Jump to content

מה בלאן עושים עם הכרטיסים שחזרו מאנשים שקנו ללא מנוי?

Replay

Recommended Posts

המצב הוא כזה:

אומנם רק אדם אחד דיווח בפורום פה שהוא ראה מישהו שקנה 4 (!) כרטיסים ובא למשוך אותם רק עם מנוי אחד, דרש לקבל את כולם ובמקום זה ביטלו לו את העסקה, כלומר ארבעת הכרטיסים חזרו מיידית למאגר של הכרטיסים. ואיפה המקרים (שאפשר להניח ולהאמין שהיו כאלה) שלא דווחו?

אני מאמין שבין חמישה לעשרה אחוז (בין 90 ל-180 כרטיסים, נשמע מעט? זה המון) מהכרטיסים נרכשו על ידי מתחכמים למיניהם שהגיעו לקחת אותם ללא מנוי.

לחלקם בוטלו (על בטוח) העיסקאות וחלקם התארגנו כנראה על מנוי מזדמן (שאני מקווה שבעליו עשק אותם בתור עונש וגבה המון כסף על המנוי)

אני מאמין שאחרי הכל נשארה כמות של 50-100 כרטיסים שחזרו למאגר של לאן, ונשאלת השאלה, מה הם עושים איתם?

בלאן מתכחשים לסרט הזה (לכו תעבדו על מישהו אחר, הסרט הזה כבר קרה, יש עד)

אתמול דיברתי עם מישהו מההנהלה של לאן ששלל על הסף את התרחיש הזה, ואחרי שהסברתי לו יותר לעומק את העניין ואמרתי שראיתי שזה קרה, הוא התחיל לגמגם ולא ידע מה לענות...

היום דיברתי עם מישהי אחרת מהנהלת לאן שהיתה קצת יותר בוטה ואמרה שהיא לא חייבת הסברים "לאדם פרטי"

בקיצור, להנהלת לאן אין תשובות לגבי תרחיש כזה, למרות שתרחיש כזה קרה, קורה וכנראה שעוד יקרה (בשבע סוגרים את הקופות, לא?)

למרגלית ממכבי גם אין תשובות לגבי סרט כזה, אתמול שאלתי אותה מה הקבוצה עושה במצב כזה היא הודתה שזאת שאלה טובה אבל לא היתה לה תשובה ואמרה שהיא תתייעץ עם עוזי שעיה ושאחזור אליה למחרת.

היום התקשרתי אליה והיא אמרה לרדת מהרעיון ושאין מצב שיהיו כרטיסים נוספים, וגם אם כרטיסים כאלה יחזרו ללאן הם שייכים ללאן ולא להם כי הם הקבוצה האורחת...

אבל בכל זאת, משהו מסריח כאן מאוד.

במקרה השתעממתי היום בבסיס והמשבה הזאת עלתה גם לי אחי

אז התקשרתי ללאן והפקידה אמרה שזה לא קשור אליהם כבר כי במכירה

בבלומפילד אמרתי לה אני אוהד מכבי לא הפועל אוספים מאצלכם אז היא אומרת לא יודעת מה להגיד לך

אמרתי לך תבדקי היא אמרה אין לי תשובה אבל בטח שזה לא יצא שוב למכירה

קודם כל לחסום את אבי אורח.

אם אפשר גם להתנקש בו.

לנושא, אתמול כשאספתי את הכרטיס שאלתי על הנושא, אף אחד שם לא ידע לענות לי.

אבל מה שריפליי אמר, שהכרטיסים האלה ישארו בלאן ולא ימכרו, קודם כל לא נראה לי הגיוני, ואם זה נכון זה ביזיון ענק.

הכרטיסים צריכים לצאת למכירה עוד פעם.

לנושא, אתמול כשאספתי את הכרטיס שאלתי על הנושא, אף אחד שם לא ידע לענות לי.

אבל מה שריפליי אמר, שהכרטיסים האלה ישארו בלאן ולא ימכרו, קודם כל לא נראה לי הגיוני, ואם זה נכון זה ביזיון ענק.

הכרטיסים צריכים לצאת למכירה עוד פעם.

לא הבנת אותי נכון...

לא אמרתי שהם לא ימכרו.

הם ימכרו ועוד איך, אחרי הכל זה אינטרס שלהם למכור אותם כדי להרוויח עליהם כסף...

מה שכן, השאלה היא מי יזכה לקנות את אותם הכרטיסים האלה.

בהנחה שכל העובדים של לאן שרצו כרטיס כבר קנו, נקווה מאוד שהכרטיסים האלה לא יגיעו לספסרים.

אמן תקבל סררטן בביצים יא אחושרמוטה.

בואנה אתה חולה נפש מה זה הדיבור הזה, כל הודעה שניה שלך זה קללה ברמה כזאת, תירגע יא פסיכי.

נכון הוא או "חבר שלו" מספסרים ברמות וזה הכי מרתיח בעולם בא לי לפוצץ אנשים כאלה, אבל חאלאס עם הקללות האלה מה הוא רוצח או אנס.

שהמנהלים יעיפו אותו לעזאזל וזהו.

המשתמש "אבי אורח" נחסם וכל הודעה שהוזכר בה מס' הטלפון שלו נערכה או נמחקה.

כנראה שממשחק למשחק אפילו הספסרים חוצים גבולות בסכומים שהם דורשים.

בואו אני יגלה לכם סוד.

המכירה של לאן ליציעי הפועל נגמרה שלשום, אומרים שאחרי חצי שעה כבר לא היה כרטיסים לשער 8.

עבדכם הנאמן לקח היום ממשרדי לאן 4 כרטיסים לשער 8 :whistling: (לא, זה לא היה בשבילי)

ריפליי, אתה לא היחיד שבירר.

אתמול שיגעתי את לאן במשך שעות בנושא הזה, הם העבירו אותי שם מאחד לשני, גם אני קיבלתי את התשובה שהם לא חייבים לי תשובה.

הגעתי עד אבי מסינג שאמר לי שהוא יחזיר לי תשובה היום, אני עדיין מחכה לתשובה כזאת.

דיברתי גם עם שעייה על הנושא, דיברתי עם מרגליתף ודיברתי עם שלושת הכתבים הנחמדים שהיו אתמול באימון.

פרט לזה שאתמול ראיתי מישהו קונה ל11 ב600 שקל, יש שם גם ספסר ליד הקופות, שמסתחבק עם העובדים של לאן, ומוכר מולם כרטיסים ל8 ב400 שקל. לדעתי הכרטיסים החוזרים יגיעו אליו.

אני אגיד לכם לאן הכרטיסים יגיעו

אתם תראו 20-25 כרטיסים בידיים של כל אחד מהספסרים הקבועים (כולנו מכירים אותם מההיכל ומבלומפילד) מוכרים אותם לכל המרבה במחיר מול העיניים של המשטרה שכמובן תטמון את ראשה בחול.

אני קורא לעוזי שעיה לקבל החלטה שבמידה והפועל תארח את הדרבי השלישי הקבוצה תרכוש מלאן את כל הכרטיסים ותפיץ אותם בעצמה לאוהדים.

אתם תראו 20-25 כרטיסים בידיים של כל אחד מהספסרים הקבועים (כולנו מכירים אותם מההיכל ומבלומפילד) מוכרים אותם לכל המרבה במחיר מול העיניים של המשטרה שכמובן תטמון את ראשה בחול.

אני קורא לעוזי שעיה לקבל החלטה שבמידה והפועל תארח את הדרבי השלישי הקבוצה תרכוש מלאן את כל הכרטיסים ותפיץ אותם בעצמה לאוהדים.

הכרטיסים מגיעים לקבוצה, לא ללאן...

לאן הוא גורם המתווך בין הקבוצה לאוהדים, לא בין קבוצת הבית לקבוצת החוץ.

הלוואי שסוף סוף היה מישהו עם ביצים להפסיק את ההתקשרות עם לאן. התירוץ היחיד לקשר כפוי הטובה איתם הוא שהם נותנים מראש, לפני תחילת העונה, הרבה כסף כ"הלוואה" בתמורה למכירת הכרטיסים בכל העונה ורווחים עצומים.

אבל כשיש לך בקבוצה איש כמו מיטש, ולא צריך לקבל כסף מראש מאף אחד, אפשר לוותר עליהם, לעשות מכרז ולמצוא גורם מתווך אחר נורמלי שלא גובה 15 ש"ח עבור מאמצים של השרת ובנוסף לוקח גם מינימום עמלה (או להקים מערך הפצה עצמי - דבר שכנראה לא יקרה).

ואז גם העמלה יכולה להיספג ע"י הקבוצה ולא ע"י האוהדים (כמו בכל מקום נורמלי), ככה שלמשל אם כרטיס עולה 60 ש"ח - אז הוא יעלה 60 ש"ח גם בבלומפילד כאשר 100% מגיע לקבוצה וגם 60 ש"ח באינטרנט כאשר למשל 93% מגיע לקבוצה.

אבל זה חלומות באספמיה.

הכרטיסים מגיעים לקבוצה, לא ללאן...

לאן הוא גורם המתווך בין הקבוצה לאוהדים, לא בין קבוצת הבית לקבוצת החוץ.

הלוואי שסוף סוף היה מישהו עם ביצים להפסיק את ההתקשרות עם לאן. התירוץ היחיד לקשר כפוי הטובה איתם הוא שהם נותנים מראש, לפני תחילת העונה, הרבה כסף כ"הלוואה" בתמורה למכירת הכרטיסים בכל העונה ורווחים עצומים.

אבל כשיש לך בקבוצה איש כמו מיטש, ולא צריך לקבל כסף מראש מאף אחד, אפשר לוותר עליהם, לעשות מכרז ולמצוא גורם מתווך אחר נורמלי שלא גובה 15 ש"ח עבור מאמצים של השרת ובנוסף לוקח גם מינימום עמלה (או להקים מערך הפצה עצמי - דבר שכנראה לא יקרה).

ואז גם העמלה יכולה להיספג ע"י הקבוצה ולא ע"י האוהדים (כמו בכל מקום נורמלי), ככה שלמשל אם כרטיס עולה 60 ש"ח - אז הוא יעלה 60 ש"ח גם בבלומפילד כאשר 100% מגיע לקבוצה וגם 60 ש"ח באינטרנט כאשר למשל 93% מגיע לקבוצה.

אבל זה חלומות באספמיה.

לא הבנתי כלום ממה שאמרת...

בוא תסביר לי רגע, יש משחק כדורגל בין שתי קבוצות, יש משרד כרטיסים שמפיץ את הכרטיסים בשביל הקבוצה המארחת (שמוכרת גם את של האורחת) סבבה?

למי הכרטיסים שייכים, לחברה שמפיצה את הכרטיסים במסגרת החוזה שלה עם הקבוצות? לקבוצה המארחת? שאמורה לקבל את הרווחים ממכירת הכרטיסים?

לקבוצה האורחת יש יכולת להחליט שהיא מוכרת את הכרטיסים שהוקצו לה בעצמה?

פעם הבאה שאני רואה ספסר כזה אני פונה לשוטרים, אם הם לא עושים כלום אני דופק לו מכות

נראה אותם עושים לי משהו

חייבים לשים סוף לספסרים הבני זונות

בואנה אתה חולה נפש מה זה הדיבור הזה, כל הודעה שניה שלך זה קללה ברמה כזאת, תירגע יא פסיכי.

נכון הוא או "חבר שלו" מספסרים ברמות וזה הכי מרתיח בעולם בא לי לפוצץ אנשים כאלה, אבל חאלאס עם הקללות האלה מה הוא רוצח או אנס.

שהמנהלים יעיפו אותו לעזאזל וזהו.

טוב אחי

פעם הבאה שאני רואה ספסר כזה אני פונה לשוטרים, אם הם לא עושים כלום אני דופק לו מכות

נראה אותם עושים לי משהו

חייבים לשים סוף לספסרים הבני זונות

נו באמת

לא הבנתי כלום ממה שאמרת...

בוא תסביר לי רגע, יש משחק כדורגל בין שתי קבוצות, יש משרד כרטיסים שמפיץ את הכרטיסים בשביל הקבוצה המארחת (שמוכרת גם את של האורחת) סבבה?

למי הכרטיסים שייכים, לחברה שמפיצה את הכרטיסים במסגרת החוזה שלה עם הקבוצות? לקבוצה המארחת? שאמורה לקבל את הרווחים ממכירת הכרטיסים?

לקבוצה האורחת יש יכולת להחליט שהיא מוכרת את הכרטיסים שהוקצו לה בעצמה?

הפועל העבירה למכבי את כמות הכרטיסים שהיא החליטה להקצות לנו (לפי פרסומים 1800 כרטיסים).

מרגע זה מכבי יכולה למכור אותם פחות או יותר לפי איזה קריטריונים שהיא רוצה (מנויים או לא וכו'). רק שלא משנה איך היא עושה את זה, המכירה היא דרך לאן, שמקבל 10% עמלה על כל כרטיס.

הפועל העבירה למכבי את כמות הכרטיסים שהיא החליטה להקצות לנו (לפי פרסומים 1800 כרטיסים).

מרגע זה מכבי יכולה למכור אותם פחות או יותר לפי איזה קריטריונים שהיא רוצה (מנויים או לא וכו'). רק שלא משנה איך היא עושה את זה, המכירה היא דרך לאן, שמקבל 10% עמלה על כל כרטיס.

אבל זה בגלל החוזה של מכבי עם לאן... לא קשור בכלל להפועל.

ועם גב כלכלי כמו שיש לנו אני לא רואה שום סיבה להמשיך להסתמך על הגנבים האלה ולא לעשות מכרז הוגן (שאולי לאן תזכה בו, אבל עם תנאים משופרים בשבילנו האוהדים ובשביל הקבוצה ובלי תופעות בזויות כמו כרטיסים ש"נעלמים")

עכשיו בוא תסביר לי כמה דברים על העמלה שהצרכן משלם...

קודם כל במשחק בית של מכבי, נגיד בא אדם וקונה כרטיס מבוגר בקופה... הוא משלם נגיד X כסף..

במקביל מתנהלת מכירה כמה ימים לפני המשחק בקופה בקרית שלום...

האם מחיר הכרטיס בקופה בקרית שלום היא כמו בקופה בבלומפילד?

עכשיו בוא תסביר לי כמה דברים על העמלה שהצרכן משלם...

קודם כל במשחק בית של מכבי, נגיד בא אדם וקונה כרטיס מבוגר בקופה... הוא משלם נגיד X כסף..

במקביל מתנהלת מכירה כמה ימים לפני המשחק בקופה בקרית שלום...

האם מחיר הכרטיס בקופה בקרית שלום היא כמו בקופה בבלומפילד?

לא.

הכרטיסים שנשארו יגיעו למי שהם תמיד מגיעים, לספסרים הקבועים. אני במו עיניי ראיתי ספסר בלי בושה שמתחנן לבחור בקופה (אני לא אנקוב בשם מפאת כבודי אליו) שייתן לו 10 כרטיסים, וזה שיש לו בכיס איזה 5 לפחות. הוא מציע למכירה ב-500 שקל... אתה רואה על הדיבור ביניהם (למרות שלפחות מולי הוא לא נתן לו כלום) שהם מכירים הרבה זמן והספסר בא כמובן מאליו שהוא יקבל כרטיסים) בקיצור, לכל מי שלא השיג כרטיס ורוצה לשלם מחיר מופקע, שיבוא לבלומפילד החל משעה 4-5. אני בחיים לא אשלם סכומים כאלה.