Jump to content

ישראל Vs יוון - נקודת מפנה או סוף הקמפיין

Recommended Posts

מוסלמים עושים ברית מילה ...

אבל הוא דרוזי... אלא אם הם או חלקם עושים את כחלק מהתקייה (הם חוגגים את עיד אלאדחה).

הלו הלו, מה הבאסה. להתאכזב מנבחרת ישראל בכדורגל זה כ"כ 2001.

ת'כלס? הכשלונות שלהם אחרי אינספור פמפומים בתקשורת שעושים מאיתנו יותר ממה שאנחנו הופך את העסק הזה למצחיק כל פעם מחדש.

:D

לגמרי...

ובדיוק בגלל זה אני לא מבין את מי שלא רוצה את ברקוביץ' לנבחרת.

"זאת נבחרת ישראל, לא מופע סטנד אפ". בדיוק, זאת נבחרת ישראל, זה כלומר לא אמור להיות שם שום דבר חוץ ממופע סטנד אפ!! הכי הרבה הוא ייכשל... מה זה הכי הרבה, כנראה הוא ייכשל. אפשר לחשוב שמישהו אחר יצליח.

אלמוג כהן הזה חתיכת סמרטוט רצפה, ראיתי עכשיו את הראיון שלו "אנחנו לוזרים אנחנו לוזרים", נכון שהם לוזרים גדולים אבל איפה הלקיחת אחריות על עצמו, הבן אדם היה הכי גרוע על המגרש, שחקן שמשחק 90 דק' בקבוצת אמצע טבלה בגרמניה באופן קבוע פשוט לא התאמץ אתמול, במקום לזיין תמוח לוזרים לוזרים שיצא גבר ויגיד שהוא אשם ושהוא לא שיחק מספיק טוב.

יש לנו פשוט מנטאליות של אפסים, בחיים לא ראיתי בן אדם במדינה הזאת שלוקח אחריות על עצמו ואומר אני לא הייתי בסדר

ובכלל, כל אלה שפתחו את הפה על יוון לפני המשחק, מי אנחנו שנדבר נגד הנבחרת הקטנה הזאת, שהיא כלום ושום דבר מבחינת שחקני כדורגל ברמה עולמית, והביאה את היורו ב2004, זה הישג שלא קיים בהיסטוריה של הספורט.

לא משנה באיזה דרך הם עשו את זה, ככה קבוצות קטנות צריכות לשחק, בלי כישרון ועם לחימה והם פשוט נתנו לנו שיעור בכדורגל איך עושים את זה, למרות שלנו יש כישרון, אין לנו לחימה ואין לנו רצון. אם רק היינו רוצים כמוהם

בואו נעיף מיליון (או אחד ליתר דיוק...)

מכירים את זה שיש לך מאמן ליצן שכושל בקמפיין של נבחרת ישראל? להעיף אותו!!

(צחוק מהעבודה.....)

בן כמה נאתכו?

הרבה זמן לא היה ישראלי ברמתו.

לגמרי.

תחשוב על הדור המדהים הזה שגדל עכשיו ויקח את המושכות בקמפיין הבא, הדור שאחרי בניון.

יתקנו אותי המבוגרים כאן, אבל אני לא חושב שאי פעם היה משהו שמתקרב לזה: נאתכו, טוטו תמוז, דור מיכה, בן שהר, גולסה, מליקסון, ורמוט, רפאלוב, שכטר, אלירן עטר, רפי דהן, מושיקו לוגסי, בוזגלו, גיא חיימוב, אריאל הרוש, תומר חמד, ארבייטמן, טאוואטחה, אלמוג כהן, עומר ורד, עידן ורד, רמי גרשון, ערן זהבי, עומר דמארי...בטוח שכחתי לא מעט, זה דור מדהים.

תוסיף את גיא אסולין ונס זמיר, שאמורים להתפתח לכיוון חיובי.

מאז רביבו וברקוביץ' היו לך דורות עלובים, בניון נפל על חרא של תקופה.

ילידי סוף שנות ה-80 יעשו דברים יפים, תמיד אמרתי :yellow_cool1:

אלמוג כהן הזה חתיכת סמרטוט רצפה, ראיתי עכשיו את הראיון שלו "אנחנו לוזרים אנחנו לוזרים", נכון שהם לוזרים גדולים אבל איפה הלקיחת אחריות על עצמו, הבן אדם היה הכי גרוע על המגרש, שחקן שמשחק 90 דק' בקבוצת אמצע טבלה בגרמניה באופן קבוע פשוט לא התאמץ אתמול, במקום לזיין תמוח לוזרים לוזרים שיצא גבר ויגיד שהוא אשם ושהוא לא שיחק מספיק טוב.

יש לנו פשוט מנטאליות של אפסים, בחיים לא ראיתי בן אדם במדינה הזאת שלוקח אחריות על עצמו ואומר אני לא הייתי בסדר

ובכלל, כל אלה שפתחו את הפה על יוון לפני המשחק, מי אנחנו שנדבר נגד הנבחרת הקטנה הזאת, שהיא כלום ושום דבר מבחינת שחקני כדורגל ברמה עולמית, והביאה את היורו ב2004, זה הישג שלא קיים בהיסטוריה של הספורט.

לא משנה באיזה דרך הם עשו את זה, ככה קבוצות קטנות צריכות לשחק, בלי כישרון ועם לחימה והם פשוט נתנו לנו שיעור בכדורגל איך עושים את זה, למרות שלנו יש כישרון, אין לנו לחימה ואין לנו רצון. אם רק היינו רוצים כמוהם

מסכים איתך בראבק.

לגמרי.

תחשוב על הדור המדהים הזה שגדל עכשיו ויקח את המושכות בקמפיין הבא, הדור שאחרי בניון.

יתקנו אותי המבוגרים כאן, אבל אני לא חושב שאי פעם היה משהו שמתקרב לזה: נאתכו, טוטו תמוז, דור מיכה, בן שהר, גולסה, מליקסון, ורמוט, רפאלוב, שכטר, אלירן עטר, רפי דהן, מושיקו לוגסי, גיא חיימוב, אריאל הרוש, תומר חמד, ארבייטמן, טאוואטחה, אלמוג כהן, עומר ורד, עידן ורד, רמי גרשון, ערן זהבי, עומר דמארי...בטוח שכחתי לא מעט, זה דור מדהים.

רק השמטתי אחד בין לוגסי לחיימוב ;)

התלבטתי אם להכניס את מאור, אבל מבחינת כישרון הוא כן שחקן והוא חלק מהדור הזה.

האם הוא שווה זימון לנבחרת והאם הייתי עושה גם רוורס אחרי שבטעות עליתי על המדרכה והורדתי אותו - זה סיפור אחר.

התלבטתי אם להכניס את מאור, אבל מבחינת כישרון הוא כן שחקן והוא חלק מהדור הזה.

האם הוא שווה זימון לנבחרת והאם הייתי עושה גם רוורס אחרי שבטעות עליתי על המדרכה והורדתי אותו - זה סיפור אחר.

אני צוחק, ובכלל אם הכנסת את ארבייטמן אז באמת מה זה כבר מאור... ;)

לא אבל ברצינות לכל דור יש את השחקנים שלו ואת המוכשרים שהיו תמיד ליד (מנור חסנים למניהם) שיש להם משהו ברגל אבל זה לא מתחבר עם יתר הדברים. השאלה היא לא כמה שחקנים מוכשרים יש לנו אלא כמה הם כאלו שיעשו את הקפיצה שעשו השחקנים הצ'כיים לדוגמא ב 96 או היוונים ב 2004 ככה 5-6 שחקני קבוצות אירופאיות בינוניות שיצליחו לפרוץ רמה בבת אחת - זה די נדיר וזה יכול לקרות בדור הזה. (כמובן שכל השישה האלה משחקים כרגע במכבי ת"א... :wubyellow3: )

לגמרי.

יתקנו אותי המבוגרים כאן, אבל אני לא חושב שאי פעם היה משהו שמתקרב לזה: נאתכו, טוטו תמוז, דור מיכה, בן שהר, גולסה, מליקסון, ורמוט, רפאלוב, שכטר, אלירן עטר, רפי דהן, מושיקו לוגסי, בוזגלו, גיא חיימוב, אריאל הרוש, תומר חמד, ארבייטמן, טאוואטחה, אלמוג כהן, עומר ורד, עידן ורד, רמי גרשון, ערן זהבי, עומר דמארי...בטוח שכחתי לא מעט, זה דור מדהים.

אני חושב שזו בועה שהתקשורת, היחצ"נים והסוכנים ניפחו והיא מתפוצצת בפנים.

בוא נשאיר את הצעירים של מכבי בצד. יש להם עוד הרבה מה להוכיח ונדבר בסוף העונה ולא אחרי 2 מחזורים.

(אז בבקשה בוא לא נכלול בינתיים את עומר ורד, דור מיכה, מושיקו לוגסי ורפי דהן)

לגבי יתר שאר השחקנים.. מי הם בכלל? מה הם עשו בכדורגל?

מה כזה "מדהים" בדור הזה?

שום דבר מיוחד. לא רואה אף שחקן שהוא ברמה הגבוהה ביותר (נגיד כוכב במנצ'סטר) וגם לא מתחת (נגיד הרכב במנצ'סטר ) וגם לא מתחת (נגיד כוכב בטוטנהאם) וגם לא מתחת (נגיד הרכב בטוטנהאם) וגם לא מתחת וגם לא מתחת.

מה יש פה ? שחקנים שמשחקים פה ושם בקבוצות תחתית בבלגיה או פותחים בהרכבים של קבוצות ברמה של בתים של ליגה אירופית ומטה.

אמרתי, לדור הזה לא יהיה בניון, אבל יהיה איזון נהדר, יהיה עומק שלא היה כאן מעולם.

ובחייאת, לא נעבור שם שם, אבל כל אחד ברשימה הזאת הוא שחקן. ומה הם עשו עד עכשיו? בעיקר חגגו יום הולדת 22. תן להם זמן.

לגמרי.

זה טוב יותר מחזן, בנין, נמני, ברקוביץ, רביבו, אבוקסיס, גרייב,אלון מזרחי, רונן חרזי,זוהר,גלאם, אלון חרזי, גדי ברומר?

לא בטוח.מבחן התוצאה יקבע כנראה.

הנבחרת הזאת צריכה להתקדם, לא רק בכיוון המאמן. גם מבחינת בניון.

כן, בניון עדיין כובש שערים חשובים כשצריך, וזו תרומה די גדולה בפני עצמה.

אבל ביכולת, הוא פשוט גרוע בנבחרת בכל הקמפיין וחצי האחרונים. הוא מאבד המון כדורים, מוסר רע, משחק חלש ולאט וכמעט ולא תורם להתקפה השוטפת.

זה נשמע מצחיק להגיד, אבל כן, הוא נהיה שחקן בנבחרת שלא עושה כמעט כלום, ובסוף איכשהו הכדור מגיע אליו ליד השער כדי לדחוק אותו פנימה ולהכניס עוד גול חשוב.

הצל של בניון גדול מדי על הנבחרת, בשביל היכולת שהוא מראה.

בקמפיין הבא בניון יצטרך להיות בסגל כי חבל לוותר עליו, אבל לרדת לספסל ולא לקבל את ההילה הזאת שלא משנה מה קורה איתו, הוא בהרכב ורק עליו סומכים. הוא מעולם לא סחף במשחק שלו את הנבחרת, הוא לא פליימייקר, והוא פשוט לא שחקן באופי שלו שבאמת יסחוב אחריו את כולם.

בקמפיין של גרנט הוא היה מעולה, כי הוא לא היה בתפקיד המנהיג לבד. הוא קיבל כדורים תוך כדי תנועה עם הפנים לשער ומשם הוא טוב הרבה יותר, מאשר לקחת את הכדור ולנסות לנהל את המשחק. הוא פשוט לא שחקן כזה.

בקיצור, הנבחרת צריכה להשתחרר מהצל שלו. להתחיל להסתדר ולהתקדם בלעדיו, ולהפסיק לעשות אותו קדוש שלא משנה מה היכולת שלו, זה בניון, אז הוא צריך להיות על המגרש.

הוא לא משחק בתקופה האחרונה, וכשהוא משחק הוא על הפנים, אז שירד לספסל ויתן לנבחרת להתקדם בלעדיו.

אבל הקטע שזה תמיד אותו דבר. הדור הזה הוא לא משהו מיוחד.

תמיד היו לנו שחקנים כאלה ואפילו יותר טובים. מה שהשתפר זה הסוכנים.

בחיאת קמפיין הבא יש לנו את פורטוגל ורוסיה. אתה רואה את ה"דור הזה" עולה מהמקום הראשון לפני פורטוגל ורוסיה?

ומהמקום השני לפני רוסיה ? קשה להאמין.

נגיד איכשהו סיימנו לפני רוסיה. ואז מה? הצלבה, נגד נבחרת שכנראה תהיה יותר טובה מאיתנו.

בקיצור שוב נראה את המונדיאל מהבית.

זה טוב יותר מחזן, בנין, נמני, ברקוביץ, רביבו, אבוקסיס, גרייב,אלון מזרחי, רונן חרזי,זוהר,גלאם, אלון חרזי, גדי ברומר?

לא בטוח.מבחן התוצאה יקבע כנראה.

ברשימה הזאת יש דורות שונים, ששיחקו יחד אבל הגיעו לשיאם בתקופות שונות. בקמפיין האחרון של שלמה רונן כבר לא שיחק והאופציה השניה לחלוצים, אחרי מזרחי, הייתה אילתור של נמני או רביבו כחלוץ. מראה משהו על העומק.

לו רק היה אפשר להביא את גדי ושלח למרכז ההגנה היום...

מבחן התוצאה יקבע, כמו שאמרת, ואני מאמין שהדור הזה יביא לנו רגעי קסם וכדורגל שבעשור האחרון שכחנו שהנבחרת יכולה לספק. זה כבר משהו.

מה נותן כל הכישרון אם אין תאכלס?

רפאלוב עם כל הפוזה שלו, מקבל 2 כדורים לבעיטה על סף ה16 באמא של המאני טיים ובועט את שניהם ליציע, אז מה זה שווה כל הכישרון?

אלמוג כהן, תהרגו אותי אבל אין לי מושג איך הוא הגיע לגרמניה, פח אשפה מהלך. כזה נשי, פשוט כלום ושום דבר.

כיאל, אין מה להוסיף על הטעות שלו שהביאה לגול, אין אחריות בשיט. אם רפי דהן היה מאבד כדור כזה הוא היה דופק על ניניס ספרינט באמוק כדי לקחת לו או את הכדור או את הרגל. ניניס מהפחד היה מחזיר לו את הכדור.

וואי איך אהבתי את מנור חסן, אבל בהפועל פ"ת, לא כשהוא עבר לחיפה והרס הכל.

היה בקבוצה המרגשת של קקון וגאבור מרטון :wubyellow3:

גאבור מרטון :wubyellow3: ???!!!!???????????@#$?

ובאורגינל 70% מהשחקנים המובילים שכתבת, אם לא יותר, הם או סתם שחקנים

או שעדיין לא עשו כלום ומאוד מוקדם להכניס אותם לרשימה כזאת או אחרת

ובעקרון, סתם דור של הומואים באופן כללי