Jump to content

אנשים שצריך להרוג.

Shitzi

Recommended Posts

א. כדאי שתוריד פרופיל וטונים,לא סתם אתה מסתכסך פה עם כולם.

ב. אין צורך להתווכח על משחק ליגה ביד אליהו,לך למשחק באירופה שמה האווירה בין הטובות באירופה,וגם בליגה במשחקים טעונים (כמו דרבי השנה) יש אחלה של אווירה.

ג. איך אתה בכלל יכול ללכת לעודד קבוצה ששייכת להפועל איך? ואל תזיין ת'שכל עם התירוץ כמו של ב"ש,"אנחנו לא רואים את העצמנו הפועל"

איך טונים,זה מחשב :o

Guest שולח פקס

א. כדאי שתוריד פרופיל וטונים,לא סתם אתה מסתכסך פה עם כולם.

ב. אין צורך להתווכח על משחק ליגה ביד אליהו,לך למשחק באירופה שמה האווירה בין הטובות באירופה,וגם בליגה במשחקים טעונים (כמו דרבי השנה) יש אחלה של אווירה.

ג. איך אתה בכלל יכול ללכת לעודד קבוצה ששייכת להפועל איך? ואל תזיין ת'שכל עם התירוץ כמו של ב"ש,"אנחנו לא רואים את העצמנו הפועל"

מה זה לא להשוות בין איורפה לליגה? אני מבחינתי כל קבוצה שאני אוהד לא משנה באיזה מפעל אני בא בטירוף גם במשחק אימון. ובאמת תשמע תשירים של חולון חוץ מהשיר בתחילת המשחק אתה לא תשמע את המילה הפועל. אז אל תדבר סתם בלי לדעת. ותעשה סקר בשער 11 אני מאמין שתמצא יותר אוהדים של חולון מאשר של מכבי בכדורסל.

מה זה לא להשוות בין איורפה לליגה? אני מבחינתי כל קבוצה שאני אוהד לא משנה באיזה מפעל אני בא בטירוף גם במשחק אימון. ובאמת תשמע תשירים של חולון חוץ מהשיר בתחילת המשחק אתה לא תשמע את המילה הפועל. אז אל תדבר סתם בלי לדעת. ותעשה סקר בשער 11 אני מאמין שתמצא יותר אוהדים של חולון מאשר של מכבי בכדורסל.

לגבי הסקר- אין טעם,יש יותר אוהדי מכביסל.

לגבי הליגה- זמני המשחקים של מכביסל בליגה קשים,וקשה להגיע אליהם,מה גם שהרוב בגייט 11 הם ילדים,ככה שלהם עוד יותר קשה להגיע.

הליגה הישראלית בכדורסל=גביע השוקו במכבירגל,מבחינת האוהדים.

היורוליג זו הבמה האמיתית.

Guest שולח פקס

לגבי הסקר- אין טעם,יש יותר אוהדי מכביסל.

לגבי הליגה- זמני המשחקים של מכביסל בליגה קשים,וקשה להגיע אליהם,מה גם שהרוב בגייט 11 הם ילדים,ככה שלהם עוד יותר קשה להגיע.

הליגה הישראלית בכדורסל=גביע השוקו במכבירגל,מבחינת האוהדים.

היורוליג זו הבמה האמיתית.

שמע אם זה לא מעניין אותכם כמו שאתה אומר אז למה אתם בוכים לגבי הפיינל פור? הרי זה כמו גביע הטוטו לא?

ומה ההבדל בין יום ראשון ב9, לביו יום חמישי ב9? הרי ילדים גם לומדים ביום שישי. עזוב אותך הרבה אנשים באים לנוקיה כדי "להיראות" כמו בר רפאלי ואייל גולן. לדעתי לפחות 30 אחוז מאוהדים שבאים ליורליג בכלל לא אוהדי מכבי.

שמע אם זה לא מעניין אותכם כמו שאתה אומר אז למה אתם בוכים לגבי הפיינל פור? הרי זה כמו גביע הטוטו לא?

ומה ההבדל בין יום ראשון ב9, לביו יום חמישי ב9? הרי ילדים גם לומדים ביום שישי. עזוב אותך הרבה אנשים באים לנוקיה כדי "להיראות" כמו בר רפאלי ואייל גולן. לדעתי לפחות 30 אחוז מאוהדים שבאים ליורליג בכלל לא אוהדי מכבי.

אכן יש רבים ביד אליהו שבאים לראות והיראות,ואלה בעיקר העשירים ב 8,אבל אין מה לעשות,הם חשובים לתקציב וזה המחיר שתשלם אם תרצה להחזיק קבוצה גדולה שהיא לא ביוון/סרביה.

אבל הגושים למעלה בעיקר גייט 11 שלדעתי הוא הארגון מספר 1 בכדורסל,עושים עבודה מצויינת,והאווירה ביד אליהו בין הטובות באירופה בזכותם.

יום ראשון הוא תחילת שבוע,יום חמישי הוא סופ"ש,וממתי בדיוק יש ביום שישי ב"ס?

ואל תגיד "אתם" מה זה אתם,אוהדי מכביסל? מצטער אני לא אוהב מכבסל,אני אוהד את האגודה "מכבי ת"א".

לגבי ההשוואה לגביע השוקו-אני דיברתי על הריגוש,ולא על החשיבות,הרי זה די ברור מאליו כמעט שיש קבוצה שהולכת לקבל בראש ממכבי,נכון?

זה כבר לא בעיה של האוהדים,זה בעיה של איכות הליגה,כשתהיה ליגה תחרותית ונורמלית,אתה תראה גם את האוהדים באים ונותנים דחיפה יותר מאסיבית,הרי לא סתם שלמשחקים מול מגדל יד אליהו מלא,וגם בדרבי שנה הבאה הולכת להיות אווירה מטורפת,הכל עניין של יריבות,ועד שלא יהיו קבוצות טובות בליגה,לא יהיו הרבה יריבויות.

הרי גם בכדורגל,הקהל לא מתרגש במשחק מול סכנין כמו לפני דרבי? לא?

Guest שולח פקס

אכן יש רבים ביד אליהו שבאים לראות והיראות,ואלה בעיקר העשירים ב 8,אבל אין מה לעשות,הם חשובים לתקציב וזה המחיר שתשלם אם תרצה להחזיק קבוצה גדולה שהיא לא ביוון/סרביה.

אבל הגושים למעלה בעיקר גייט 11 שלדעתי הוא הארגון מספר 1 בכדורסל,עושים עבודה מצויינת,והאווירה ביד אליהו בין הטובות באירופה בזכותם.

יום ראשון הוא תחילת שבוע,יום חמישי הוא סופ"ש,וממתי בדיוק יש ביום שישי ב"ס?

ואל תגיד "אתם" מה זה אתם,אוהדי מכביסל? מצטער אני לא אוהב מכבסל,אני אוהד את האגודה "מכבי ת"א".

לגבי ההשוואה לגביע השוקו-אני דיברתי על הריגוש,ולא על החשיבות.

ברוב הארץ לומדים בשישי. ואם משהו חשוב לך אז אתה לא תשב כל ההמשחק ותשחק באייפון או תירדם. במשחק שאני הייתי זה היה משחק צמוד

ברוב הארץ לומדים בשישי. ואם משהו חשוב לך אז אתה לא תשב כל ההמשחק ותשחק באייפון או תירדם. במשחק שאני הייתי זה היה משחק צמוד

תקרא את החידשוים בהודעה שלי,הוספתי ולא ראיתי שהגבת

מה הקשר? טמבל. אני לא שונא את מכבי כדורסל פשוט אף פעם לא התחברתי אליהם, באירופה אני רוצה בהצלחתם., אבל בליגה אני אוהד חולון. הייתי פעם בנוקייה במשחק ליגה של מכבי לאוהדים שם אין ריגוש באים למשחק כי משעממם להם, אני מציע לך לבוא לפחים לאיזה משחק ליגה ותאמין לי שגם אתה תקבל צמרמורת אה ורק שתדע שחצי משער 3 בפחים, מנויים לשער 11.

לך תהיה אוהד הפועל... שרים כל המשחק מעודדים קופצים עושים רעש. וגם הקבוצה שייכת לאוהדים ככה שזה גם "מרגש". הפטיש מגל לא מפריע, גם לחולון יש "הפועל" בשם.

קיצור, אתה אוהד מכבי כמו שאני בלרינה.

להיות אוהד של קבוצה שקוראים לה הפועל... בעע בא לי להקיא.

לך תהיה אוהד הפועל... שרים כל המשחק מעודדים קופצים עושים רעש. וגם הקבוצה שייכת לאוהדים ככה שזה גם "מרגש". הפטיש מגל לא מפריע, גם לחולון יש "הפועל" בשם.

אתה מפספס את העניין לחלוטין.

זה לא העניין של לאהוד הפועל.

זה עניין של לאהוד קבוצה שהיא לא מכבי מהתחלה.

אין הבדל בין לאהוד הפועל חולון לבית"ר כוסעמק בכדורסל בעיניי.

אוהדים מכבי ת"א. בכל הענפים. כי זה מה שאנחנו.

אני יכול להבין אוהד מכבי שיש לו חיבה לקבוצת כדוריד/עף/אנערף שהוא שיחק בה עד גיל נוער או משהו כזה, ורוצה בהצלחתה חוץ ממול מכבי.

אבל מישהו שאשכרה -אוהד- קבוצה אחרת. וקונה מנוי והולך למשחקים. אם היא לא נושאת את השם מכבי ת"א (ויש מכבי ת"א באותה ליגה..) הזוי.

Guest שולח פקס

וואלה אחי אני לא חושב שאי פעם שאלתי אותכם מה לעשות, לא התחברתי אף פעם למכבי כדורסל, ואני לא אוהד אותם. תאמין לי שמכבי כדורגל זה בדם שלי, אבל ממכבי כדורסל לא אכפת לי

Guest שולח פקס

אתה מפספס את העניין לחלוטין.

זה לא העניין של לאהוד הפועל.

זה עניין של לאהוד קבוצה שהיא לא מכבי מהתחלה.

אין הבדל בין לאהוד הפועל חולון לבית"ר כוסעמק בכדורסל בעיניי.

אוהדים מכבי ת"א. בכל הענפים. כי זה מה שאנחנו.

אני יכול להבין אוהד מכבי שיש לו חיבה לקבוצת כדוריד/עף/אנערף שהוא שיחק בה עד גיל נוער או משהו כזה, ורוצה בהצלחתה חוץ ממול מכבי.

אבל מישהו שאשכרה -אוהד- קבוצה אחרת. וקונה מנוי והולך למשחקים. אם היא לא נושאת את השם מכבי ת"א (ויש מכבי ת"א באותה ליגה..) הזוי.

מבחינתך הזוי מבחיניתי לא. רק שתדע ששוב הרבה אוהדי חולון אוהדי מכבי בכדורגל. ויש הרבה אוהדי מכבי חיפה בכדורגל שאוהדים מכבי בכדורסל. לא כולם כמוך וכמו עוד אנשים שאוהדים קבוצה על פי אגודה, יפה שאתה אוהד על פי אגודה, אבל אני ועוד הרבה אנשים לא

לעולם לא הסכמתי עם הודעה כלשהי כ"כ (טוב אולי חוץ מהודעות של יואב)

+1

MaYuKa ודניאל פרי

הייתי חייב :yellow_cool1:

אה?

אם ניסית לפרסם סרטון או משהו לא עובד...

עריכה:

חח חשבתי אני בנושא אחר לא משנה

אה?

אם ניסית לפרסם סרטון או משהו לא עובד...

עריכה:

חח חשבתי אני בנושא אחר לא משנה

חחחחח בואנה אני לא מאמין שאכלת את זה :clap:

איך הגעת ממלפפונים לאנשים שצריך להרוג אלוהים יודע רק חחחח

כי כתבתי שם תגובה באמצע הדף על דניאל פרי ולא קראתי את שאר הדף אז חשבתי זה אותו נושא וגם אתה כתבת על דניאל פרי אז הייתי בטוח שזה המלפפונים