Jump to content

מאבדים את ליאור ג'אן?

Echoes

Recommended Posts

שרן ייני מתאמן בלי חוזה ובלי ביטוח , זה מישו ששווה להילחם עליו ולתת לו את הקרדיט ולא מישו שהחזיק את ההנהלה בביצים שעמדנו לרדת ליגה.

שיילך למץ.

צריך למסגר את זה ההודעה הזאת.

בניגוד לחתיכת זין הזה, שמזיין לנו תמוח עם כל הספינים הזולים שלו, יש בחור שמוכן לתת מעצמו לקבוצה הזאת ולא חושב קודם כל הכסף.

אם יש מישהו שאני כ"כ מחכה לעונת פריצה שלו, זה שרן. לא מלול ולא נעליים.

ייני :(

נ.ב

לא מאמין שהוא קיבל וואב אחרי השנאה כלפיו בשנים האחרונות, אבל אחרי העונה האחרונה שהוא הוכיח שהוא התקדם ביכולת שלו, ובכך שהוא מראה מחויבות למכבי, מגיע לו הרבה יותר.

באמת שאפשר לוותר על ז'אן. עם כל הכבוד לעובדה שהוא שחקן בית אי אפשר לשחק על זה יותר מדי.

הוא בלם בינוני, קשר אחורי שלא יודע לתת פס 1 מדוייק, וכל מה שיש לו זה מלחמה והקרבה. אנחנו כקהל אוהבים את זה, אבל כשהוא עושה פוזות כמו שהוא עושה לאחרונה (ואם לוקחים בחשבון גם את השטויות שעשה בעבר) - שילך כבר לצרפת/גרמניה. אני מעדיף לתת לקפילוטו דקות מאשר לזין הזה.

אני מקווה שיחתימו כבר את ייני על חוזה ארוך טווח, באמת שמגיע לו. עושה התקדמות כל עונה אבל עדיין לא נתן את הפריצה האמיתית שלו, אנחנו מחכים.

יש מצב ששנה הבאה הוא יישאר בהרכב, כקשר ליד הבאנינג הזה אם יוחתם.

ועוד משהו קטן, בגלל שאין דיון מלפפונים ואין לי איפה לרשום את זה (מתי הדיון יחזור??) - שמתם לב שמכבי מביאים שחקנים גבוהים? פטי 1.88, באנינג 1.93, ניבאלדו 1.87, מדוניאנין 1.88

יאללה אולי סוף סוף נהיה משמעותיים במצבים נייחים, רק שבוזגלו לא ירים את הכדורים אלא מישהו אחר.

אם מוותרים עליו, חובה שחקן אחר במקומו.

למכבי יהיו 3 בלמים (ניבאלדו, קפילוטו ואולי סטרול), במקרה של פציעה אתה סומך על ילד שרק בתהליכי התקדמות וחסר לך בלם בספסל בשעת הצורך, אלא אם נמני יאלתר עם קלמי.

במקום מכבי הולך שוב על המהלך שעשו בזמנו עם מאיוקה, אלא שעכשיו יביאו בלם/קשר אחורי כזה

שרן ייני מתאמן בלי חוזה ובלי ביטוח , זה מישו ששווה להילחם עליו ולתת לו את הקרדיט ולא מישו שהחזיק את ההנהלה בביצים שעמדנו לרדת ליגה.

שיילך למץ.

חוץ מזה שייני יודע לשחק והוא לא

אתם עדיין חושבים שצריך להשאיר את ז'אן אם סטרול מגיע?

בשביל מה לשלם 200 אלף דולר לבלם רביעי בסגל? סגל ארוך זה בדרך כלל מתכון לאגו וריבים, עדיף להישאר עם קפילוטו ומקסימום במקרה הצורך גם סבן או באנינג יכולים לשחק כבלמים כדי לסתום חורים במקרה של הרחקה.

חוץ מזה שייני יודע לשחק והוא לא

פרט שולי (:

לא מבין מה ההתרגשות, אז ילך ליאור ז'אן...

זה לא שהפסדנו איזה סופרסטאר...

אם הבנאדם לא מוכן להישאר במכבי בכל מחיר (ושלא יתחיל לזיין במוח, שחקן ספסל בינוני מינוס לא צריך לקבל 200 אלף דולר בשנה), שילך...

סתם יגזול לניסו דקות משחק.

פרט שולי (:

לא מבין מה ההתרגשות, אז ילך ליאור ז'אן...

זה לא שהפסדנו איזה סופרסטאר...

אם הבנאדם לא מוכן להישאר במכבי בכל מחיר (ושלא יתחיל לזיין במוח, שחקן ספסל בינוני מינוס לא צריך לקבל 200 אלף דולר בשנה), שילך...

סתם יגזול לניסו דקות משחק.

עמוס וניסו יודע משהו שליאור לא יודע?

וסתם להבהיר אני אוהב את ליאור רק בגלל שהוא בכה בדרבי מעבר לזה הביתה.

ניסו בלם יותר טוב מליאור זאן מעבר לזה שהוא צעיר ויש לו לאן להתפתח וליאור עם ל האהבה אליו הוא שחקן בינוני שמדשדש במקום כמה שנים ולא יגיע ליותר מזה.

באמת שהייתי שמח מאוד אם היה נישאר אבל לא מתאים שיילך, זה מה יש

עמוס וניסו יודע משהו שליאור לא יודע?

וסתם להבהיר אני אוהב את ליאור רק בגלל שהוא בכה בדרבי מעבר לזה הביתה.

ניסו בניגוד לליאור הוא השקעה לעתיד, שחקן כזה, שמרוויח גם ככה סכומים זעומים (יחסית) ויישב רוב השנה על הספסל, לא פוגע במכבי, לא כלכלית ולא מקצועית.

וכמו שנכתב פה, ברגע שיש מחסור וצריך להעלות מישהו מהם? אני מעלה את ניסו הרבה לפני ז'אן.

בגלל הטכניקה ובגלל היכולות.

מבחינת הלחימה ניסו לא נופל מז'אן.

להפך, לניסו תהיה המוטיבציה לעלות ולהיות טוב, בידיעה שרק ככה הוא יקנה לעצמו עתיד במכבי.

ליאור עושה פרצופים, שילך.

(עם כל הכבוד לסערת הרגשות אחרי הדרבי, לא מנחם אותי לדעת ששחקן לקח קשה את העובדה שרק לפני שעה וחצי במשחק הכי חשוב, הוא לא סיפק את הסחורה, מגיע לו לבכות)

אם ליאור מוכן להישאר על תקן סותם חורים (מחליף שני בקישור האחורי ובלם רביעי) שישאר בכיף, רק שיוריד את הדרישות המנופחות שלו.

אם לא, שיהיה בהצלחה

ליאור ז'אן לא יישאר במכבי כי הוא יהיה קשר אחורי רביעי ובלם רביעי, ככה שגם בקבוצה צודקים שלשלם 170 אלף דולר לשחקן שמיועד לשחק במצבים של פציעות והרחקות זה מוגזם.

עדיף לתת לשחקנים צעירים כמו ריף פרץ וכדומה להיות שחקנים מחליפים, כאלה שיש להם מוטיבציה להוכיח, ולא לאחד שכל שנה מזיין לנו תמוח עם ספינים כל הקיץ בשביל להשיג העלאה בשכר, שלא מגיעה לו.

ניסו בלם יותר טוב מליאור, לא סתם הוא פתח לפניו רוב המשחקים השנה.

לא מדוייק.

ניסו פתח בלם וליאור קשר אחורי.

שניהם פתחו.

ושניהם גרועים.

רק שליאור הגיע לשיא וניסו עדיין לא.

השאלה מה השיא שלו?

אבל בלי קשר לכל זה...מי שלא רוצה להיות במכבי שלא יהיה....

אם סטרול שווה 250 אלף דולר. אז בטח שליאור ז'אן יכול לדרוש 150-180 אלף.

להוציא את העובדה שז'אן השחקן שהכי הראה אופי בשנתיים האחרונות והיחידי כמעט שנלחם באמת ואוהב את הקבוצה.

לפעמים קבוצה צריכה אופי הרבה הרבה יותר מכדורגל (ויש לו).

אתה צוחק?

אתה יודע שליאור פתח השנה ב30 משחקים בליגה?

כמה הוא פתח בתור בלם וכמה ניסו ?

תפסיקו לבלבל במוח ...

מקצועית ז'אן יותר טוב מקפילוטו .

תספרו כמה משחקים יש לליאור בנבחרת הצעירה וכמה לקפילוטו .

כרגע, קפילוטו בלם נחמד מאוד אבל עדיין צעיר, ואם ז'אן נשאר הוא בלם שלישי לא רביעי, בטח לפני קפילוטו .

האמת שגם אני חושב שליאור יותר טוב מניסו.

אבל לא באופן קיצוני ולא לאורך זמן (אם ניסו ישתפר איפה שצריך ואני מאמין שזה יקרה).