווה שלא נצטרך... :whistling:

באמת שאני מעריך את מוטי, אבל למה לטעות פעם אחת פעם? בשביל לנסות לתקן אחרי זה?

תקדים תרופה למכה, תפסיק כבר לשנות מערכים!

איוניר הזבל הזה איבד את הקבוצה

בושה וחרפה שפונצ'ץ מקבל אדום שני ברצף

אם זו המרות שהוא מטיל על השחקנים הצעירים שלו

הוא לא שווה כלום

ועדיף שגולדהאר יעיף אותו כמה שיותר מהר

החילוף היחיד שאני יכול לחשוב עליו בשביל להכניס משהו לרשת, זה עוד חלוץ(עדיף קונאטה, יכול לעזור בירידה להגנה ולשרוף את קו ימין) על חשבון דאבור החלש, אבל לא רק הוא מציג יכולת ירודה.

אני מעדיף את קולאוטי.

אמנם קונאטה עוזר גם בהגנה ויש לו את המהירות כשיוצאים למתפרצות, אבל הדבר היחיד שאנחנו צריכים כרגע זה מישהו שיידע מה לעשות כשהוא מגיע לשער.

הנה עוד אחד שחושב שהוא הכי מבין.

נגיד ופיטרנו עכשיו את איווניר , את מי אתה מביא לאמן?

ראובן עטר או כל מאמן שכבר אימן קבוצה גדולה

תאמין לי, אין מה לראות!

חושך, גועל נפש, זבלים

אם אתה חכם גם אל תבוא לדרבי

חבל, רק תתאכזב

אפשר את הניקוב שלך?

כל המשחק הזה של מכבי היה צפוי מראש בגלל ההרכב שמוטי העלה. למה לשחק עם שלושה קשרים אחוריים? למה לשחק עם חלוץ אחד כאילו באת להוציא תיקו.

נמאס כבר מכל השינויים האלה בהרכב. כל שבוע ההגנה משחקת עם רביעייה אחרת. לצערי וזו לא הפעם הראשונה מוטי לא מגיב למצבים שקורים תוך כדי המשחק. אתה רואה שאין הנעת כדור, שמעיפים את הכדור למעלה ושאנחנו לא מסכנים את השער - למה לא לעשות חילוף לפני המחצית אם אתה רואה שלא הולך?

יש לנו מזל שברק עצר את הפנדל אחרת המשחק הזה היה גמור.

אין מה לעשות,מתחיל להימאס מהקבוצה הזאת,מהשחקנים האלה,מהמאמן הזה

אם אני גולדאהר אני נותן להם 100 שעות רצוף לראות משחקים של מכבי בכדורסל,ומי שסוגר לשנייה את העיניים לא מקבל משכורת לחודש

שיתחילו ללמוד מה זה מכבי באמת

ואם אני הייתי אבא שלך אני הייתי שם קונדום

אינשאללה מכבי נותנת מחצית בת זונה וכולם פה תסתמו תפה פורום של מיזדיינים בתחת סטייקים אוהדי הצלחות .

גם אם מכבי תיתן לעכו 45 גולים,גול בכל דקה של המחצית,אני הייתי מציע לאנשים לא לבוא לדרבי יותר מדי שמחים,כי עכו זה לא רמה,והפועל הרבה יותר טובה,ואם עכו מסוגלת להשתיק אותנו,הפועל תדע לזיין אותנו

יש למאמנים במכבי איזה קטע לעלות הרכבים הזויים. צריך לעשות חקירה לדבר הזה. הם כאילו מחפשים הרכב שעובד, ואז שמים את כל ההרכבים חוץ ממנו.

שיהיה לנו בהצלחה מחצית שנייה.. מאמין שאפשר להוציא פה משהו.

כל אלה שכותבים סטייקים צריכים להבין שזה פשוט תסכול של כמה שנים , מ7 קבוצות אנטי כדורגל , ובאמת האמנתי שהשנה יש קבוצה שמשחקת כדורגל מוחץ ,, מלהיב , מכביסטי , אלב אני מתאכזב כרגיל .

למרות זאת אני אמשיך לעשות מנוי עונה אחרי עונה , כי אני אוהב את הקבוצה הזאת , אבל התסכול הוא משגע .

באמת שאני מעריך את מוטי, אבל למה לטעות פעם אחת פעם? בשביל לנסות לתקן אחרי זה?

תקדים תרופה למכה, תפסיק כבר לשנות מערכים!

זו בדיוק הבעיה, שיחקנו די טוב בשלושת המשחקים האחרונים עם 2 חלוצים, ההפסד לבית"ר גרם לא לחזור לשיטה שבאף משחק לא נראינו טוב איתה. כמו שכבר כתבתי שראיתי את ההרכב אתה מאבד 2 שחקני התקפה, מדוניאנין שלא פאקטור שם וחלוץ נוסף במקום פונץ' שעם כל הכבוד ביזיון אם יראה עוד דשא העונה. יש לנו 3 חלוצים טובים וקשר אמצע אחד טוב (מדוניאנין) אבסורד לפתוח עם 3 קשרים וחלוץ אחד.

אם היינו פותחים היום עם 2 חלוצים אין לי ספק שהיינו נראים אחרת.

גם אם מכבי תיתן לעכו 45 גולים,גול בכל דקה של המחצית,אני הייתי מציע לאנשים לא לבוא לדרבי יותר מדי שמחים,כי עכו זה לא רמה,והפועל הרבה יותר טובה,ואם עכו מסוגלת להשתיק אותנו,הפועל תדע לזיין אותנו

אתה רואה פה מישהו שבא שמח לדרבי?!!!!!!

יש כאלה שמתים מפחד, יש כאלה שלא. אין פה "נזיין אותם 5-0".

לך מפה כבר.

אינשאללה מכבי נותנת מחצית בת זונה וכולם פה תסתמו תפה פורום של מיזדיינים בתחת סטייקים אוהדי הצלחות .

לצערי אחרי הדרבי אתה גם תשתיך לאוהדים ה"סטייקים" האלה שאתה קורא להם שאומרים מה שהם חושבים

אני מעדיף את קולאוטי.

אמנם קונאטה עוזר גם בהגנה ויש לו את המהירות כשיוצאים למתפרצות, אבל הדבר היחיד שאנחנו צריכים כרגע זה מישהו שיידע מה לעשות כשהוא מגיע לשער.

החשש אבל שבכלל לא יגיעו אליו הכדורים, בכל זאת אנחנו עם 10 שחקנים. קונאטה יכול לתפקד גם בקישור, ועדיף שימלאו את המשבצת הזו, כי דאבור פשוט לא מתפקד בה.

ראובן עטר או כל מאמן שכבר אימן קבוצה גדולה

חחח כן ראובן עטר עכשיו בא בריצה לאמן אותנו.

ראובן עטר לא יגיע אלינו באמצע העונה , ובטח לא שבסוף העונה הוא יאמן את מכבי חיפה.

וגם אם ראובן עטר יגיע , אחרי 2 משחקים שלא ילך לו אתה תצעק לו להתפטר.