Jump to content

גביע השוקו

Adir12

Recommended Posts

זה כזה ברור שהוא יחזיר לנו אחרי העילהום שעשו עליו, אין מצב שפ"ת לא תקבל פנדל עד סוף המשחק.

דרך אגב אי אפשר לקבוע אם זיו הוכשל או לא כי לא רואים אם הוא נוגע בו או לא הזווית שמראים לנו לא מספיקה, הנפילה של זיו ניראת טבעית וזה נראה כאילו באמת הוכשל

חחחחחח בואנה השיפוט בזמן האחרון ממש נהיה גרוע ברמות רציניות... לא רק בארץ עמית שראה את שני המשחקים האחרונים של ברצלונה מבין. - כרטיסים אדומים לא במקום ופנדל מפוקפק דקה 90 כמו שהשופט נתן לנו היום. במשחקים של מכבי אני תמיד ב100 אחוז מצדיק עבירות שהם לטובת מכבי כי ככה זה, אבל באמת שנמאס לי משופטים שמכריעים משחקים - כמו פנדל דקה 90. אבשלום השאלה הבאמת חשובה - למישהו אכפת? מכבי אפילו לא בהרכב שני יש שחקנים שלא ידעתי שקיימים בכלל זה הרכב שלישי אולי

איפה מרגוליס?

הוא חתום על חוזה לשנים הבאות?

יש מצב שלא מעלים אותו כמו שלא העלו את דאבור שנה שעברה שכיכב בנוער בגלל מחלוקת על החוזה

שרף שתיקח אותך המחלה שתיעלם מהמפה שיקרה לך כבר משהו, כזה אנטי מכבי.

אני לא שמעתי שום מילה מזוהר והשדר על זה שהפועל ניצחו מפנדל שלא היה ועוד רמה"ש קיבלו אדום שגמר אותם.

מילה לא אמרו , פעם אחת אמרו לא היה פנדל והמשיכו עם השידור אבל הבן זונה הזה לא מרפה.

אם תהיה עבירה ברחבה של מכבי זה פנדל 100 אחוז תזכרו מה אמרתי,השופט נהיה לבן שלוזון צעק עליו.

אם תהיה עבירה ברחבה זה פנדל.. ? ממ זה לא אמור להיות ככה .. ? :g: