Jump to content

שכחנו את מקומנו

Ranyhz

Recommended Posts

אני שמח לראות שאנשים באמת מתחברים לזה, לא מגיע לשחקנים האלה עידוד עבור הכלום מעשים שלהם.

אבל בכל זאת למרות ההתנגדות של האנשים אני חושב שמה שהופך קבוצת בית טובה היא הפנאטיות שלה, הלחץ על השופטים, על השחקנים היריבים, והתחושה במקרה שלנו של הצער סבל כאב אכזבה ושלל תחושות שליליות כלפי השחקנים הנוכחים.

מה שלא תגידו על הקהל של מכבי, משחק כמו היום של חיפה ממחיש עד כמה הוא הקהל הכי טוב בארץ, by far.

אחרי 15 שנה עם אליפות אחת שגם היא בהפרש שערים, עדיין הכי הרבה מנויים בארץ, עדיין הכי הרבה קהל בכל משחק ועידוד כמעט תמיד (בטח שכשמובילים, או לפחות כשלא מתבזים).

מכבי חיפה, לעומת זאת, אחרי 7 אליפויות בעשור האחרון, מוליכים את הליגה (ולא תגידו בהרבה שאפשר להיות שאננים), משחק בית אחרון לפני משחק העונה.

וכל מה שיש זה 8000 אוהדים שגם הם חולמים כל המשחק. חוץ מפעמיים ששרו "הפועל זונה" לא שמעו אותם כל המשחק. כששיא הבושה זה ששומעים את ה200 אוהדים של הפועל פ"ת.

השינוי בקהל יהיה שהקבוצה תתחיל לשחק כדורגל או יותר נכון שהם יראו שהם רוצים לשחק כדורגל.

עד אז,כל עוד הקבוצה תמשיך לשחק ככה ולעשות טובה

שהם רצים על המגרש המצב הילך ויהיה הרבה יותר גרוע משבוע לשבוע.

הלוווווווו אנחנו מכבי תל אביב לא עוד קבוצת פח ללא קהל וזכות קיום, אנחנו מותג!

לא הייתי אומר שאנחנו מותג.. הפועל פתח תקווה שיחקה אתמול יותר טוב מאיתנו במחצית השנייה....

אני יושב בשער 8 כבר כמה שנים ואני פשוט מתבייש הקהל שלנו בקושי מעודד ואפילו במשחקי בית שבלומפילד מלא אנחנו נשמעים כמו 500 איש.בדרבי האחרון למשל, לא יתכן שהקהל של הפועל שהיה מיעוט במגרש מורגש הרבה יותר מאיתנו ויש רק 3 או 4 שירים במשחק שבאמת שומעים אותנו. במהלך המשחק רק את הגוש שומעים שלא נדבר על זה שהשירים מרדימים ואנשי הגדר חוזרים יותר מדי פעמים ברצף על אותם שירים אנחנו חייבים לעשות משהו עם זה כי זה כבר באמת עלוב ולא מתאים לנו צריך לאחד בין שתי הארגונים ולהפסיק עם השטויות הקבוצה צריכה לקבל מרץ מהקהל ולא הקהל מהקבוצה.

אני יושב בשער 10 ואני חייב להגיד שמה שנהיה משער 11 פשוט עצוב...

האולטראס נהיה גוש קטן ולא רציני, שאר השער בקושי מעודד והשער איבד המון מהעוצמות שלו..

השחקן ה12 ב11 :wubyellow3:

האולטראס נהיה גוש קטן ולא רציני, שאר השער בקושי מעודד והשער איבד המון מהעוצמות שלו..

אני מקווה בשביל השחקן שלא יחשבו אפילו על חזרה ל-11 בקרוב, אחרת הם דופקים פה רבים מאלה שתמכו בהם ולא בטוח שיוכלו לשריין מנוי ל-11

גם חבל ששער 8 הפך להיות הראשי, כי 11 תמיד היה מזוהה עם מכבי.

האולטראס לא תורמים הרבה בשיתוף השער,הם מעודדים כמו רובוטים בלחש ולא תמיד מצטרפים לשירים שהשחקן שר ובגלל שהתופים ב-11 יותר קרובים זה גורם גם לאחרים לא להצטרף.

יש המון ילדים שבאים עם ההורים שלהם או עם חברים ורק מחכים שתיהיה להם את ההזמנות להצטרף לעידוד,כי הרוב הגדול ב-11 יכול לעודד.

וסתם עוד משהו בנוגע לשער 11, רבע מהאנשים לא "יושבים" במקום כלשהוא אלא עומדים ליד הברזלים מקדימה או נצמדים לסוף השער,בקלות מכבי יכלו למכור 120% מנויים לשער הזה -זה רק היה יכול לעשות יותר טוב.

אני לא ידוע כמה זה קשור לפה - (מנהלים תעבירו אם צריך בבקשה)

מי שראה היום את המשחק של ליון מול ריאל מדריד: אני לא חושב שדימינתי, כל הקהל שלהם שר שיר במנגינה של הבית המשך של "אני מודה", והיו להם עוד כמה שירים עם מנגינות דומות למכבי.

עכשיו הקטע הוא שהם לא שרו הרבה שירים (זיהיתי 5/6) והם שרו את השירים האלה לאורך זמן והרבה קהל שר אותם...

יש מספר שירים במכבי שלדעתי מרדימים את הקהל. שמתי לב שבדרך כלל אחרי שחוטפים גול שרים את "צהוב עולה עולה עולההה, צהוב עולה עולה עולההה, צהוב עולהה עולהה עולההה, צהוב עוללה עולה עולה". ההמשך שלו זה "בשביל הסמל מלחמה". לדעתי הוא מרדים ודי חופר עם שרים אותו הרבה במשחק...

בהחלט צריך בוז יותר גדול כדי לעשות לחץ על היריבה ועל השופטים בעיקר (!!!)

[qכל כך נכון... כל השירים האלה מגדילים להם את הפין בעוד סנטימטר

תפסיקו ללקק להם את התחת, במילא לא אכפת להם

uote]

נמחקה לי עכשיו הודעה של שעתיים בנוגע לכן או לא לתמוך בשחקנים(כן-כן,בגלל זה אני לא סומך על מחשבים) אבל אני רק יכול להגיד לך

שאתה מוזמן לשאול שחקנים מכל הסוגים,מכל התקופות ומכל המועדונים ולשאול אותם ככה:

האם העובדה שהקהל תמך בך גרם לך: א-לשחק יותר טוב ולהיות עם יותר מוטיבציה או ב-גרם לך לשאננות שבגללה שיקח פחות טוב ותגלה שכולם מעידים שתמיכת הקהל עשתה להם טוב.

הם רוצים את זה,לא רק בשביל האגו, הם צריכים את זה,גם כשהם ותיקים וכבר לא ממש מופתעים שהקהל שר להם, והם אפילו מבקשים,כן,כן,מבקשים מהקהל,לא יורקים עליו,אלא מבקשים שישיר להם,במיוחד שיר שספציפית חובר בשבילם.

העידוד גורם להם לשחק יותר טוב, זה נקרא חיזוק חיובי, שיעור ראשון בפסיכולוגיה של כלבים וחתולים.

זה לא תמיד מיד באותו המשחק, אבל לאורך מגמה מתמשכת,שחקן שיזכה לעידוד ירגיש ביטחון לעשות את מה במועדון כמו מכבי הוא לפעמים מפחד לבעוט לשער מדויק.

גם חבל ששער 8 הפך להיות הראשי, כי 11 תמיד היה מזוהה עם מכבי.

האולטראס לא תורמים הרבה בשיתוף השער,הם מעודדים כמו רובוטים בלחש ולא תמיד מצטרפים לשירים שהשחקן שר ובגלל שהתופים ב-11 יותר קרובים זה גורם גם לאחרים לא להצטרף.

יש המון ילדים שבאים עם ההורים שלהם או עם חברים ורק מחכים שתיהיה להם את ההזמנות להצטרף לעידוד,כי הרוב הגדול ב-11 יכול לעודד.

וסתם עוד משהו בנוגע לשער 11, רבע מהאנשים לא "יושבים" במקום כלשהוא אלא עומדים ליד הברזלים מקדימה או נצמדים לסוף השער,בקלות מכבי יכלו למכור 120% מנויים לשער הזה -זה רק היה יכול לעשות יותר טוב.

ממש לא למכור 120% מנויים

זה ממילא שער צפוף, אתה רוצה לעשות אותו עוד יותר? וזה לא שהמנויים לשער 11 נגמרים תוך שעה. אם מישהו רוצה להשיג בתחילת העונה זה מאוד קל, ובמהלך העונה אפילו אפשר לקנות במחיר סביר

ממש לא למכור 120% מנויים

זה ממילא שער צפוף, אתה רוצה לעשות אותו עוד יותר? וזה לא שהמנויים לשער 11 נגמרים תוך שעה. אם מישהו רוצה להשיג בתחילת העונה זה מאוד קל, ובמהלך העונה אפילו אפשר לקנות במחיר סביר

יש איזורים ריקים וזה לא אמור להיות ככה ביציע שמוגדר יציע עמידה.

לפחות בשער 8 כולם נדחסים לצד אחד ואז יש קרחת אחת.

אבל ב-11 פה 10 כיסאות שם 20,זה קורה בגלל שלפחות 100-150 איש עומדים מקדימה.

יש כמות מסויימת של מקומות שאתה יכול למכור בכל יציע. תמיד משאירים מס' מקומות ריקים לטובת חירום אז ככה שתרד מזה.

11 הוא לא יציע עמידה!

11 (וגם 8) הם יציעים שאנשים מחליטים לעמוד בהם

מתי תקלטו שאין יציעי עמידה בארץ?

11 הוא לא יציע עמידה!

הוא מתכוון שת'כלס ידוע שכולם עומדים בו,

גם ההנהלה שמוכרת לשם מנויים יודעת שאף אחד לא יושב שם...

הוא מתכוון שת'כלס ידוע שכולם עומדים בו,

גם ההנהלה שמוכרת לשם מנויים יודעת שאף אחד לא יושב שם...

מה זה משנה? מבחינת ההנהלה היא מוכרת מנויים כך שלכל אדם יש כיסא ואי אפשר למכור יותר מתכולת היציע

ממש לא למכור 120% מנויים

תאמת לפי איך שזה נראה מכרו ל8 יותר מנויים מאשר יש מקומות ביציע. גם אנשים עומדים צפוף (3 על כיסא) וגם יש מלא שעומדים מיקדמה (למה האבטחה לא מזיזה אותם?!)

תאמת לפי איך שזה נראה מכרו ל8 יותר מנויים מאשר יש מקומות ביציע. גם אנשים עומדים צפוף (3 על כיסא) וגם יש מלא שעומדים מיקדמה (למה האבטחה לא מזיזה אותם?!)

ב-8 יש קרחות בצדדים

11 הוא לא יציע עמידה!

מבחינת ההנהלה שלך שער 11 הוא היציע היחיד שבו תעשה מה אתה רוצה תסתובב ותשתולל.

שער 8 לא.

באחריות.

פאנט מכבי, אוהד כמו כולם מהיציע, שונא הפועל, עד שעברו לשער 8 אח מ-11 שחי את מכבי כמו כולנו. מי שמכיר אותו אישית וירצה להרחיב שירחיב, זה הסיפור בגדול.

שיוכיח את עצמו על הדשא

הכי טוב לכולנו

ב-8 יש קרחות בצדדים

חחח טוב אז כנראה לא שמתי לב אף פעם כי אני תמיד באמצע :whistling:

-----------

בטעות פעמיים

נערך על ידי osfeee