Jump to content

הנה הנושא שמסתבר שאתם חייבים: מכבי ת"א לקראת חיפה - מה עושים?

Recommended Posts

* זה לא נושא מיוחד שנפתח, אלא פשוט מיזוג של 12 נושאים שפתחתם אתם תוך חצי שעה! *

------

עם סיום הסיבוב השני בליגת העל, ורגע לפני שהחלה שיטת הקיזוז ההזוייה (בלשון המעטה) של אבי לוזון,

היו פה כבר 6 נושאים שלכל אחד מהם עשרות גתובות, כולל סקר מרכזי, וכולם חירבשו את המוח על מה ואיך צריך לעשות לקראת המפגש מול מכבי חיפה.

ולאור לחץ מאסיבי שהגיע מעשרות גולשים, החלטנו לתת לזמן לעשות את שלו, ופשוט לעצור את כל הבולשיט הזה באיבו.

אבל הנה הלילה, אחרי נצחונה של הפועל בחיפה, ועליתה למקום הראשון בדרך אל הדאבל האדום,

צצו להם פה עשרות נושאים (נכון לעכשיו: 12 נושאים בחצי שעה!), שכולם דנים על דבר אחד נדוש...

אז יאללה... בואו נעשה את זה רשמי?

הנה לכם הנושא המרכזי. הנושא שבו נחוש לשבוע ימים שאנחנו אשכרה חלק ממאבק האליפות...

וכדי לשעות את זה מסודר יותר מרובכם. להלן תמונת המצב:

פלייאוף עליון

1. הפועל ת"א - 42 נקודות

2. מכבי חיפה - 42 נקודות

3. מכבי ת"א 30 נקודות

4. בית"ר י-ם 26 נקודות

5. בני יהודה - 24 נקודות

6. מ.ס. אשדוד - 22 נקודות

מחזור 33

הפועל ת"א - מ.ס. אשדוד

מכבי ת"א - מכבי חיפה

בית"ר י-ם - בני יהודה

מחזור 34

מ.ס. אשדוד - בני יהודה

מכבי חיפה - בית"ר י-ם

הפועל ת"א - מכבי ת"א

מחזור 35

מכבי ת"א - מ.ס. אשדוד

בית"ר י-ם - הפועל ת"א

בני יהודה - מכבי חיפה

תבלו :)

• 3 weeks later...
Guest עידן דורון

התחברתי דרך הפלאפון כדי להגיד לכם, לכל אותם המכביסטים שתקפו אותי בסיבוב הקודם עם הנושא ההוא שפתחתי בגלל שהצעתי לפתוח רגליים במשחק מול חיפה.

מכביסטיפ יקרים, אז מה תגידו עכשיו?

צודקים. אסור לפתוח רגליים. מקווה שננצח את חיפה.

ובדרבי, כמו בדרבי, נקבל 3 קבוע. רק תכבדו את סיבוב האליפות. כן?

שחקני מכבי היקרים,

אני אוהב אותכם, למרות שביזיתם אותנו המון פעמים אבל אני אוהב אותכם.

הלכתי אחריכם העונה לכל חור מסריח אפילו בגביע הטוטו.

ביזיתם אותנו העונה פעמיים בדרבי.

אבל אתם לא יודעים מה זה לבזות אותנו אם אתם תתנו להפועל אליפות במו רגליכם.

חסר לכם ולא תמכרו לחיפה. אני נשבע שאם אנחנו נהיה חתומים על אליפות של הפועל אני ועוד רבים אחרים לא נפסיק לקלל אותכם.

להפסיד דרבי זה מיני לעומת לתת להפועל אליפות.

ההפרש שערים בין חיפה להפועל הוא +3, מצידי גם תפסידו 8-0.

אבל חסר לכם ואתם תילחמו ולא תתנו להם.

בושה שיש פה אנשים שאומרים לפתוח רגליים...מכבי מעל הכל מה זה השטויות האלה

אנחנו נעשה הכל (אני לפחות מקווה) ב2 המשחקים האלה והקבוצה שתוציא משתיהן יותר תקח תאליפות.... בתקווה שאף אחת מהן לא תוציא כלום

זה ספורט ואם הפועל תנצח אותנו אז פשוט מגיע לה אין מה לקחת את זה בצורה כל כך קשה אל תהיו כמו הצד השני של הכביש

אולי הייתי מעלה על דעתי אפשרות של להפסיד לחיפה אלמלא הסיכוי שכם נעשה משהו בדרבי לא היה כ"כ קלוש. אם כבר, לפחות עכשיו הרווחנו לגיטימציה לנצח את חיפה ללא רגשי אשמה.

על הטבלה כולנו מסתכלים,מכבי חיפה תהיה עכשיו קבוצה שבורה,סביר להניח שאם באמת נרצה יהיה קל לפרק אותם שבוע הבא,הביטחון שלהם ברצפה.

הסיפור האמיתי זה הדרבי.לי לא אכפת מהאליפות של הפועל,אני לא רוצה לקחת ת'דרבי כדי לדפוק אותם,אני רוצה לקחת ת'דרבי כי נמאס להפסיד אותו,כמה זמן אפשר לא לנצח בדרבי? כבר שכחתי מהי ההרגשה. על הדרך אם זה ידפוק להפועל ת'אליפות זה בונוס.

אני רוצה לשיר את הקונטרה דקה 90 ולראות 10 אלף אדומים בוכים יוצאים עם הזין בתחת מבלומפילד. בדרך שומעים על הזין הפועל,רוצה לשיר להם "שער 5 להתקפל" כשהם יודעים שהתואר ברח מהידיים.

בניגוד לפעמים קודמות,הקהל לא ילחיץ את השחקנים יותר מידי.כניראה שהם לוקחים את הדרבון שלנו והופכים את זה ללחץ ושוק.הפעם אני מתפלל שזה יהיה שונה.

לא יספיק לי תיקו כדי לדפוק את הפועל,אני רוצה שינצחו את הדרבי!

הגיעו מים עד נפש.

אנחנו נעשה הכל (אני לפחות מקווה) ב2 המשחקים האלה והקבוצה שתוציא משתיהן יותר תקח תאליפות.... בתקווה שאף אחת מהן לא תוציא כלום

זה ספורט ואם הפועל תנצח אותנו אז פשוט מגיע לה אין מה לקחת את זה בצורה כל כך קשה אל תהיו כמו הצד השני של הכביש

די לבלבל את המוח, יותר משזה ספורט זה שנאה. אני לא יכול לראות את הפועל חוגגים לי אליפות מול הפנים. אני לא יכול לראות את זה. מי יתן וחיפה תקרע אותנו 5-0, זה לא מעניין אותי. אני אגיע למשחק, אבל הפעם בלי לחץ, בלי לשתות, אלא בתקווה.. בתקווה שחיפה ינצחו אותנו.

נוו אבל לא בא לי לפתוח רגליים שבוע הבאא

אוליי ניתן 11-0 לחיפה? גול לכל שחקן בקבוצה

ואז בדרבי 14-0 כן? שיהיה הפרש שערים עדיף לחיפה

מה אתה רציני...

אליפות להפועל זה כמו סכין בלב. מעדיף להפסיד לחיפה בבית גם 5-0 ולא לראות אליפות אדומה

לפתוח עם גיא סולומון בהרכב.

הפועל במקום הראשון,ניצחון שלהם על אשדוד שבוע הבא והם מגיעים לדרבי בידיעה שניצחון שווה כמעט ואליפות.שלא נדבר על גביע שגם זה הם יקחו בהליכה לצערי!

השחקנים של מכבי חייבים לנו אחרי שתי הפסדים בדרבי העונה,הדרבי האחרון הוא הרבה מעל ומעבר דרבי של להחזיר את הכבוד!אי אפשר לתת להם להוציא ניצחון עוד שבועיים.מלחמת עולם יורדים את דם מוציאים את הנשמה לא יוצאים בלי נקודות!

עד כמה שזה נשמע אבסורדי,אין ברירה אלא לתת את המשחק לחיפה !!! אף אחד פה לא רוצה שננצח אותם ובזכות זה הפועל ת"א תחגוג דאבל על חשבון מכבי תל אביב... לתת את המשחק לחיפה!!!!!!

לתת לחיפה לנצח ולגנוב מהפועל לפחות נקודה

בתקווה שחיפה ינצחו את כל המשחקים !

אי אפשר אפילו לחשוב על זה שהם יחגגו אליפות אווויי לאאא !!!!!!

מכבי תנו לחיפה ת'משחק בשבילנו !!!!!

לתת לחיפה לנצח ולגנוב מהפועל לפחות נקודה

בתקווה שחיפה ינצחו את כל המשחקים !

אי אפשר אפילו לחשוב על זה שהם יחגגו אליפות אווויי לאאא !!!!!!

מכבי תנו לחיפה ת'משחק בשבילנו !!!!!

טוב, עליתי על עוד פטנט: צריך להגיד לאחד מהשחקנים שלנו לקבל אדום, ולפתוח איתו בדרבי.

ככה נקבל הפסד טכני, וזה יפגע להפועל בהפרש שערים, כי הם ינצחו אותנו יותר מזה במקרה אחר.

אנחנו חייבים לפתוח רגליים, לתת לחיפה לתת לנו חמש ולנסות כמה שאפשר להוציא בדרבי.

הכל בידיים שלנו.

ואם אנחנו לא נהיה מספיק חכמים לעשות את זה לפחות שבית"ר יעשו את זה.

עזוב אותך,הקיזוז זה אחד הדברים הכי לא ספורטיבים שהיו,ולא שאני מעודדת פתיחת רגליים במשחק מול חיפה אבל לא נראה לי שמישהו מאוהדי מכבי יהיה עצוב אם נפסיד שבוע הבא..

לפתוח רגליים מול חיפה זה החלק הקל בתוכנית, החלק הקשה זה להוציא נקודה בדרבי (נצחון זו לא אפשרות ריאלית וגם לא ריאלית, נקודה. זה כל מה שצריך).

וזה אומר לעשות ת'בונקר של החיים, משהו שעוד לא נראה במחוזותנו, משהו שאברם גרנט יישב ביציע ויהיה גאה באבי נימני תלמידו.

ומה שהכי אופייני למכבי של היום, זה להוציא נקודות נגד חיפה ועוד להתגאות בזה שאנחנו לא נופלים מהם, בזמן שהפועל חוגגת לנו דאבל על הראש (רק המחשבה על זה גורמת לי בחילה :()

אפשר בבקשה הסבר על עניין הפרשי השערים.

במידה וחיפה והפועל מנצחות במחזור הבא, ואנחנו יוצאים תיקו מול הפועל. זה טוב \ רע, ומה הסיכויים.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.