Jump to content

אנשים שצריך להרוג.

Shitzi

Recommended Posts

נהגות (ובאמת לא בקטע שובינסטי)

כאלה שתוקעים את הנתיב השמאלי

כאלה שישר שיוצאים מאיזה מתכונת/בגרות/משו כזה אומרים לך את כל התשובות ואז אתה מגלה שיש לך איזה 40

אנשים חושבים שהם יגיעו לשייטת, קורעים תתחת, עוברים מסעות ומזיינים ת'מוח כל היום על הצבא.. אבל שהדבר האמיתי מגיע הם מתחילים לרשום סטטוסים מביכים על כמה קשה להם בלי אמא.

לא יודע איזה חוויה עברת עם אחריי שגרמה לך לחשוב ככה , אבל הזכרת לי משו :

אנשים שמשפשפים כל היום בבית ושונאים אנשים שעושים עם עצמם משהו .

לא יודע איזה חוויה עברת עם אחריי שגרמה לך לחשוב ככה , אבל הזכרת לי משו :

אנשים שמשפשפים כל היום בבית ושונאים אנשים שעושים עם עצמם משהו .

אחי אני לא עברתי שום דבר עם אחריי, אני רואה מאנשים שאני מכיר..

והמשפט שאמרת.. לא קרוב אליי, בוא נגיד שמה שאני עשיתי ועברתי מתחילת השירות ועד סופו אתה לא תעשה.

זה גם תופס על לפני השירות ואחריו.

קח את זה באיזי, לא קרה כלום :thumbs:

אחי אני לא עברתי שום דבר עם אחריי, אני רואה מאנשים שאני מכיר..

והמשפט שאמרת.. לא קרוב אליי, בוא נגיד שמה שאני עשיתי ועברתי מתחילת השירות ועד סופו אתה לא תעשה.

זה גם תופס על לפני השירות ואחריו.

קח את זה באיזי, לא קרה כלום :thumbs:

לא אמרתי שזה אתה, באמת הזכרת לי כמה אנשים שאני מכיר .

אנשים שלא יודעים את המילים של המורי הזקן.

אנשים שלא באמת יודעים את המילים של השיר אז הם מזמזמים משו שהוא כאילו במנגינה! משגע ת'שכל

כל האוהדים (ויש ים כאלה ביציע) ששרים בבלב יש רק קבוצה אחת "תרקו פה דם על המגרש תהיו גאים בסמל (בדגל*!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) תילחמו בשביל האוהדים שחקו בשביל הסמל"... איפה ההיגיון שלכם? למה שמישהו יכתוב שיר עם חרוז של אותה מילה...

ויש ת'בכלל מטומטמים שצריך לסקול אותם... יאלה תרימו ת'ידיים תמחאו כפיים היום ה-ניצחוןןןןןן (רק ניצחון!!!!!!!!!!!!!!) היום ה-ניצחון זה נשמע כאילו אנחנו שנים מפסידים רצוף.

כל האוהדים (ויש ים כאלה ביציע) ששרים בבלב יש רק קבוצה אחת "תרקו פה דם על המגרש תהיו גם בסמל (בדגל*!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) תילחמו בשביל האוהדים שחקו בשביל הסמל"... איפה ההיגיון שלכם? למה שמישהו יכתוב שיר עם חרוז של אותה מילה...

ויש ת'בכלל מטומטמים שצריך לסקול אותם... יאלה תרימו ת'ידיים תמחאו כפיים היום ה-ניצחוןןןןןן (רק ניצחון!!!!!!!!!!!!!!) היום ה-ניצחון זה נשמע כאילו אנחנו שנים מפסידים רצוף.

אחי... אנחנו שנים מפסידים רצוף...

ראיתי שהזכירו תנושא הזה בנושא של המלפפונים.

האנשים האלו שבאמצע היציע צועקים לך בקול רם "קבלה" "חלי" "קינג רובן" אלו אנשים שצריכים להרוג טרם נולדו, עושים לך אאוטינג מביש ביותר ואתה לא יודע איפה להתחבא מהפאדיחה.

מה הבעייה לקרוא לבן אדם בשם הפרטי שלו????? למה לקרוא לו באיזה כינוי מפורום?למה? טפייי.

האנשים האלו שבאמצע היציע צועקים לך בקול רם "קבלה" "חלי" "קינג רובן" אלו אנשים שצריכים להרוג טרם נולדו, עושים לך אאוטינג מביש ביותר ואתה לא יודע איפה להתחבא מהפאדיחה.

מה הבעייה לקרוא לבן אדם בשם הפרטי שלו????? למה לקרוא לו באיזה כינוי מפורום?למה? טפייי.

השם משפחה שלי קבלה ולאחים שלי הגדולים קוראים גם קבלה ככה שזה נהיה סבבה.

חלי לעולם ועד!

כל האוהדים (ויש ים כאלה ביציע) ששרים בבלב יש רק קבוצה אחת "תרקו פה דם על המגרש תהיו גם בסמל (בדגל*!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) תילחמו בשביל האוהדים שחקו בשביל הסמל"... איפה ההיגיון שלכם? למה שמישהו יכתוב שיר עם חרוז של אותה מילה...

אני תמיד מתלבט אם הראשון או השני זה הדגל... ולידי כולם שרים סמל אז זה לא ממש משנה בכל מקרה...

אנשים מהפורום שאתה מת לפגוש אבל אין לך מושג איך הם נראים...

אני תמיד מתלבט אם הראשון או השני זה הדגל... ולידי כולם שרים סמל אז זה לא ממש משנה בכל מקרה...

אנשים מהפורום שאתה מת לפגוש אבל אין לך מושג איך הם נראים...

בקרוב מארגנים מפגש פורום על הגג של עזריאלי - תבוא